19748
  • Hellboy76
    #19545
    Van akinek telepitve avan 3dsmax2017?
    Konvertalni kellene az uj material library-t 2012-es verzioba.
    Errol lenne szó:https://docs.studio-397.com/developers-guide/development-tools/3ds-max-material-library
    Csak emiatt nem telepitenék órákig.
    Elvileg ezzel lehetséges, de barmilyen modszerrrel jo nekem. http://www.scriptspot.com/3ds-max/scripts/mat-file-to-lower-version

    Köszi előre is
  • Adebayor
    #19544
    :D
  • Alexease
    #19543
  • simcompany
    #19542
    súlyos pénzek :D
  • Adebayor
    #19541
    egyébként mibe kerül itt egy fejléc? :D
  • simcompany
    #19540
    Alex, ha van időd cserélsz majd egy fejléc képet?
  • Solt
    #19539
    No megvettem a KartKraft-t is, szerintem kurva jó, azt a 9 eurót nagyon megéri. Jók a lézer szkennelt pályák, jó az FFB és a vezetési élmény is... a kicsit izmosabb go-kartok rendesen megizzasztanak, imádom! :)
  • Solt
    #19538
    Én a Kart Racing Pro-t vettem meg, a KartKraft ügyében még billegek... :) Sajnálom, hogy ennyire nem érdekli a szimes réteget...
  • Hellboy76
    #19537
    Én is ezt mondtam :)
    Simán jobb, mint ami az rF2ben van.
    A lézeres pályák miatt gondolkodtam, hogy átkonvertálom a pályákat, de mivel az rF2-ben "senkit" nem érdekel a kart, így nem foglalkoztam vele.

    Maradt Bathurst, amivel mostanság talán majd tudok egy kicsit foglalkozni.
  • Adebayor
    #19536
    egyelőre próbálok csatlakozni :D Esemény regisztrálásnál error :D
  • bottleopener
    #19535
    Az új competition systemről mi a véleményetek?
  • Solt
    #19534
    Megvettem... vezetési élményre zseniális szerintem.
  • Solt
    #19533
    Júj, akkor marad a Kart Racing Pro! :)
  • Alexease
    #19532
    MarioKart-os :D
  • Solt
    #19531
    Milyen a fizikája, vezetési élménye? PC2-s vagy rFactoros? :)
  • Hellboy76
    #19530
    Én a KartKraft-ot teszteltem kb egy éve. Tetszett.
  • Solt
    #19529
    Urak!

