6493
MechWarrior Online
  • vaakuum
    #2853
    A HQ-n a felső sorba nem lehetne felrakni a letölthető javas cuccot, amivel lehet a konfigokat nézegetni? már végigtúrtam az utolsó néhány oldalt itt, és a linkek nem működnek, a Blogon meg nem találom.
  • vaakuum
    #2852
    Megállt minden nálam. Maintenance, vagy a vihar üthetett ki a környékemen valami hálózati átjátszót?
  • blackshark
    #2851
    Üdv!

    Mióta tölthető a Closed Beta azóta játszom minden nap. Ma is sikerült jókat lövöldözni. (3-5 kill 2 meccsenként közte 1-1 kill illetve a csapatjáték hiánya miatt veszteség) Ritka az olyan, hogy meghalok. Jó igazából mostanában megyeget ilyen jól a játék. Trial Catapult-al tolom, mivel rohadtúl nem értek a mech confighoz, azonban PPC-vel elvagyok sniperként sőt közelharcban is szedem a Jennereket vele. Van amikor 3 Atlas is megvan egy menet alatt. Nos azért írtam, mert még nem nagyon találkoztam In-game magyar játékosokkal és szeretnék valakivel normálisan összedolgozva TS3 vagy C3-al kommunikálva hentelni.
    Előre is kösz!

    xfire: codminator
    TS3: klanok.hu/Eurowar Survival Minecraft Server/ a Szoba
    C3: varganorbert2
    MW Online: varganorbert2
    E-Mail: [email protected]

    Vegyetek fel akár In-game vagy máshol. Gyűljön össze valami magyar MW közösség napi henteléssel akár.

    Sziasztok!
  • Torzonborz
    #2850
    ez is igaz. egyébként lassan elkezdhetnénk komolyabban szerveződni , nincs kedvem open betaban - ami már ugye éles indulás is - szívni puggal . :D
  • Nagydög
    #2849
    Mar egy szimpla vasarolt mech is feludules a trialokhoz kepest, hasznalhatosagra es penz termelesre is.
  • Ry0K3N
    #2848
    Ha dél-somogyba laksz kölcsönadhatom is őket :D
  • Paladin
    #2847
    De magyarul nem tudtam letölteni ;)

    Teljes a pakk egyébként, minden regény benne van, úgyhogy utána szemezgetek még. A két Wolfos regény lesz azt hiszem a következő, Charette-nek a Shadowrun könyveit is szerettem. Aztán meg talán a Grey Death saga következik majd :)
  • Torzonborz
    #2846
    naja prémium account+founders mech párossal egész komoly pénzeket lehet keresni.
  • Matusy
    #2845
    25% bonusz cbillt termelnek. Egyébként minden ugyanaz.
  • vaakuum
    #2844
    szóval normál típusoknál?
  • vaakuum
    #2843
    A founders mechek mivel jobbak a hormál típusoknál?
  • Torzonborz
    #2842
    nna az azt hiszem megtaláltam a founders cata konfigomat : 2xLL , 2xML , 2XSSRM2 , egyelőre még a standard engine van benne de ha cserélem akkor még esetleg JJ is mehet rá. Ezzel most jól elvagyok.
  • Masakari
    #2841
    Én szerencsére ezt csak úgy érzékelem hogy amikor az elesett mechek állnak fel:) futás közben szerencsére nemigen szenvedek a ping miatt.
  • Torzonborz
    #2840
    alapvetően az a gond hogy amcsiknál van a béta server szóval emiatt adódhatnak lag problémák. összességében viszont szerintem így is a bőven játszható a cucc.
  • Nagydög
    #2839
    Ping problema. Gyorsabb gepeknel, vagy macerasabb szituacioknal, mikor kis vizszintes haladas nagy elmozdulast jelent(pl. meredek domboldal) elofordul.
  • vaakuum
    #2838
    A jennereknél megfigyelhető ugrálás csak nálam jelentkezik, vagy ti is tapasztaltok olyat, hogy a rohanó jenner egyszercsak sokkal hátrébb jelenik meg ismét, és onnan folytatja a futást, aztán kicsit később megint visszaugrik valamennyit? Néha nagyobbaknál is tapasztalom, de ott nem annyira látványos a dolog, lévén azok lassabban mozognak. Mondjuk sniperkodni azokat sem lehet emiatt, néha még az srm is elveszti a befogásukat egy-egy ilyen visszaugráskor.
  • Masakari
    #2837
    Ezt a cserélődést én is nagyon szoktam szeretni:)
  • [NST]Cifu
    #2836
    A Mech-ek ütközésvizsgálata nem picit bugos még. Ez különösen az egymásba gabalyodott Mech-eknél kínos, amelyek éppen fel szeretnének állni. Nyirtam már ki csapattársamat úgy, hogy az ellenséges Jenner-t becéloztam Gauss-al, de amire a lövedék odaért, már a baráti Jenner volt azon a ponton. Az azt követő pillanatban megint visszacserélődtek. Én meg agyvérzést kaptam...
  • ximix #2835
    Ez a a hol átmennek rajtam,hol felborulok elég érdekes nem tudom mi határozza meg.
  • Archie2048
    #2834
    Priv ment.
  • Masakari
    #2833
    Nekem összes könyv megvan gépen angolul:)
  • Ry0K3N
    #2832
    Miért pont a twilight of the clanst? Azt kiadták magyarul is :D
    Ha kell pár jó én tudok ajánlani melyiket érdemes angolul :)
  • Paladin
    #2831
    Olvasd angolul a regényeket ;)
    Ráakadtam egy fullos packra nemrég, úgyhogy az elmúlt pár hétben betoltam vagy 5-6 regényt már a fejembe, a Twilight of the Clans sorozatot még úgysem olvastam eddig.
    Mellesleg kifejezetten könnyű a nyelvezete, különösen Stackpole-nak, szóval az ő korábbi regényeinek is bátran neki lehet állni, nem kell hozzá felsőfok :)
  • Ry0K3N
    #2830
    LMAO XD
    ez nagyon nagy :D
  • Nagydög
    #2829
  • Archie2048
    #2828
    Na asszem nem vitatkozok a fanatikus hívőkkel. Pozvál?
    Én csak egy Gundam Freedom-ot kérek... a játékba: :D
  • [NST]Cifu
    #2827
    -Az MW2, MW2:Mercenaeries és MW3 erősen gyilkos is volt a "szabadkezű" átalakítással, főleg, hogy nem volt pénz se. Gyakorlatilag minmaxolhattál folyamatosan. Kizárólag XL engine, kizárólag DHS, plusz EndoSteel, stb. Nem voltál rákényszerítve arra a ésszerű legyél...

