6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #2893
    Részemről prioritást élvezne és bann járna minden afk embernek. Crash valóban eőfordul még de általában ott disc felirat szokott lenni.

    (valami topic jó lenne ha lenne azt ott lehetne reportolni az embereket és ha sok van elég egyértelmű hogy miért afk...a devek meg oszthatnák amit kell,hiába béta akkor is...)
  • Ry0K3N
    #2892
    Lehet hogy onnan a beküldős dologból van, ismerős mutatta nekem a képet. A legyengítős dolog meg hát azért mégis kiosztott 1k sebzést na :D
    Replay funkció is jó lenne majd a játékba.
  • Ry0K3N
    #2891
    Oda se neki, ilyen minden hasonló MMO-ban elő fog fordulni de most szerintem a fejlesztők részéről ez igen kicsi prioritást élvez még zárt béta alatt.
  • Masakari
    #2890
    Volt most 1 post a DEV-ektől hogy ha ilyet csinál vki küldje el a screen shotot/videot nekik és a jobbakat kiválogatják stb

    Én kicsit kételkedek ebben a Jenneres dologban attól függetlenül hogy dmg-t osztott ki rendesen mert azért 1 Jenner szerény véleményem szerint képtelen 1edül leszedni 1 teljes ellenfeles csapatot anélkül hogy őt kinyírnák(szóval szerintem itt erősen az van hogy a társak legyengítik neki a célpontot ő meg befejezi)
  • Masakari
    #2889
    Bocs csak már nagyon felcseszett ez a szintű emberinek nem nevezhető "stílus" amivel egyesek "játszanak". Valami se xp se cbill bünti lehetne ha egész meccsen nem mozdul meg/nem lő egyáltalán.

    Köv meccsben 1 Atlas volt bent aki a semmit lőtte mindennel amije csak volt,rászóltam erre beírja hogy kisgyerekkel játszik....hát rohadt jó hogy ilyenek miatt is azok szívnak akik normálisan próbálnak játszani...

    #2883 Végig Caustic Alley volt a neveztes map.

    #2882 Valóban crit,beta forumoban nyitottam 1 topicot mert jobb ötletem nem volt,pár perc alatt válaszoltak is páran,jó tudni hogy ilyen crit lövéssel lehet fegyvert megsemmisíteni.

  • Ry0K3N
    #2888
    Hoppá ezt lehet nem kellett volna NDA még mindig érvényben van
  • [NST]Cifu
    #2887
    Én túl hektikusan érek rá ahhoz, hogy komolyabb klán/group szervezkedésben részt vegyek.
    A Lone Wolf's-ot azért csináltam, hogy legyen egy gyűjtőhely azoknak, akik éppen ráérnek, játszanának másokkal. Ha valaki felvállalja, hogy később organizálja a dolgokat egy szervezettebb formába, én nyitott vagyok rá, de jelenleg nem tudom felvállalni ezt. Hogy hogyan lesz később a frakciós rész, azt nem lehet még pontosan tudni, az elvek szerint nem kell fix 12 fős zsoldoscsapat, szóval aki ahogy ráér, úgy lehet frakciós csatákba menni.

    Ha a C3 nem nyerő, én a Goro Mumble szerverét ismerem még, oda is fel lehet menni, talán nem rúgnak ki minket.
  • Ry0K3N
    #2886

    És ezt egy jennerrel. O.o
  • [NST]Cifu
    #2885
    Előre szólók, hogy itt ezt a hangnemet nem fogom hagyni, nem lesz második WoT topic ebből a topicból, szóval ha valaki csak azért ír be alpári stílusban, hogy a random csapattársakat, a balszerencsét, balancot, stb. szídja, akkor jobb, ha el is kerüli a topicot.

    Szóval a következő ilyet elakadásjelzővel fogom jutalmazni Masakari, légyszíves vagy normális hangnemben fórumoz, vagy ne ide írkáld, hogy ki miért lépet a lábadra.

