2454
Silent Hunter 5
  • mikulas16
    #1454
    most ha tudsz
  • mikulas16
    #1453
    karabineri gyere fel ts-re
  • DonZorro
    #1452
    TÖLTHETŐ a HUNter_Pack_v4.0...
  • bgabor
    #1451
    Ez egy kamu cucc, ne töltsd le. 1.2-es patch sincsen még, csak hetek múlva adják ki. Ez az 1.2 skidrow crack pedig több mint egy hónapja kering a neten.
  • pz6
    #1450
    Egy kis linux reklám

  • DonZorro
    #1449
    Uraim, megy fel a HUNter_Pack_v4.0... Még egy óra és fent van!

    LINK
  • kovajani
    #1448
    Hello Srácok! Az első küldiben /german blokád/ megtalálta-e már valaki a repülőgépszállitó hajót? /aircraft carrier/. Ha igen hol, melyik részen, milyen solárcsíkja van/ gondolom kék, mivel warship/. Lassan már őrületbe kerget a dolog, mert sehol sem találom. Periszkopon a siluettje a muzeumban szereplő repülégép anyahajó egyike, avagy miről lehet felismerni? Mi van, ha ezt a küldirészt nem tudom teljesiteni?
  • Karabiner
    #1447
    jó mert én úgy értetem hogy az 1.2 javításhoz a törést. mert hogy általában így számozzák
  • grimm13
    #1446
    a gond az hogy szerintem te a patch-re gondolsz ö meg a crack-re
  • DonZorro
    #1445
  • Karabiner
    #1444
    a gond az hogy még 1.2 javítás sincsen.
  • grimm13
    #1443
    ahogy látom sehol egy warez topik és sehol egy szabály ami tiltaná az effajta kérdéseket ....én is fel szoktam háborodni ha beírja valaki olyan helyre ahova nem lenne szabad(nem azon hogy warezol hanem hogy nem jó helyre írja )de ez most nem fordult elő . Amúgy engem is érdekelne :D
  • DonZorro
    #1442
    Erre inkább nem válaszolnék...
  • danikamm
    #1441
    Sziasztok!
    Ez nincs meg valakinek véletlenül? Vagy nem tudotk hozzá egy hivatkozást?

    Silent Hunter 5 Crack 1.2 SKIDROW.exe

    Ebben állítólag az eddigi "hibák", ami törtben nem ment, is ki van küszöbölve.
  • g3o
    #1440
    Falkataktika.
    Ezt tudja a multi.
  • Yag
    #1439
    Az egyszerűség kedvéért ha leírnátok mi mindent tud a game multiban, mik a lehetőségek mitől izgalmas és érdekes akkor szerintem többen jelentkeznénk játszótársnak. :)
    Ha már valaki leírta sorry, a hsz számát megadhatnátok, szívesen elolvasom.
  • mikulas16
    #1438
    aki figyeli a forumot az feljöhetne
  • mikulas16
    #1437
    fenn vagyok ats-en
  • mikulas16
    #1436
    ok
  • Karabiner
    #1435
    ne csináld? Sg be vagy jelentkezve fórum fő oldal és ott van olyan hogy privát üzenetek, de még kis jelzi ott hogy érkezett egy üzeneted.
  • mikulas16
    #1434
    és azt hogyan kapom meg
    nem lenne egyszerübb skypeon felvenni??
  • Karabiner
    #1433
    privát üzenetben megküldtem az adatokat
  • mikulas16
    #1432
    és hogyan kapom meg?
  • Karabiner
    #1431
    Ts szeroval nincs gondunk. van állandó, pont az a baj hogy senki nem jön fel soha. privibe megküldöm a ts adatokat.
  • mikulas16
    #1430
    sok segítség nálam elkelne

    a másik meg a ts2-őm mindíg üzemel fel ajánlanám ha valaki fel venne skype-ra
  • mikulas16
    #1429
    nos tisztel felelős barátom nekem is van ts2 serom.és szívesen adok ip-t és miegymást.csak venne már fel valaki skypeon.:mikulaas16 néven

    előre is köszönöm.


    tisztelettel:

    mikulas16
  • DonZorro
    #1428
    -A csomag rendben működik MULTIban. Tesztelve NETen és LANon is.
    -Hétvégére (pénteken) feltolom a v4.0-t, mivel sok újítás van még benne.
    -A magyarításig még úgyis várni kell...
  • Mayenn
    #1427
    teamspeak teknikai okok miatt nem mindig megy...:S , de benne vagyok, megpróbálom helyrepofozni, addig marad fórum (esetleg msn?)Nekem péntek este lenne jó előreláthatóan...