    -A Hunchback "Púpos" a regényekben.
  • Nagydög
    #2826
    Hunchback->Pupos.

    A belsoszferas mecheknek pedig nincs elonyuk a klanosokkal szemben. A Hatchetman nem tul sikeres darab, humanoid mechek pedig a klanoknal is vannak.
  • Archie2048
    #2825
    Én még emlékszem a Mechwarrior2-re ahol azt tettél oda ahová akartál.
    Mivel általában a kezeket lőtték el előszőr minden fegyver a törzsbe ment és a heatsinkek és ammo pedig a karba.
    jőt jumpjeteket is külön kölün lehetett irányítani.
    Igaz voltak ilyen exploitok, hogy a Vulture 120-al jumpjetelt előre. Kell a játékba a balance. A kis mech nagy mech mindegyiknek meg van a kölün szerepe. Én most előbáynysztam a régi könyveket amik még anno kb. 10 éve jelntek meg, csak az a baj hogy minden mech nevet fordítottak és fogalmam sincs mi a Hunchback a magyar fordításban. Belsőszférás humanoid Mecheknek is meglesz az előnye a könyvek szerint, hogy hatalmas csatbárdokkal írtják a klános ellent. A csirke felépítés nem előnyos a bárdozásra. Igez ez a játékban soha nem lesz implementálva.
  • Nagydög
    #2824
    Az UAC-nak ez a hatranya. Ha megnezed, minden szempontbol sokkal jobb a hasonlo kategoriaju fegyvereknel. Nos, ez meg a hatranya.
  • vaakuum
    #2823
    AS7-RS ballistic hardpoint a táblázatban ellentmondásos.

