2454
Silent Hunter 5
  • Frigyes54
    #1534
    kerem ha valaki tud tajekoztasson. az agyuval lehet lovetni a legenyseggel ez teny. de vajon alegvedelmi geppuskaval lo-e a legenyseg? ha igen akkor hogyan lehet oket ravenni? mert sajat kezuleg nem sok reulot tudtam loni. vagy is egyet sem. valaszokat koszi.
  • g3o
    #1533
    Bocs,de én most kihasználom ezt a pünkösdi hosszú hétvégét, és megismerkedem a való világgal ;)
    Majd kedd vagy szerdától süllyesztek....
  • Karabiner
    #1532
    Csináljunk má valami süllyedő partit valamelyik nap. Ezer éve nem játszottunk.
  • DonZorro
    #1531
    Frissült a KÜLDETÉS gyűjtemény is. Egy két MULTIS és SINGLE pálya van benne plusszban...
  • DonZorro
    #1530
    Van fent egy kis javítócsomag!!! LINK

    A periszkóp mélységre merüléssel volt egy kis baj. Egy 3adik gépen kilépett. Most megy. Visszatettem a kockás inges pasit is...
  • pz6
    #1529
    Az autosave-et nem lehet kikapcsolni valahogy?
  • mikulas16
    #1528
    karabineri fenn vagyok ts-en.ha olvasod az üzenetem akkor kérlek lépj fel ts-re
    előre is köszike:miku
  • kovajani
    #1527
    Nos, akit érdekel. Megtaláltam az anyahajót, valóban Plymouth kikötőtől jobbra / a csatorna felé/ egészen a part mellett. Az volt furcsa, hogy egy warshipet kb. nyolc warship vesz körül körkörösen, s a kör közepén -mint warship- volt a repülőgép szállitó anyahajó. Mivel állt, könnyü volt elsülyeszteni, de utánna a nyolc romboló elől nehéz volt sérülés nélkül eltünni.
  • DonZorro
    #1526
  • kovajani
    #1525
    Elnézést, az "ó" lemaradt.
  • kovajani
    #1524
    Don Zorr! Igazad volt, az én korábbi képernyő beállitásom /1024x768/ ezek szerint nem elég, felemeltem 1280x960-ra s minden tökéletes. Köszönöm!
  • Karabiner
    #1523
    Tört verzióval csak ennyit lehet, nem enged tovább a kampányban. Próbáld ki a történelmi missziókat, azokkal tudsz játszani.
  • Karabiner
    #1522
    Sikerült éltetett lehelni belé? Törtel lehetnek problémák.
  • marci555
    #1521
    Helló!

    Most kezdtem el játszani a játékkal, tetszik a hangulat ,meg minden, de az a baj, hogy miután az első küldetésben lelőttem azt a három hajót, majd visszamentem a bázisra, kineveztek kapitánnyá nem tudom hogyan kell küldetést felvenni. Beszéltem egy csókával a kikötőben, aki elmondta a háború állását, de nem tudom hogyan kell küldetésre jelentkezni, mert csak őrjáratozni tudok!

    Előre is köszi!
  • Frigyes54
    #1520
    Tisztelt kovajani. kikotoben en is lottem hordozot de nem szamolja be a jatek. en tobbszor is a csatorna kijaratanal brest- hez kozel. eloszor en is csak fenn kerestem, de honapokig. viszont en hulye vagyok ezekhez a modokhoz. mar a silent 3-nal is.
  • pz6
    #1519
    Csak a fehér képernyő a gond,de ha hazamentem megpróbálom újratelepíteni.
  • DonZorro
    #1518
    KovaJani: Pedig ott kell keresni a megoldást. Nálam is meg öcsémnél is megy FULLHD-ben. A képeket, amik a fórumon vannak, is az én játékomból mentettem ki!

    PZ6: Ha sok gondod van, akkor reinstall. Majd a tiszta 1.2-re tedd fel a packot!

    MINDENKI: Ez a csomag pont azért jött létre, hogy egyesítse a legjobb és leghasznosabb egyéb csomagokat! Ha ezen kívül használsz mást, akkor már semmi garancia sincs a működésre... Ja, és még valami. EREDETI és legfrissebb játékkal működik tökéletesen...
  • kovajani
    #1517
    Hello! Nekem meg az a problémám, hogy miután a tanácsod alapján tettem fel, felment, csak a régi probléma még mindig megvan, azaz a képernyő alján a tisztek fényképének a jobb oldali 2-3 képét takarja a CO2, battery, stb. kijelzője, s a takart képek nem funkcionálnak ezáltal./Hiába változtattam képernyő bontást abban a hitben, hogy ha széjjel húzom a képet, talán segit, de nem./
    MÁS! Tényleg szeretnék olyan játékossal találkozni/ na jó, beszélni/, aki az első küldiben lévő REPÜLŐGÉPHORDOZÓ ANYAHAJÓVAL találkozott./ a germán blokád alküldije./ A G3o által jelzett Plymouth-ba -igaz éjszaka, amikor semmit sem lehetett látni- beosontam, ott a kikötöbe volt 6 db teherhajó és 2 db warship, ezeket elsülyesztettem, de a küldetés jelző nem mutatott "sikert", tehát nem volt egyik sem anyahajó. Az, hogy kihagyja az ember esetleg ezt a feladatot, szerintem nem oké!
  • pz6
    #1516
    Feltettem,de betöltés után vagy egy fehér négyzet van a képernyőn,vagy az egész fehér,csak a tácsák,meg a tai látszanak.
  • DonZorro
    #1515
    Nos, Uraim. Fent van a HUNter_Pack_v5.0!!! LINK

    Ezen kívül, új MISSION csomag és külön a NÉMET hangok...

