6493
MechWarrior Online
  • Torzonborz
    #2973
    alpha strike akar lenni az a chain fire.

    nem tudom a lapos játékmenet alatt pontosan mit értesz . pl wothoz képest miben más ? vagy az is lapos ( mondjuk az :D ).
  • Masakari
    #2972
    Bétának hívják
  • xblades
    #2971
    Nem a a trial lényege hogy nincs javítás és lőszer ár levonás, nem variálható és ennek csak a 80 %-át adja.

    Ja és ez még csak elég béta állapot tehát még sokat változik.
  • lammaer
    #2970
    Érdekes matchmaker koncepció. Bár nyilván ez változni fog.
  • lammaer
    #2969
    Furcsa, bámultam én is az optiont (nyilván azzal kezdtem aztán szépen át is konfigoltam hogy olyan legyen amit MWLL-ben megszoktam :) ), itt van most is előttem, de egy fia chain fire nincs benne :D


    Mindenesetre Cifunak jó hír, hogy sztem nem fogom itt rontani sokat a levegőt. Letoltam most pár csatát, nem tudom hogy vajon a konfigolható mechek adnak e valami extrát, de alapvetően nekem nagyon lapos a játékmenet.
    A csaták ugyanaz mint az MWLL, bizonyos dolgokban az még picit jobb is (coolant, passive mode, sunnyogás lehetősége, repair lehetőség ha visszavergődsz a bázisig, mech lopás).

    Sztem ott én kijátszottam magamat a mechekkel, itt most a mai nap nem fogott meg az MWO.
  • Matusy
    #2968
    Huh ezt kb 1 órával ezelött küldtem telefonról.. Na szóval a chainfire-t a Backspace-el tudod bekapcsolni és villogni fognak a számok. Akkor működik. Elvileg ott van az options-ban. Én is onnan néztem ki.
  • Matusy
    #2967
    Nem de ha nálatok 5 atlas van az enemynél is 5 lesz. Ha pl nálatok 5 kezdő Atlas van az ellenségnél meg mondjuk 5 megvett kihuzott feltuningolt akkor az igen nagy szívás.
  • lammaer
    #2966
    Hát.... ez egy érdekes kérdés: billentyűt én se látok, de tuti átállt az a sok med laser egyes lövésre. Lehet benéztem vmit?

    Más: az a trial mechek sajátossága hogy a credit lényegében abból jön hogy win vagy loss (80-60k), effektive hogy 400 vagy 100 damaget osztok le az kb irreleváns? Később valahogy több szerepet játszik majd az egyéni teljesítmény a rewardnál?
  • ximix #2965
    Nekem még nem sikerült a chain fire-t beüzemelni, van egyáltalán ?
    Próba mech-en mintha villogtak volna a számok amíg ki nem osztottam a csoportot, de biztosra nem emlékszem.
  • ximix #2964
    Atlas-ból a AS7-DC-re megy fel a bal vállára.
  • lammaer
    #2963
    Alapvetően megvan minden, grouping egyből a szemem előtt, chain fire, heat management egyből bejátszott a jenneren :)

    jól megtrollkodtam a nagyokat, megvártam míg elkezdődött a csihipuhi, leosztottam vmi jelképes sebzést amíg túl nem melegedtem, aztán futottam el amikor rámfordultak :D

    Egyelőre kb az ami az MWLL-ben is volt, a régi kártya meglepően jól bírja a grafikát :)

  • Torzonborz
    #2962
    ja és a fegyver groupra is figyelj oda én ezt teljesen el is felejtettem az első 2-3 meccsen és csak vakartam a fejem miért alszik be állandóan jennerem :D
  • TVelvet
    #2961
    Melyikre lehet ezeket felrakni?