    A KartKraft-t vagy a Kart Racing Pro-t nyüstöli valaki?
  • alma2
    #19528
    Sose gondoltam volna, majd beteszem az rfactor forumba is, biztos ami biztos :) hogy szep lassan felno a feladathoz a reiza es a formula vee, amit az rfactorba pont a reiza fejlesztett, teljesen hasonlo karakterisztikaju lesz, foleg vezetesi elmenyre. Par honapja amikor probaltam valami iszonyat gagyi erzes volt az ams2-ben vezetni a vee-t rfactor utan, (ami nekem az etalon auto ott, ugy atad minden erzest, huplit, minden vacak kore kb reagalni kell) pont a lenyege veszett el, folyamatos gaz-fek jatek a kanyarban, az erzekenysege stb.
    a VIR palya mindket jatekba benne van, talan a north reszen nyomtam centire megegyeznek. Bar az auto gyorsabb az amsben egy picit, belul is maskepp nez ki (talan ujabb) de rohadtul atjon az erzes, amit az rfactorban kapsz. Persze nem annyira jegentancolos, (ams utan elinditva az rfactort, mar mar talan tulzasba is estek ott) de nagyon hasonloan viselkedik, pillantok alatt be lehet sokallni. Talan olyan mintha az almat hasonlitanam a kortehez, nem tudnek valasztani melyik a jobb, de vegre kimondhatom mindketto finom! szoval batran tegyetek egy probat az uj verzioval.(es mar a formulakat is (mar amelyiket porobaltam jo elmeny vezetni, pont par het assettos formulazas utan, amit sose szoktam, azt kell, hogy mondjam, itt is elmeny mar. Mas elmeny, de ugyanugy vegre jo! pedig de utaltam itt (ams2) ezeket az autokat.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.12.12. 23:17:54
  • simcompany
    #19527
    itt minden van
    https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=2311612614
  • simcompany
    #19526
    ingyen se tölteném le
  • Danecay
    #19525
    És még fizetős is? :)
  • sertrex
    #19524
    S397 is csökkenti a káros anyag kibocsátást.
  • simcompany
    #19523
    na ezt minek?
  • Thread
    #19522
    köszi,
    az elsőben lenne az outer track, de a második és harmadik jó nekem, egyedul menni ott is lehet a külsőn.
    Hogy lehet ezeket megtalálni?
    A pályaneveket át lehet-e írni hogy egyből Bahrain-ként legyen a listában?
  • simcompany
    #19521
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=748075241
    vagy
    https://drive.google.com/file/d/0B77f-Tf-mqItOEo4cEVLRkJ1RE0/view
    vagy
    https://www.dropbox.com/s/i23ro88hiqnrmzl/SRHF1_Bahrain.rfcmp?dl=0
  • alma2
    #19520
    a vr overlayt nekem sikerult kipakolnom, de rohadt macera az egesz. (most, hoyg konkretan car radar szeru cucc is volt-e nem is emlekeszem)
    Van ez a teljesen haszontalan "auto van melletted" , "meg mindig ott van" crewchief. Mondjuk vicces beszelgetni vele, sot mar ott is ki lehet pakolaszni vr overlay-re, dolgoka. Lehet ossze lehet kombinalni a car radar szeruekkel. De egy ido utan elment a kedvem ezzel szorakozni.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.11.30. 11:18:20
  • Thread
    #19519
    Van letölthető Bahrain track valahol ami nem 1.04-es? Az nálam nem megy.
  • Encore
    #19518
    Van esetleg VR alatt is működő car radar vagy helicorsa app a játékhoz? Simhub-os VR overlay nem működik, mintahogy a curs-o radar sem.
  • simcompany
    #19517
    50%-os leárazás van
    https://store.steampowered.com/app/365960/rFactor_2/
  • simcompany
    #19516
    Akkor elfelejtették hozzáadni az effekthangot illetve a rázó tulajdonságot. Brafo
  • Thread
    #19515
    Igen, de a gyári Nurburgring GP-n a rázókövek fele halott, pl. a 6os kanyar mindhárom rázóköve. De tényleg, hangja sincs ezeknek, itt nem a rumble flag hiányzik, hanem simák a kövek. 1.50 és 1.51 verziójú.
    Utoljára szerkesztette: Thread, 2020.10.25. 12:56:25
  • zolee145
    #19514
    Nem mindenhol rázókő a rázókő. Pl Le Mans-ban néhány olyan van, ahol van egy kis beton csík, kicsit magasabb is mint a pálya, fel van festve rá a csík, de nincs meg az a lépcsőzése mint általában egy rázókőnek. Ezen a valóságban sincs a gumiknak hangja, és nem is ráz.
  • simcompany
    #19513
    igen, az adott objektumoknak meg lehet adni ilyet, de a gyári pályákon gondolom ezek rendben vannak. mod pályákon meg a készítőn múlik, mit hogy csinál meg
    Utoljára szerkesztette: simcompany, 2020.10.19. 10:30:55
  • Thread
    #19512
    Bocs, ez kontroller, rumble effect, nem volt még idáig olyan hogy azt venném észre hogy erősebb-gyengébb az effekt, hanem az viszont van, ACban pl. Barcelonán volt, hogy némelyik kövön nincs rumble effekt. A legtöbb pályán minden rázókő jó.
    A rumble az lehet hogy egy külön paraméter a pályákban, nem a kő geometriája, csak egy flag, hogy ott rumble effect van kiadva?
    Csak egy következő pályaverzió oldhatná meg gondolom.
  • simcompany
    #19511
    Azért rázókő. Valószínűleg túl erős a kormány beállításod, túl nagy a visszajelzés. FFB smoothing-ot növeld
  • Thread
    #19510
    Ha egy pályán nem minden rázókő ráz, azt hibásan programozták, nem tesztelték?
    De a gyári Nürburgring GP is ilyen.
    (nálam)
  • Adebayor
    #19509
    Csak azt mondta, hogy ikonikus európai pálya nem? Mondjuk az lehet Spa is :D
  • bottleopener
    #19508
    Egy órás interjú Marcel Offermans-szal:
    Interjú

    A lényeget kiszedtem belőle, de érdemes meghallgatni.

    -jó a hangulat a cégen belül
    -van pénzük
    -hosszú távon terveznek még fejleszteni, nem haldoklik a fejlesztés
    -Marcel felhozta, hogy a most megjelenő, új konzolok már elég erősek lesznek hogy az rF2-t futtassák, elég sok esély van rá hogy lesz PS5-ös, Xbox Series X-es rF2.
    -jön a lézer szkennelt Spa, illetve autók is idén
    -jön a Steam Winter Sale hamarosan, leárazásokkal


    Viszonylag régen néztem a felhasználói számokat, de a COVID elég szépen megnyomta az rF2 felhasználók számát. 110 ezer eladott példány van a Workshop feliratkozók száma alapján. Jóval kevesebbre emlékszem régebbről.
    Utoljára szerkesztette: bottleopener, 2020.10.11. 10:43:18
  • SirDannyL
    #19507
    Hát, most nem vagyok gép előtt mert dolgozok. Azt tudom, amit többször írtam. De valószínűleg az eggyel lejjebb írt dolog lesz a megoldás. Mert nekem jöttek autók, és mentek el mellettem. De nem volt jól beállítva, holnap ránézek a 19504-ben mutatott lapra.
  • Danecay
    #19506
    Én úgy emlékszem, hogy szabadedzésen alapértelmezetten nincs AI. Jelzi pütyökkel őket az erre vonatkozó GIU rész de fizikailag nincsenek jelen a pályán és ez korábban egy pipával vagy Yes/No-val lehetett ki és bekapcsolni, már ha jól emlékszem.