    A PACK már az új 1.2 patch-hez lett optimalizálva!!!

    Jó merülést...
  • g3o
    #1514
    Üdv mester!
    Az SH 4-gyel kapcsolatos kérdéseidre több sikerrel reagálnak a Silent Hunter 3 fórumon, mert az inkább oda tartozó.
    Az SH5-nél alapvetően mások a megközelítések...
    Na meg aki az SH5-öt nyomja most, nem biztos, hogy még emlékszik az évekkel ezelőtti dolgokra, ahogy én is felejtek... ;)
  • DonZorro
    #1513
    Fasza...
  • Karabiner
    #1512
    Az 1.2 patch föltettem a silenthunter.hu ,letöltések közt.
  • Mor3llo
    #1511
    Ezer köszönet!!!
  • mikulas16
    #1510
    urak
    valaki segítene elsajátítíni az sh4 kezelését?
    vagy csak autodidakta modon tegyem?
    egyet sajnálok,hogy még hamachin sem lehet vele online játszani
    :((((((((((((((:
  • Mayenn
    #1509
    Bocs a helyesírási hibákért, még reggel van és megyek kávézni, addig ugye egy rakász sz#r az ember...
  • Mayenn
    #1508
    Szia. Több tucat MOD van ami mind ad valami plusszt a játékhoz. Így akár személyre szabhatod a saját játékodat az irányítástól kezdve a kezelőfelületen, a hajód festésén kersztül az ellenség viselkedéséig.
    Don Zorro dolgozik egy "HUNter_Pack" nevű megamodon ami sok-sok MODOT tartalmaz egyben, továbbá a saját(jait),(ha jól tudom magyarítást is) , érdemes megvárni amíg a most kiadott 1.2-es patch-hez igazítja.

    Itt megtalálhatod a legtöbb kész és/vagy fejlesztés alatt álló MOD-ot: http://www.subsim.com/radioroom/forumdisplay.php?f=249

    Saját vélemyény, hogy mit érdemes felrakni, hogy igazán élvezhető legyen (de ez mégegyszer jelzem: SZUBJEKTÍV vélemény):

    - NewUIs with TDC for SH5 by TheDarkWraith (kezelőfelület változás)
    - [REL] Environmental MOD for Silent Hunter 5 (grafika turbózás, de óvatosan vele, nem minden időjárási effekt lesz szebb tőle)

    - [REL] MightyFine Crew Mod (legénység látványosabb, élethűbb)
    - [REL] Wamphyri's Plane Attack Mod (repülők agresszívabbak)
    - [REL] U-boat Historical Specifications (UHS) (tengeralattjáró viselkedés realisztikusabb)
    - [REL] Stormy`s DBSM collection SH5 (szuper új hangok)
    - [WIP] U-Boat Killer AI Mod (a rombolók többé nem piskóták)

    és legfontosabb : [TEC] JoneSoft Generic Mod Enabler (JSGME) ezzel tudod aktiválni a MOD-okat gyorsan, egyszerűen.

    Ezen felül meg van még 100 féle ,ami csak szem-száj ingere...
    (nekem kb 15 MOD van aktiválva )

    Ui. :Az új 1.2 patc miatt sok MOD inkobatibilis lett és nem működik!!!

    Üdv
  • Mor3llo
    #1507
    Srácok, mopst rakom fel a szűz SH5-öt. Mit érdemes pluszban felrakni, hogy egy elfogadható játékot kapjak?
  • DonZorro
    #1506
  • Karabiner
    #1505
    Ja igen, készül egy mod, amelyik feltöltő hajókat telepit a tengere. De baráti kikötőkben most is lehetséges a feltöltés
  • Karabiner
    #1504
    nekem rotyog, vagy is ropog rendes a hajó
  • mikulas16
    #1503
    fenn vagyoki karabineri ts-en
  • U995
    #1502
    Tud vki írni arról hogy van-e utánpótlásra lehetőség vagy segítség kérés? Írták a játékról, illetve hiteles a merülés mert mikor játszottam vele 220méternél még egy ropogást sem hallottam.

    CROSSY!!!

    Nagyon eltűntél, írtam Neked pü-t.
  • peetry
    #1501
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Feltettem a SKIDROW féle SH5-öt.
    De amikor betöltené a mission-t, kifagy. Próbáltam 1.1-es patchel is ugyanez. Sorry, hogy ilyennel jövök, én sem szeretem a tört játékokat, de szeretném kipróbálni mielőtt megvenném.
    a configom e7200, nvidia gts250, 2GB ram, 32bites win7.
    Nemértem, mert korábban egy notin simán elindult, csak annak halott volt a vga-ja és első 3 percben lefagyott az egész gép. próbáltam régebbi driverrel is, azzal se ment. Ha vkinek van ötlete, szívesen veszek bármi segítséget. köszi
  • DonZorro
    #1500
    Nem mehet fel. Még nincs megoldva az összes kompatibilitás... Majd jelentkezem!
  • kovajani
    #1499
    G3o! Nézd meg az alábbi videókat a manuális TDC-val kapcsolatban /hajókönyv előhozása/.
    http://www.youtube.com/watch?v=ZejK46JamFE&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=VrMeSKOl2pI&feature=related
  • kovajani
    #1498
  • kovajani
    #1497
    [url=http://kephost.hu/share-0F1A_4BEA83B8.html][img]
  • danikamm
    #1496
    és még valami.... a Hunter Pack 4.0 mehet föl az 1.2 patcre?
  • danikamm
    #1495
    Valóban! Köszönöm a segitséget!