    Az UAC az mindenkinek rendszeresen be szkott ragadni? mert ez így eléggé gáz, hogy a harmadik körben sem tudom ellődözni a felel lőszert, és utána szétszednek a számba állva.
  • ximix #2822
    A mech-ek azért ilyenek mert ez a játék és vele a történet régre nyúlik vissza, így a fejlesztőknek kötve volt a kezük mert a meck-ek kinézete adott volt.
    A legtöbb mech azért törekszik szimmetriára.
    A régi MW részekben csak a fegyvereket kellett elhelyezned a hűtést, lőszert csak megvenni azt ő elhelyezte, csak itt furcsa hogy a lőszert és a fegyvert ugyanoda teheted.
    A régi MW részekből kiindulva és logikusan gondolkodva ha karba tettél lézerfegyvert a hűtést nem oda tetted, mert magának a lézerfegyvernek nem nagyon kell hűtés hanem a reaktornak(motornak) kell a törzsben, hogy letudja adnia azt a teljesítményt amit a fegyver kíván így a tömegközpontba került a súly.
    Egy ágyúnál is a vállba vagy a törzsbe kerülhetett a lőszer.
    Ezenfelül a burkolaton belüli kiegészítők mennyire mozgathatok a kiegyensúlyozás érdekében pl: a motor is egy konténerszerű egység amit ha 1 méterrel eltolnak valamelyik irányba már is segít a kiegyensúlyozásban.
    Az eldőlés azért nem fenyegeti őket, mert van egy egyensúlyi rendszerük egy giroszkóp aminek segítségével mindig a stabilitásra törekszenek.
    Pl: egy teherautó daru gémje is kivan egyensúlyozva, de ha egyik lába megsüllyed, vagy leszakad a teher akkor heló már dől is ami egy mech-el csak szélsőséges esetekben fordul elő, mert a fő egységeit motorok mozgatják így azonnal korrigál amit baj van.

    Manapság is sok helyen használnak giroszkópot az egyik ezek közül a távirányításos játék modelleknél a helikopterek.

  • Torzonborz
    #2821
    hehe már csak az hiányzik hogy pimpelni lehessen a mechet :P
    mod beköpése jópofa. :D
  • Masakari
    #2820
    http://mwomercs.com/forums/topic/981-eridani-light-pony-mercenary-corporation/

    Második komment üt a moderátortól :D
  • Nagydög
    #2819
    Ez az iranyitas ezt nem teszi lehetove. Az eredeti vilagban a mechek mozgasa sokkal kozelebb all egy emberehez, mint a jatekban lathato gyalog tankokhoz. Ugyanakkor azt is pedalokkal es botkormanyokkal erik el a pilotak, ami szinten netto baromsag.
  • [NST]Cifu
    #2818
    Ez egy játék. Ahol egy nagy kaliberű gépágyú effektív lőtávolsága 270 méter, egy géppuskáé 90 méter. Ahol a nagy hatótávolságú rakéta max. 1000 méterig repül. Ahol a pilóta a Mech fejébe ül, a leggyengébben páncélozott részen, és ablakon néz ki. Ahol hatalmas méretű célpontot nyújtó Mech-eket preferálnak harckocsik helyett fegyverplatformnak. Sorolhatjuk napestig.

    És téged az zavar, hogy a mech-ek nem szimetrikusak...

    Ez egy játék, így alkották meg a szabályokat, mert ez a szórakozásról szól.

    Én is szeretem a szimulációkat, a realitáshoz való törekvést egy olyan játékban, ahol azt mondják, hogy no, ők törődnek a realitásokkal.

    Már így is sokat tettek a Piranhás srácok azért, hogy hihetőbb legyen az egész. A táblás játékban és a korábbi Mechwarrior játékokban nem volt Max. lőtáv úgy mint itt. A PPC részecskenyalábja a hatótáv végén egyszerűen elenyészet, aki azon belül volt, az megkapta a teljes sebzést, aki egy méterrel hátrébb ált, az nem sérült.
  • vaakuum
    #2817
    Ez egy jó érv. Kérek manipulátort, hogy az előttem álló mechnek kitéphessem vele az ... öööö ...pilótafülkéjét. Vagy csak simán tépje le a karját/fejét/rakéta-gondoláját, esetleg kössön masnit az ágyúja csövére. És ne termeljen hőt.
    Vagy legalább üsse meg, hogy felboruljon, és a többiek könnyebben lőhessék.
  • Torzonborz
    #2816
    azért ez még mindig erősen scifi kategória szóval fogadjuk el hogy így működnek a mechek és kész.
  • Nagydög
    #2815
    Kettlebell?
    De nem edzeni, hanem folyamatosan azzal tevekenykedni. Persze a myomer nem farad el, a vazat meg lehet tervezni az aszimmetrikus terhelesre, de azert a fizikaval csak egy bizonyos hatarig lehet jatszadozni, aztan visszaut. Eroset. A szemed ala. Mikor epp a legrosszabbul jon.
  • Matusy
    #2814
    Az nekem még nem megy de ismerek olyat aki 40k-al edz... Guggol mozog lengeti etc... és 8kg-al nehezebb nálam :)