6493
MechWarrior Online
  • ximix #3493
    A pingálás hogy elérhető?
  • vaakuum
    #3492
    Nekem attól megy fel az agyvizem, amikor fél óráig táncolnak a levegőben, ahelyett, hogy ütnék a cét...amikor meg felém jönnek, mint a nyílzápor, olyan szép ballisztikai görbén repülnek.
  • Nagydög
    #3491
    Nem. A sebzes csak vicc. Egyszeruen emeli a celpont homersekletet.

    Mas: A szajbak..t LRM-ekkel kezdhetnenek valamit, mert egyszeruen semmi nem allitja meg oket. Jonnek at a hegyeken, epuleteken, mindenen Shu, shu, shu, game over. Ja, a masodik sorozat a frissen festett, csillogo uj mechembe mar critical. Inditasnal annal idiotabbak persze.
  • ximix #3490
    Az MachBay progi 0,2 HTT ír a Flamer-re lehet ez a hő sebzés amit kioszt a 0,8 DpS mellet.
  • Thanatos
    #3489
    hát táblásban mg range az max 3, ugy hogy az már long rangenek számít, tehát mg gyk közvetlen közelről használható csak
  • Torzonborz
    #3488
    ahamm , értem köszi. ha dupláznák a lőtávot akkor már jobb lenne.
  • Thanatos
    #3487
    táblásban ugye minden találatnál ami olyan testrészt talál el amin már nincs armor, dobsz critical-t, és ez egy critical slotot kiüthet, illetve 12-es dobásnál lerobbanthatja a fejet/végtagot, tehát ez elég kellemetlen tud lenni... :)

    na most ugye egy találat egy critcal dobás, ergo ha pl 20-at sebzel akkor crit szempontból ha ac20 talált be az egy dobás, ha lbx20 cluster ammoval az meg 20 dobás..., tehát sokkal jobbak az esélyeid arra hogy megdobj egy criticalt ami akár harcképtelenné is teheti a mechet

    tehát minden kis sebzésü de sokszor sebző fegyver ideális crit seekelni, mg ugyan nem sokszor sebez, cserébe mivel kicsi és könnyű igy elég sokat fel lehet tenni egy mechre belőle, illetve kiegészítőként is jó critseekelni, mert plusz "ingyen" crit dobás ha talál, még ha nem is sebez

    lőtávja miatt főleg backstabbereken van értelme, sajnos táblásban is kerül mg sok olyan mechre ahol kb semmi értelme :/

    crit seekelni hagyományosan jók még az lbx-ek cluster ammo-va, srm-ek, lrm-ek HAG, és kb minden ami egy találatnál nem egyszer sebez "nagyot", hanem sokszor kevesebbet

    ezen túl még hagyományos gyalogság ellen jó az mg, mert ellenük kap valami horror bónuszt, de ezt már nem tudom fejből, hogy mennyit, ritkán használok gyalogságot (értsd: soha :D)
  • Nagydög
    #3486
    A flamer sebzese csak jelkepes, az igazi hatasa a celpont sutogetese. Hogy itt mennyire mukodik, azt passzolom.
  • ximix #3485
    Az semmi én Púpos-al 6 lángszóróval nyomtam annak 64 méter a lő távja.:)
    Amit megfigyeltem ha állandóan pörköltem az enemit max nem látott meg szép aranybarnára sült(fehéren izzott) és nem sebződött túlságosan, ChainFire üzemmódban mintha hatékonyabb lenne.