    Nekem AS-7K-ra nem lehet 3 SRM 6ost
  • Torzonborz
    #2960
    atlassal inkább ne , első pár kört szerintem cataval told le hogy szokd az irányítást és tudd mi hogy merre megy . van rajta némi vas , fegyverzet is kellően erős és nem is túl gyors szóval pont ideális kezdésnek.
    aztán ha már csata közben is érzed rendesen a mechet akkor jenner-el is tolj pár kört hogy tudd mire képesek a lightok .
    na ezután csüccsenj bele atlasba.

    mindezt csak azért mert ahogy néztem sokan egyből atlassal kezdenek és láthatólag lövésük sincs nem hogy arról mit kéne egyáltalán csinálniuk de még az alapvető funkcióról sem ( pl targetelés ).
    elég kellemetlen amikor egy ilyen miatt "kiesik" a csatából egy assault mech.
  • lammaer
    #2959
    Köszi.
    Érdemes marháskodni a kicsikkel, vagy mehetek egyből az atlassal (elveszem a nagy mech slotot mástól vagy ilyesmi?)
  • Torzonborz
    #2958
    trial mechen nem lehet variálni , fix konfigos mindegyik.
  • lammaer
    #2957

    Akkor tán mostmár ritkábban találkozunk azzal a retardálttal aki állandóan okádék képekkel tömte tele a fórumot....

    /ON:
    A négy kezdő mechen lehet variálni alapból a felszerelést, vagy csak én vagyok felületes és a mechlabban nem találtam rá a módjára?
  • [NST]Cifu
    #2956
    Hoi!

    Kb. két héttel az e-mailre való átállás előtt volt egy figyelmeztetés, hogy mindenki cserélje le működő e-mailre a megadott mailcímét, mert ezentúl úgy lesz a belépés. Utólagosan úgy tudom nincs mód arra, hogy a régi felhasználódat visszakapd, éppen azért van már e-mail alapú belépés, mert sok felhasználói fiókot törtek fel (nem volt nagy kunszt a felhasználói neveknél az egyszerű jelszavakat végigpróbálni, az új rendszernél a mailcímet már nem ennyire egyszerű kitalálni)
  • FerroTwL
    #2955
    Nem gondoltam volna, hogy mégegyszer ennyire meg fog fogni a Battletech. Az egyetem alatt minden hétvégén játszottunk a táblás játékkal, néhány haver még saját mechet és kitalált és elkészítette a figurákat is hozzá, sajnos nem találom a fényképeket róluk de nagyon jól néznek ki és nagyon profin vannak megcsinálva. Emlékszem az első játék amivel „komolyabban”játszottam online az MW4 volt. Aztán a Battletech valahogy abbamaradt, már nem is nagyon érdekelt, amíg ki nem próbáltam az MWO-t. A kulcsot kb. 2 hete szereztem (itt a fórumon linkelt valaki egy címet ahonnan kaptam, ezer köszönet érte!) és a régi feeling teljesen visszajött, még a Battletech könyveimet is újra kezdtem olvasni.

    A guild wars 2-t teljesen abbahagytam ez miatt, marha élvezetes játék lett. Most dolgozom a 3-ik Catapult és Hunchi variánson, hogy meglegyen a Master fokozat. A játéknak vannak kisebb hibái és a balance-on is kell még dolgozni (khm gauss), de már most nagyon ott van a szeren.

    Látom egyre többen próbálják ki a játékot, talán érdemes lenne egy magyar klánt csinálni, mert a legrosszabb jelenleg a játékban, hogy a premade-ket és a pug-okat a matchmaking rendszer összerakja, és ennek totális mészárlás az eredménye. Szóval akinek van kedve csapatban játszani a játékban Ferrohu néven vagyok, nyugodtan vegyen fel friend-be és hívjon csapatba. A játáknak egyébként van egy nem hivatalos teamspeak servere, ahol van magyar szoba is (bár még senkit nem láttam ott). A teamspeak server: Server IP: 109.228.29.191Server password: hG5!4Dg*

