6493
MechWarrior Online
  • Torzonborz
    #3133
    mondjuk én a devek helyében opcionálissá tenném a prémium aktiválást. aki akarja az most ob-n megtehetné vagy később live-nál.
  • Masakari
    #3132
    Itt idézem magam,ott 1 vagon MC ha akarom befizetem belőle magam fél évre még és van prémiumom 1 jó ideig :D
    Engem nagyon nem zavar az hogy jövőhéten elkezd ketyegni az óra,legalább tudom hogy onnantól amit gyűjtök az ténylegesen meg is fog maradni.
  • Paladin
    #3131
    Az igaz, de a premium time-mal gyakorlatilag eléggé megszopatnak minden foundert.
    Mert az rendben van, hogy az open beta eleje után nem lesz több reset, és már premium bonusszal gyűjtöget, de hol lesz még a játék a majdnem késztől, amire a founder vásárláskor jogosan számított.
  • Torzonborz
    #3130
    igen , ezért írtam hogy open béta de mégsem :D kicsit érdekes ez a helyzet és tényleg nem jó .
    ha sima ob lenne akkor szerintem senkit nem zavarna .
  • Masakari
    #3129
    Hát az az neked nem biznisz hogy kapsz 1/4 mechet meg 1 rakat mc-t akkor te tudod.
  • Masakari
    #3128
    cifu azért ha azt nézed hogy ez a prémium augusztus eleje óta ketyeg nem rossz :d mondjuk az más kérdés hogy semmi haszna nem volt eddig mert mindig volt reset...:) viszont ha azt nézed ott az mc amiből ha úgy tartja kedved kb fél évre tudsz prémiumot venni:)) mondjuk mivel még lesz 1 reset lehet megnézem a hero mechet ha az tényleg 1 highlander lesz..vagyis fuck,nem az open bétával lesz az utolsó reset???-.-
  • vaakuum
    #3127
    Na ezért szoktam én le a félkész termékekért való fizetésről... amikor már egyértelmű, hogy mit kapok a pénzemért cserébe, akkor lehet szó biznyiszről.
  • [NST]Cifu
    #3126
    @Jockey: A lényeg pont az, hogy a free playerek az elején tanulhassák a játékot, illetve mindenki kipróbálhasson egy-egy osztályba tartozó mech-et, hogy a tapasztalatok alapján később milyen Mech vásárlása felé haladjon.

    @Torzonborz: Szvsz túl korai még a Nyílt béta. Engem pedig azért zavar, mert az alapító csomag prémiumja is elkezd ketyegni. Unfairnek érzem, hogy a jelen állapotban, erősen bétás szinten én fizessek azért, hogy bétateszter voltam/vagyok.

    @Paladin: 1037 vs. 134 egy órával később. :)
  • Paladin
    #3125
    Nagyon csodálkoznék, ha nem lenne.
  • keneseig
    #3124
    Az alapító mech-eken kívül várható később vmi prémium mech ami többet keres,mint a trial és a sima?
  • Paladin
    #3123
    998 másik játékos szerint (130 ellenében - egy poll aktuális állása) szintén az :)
  • Masakari
    #3122
    Hát ha full képernyőn nyomod az exit game-t akkor az se segít,tegnap emiatt nyomhattam a reset gombot;)

