6493
MechWarrior Online
  • Paladin
    #3053
    Olyan szép lenne... :)
  • [NST]Cifu
    #3052
    A múlt heti kis patch-et délután 6 óra 52 perckor rakták ki a béta fórumra. :)

    Október 9.-re egy engine upgrade és optimalizáció volt ígérve.
  • Masakari
    #3051
    Ha benézel a béta topicba akkor semmi nincs íva mára.Jövő héten jön a peccs. Ha ma jön is valami,akkor max bugfix esetleg kis változtatás az economyban.
  • [NST]Cifu
    #3050
    A patchek úgy délután körül szokták felrakni, és este 8-9-10 fele aktiválni. A múltkor elég gyorsan ment, mert csak egy apró patch ment fel. Szóval elviekben ma egy komolyabb jön.
  • Masakari
    #3049
    Bár forumon egyáltalán nem látom kiírva hogy ma lesz akármi is.
  • Masakari
    #3048
    Szokásos időben;)
  • Torzonborz
    #3047
    azt lehet tudni hogy ma mikor lesz pecs ? :)
  • vaakuum
    #3046
    Mekkkvan:
    MWO network latancy felmérés
  • vaakuum
    #3045
    Valamelyik oldalon találtam egy olyan kérdőívet, amit elvileg a fejlesztők adtak ki, és arról szól, hogy melyik országban milyen netkapcsolattal mekkora a min/max/átlagos ping. Akartam kitölteni, de nem tudtam pontosan a paramétereket, most meg már nem találom, hol van. Ha esetleg valaki megtalálná, kérem dobja be ide a linket.
  • [NST]Cifu
    #3044
    A Sarna.net-es lista a legteljesebb.

    Tömören amúgy mi mi:

    Unseen: olyan mech, amely egy anime-ból lett átemelve, és az adott anime amerikai forgalmazója beperelte a FASA-t emiatt. Ezek a Mech-ek nem kerülhetnek be az MWO-ba.

    Reseen: egyes anime-k forgalmazójával sikerült megállapodni, ezek a mech-ek visszakerültek a Battletech világába (Locust, Wolverine, Battlemaster, stb.).

    Reseen 2.0: ez nem hivatalos elnevezése, de van egy "másfajta" reseen is, amikor a FanPro (a FASA után az IP tulajdonosa) kihozta a Project Phoenix alatt az átrajzolt "klasszikus" unseen mech-eket. Az esetek 95%-ban elmondható, hogy az átrajzolt desing messze nem ér az eredeti közelébe, így általános közutálatnak vannak kitéve.
  • ximix #3043
    Van egy ilyen progi ezzel mennyire lehet befolyásolni passz.
    http://wotinfo.gportal.hu/gindex.php?pg=35044064&nid=6191768
  • vaakuum
    #3042
    Mondjuk én azt hittem, nálam a videokártya hiánya miatt olyan ocsmány a kép a 12 fpsemmel, de ahogy látom az egymás mellé rakott képeket a különböző színvilágokról, gyorsan szavaztam én is
  • Paladin
    #3041
    Nem mintha jelen béta állapotban ez lenne a legfontosabb, stb, csak már kezdtem azt hinni, csak nekem nem tetszik :)
  • Paladin
    #3040
    A forumban találtam ezt a poll-t, megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül az 'igen' véleményemmel :)
  • Birk@
    #3039
    A az érkező rakéták beesési szöge függ attól, hogy hogy fogtak be ha jól tudom.
  • Wolwerine
    #3038
    El lehet bújni, ha elég közel vagy egy épülethez/dombhoz ami eltakar. Az LRM csak akkor talál ha az ellenfél végig rajtad tudja tartani a célt.
  • vaakuum
    #3037
    Esetleg azt is elmagyarázhatná valaki, miért van az, hogy ha én lövök LRM-mel egy épület vagy domb mögötti, de kitargetolt célpontot, akkor a rakéták szemből nekimennek az épületnek, meg a domboldalnak, amikor meg engem lőnek, fentről potyog a nyakamba, mintha eső lenne, és nem lehet elbújni előlük?
  • Torzonborz
    #3036
    perpill így működik . később talán lesz vmi normális mech tree és sorban veheted meg majd őket így nem lesz gond.
  • vaakuum
    #3035
    A pilot lab fülön lévő Basic, elite és master skillek kifejlesztése hogy működik pontosan?

    A basicot ki tudtam fejleszteni az A1 katapulton. Az elithez venni kell két másik katapultot, és azokon is felfejleszteni a basic skilleket, és utána megnyílik az A1 catapultnak az elite lapja is? De akkor ha van három katapultom, akkor elvileg a másik kettőn is akkor lesznek elérhetőek az elite skillek?

    És utána a master skill hogyan lesz elérhető?