    Szeretném, ha a topic nem züllene ilyen hangnemre, aki ilyenre vágyik, az menjen máshova.
  • Ry0K3N
    #2884
    Mintha csak WoT topicban lennék :D
  • Caliph
    #2883
    ha levág a net azt irja disconnected. Sajnos mint mondtam az mmo előnye a hátránya is,azaz a többi ember :D
    amig nem kap afkért büntit és nem keres lényegesen kevesebbet egy körön addig bizony lesz afk rendesen

    (amúgy nem egy Atlas volt Foresten nemrég?:D)
  • Matusy
    #2882
    Több oka lehet. Critet kapot a fegyver vagy beszorult a lőszer (Ez aszem csak az ultra AC-nál van).
  • Torzonborz
    #2881
    nálam recsegett a múltkor , nem tudom miért de tényleg béta remélem jobb lesz.

    afk topikot tegnap mintha láttam volna béta fórum de egyébként tényleg gáz hogy majd minden meccsen van 1-2 ilyen egyén. mondjuk hozzá kell tenni hogy nekem eddig egyszer crashelt a kliens pont betöltés után és visszalépésnél nem pakolt vissza a meccsbe szóval ilyen is lehet és ezt is meg kellene oldaniuk.
    aki meg végig afk annak nem adnék semmit se cb se xp .

    AC azt hiszem be szokott ragadni ez egyfajta ficsör :(
  • Masakari
    #2880
    Retardált csapattársak kurvára bekaphatják.most nagyon felhúztak.Ami külön kedvencem és nem láttam hol kéne a beta forumban reportolni(aki tudja jelezze!),hogy az a büdös senkiházi mi a jó isten f*száért kezdi el a meccset ha végig a bázison afk és nem mozdul meg???!!!!(aki tud topic linket a beta forumhoz megköszönném).

    Másik kérdés amire még mindig nem tudom a választ és a forumon se találtam topicot,hogy az LB 10x-AC miért lesz piros amikor lőszer még van hozzá és a torso sincs megsemmisítve amire a fegyver van szerelve.nagyon érdekelne a kérdés mert kurvára idegesítő.
  • Masakari
    #2879
    egyrészt béta,másrészt szerintem teljesen jó rajta a hang
  • Torzonborz
    #2878
    Van Lone Wolf channel oda gyere . Bár őszintén szólva jó lenne ha ts3-at tudnék szerezni idővel , ez a C3 valahogy nem győzött meg . Nem túl jó a hangminőség rajta .
  • blackshark
    #2877
    Torzonborz mi a C3-ad? Felveszlek.
  • Torzonborz
    #2876
    De LWben lesznek mercenary-k is , nem ? Én erre gondoltam .
  • Matusy
    #2875
    szerintem a Lone wolf tanuló szint lesz. Aztán majd x idő v xp v meccs után választhat házat/csapatot. Igy kikerülve h a full kezdők elrontsák a ház csatákat.
  • Torzonborz
    #2874
    Aki már most tudja fixen hogy LW lesz az regeljen C3-ra és csapassuk , aki meg nem annak a füstölgő roncsa előtt majd szalutálok .
  • Paladin
    #2873
    Amíg semmit sem tudni, hogy mivel jár az egész, nem gondolkozom rajta :)
  • Masakari
    #2872
    Még lövésem sincs,de sztem Davion.
  • Matusy
    #2871
    Én Kurita/liao leszek valszeg. Bár ez még nagyon képlékeny. Majd kiderül ha majd tudom milyen mecheket terveznek a játékba.
  • Torzonborz
    #2870
    Egyébként akkor innét mindenki a Lone Wolf frakcióban képzeli el az MWO-s pályafutását ?
  • Matusy
    #2869
    A groupról jut eszembe. Nem csinálunk egyet? Én meg egy haverom általában együtt játszunk, de mivel ő szakács csak este 10 utána van. Az én munkám is esti szóval én meg délután 3-ig vagyok kb aztán este 10-től. Ha van más aki hasonló munkabeosztásban tolja vagy csak fent szokott lenni akár csatlakozhatna is.
    Ha van akit érdekel, akkor Matusz néven fent megtaláltok.
  • Torzonborz
    #2868
    Igazsághoz hozzátartozik hogy ehhez kellett a téli pálya mert a házak között szépen cikáztam így alig tudtak rám lőni + a hőmérséklet bónusz is jól jött mert orrba szájba ontottam magamból a raksikat ( látszik is a sebzésen ).
    Mindenesetre ez egy nagyon jó light hunter mech szóval majdhogynem kötelező darab minden groupba plusz még ott a TAG is ugye.
  • vaakuum
    #2867
    Mondjuk keresztbe, gyorsan rohanó célra (egy másik köröző jenner vagy kommandó) én tudok vele mögélőni is rendesen, hiába mutatja, hogy be van fogva :)