    Vettem CICI-ДA-t :) a 4 ballisztikus felfüggesztéssel rendelkezőt , 2db AC/2 és XL200 motor meg Ferro van rajta és cak 81 -el megy hát ízé.
    Nem sokan fogják választani e típust, ha 2db AC/5 tennék fel még tovább lassulna, 4 db MG meg idegesíteni jó csak a lézeres változatát meglehet jól csinálni, de ezt csak komoly kompromisszumok árán és értem, hogy eredeti feladatkörében PPC-vel szurkált az enemit és MG-vel a gyalogságot darálta, de a játékban ez kevés.
  • Torzonborz
    #3484
    ez a crit seeking pontosan mi akar lenni ?
  • Thanatos
    #3483
    táblásban crit seeking-re jó, ez gondolom itt kevésbé révényesül, illetve táblásban azért is jó crit seekelni mert 100 ammo-val jönnek legtöbb mechen alapból, az meg kb nincs olyan táblás game amire ne lenne elég végig, ergo hiába van lőszer igénye, még se kell félni, hogy kifogy
  • Nagydög
    #3482
    A lotavolsagok rohejesek, de ez az egesz BT-ben igy van. Resze a kanonnak es az egesz koncepcionak.
  • Torzonborz
    #3481
    vagyis dísznek bent van :D ez a 90es lőtáv nevetséges , cicadara felsomtam 4et csak úgy próbaképp és röhejes hogy mennyire nem ér semmit.
  • Nagydög
    #3480
    Hagyomanyorzes. Amugy gyalogsag ellen van, illetve sok kicsi sokra megy alapon egesz utos fegyverzetet is lehet belole barkacsolni. Itt az elsot a gyalogsag hianya, a masodikat a hardpoint rendszer teszi ertelmetlenne.
  • Torzonborz
    #3479
    Cifu : szerinted a machinegun mögött milyen elgondolás lehet a devek részéről ? mégis mit gondolhattak amikor betették így ? táblás játékban milyen szerepe van ? gondolom gyalogság ellen használják , azon kívül más egyébre ?
  • Nagydög
    #3478
    A franc beleesik! Vegre van egy jo, kiegyenlitett kor, es ugy nez ki, nyerunk, erre CTOD. Eddig meg egyszer sem csinalta.
  • vaakuum
    #3477
    Na igen :)
    Tény, hogy eddig mindig 12-14 között mozgott, a patch óta meg (amikor éppen rendben működik) 14-17 körüli értéken mozog.
  • ximix #3476
    De legalább jó az FpS-ed :))



  • vaakuum
    #3475
    Erős küzdelmekkel a fekete képernyőből néha enged ilyen stílusban játszani:

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_28_pkb3qbhoes.jpg
  • vaakuum
    #3474
    kephost oldalrol sem enged beszurni semmit a forum? akartam mutatni erdekesseget...
  • vaakuum
    #3473
    Erős küzdelmekkel a fekete képernyőből néha enged ilyen stílusban játszani (10-ből 1-szer):


  • ximix #3472
    Ha jól emlékszem lejjebb írták 600méteren belül észlelsz csak célpontot, ebből kiindulva nem te láttad hanem egy csapattársad és az ö látómezejéből tűnt el a Púpos mikor rohangált.
    A mini mapon lévő "V" alakú körcikken belül mozgó ellenség ami észlelődik, de amit ebből a körcikkből kilép az ellenség nem látod.

  • Masakari
    #3471
    még szerencse hogy az ac-val lehet kijelölés nélkül is lőni...ahogy minden fegyverrel(kivéve missle,de ebbe nem vagyok biztos,asszem azzal is lehet kijelölés nélkül,csakhát lutri talál-e). érdekes problémáid vannak amúgy(még mindig)....
  • Masakari
    #3470
    Viszont az tuti hogy az csak atlas meg awesome elen jó,esetleg cata.mert lőszer az nem sok lehet hozzá.
  • Masakari
    #3469
    na az a lol!:D abba tuti a legkönnyebb xl engine van vagy valami ultra könnyű de még gyors!:D
  • Jockey
    #3468
    tudom lama kerdes, de ssrm es lrm 15 folott, ha celkereszt pirosra valt es befogta celpontot es ellovom utana rajta kell tartani a celkeresztet vagy odamegy magatol es mar nincs dolgom?
  • vaakuum
    #3467
    Városos pálya, a nyílt víz közepén 710-re hunchback, befogva LRM-el... folyamatos vizuális kontakt, célkereszttel zoomolva követve, a nagy placc közepén rohangál. Ennek ellenére lövés után elveszti egy másodpercre a teljes kijelölést, eltűnik a kijelölő téglalap is, mintha fedezékbe menne...rakéták éppen félúton járnak, persze elmennek a francba. Egy másodperc után megint beadja, távolság 740. Ezt még 2-szer megcsinálja.