    MÁS: A VII A és B típus nálam kb 70m alatt el kezd süllyedni , nem tartja a mélységet, csak nehezen ,de akkor is minimum félgőz kell hozzá. A VII-C és VII-C/41 az szépen stabil 170 m-en is, álló hajócsavarnál is. Ez másnál is így van? Ha igen, akkor ez történelmileg hű?
  • g3o
    #1426
    Jó gondolat, ami megmard gondolat szintjén - többnyire...
    Néha más is feljön TS-re rajtam és Karabineren kívül, vagy ez egy dőre igény?
  • Karabiner
    #1425
    Ja ja multizhatnánk! Úgy alakult hogy én vagyok a multi felelős. Hétvégén össze ülhetnék. Van Teamspeak meg minden. Zorro, a multival hogy áll a csomagod? tesztelted ez ügyben?
    szóval várjuk az új multisokat, és a régieket. crossy nagyon eltűntél.
  • Mayenn
    #1424
    Sajnos nem sok időm van game-re mostanában, ami van azt SH-5-tel töltöm, remélem megérted:) Elsősorban SH-5 multi game érdekel, de ha kérdésed van SH4-el válaszolok rá, bár azzal játszottam a legkevesebbet, de ahogy látom szerintem itt a fórumon van olyan aki nálam jóvael tapasztaltabb Kapiténoá:) Biztos segítenek!

    Tisztelettel: Mayenn
  • mikulas16
    #1423
    szeretném a forum tagokat megkérni,hogy valaki felvenné velem a kapcsolatot?
    előre is köszönetem
  • mikulas16
    #1422
    szerintem ha megkeresnél akkor tolhatnánk egy jó online partit
    én tört sh4-em van
    szeretném ha jobban elsajátíthatnám az sh4 irányítását.előre is köszönöm neked ha megkeresel.az email címem:[email protected]
    skypeon:mikulaas16 néven találsz meg

    előre is köszönetem

    tisztelettel:

    mikulas16
  • Mayenn
    #1421
    Sziasztok! Nem szoktam fórumozni, de régi SH 3-4-5 motoros vagyok:) Hétvégente szoktatok-e multizni?, mert eddig hétvégi estéken csak német arcokkal sikerült pár jó game-t tolni, hazaikkal(se magyar playerrel, se magyar host-al) nem találkoztam sajnos....Pedig jó lenne .
    Ha van rá vevő, összehozhatnánk valamit:)
    Don Zorro: csak így tovább, minden elismerésem a Tied és persze minden modderé! Nélkületek halvány árnyéka lenne a játék annak, amit ténylegesen ki lehet hozni belőle!
  • pz6
    #1420
    Azt hiszem az SH3 set key progija működik az 5-nél is,csak át kell nevezni a commands.cfg-t commands_en.cfg-re,utána meg vissza.
  • pz6
    #1419
    És nem is lehet megszüntetni?
  • g3o
    #1418
    Jó gondolat. Nem kell mindent egy packba beletenni: legyen meg a választás lehetősége, mit akar az emberfia abból feltenni, és mit nem.
    (Engem pl. még mindig a zászló-használat zavar a nyílt vízen, mert nem látom tőle a géppuskást :(
  • g3o
    #1417
    Óraketyegés: Akkor van, ha elindítod a stoppert, és akkor is hallható marad, amikor felgyorsítod a játékot, akár bezárod a vekkert, akár nem.
  • DonZorro
    #1416
    -Igen, a bill. kiosztás az már nincs érvényben. Majd csinálok másikat.
    -A ketyegésről nincs infóm, mivel nálam tökéletesen működik!
    -Rec. manual, csak akkor van, ha manuálisan célzol. Az XO képernyőjén lehet megtalálni!
  • pz6
    #1415
    Sirály!
    Pár észrevétel a 3.0-val kapcsolatban:
    2 billentyűt talátam,aminek nem az a funkciója,ami a leírásban van.
    "T" lenne a rádió,ehelyett a teleport.
    "I" stopper helyett a dialog box
    Meg nekem előjött valami óra ketyegés szerű hang,ami beragadt időgyorsításnál,és még a dokkban is hallani lehetett.
    A recognition manualt viszont nem találtam sehol.