    Mondjuk olyankor csak a sárga célkeresztig tudok legtöbbször eljutni, a piros célkereszthez tényleg nagyon rajta kell tartani...
  • vaakuum
    #2866
    Kifejezetten azért kérdeztem, mert ugye az ssmr is csak akkor veszti el a célt, ha már nagyon nem tudod rajta tartani a célkeresztet...akkor viszont a TAG sem használ, merthogy ugye azt is rajta kell tartani, hogy segítse a célzást.

    Ehhez képest igen szép az 5 kill, gondolom nem felderíteni rohantál ki vele, mert azokat ahogy én látom azonnal sorozzák mindenféle LRM-el...néha egy kisebb ország költségvetését ellövöldözik a playerek az először meglátott jennerre vagy kommandóra az első 90 másodpercben...
  • Torzonborz
    #2865
    SSRMnél szerintem nincs jelentősége ahogy észrevettem az mindig betalál ha hatótávon belül van és nem megy útközben bele valamibe pl csapattárs :D de nem nagy a súlya , ráfér a commandora akkor miért ne.
  • vaakuum
    #2864
    Ilyen esetben a TAG-nak van saját haszna vagy csak csapattámogatásnak van hátulról titokban célozni vele?
  • ximix #2863
    TAG (Target Acquisition Gear)
    Egy olyan lézer ami nem sebez, hanem célmegjelölő segít az LRM rakétáknak a célra tartásban a csapaton belül.
    Ha jól tudom háromszögelés elvén működik van a rakéta a célpont és a TAG-al felszerelt baráti mech, e három pont és a köztük lévő távolságok segítségével lehet jobban rávezetni a rakétákat a célra.

    Van még a NARC is ami egy kis rakéta ami rádió jelet sugároz és ez segít a célrávezetésben az LRM rakétának.

    A TAG-ot folyamatosan rajta kell tartani a NARC-ot elég rálőni a mech-re, de ha az rendelkezik AMS-el(Anti-Missile System) akkor képes lelőni mielőtt célba érne a NARC rakéta.
  • Jockey
    #2862
    mi aza tag?
  • ximix #2861
    http://mwomercs.com/forums/topic/33224-trying-to-make-the-game-look-better-getting-rid-of-console-settings/
  • [NST]Cifu
    #2860
    Elviekben ha felnyitod, akkor egy Chat ablak nyílik a Social ablaktól balra. A beépített chat-et "aktiválni" úgy lehet, ha duplán rákattintasz a delikvens nevére.
  • ximix #2859
    A TAG az csak az LRM nem segít vagy az SRM /SSRM-nek is ?
  • Torzonborz
    #2858
    azt láttam hogy villog a social ablakocska de amikor ráböktem akkor nem volt semmi az invite-nál meg sehol . :(
  • [NST]Cifu
    #2857
    A C3 Voice résszel is bír, tehát beszélni tudunk egymással. :)

    Egyébként Torzon, én próbáltalak invitálni, chatelni, de nem reagáltál. :)

    Jól jött volna a TAG az LRM boathoz. ;)
  • Torzonborz
    #2856
    teszenttehén....ez a Com-2D 3xSSRM2 +TAG configgal egyszerűen brutális. most mentem vele egy kört gondoltam kipróbálom milyen....naggyooon durva lett a vége :



    jó mondjuk az ellen is rakás marhából állt , premade group ellen nem biztos hogy ilyen sikeres de akkor is :D
  • xblades
    #2855
    Mostanság elég szép taktikára képesek a platon csapatok.
    Nemrég havas pályán beküldték csalinak egy Jennert és míg random csapatom rákapott és őt kergette, ők szépen a barlang "folyóson" bejöttek a bázisunkra. Én egyedül kevés voltam még csak le se tudtam lassítani őket mert elmentek mellettem és behúzták a bázisunk.

    A C3 miben más mint a team chat? Nincs a mechlabnál chat rész még?
  • vaakuum
    #2854
    Megvan a HQ-n a szövegben :)