    ps: Nem tudom hol lehetne megkérdezni, bár úgy tudom Cifu moderátor is, hogy a régi felhasználó nevemet visszakapjam (Ferro_TwL és a név helyén egy töklámpás van), mert az oldal email és jelszót kér, a felhasználónév/jelszó helyett, és mivel ezer éve regisztráltam már nem emlékszem a régi emailre. Szóval van valami lehetőség, hogy visszakapjam a régi felhasználó nevemet?
  • Masakari
    #2954
    ja
  • Nagydög
    #2953
    Szerintem barmire feltehetsz XL-t.
  • XenHai
    #2952
    f9
    Egyébként az alapító atlas-ra fel mehet az XL engine ?
  • vaakuum
    #2951
    FPS-t ki lehet most valahogy íratni a képernyőre?
  • vaakuum
    #2950
    hopp, nem frissítettem írás előtt :(
  • vaakuum
    #2949
    #2942
  • Torzonborz
    #2948
    http://en.wikipedia.org/wiki/Non-disclosure_agreement
  • Ry0K3N
    #2947
    #2942
  • Archie2048
    #2946
    Mi az az NDA?
  • Nagydög
    #2945
    Nem is kell elarulnia, a befogott mech felszerelese latszik a pancel es szerkezet allapotjelzo mellett.
  • [NST]Cifu
    #2944
    A kérdés helytelen: melyik Atlas-ra vonatkozik a kérdés. A -7K ugye energiafegyver-mániás, tehát célszerű energiafegyverket rápakolni (MedPulseLas, LargePulse, PPC) a többi pedig attól függ, hogy milyen irányoltságú vagy.

    Az LRM-boatoknál 2x LRM-20 vagy 2xLRM-15 és lőszer, mellé önvédelemre MedPulse-ok (AC/20 feltehetően már nem fog felférni). Ha közelharcos akarsz lenni, akkor AC/20, SRM-6-osok (vagy SSRM-2), MedLas vagy MedPulse. Én azt mondom, hogy max. két felé oszd a fegyvereidet. Egy hosszú távú (pl. LRM-ek) és egy rövid távú (pl. MedPulseLas). Egy Mech-en túl sok különböző típusú fegyvert keverni nem nyerő, mert más-más célzási módszer kell a lézerekre, AC-kra, PPC-kre, SRM-ekre. Szóval ha egy groupba raksz egy MedPulse-ot, SRM-et és AC/20-ast, akkor max. akkor találja el mindhárom a célt, ha közvetlenül előtted van.

    A leggyilkosabb Atlas, amivel találkoztam valami ilyesmi lehetett:

    -XL engine
    -Gauss
    -3x SRM-6
    -2x Large Pulse Laser
    -2x Med Pulse Laser
    -Rengeteg heat sink

    Utóbbi a legfontosabb. 10 Atlas-ból úgy 6-7 elköveti azt a hibát, hogy folyamatosan túlhevül. A túlhevült mech pedig halott mech...
  • CsulokBandi
    #2943


    jo kis meccs volt:) irta a forma h felteszi, de valaszt nem kaptunk h milyen neven. Megtalaltam:)
  • Ry0K3N
    #2942
    titoktartási- és közzététel tilalmi egyezmény
  • zozobp
    #2941
    Mi az az nda ?
  • Masakari
    #2940
    jó kérdés.mindenki arra tippel hogy nincs NDA és ez magával hozza azt is hogy kb mindjárt open beta lesz.

    zsoldosokat nem néztem,szóval erre nem tudok mit mondani
  • zozobp
    #2939
    Én is így gondolkoztam.

    Feltettem AC20-at két SRM6-ot és egy LRM-et.

    Ehhez képest az enemy fél szinte 5 shot-ból kicsinált... én meg zsírgyíknak éreztem magam.... nem értem a szitut. Kár hogy nem láttam miket használ.
  • xblades
    #2938
    Mint írtam nekem akkor az megfelelt:)
  • xblades
    #2937
    És ott írják "as well as to celebrate the end of the NDA"
    ha jól értem vége a NDA-nak (vagy csak erre az estre vonatkozik?)

    És megemlítenek két zsoldos csapatot is : Eridani Light Pony and Kaos Legion.
  • Ry0K3N
    #2936
    Én arra leszek kíváncsi az emberek mikor szoknak le a skype használatról gaming közben.
  • xblades
    #2935
    Na én csak ismerősökkel használtam mikrofont párban és arra a Skype is elég volt.
    Még nem próbáltam "idegenekkel" és több társsal.

    Így már értem, ez már elég nagy segítség vagy előny a csapatjátékhoz.
    Kösz
  • xblades
    #2934
    Egyértelműen Gauss vagy nagy AC plusz némi SRM vagy SSRM.
    Felváltva használva folyamatos nagy sebzést visznek be kis hő felvételnél (kis hőemelkedés)