    Szerintem a mostani 1 véletlen hibájuk volt,eddig egy pecs se volt olyan hogy hasonló hibák jöttek volna elő,szimplán benéztek pár dolgot és vagy lusták voltak kijavítani vagy alapból nem vették észre.
  • Torzonborz
    #3121
    na mondjuk az a legkevesebb , taskmanager aztán szevasz. más fontosabb az tény.mondjuk az ilyen előre beharangozott nagy pecsektől mindig félek egy kicsit mert ha ez a mostani hozott ennyi bugot akkor abban mi lehet ? :D
  • Masakari
    #3120
    Szerintem nem a jövőheti peccsben kéne a mostani hibákat javítani,pl nem tudsz kilépni mert befagy a launcer és szevasz. stbstb
  • Torzonborz
    #3119
    16.-án lesz még 1 nagy pecs, ha ott javítják a mostani hibákat és még egyéb finomságokat is betesznek akkor nem korai. lévén ez még csak open béta ( ami mint tudjuk mégsem teljesen az :D ).
  • XenHai
    #3118
    Csak szerintem kora ez még?
  • Torzonborz
    #3117
    ja az kimaradt hogy OB is indul jövő héten :D
  • Torzonborz
    #3116
    október 14-én vége a founder's programnak szóval aki még nem szervált magának ilyet de akar az igyekezzen. :)
  • Masakari
    #3115
    vegyél saját mechet;)
  • Torzonborz
    #3114
    hmm ajándék lónak ne nézd a fogát :D
  • Jockey
    #3113
    egyszeruen nem foghatom fel, mi apek pocseert nem lehet a trial mech-ket szerkeszteni, csak elveszik az ember kedvet a jatektol es kurvara nem ad sikerelmenyt, legalabb is nekem nem, ugy szar a fegyverzet stb rajta ahogy van..
  • Torzonborz
    #3112
    nem kívánságműsor :D
  • Paladin
    #3111
    Igen, az más tészta, az úgy lenne logikus.
  • Masakari
    #3110
    random csatában kétlem hogy lehet majd,community warfare-ben már elképzelhetőnek tartom hogy a bolygó adott maphoz lesz kötve.
  • Paladin
    #3109
    Nagyon erősen kétlem.
  • vaakuum
    #3108
    Remélem azért az élesben majd lehet választani a térképek között, mert egy közelharcos robottal nem biztos, hogy minden térképen szívesen játszik a gazdája...
  • [NST]Cifu
    #3107
    Magyar idő szerint holnap reggel 9 óra körül egy új szerver oldali patch kerül fel, talán az javít a dolgokon.
  • [NST]Cifu
    #3106
    Most még nem létkérdés (~1,5 gigát eszik nálam a játék), de még nincs customizálás, nincs 12 vs. 12 csata, nincs Dx11, stb.

    Szóval később igen, jogos lehet. Most még elég lehet a 3 giga.
  • En0k
    #3105
    Mi az igazság abból, hogy a Recommended System Spec-nél azt írja hogy 8 gbyte (!!!) memória szükséges ? :O Nekem csak 3 van...
  • Masakari
    #3104
    gecc kiszedek 4et atlassal caustic valley-n utolsót öljük meghalok, 3v1ben marad az utolsó ellen erre olyan lag kezdődött hogy semmit nem lehetett látni...brutál. van mit javítaniuk,pedig most asztalin elég jól megy már a játék:)
  • Masakari
    #3103
    Ismét én :D az asztalin is felpeccseltem,mostmár nem esik annyira le az fps:D csak 8 a legminimálisabb,amúgy ilyen 20-35 körül van szóval faja,bár lowon elég érdekes a grafika most.
  • Masakari
    #3102
    Illetve a night vision mostmár rendesen zöldes ahogy kell:)
    Remélem a 2 új map majd éjszakai/alacsony gravitációs lesz.
  • Masakari
    #3101
    A folyó felől valóban nem változott,de a város felől eddig az útról és a pálya széléről a hegy felől is fel lehetett jönni,most már csak a hegy felől lehet mert az út ugye marad lent.Így a városból jövő támadás kicsit 1 irányba lett koncentrálva.
  • [NST]Cifu
    #3100
    Nincs jobban védve, mert a folyó felől egy rámpa megy fel, szóval csak annyi változott, hogy arról az oldalról máshonnan jön a támadás.
  • Masakari
    #3099
    Ebbe a peccsbe msot több hiba is becsúszott,este mentem pár kört és én is elég érdekes dolgokat tapasztaltam.

    Viszont a River cityn tetszik a változtatás,kicsit jobban védve van az északi bázis így hogy az út csak a bázis alatt megy el.
  • Torzonborz
    #3098
    ??? tegnap pont ott foglaltam csak lejárt az idő és nálam ment a csík ( #3068-ban ezt írtam ) . akkor ez szép kis bug hogy nem mindenki tud foglalni.
  • [NST]Cifu
    #3097
    Egyébként a vulkános pálya konkrétan játszhatatlan most. Egy atlas-t kilőttem, a kijelző szerint nem volt már középső torzója. De azért még ott állt percekig egy helyben. A végén ráálltam az ellenfél bázisára, de a csíkjuk nem csökkent. Letelt az idő, de nem lett vége a csatának...
  • [NST]Cifu
    #3096
    Most nem vagyok biztos benne, de két mag felett már nem volt kihatása a max. fps-re.
  • vaakuum
    #3095
    És olyankor a max fps nem esett ugyan akkora mértékben?
  • En0k
    #3094
    A core i7 920 tényleg nem egy mai gyerek, de azért nem egy gyengus. Sajnos a ratyi hűtésem miatt nem tudok 3.2 ghz fölé menni.