    Mert akkor restart után oda kell figyelni, hogy ne kezdjen az ember vásárolgatni fölöslegesen különböző osztályú robotokat, mert nem fogja tudni kifejleszteni őket, csak basic szintre...
  • Wolwerine
    #3034
    A lóvé a legkevesebb:) ingyen játszom.. mindenhol máshol elmegy a gép, úgyhogy a krátert kerülöm inkább.
  • Torzonborz
    #3033
    tegyél bele xl engine-t már ha van rá lovettád.
  • Wolwerine
    #3032
    A kráteres pályán van középen egy nagy kráter, hőlátással nézve vörös az egész terület, ott a Commando-m magától felrobban.. Kevés heat sink van rajta és folyamatosan kúszik fel a hőmérséklete, hiába állsz le:)
  • xblades
    #3031
    Cifu
    Tudsz valahol egy listát linkelni ahol meg van különböztetve a Unseen Mech-ek?
  • xblades
    #3030
    Bug mint írták másnál is történt ilyen, én ilyenkor megyek egy kört másik mech-el majd amikor visszatérek a hangárba már jó a kiírás befejezhető a javítás.
  • xblades
    #3029
    Ez sajnos teljesen igaz, reméljük lesz egy kicsit nagyobb különbség a teljesítmény honorálása közt.
  • xblades
    #3028
    Bent a Faq-ban a Faq menü alatt az "újra töltés- beüzemelés" leírása.
  • xblades
    #3027
    Ezt ha szabad beraktam a Faq-ba.
  • [NST]Cifu
    #3026
    Mindjárt megyek fel. :)
  • TVelvet
    #3025
    Cifu mostanában nem látlak online. :)
  • Masakari
    #3024
    Fura nekem nincs ilyen bajom a messzebbi célpontokkal hogy nem tudom eltalálni őket. valahogy nekem nem jelentkezik a 120-150es ping jelentette dolog.

    A tapasztaltabb dolgot meg sztem hagyjuk,sokszor volt hogy az ellenfél az LRMes dolgot játszotta a caustic valleyn és hiába írtam be a csapatnak azonnal hogy be kell menni az arcukba és nyerünk valahogy nem fogták fel és általában 8-0 a vége....
  • Torzonborz
    #3023
    awesome-ra 4 hl-t tettem és úgy próbálgattam sniperkedni vele . egész tűrhető így de mégsem szeretem mert assault létére elég könnyen szétkapják.
  • [NST]Cifu
    #3022
    A PPC-vel nekem az a bajom, hogy van 130-190-es pingem, és van egy "késleltetés" (a fene tudja mennyi). A lényeg, hogy kurta nehéz egy mozgó célpontot eltalálni PPC-vel 200-300 méternél messzebb. A másik gondja a minimum lőtáv, a tapasztaltabb pilóták ha látják, hogy PPC-vel lövik őket, odamennek a szádba, és az Awesome túl lassú, hogy tartani tudd a távolságot.

    Próbálkoztam 2x PPC, 4x MedPulse összeállítással, de a 4x MedPulse kevés ahhoz, hogy egy közelbe jutott Hunchback-et leszedj, mielőtt ő szed szét téged.

    Ha megjönnek a DHS-ek, akkor mondjuk minden borulni fog, csak figyeljétek meg, milyen energiafegyver-boatok fognak futkározni... :)
  • Masakari
    #3021
    90 méteren belül is sebez ahogy néztem csak keveset.
  • TVelvet
    #3020
    Nyilván nem 90 méteren belül lőttem. :)

    the az ER PPC is ilyen.
  • vaakuum
    #3019
    Nekem eddig a CPLT-A' jött be 6 * SRM-6-tal.
    2 csoportra szétszedve, így egyszerre kilő 18 kisrakétát. Ha mindkét egérgombra rátenyerelek, akkor 32-t.
    Mondjuk távoltról a rakéták nagy része már mellé megy rendesen, olyan 50 méterig viszont tuti (szóval a 270-es lőtáv mese habbal). Egymásnakrohanás esetén egész hatékony.
  • vaakuum
    #3018
    Mert a ppc-nek van egy minimum lőtávja is. 90 méter alatt nem sebez.
  • Masakari
    #3017
    Én 2 ppc-s awesome-al szoktam egész jó köröket menni o.O
  • TVelvet
    #3016
    Furcsa ez a PPC, csináltam egy 2-2 össz 4 ppcs atlast, és nem lehetett vele lelőni semmit, és nem értem miért.
  • [NST]Cifu
    #3015
    A Gauss-al ugye folyamatosan lehet lőni, az SRM-6 nagy sebzés a közeli ellenfelekre, a kétszer két lézer pedig a DPS-re jó.

    Amúgy a "leggyilkosabb" jelző lehet félrevezető ez esetben részemről. Egy srác ezzel a konfiggal úgy ment keresztül az ellenfeleken, mint kés a vajon (távolról Gauss, majd lézerek, közelről SRM-ek).

    Mindenkinek a neki ideális konfigot kell megtalálnia. Én imádom az Awesome-ot és a PPC-t, de egyszerűen nem tudok eredményeket elérni a PPC-vel. Ellenben 6-7 MedPulseLas iszonyú hatékonyban bizonyul a közelharcokban...
  • TVelvet
    #3014
    Próbálgatom itt ezt a mechet, nagyon kell figyelni a heat-re.