    Vulkános pálya, egy Atlas térdtől felfelé kilátszik a vulkán túlsó pereme fölött, távolság 340-350 egység. Ki sem lehet targetolni, nem adja rá a keretet...persze ő AC-val vígan oszt.
  • Nagydög
    #3466
    Tegnap lattam dupla LBX-10-es Cicadat.
  • vaakuum
    #3465
    Éppen azért lenne jó, ha kijavítanák, ne maradjon már benne reset utánra...

    Ráadásul olyan nyertes csata után, ahol semmi sérülést nem szereztem, mégis vesztek a pénzemből, pedig csak 1 tonna LRM-et használtam el.
    4.351.xxx-ből lett a rearm után 4.301.xxx. Ez azért eléggé fura.
  • Masakari
    #3464
    Ne parázz holnap úgyis megint reset lesz és gyűjthetsz mindent előröl
  • vaakuum
    #3463
    Újraraktam az egészet, most már talán működik a szokásos, másoknál is ismert, beépített béta hibákkal.

    A harmadik saját mechemet nem tudom kirakni főoldalra, mert random eltünteti onnan, hiába nyomok rá selectet a mechlab fülön.

    Olyan is előfordult, hogy töltés után nem adta be a képet, csak a nagy feketeséget...hang meg volt hozzá, tehát hallottam, hogy a csapat elindult, én is tudtam lépni a hang alapján, meg lőni is, de fekete képernyő.

    Ha oda vissza szerelgetem az upgrade cuccokat próbálgatás miatt, a gatyám rámegy. Így nyomtam el egy catamultra 25 milkát pillanatok alatt. Ez viszont szerintem gusztustalan hiba.
  • Masakari
    #3462
    Szerintem teljesen felesleges bele,ha már sérül a mech akkor tökmind1,alapból sérülékeny 1 case nem oszt nem szoroz rajta. A gyors mechek alapvető szabálya hogyha eltaláltak az már régen szar:)
  • En0k
    #3461
    nekem a véleményem a balance-al az, hogy ameddig nem lesz tonna limit csapatszinten és nem jön be a 12 vs 12 addig csak találgatni lehet hogy miken kellene változtatni. a balance-ot mindíg is a pro gamerekhez, csapatokhoz fogják igazítani. lásd starcraft 2
  • Torzonborz
    #3460
    most próbáltam ki én is CDA-3M-t , 2 ML , 1 UAC/5 mókás kis gép . mondjuk kell neki tér hogy ki tudja magát futni de az UAC azért megteszi a hatását :D
  • Jockey
    #3459
    case kell ra es kevesbe veszes..L:)
  • xblades
    #3458
    Tudom hogy kell a korlátozás de ezt már túl korlátozásnak tarom. Egy lábban csak két szabad slot van??? a többi csak paraszt vakítás ott mert tök mindegy hogy ott van vagy nincs mert használni nem lehet.
    Azt hogy a lába mást ne lehessen tenni arra ott a hardpoint rendszerük.
  • Masakari
    #3457
    én azt mondom rá,hogy rohadt gyors,rohadt papír:D 40 tonna de nem nagyon bírja,fel van áldozva nála a páncél a sebesség és a fegyver oltárán.
  • Jockey
    #3456
    cicada erdekes.. egesz jonak tunik
  • [NST]Cifu
    #3455
    Pontosan az a lényege, hogy ne tudd bárhova pakolni, ezt még a TT-nél találták ki, az új technológiák korlátozására. Csakhogy a TT esetében nem volt hardpoint system, és a Mech-ek customizálása egy picit másképpen nézett kis...

    Ne feled, hogy a lábba nem csak lőszer mehet, hanem a "lebegő critical slot"-ok (Endo Steel, Ferro-Fibrous), illetve Jump Jet is.
  • xblades
    #3454
    És ezekben a meccsekben én vagyok a top játékos, hiába ölök meg akárhány ellenfelet ha a társaim kill nélkül mind elhullanak a túlerő lenyom :(
    Arról volt szó valamit javítanak a ballanszon, hát én nem tapasztalom.