6493
MechWarrior Online
  • [NST]Cifu
    #3333
    Ha nagyon felhevülsz, akkor magadat ki tudod nyírni külső segítség nélkül. Főleg, ha használod a reactor shutdown override-ot, ami ugye az automata leállást megakadályozza. Ilyenkor ugye nem tud a gép hülni, és a reaktor túlhevül, majd... bummm...
  • keneseig
    #3332
    No akkor itt 1 kérdés.AC20-as catapulttal városban fullra hevült a gépem,ezért chain-re váltottam,majd 1x csak meghaltam.Nem ölt meg senki.Már csak azt tudom elképzelni,h a ház sarkába beakadt az 1ik lőszer(akár folyamatosan) és saját magam öltem meg?
  • Paladin
    #3331
    Olyat olvastam, hogy az ac ammoval kapcsolatos bug okozza. pl. a lenti fórumban írtak olyat, hogy ez után a rituálé után ott volt csak armor a mechen, ahová tettek ammot :)

    De reméljük mindegy, mostmár csak kitolják azt a patch-t végre.
  • vaakuum
    #3330
    Tegnap esti érdekesség a havas pályán egy sík tereprészen. Saját mech egy cata 2 db gauss + 2 light lézerrel. Állok szemben egy atlassal, távolság kb 340-350 egység, szóval nincs is messze. Rázoomolva az első zoommal a törzs közepére. A mellpáncélja már piros volt, tehát gyakorlatilag nem volt ok kételkedésre. Mindkét célkereszt rajta áll, a torzóé és a karoké is. Az atlas éppen túlmelegedés miatt pihent, totál szembefordulva vele. Odanyomtam a két gaussal, és meglepetésemre a jobb oldali gauss lövedéke az atlas bal oldala mellett ment el 2-3 robotnyi távolsággal, a bal oldali gauss lövedéke meg jobb oldalon ment el mellette ugyanígy. Gyakorlatilag tökéletesen lehetett látni az X-et, ahogy a lövedékek keresztezték egymást.
    Atlas észhez tért, catapulttal léptem hátra, de továbbra is egymással szembe voltunk fordulva, csak én lassan hátráltam, ő meg lépegetett előre, de lőni a hő miatt gondolom még nem tudott. Lement a gauss időzítő, újabb lövés már külön külön, eredmény ugyan az a brutális mellélövés, miközben mindkét célkereszt továbbra is a mellpáncélján. Következő próbára nem volt lehetőség, AC-vel sikeresen fejbeküldött.
  • Jockey
    #3329
    forumon irtak ez random probléma, nem mech típus függő..
    bármelyiknél előjöhet és nincs tuti megoldás rá..
    amióta megvettem atlast azóta nem műxik, szal inkább nem játszom, majd ha pecs rendezi játszok, de farmolni nem fogok feleslegesen egy bétába..
  • Masakari
    #3328
    Szerintem sehogy:/ De szerintem az a 2-3 space amit le kell nyomni(1-2 másodperc) nem oszt nem szoroz,legalább át lehet nyomni. Manapság divat pár Kiadónál hogy úgy csináltatják meg a játékot hogy egyáltalán nem lehet átnyomni.....
  • vaakuum
    #3327
    Pontosítok: Hogyan kell configból kilőni, hogy ne kelljen a space-t nyomkodni.
  • MaRee
    #3326
    Tegnap már próbáltam, meg most is, sajnos így sem jó. De a topikban írják is, hogy pont egy másik HBK-4G-vel van ez a probléma, mint nekem. De ha este jön a patch (tényleg), akkor már kivárom.
  • Paladin
    #3325
    Hm, kicsit gyors voltam, úgy látszik nem mindenkinél működik ez a megoldás. Mindenesetre nem kerül sok kreditbe, szóval egy próbát megér, ha az ember nem bírja megvárni az esti patch-et :)
  • Paladin
    #3324
    A forumban találtam egy elvileg működő megoldást.

    (Röviden - mindent leszedni; save config; elkezdeni felrakni ac ammo-t ahhoz az ac-hoz, amivel jött a mech alapban; amikor felment minden a raktárból, rákérdez, hogy "venni kell, ok?" akkor ok; aztán save config, és ettől kezdve jó lesz az armor)
  • Masakari
    #3323
    kb...második gomb amit az esc után szoktam nyomni......
  • MaRee
    #3322
    A lentebb képekben bemutatott problémámra ha valaki tud megoldást, az mondhatna valamit, mert még mindig nem jó :( Nem tudok armor rakni a Mechre.
  • Torzonborz
    #3321
    mondjuk ráfekszel a szpészre...
  • Masakari
    #3320
    Tapasztalt játékos általában azzal kezdi hogy a legkézenfekvőbb és logikusabb gombokat végig nyomogatja melyikkel lehet a reklámokat átugorni,jó türelmes lehetsz.
  • vaakuum
    #3319
    Az indulásnál kötelezően végignézendő reklámokat nem lehet valahogyan kilőni, hogy rögtön a játék induljon?
    Egy idő után már nem igazán érdekel, hogy milyen engine, stb... 4-szer annyi ideig tart az indítása ezek miatt.
  • [NST]Cifu
    #3318
    Ma este a szokott időben jön a patch.
  • MaRee
    #3317
    A Hunchback építés örömei:





    Érdemes az armorokat nézni :D
  • Masakari
    #3316
    A pecs kész the "teljesítmény" gondot észleltek amit még javítani akarnak,szóval valsz holnap lesz aktív(mi időszámításunk szerint,meg valszeg az övék szerint is).
  • [NST]Cifu
    #3315
    Hát a hivatalos oldal eléggé haldoklik. :)))
  • Torzonborz
    #3314
    no lesz ma patch vagy sem ? :)
  • MaRee
    #3313
    Én is tegnap csináltam egyet, de a Commando után annyira lehetetlen szenvedés nekem a játék vele, hogy maradok a lightnál inkább :D Raktam egy új enginet bele, mostmár 130-al repesztek.
  • Caliph
    #3312
    rohadt sok a gausspult,ideje visszaváltani lightra:D
  • Masakari
    #3311
    Kicsit több és erősebb szóviccre számítottam:D
  • Torzonborz
    #3310
    http://mwomercs.com/forums/topic/62378-why-is-this-game-so-cpu-hungary/

    nyehehe :D
  • Annihilator100
    #3309
    Holnapra írják a patch-et.
  • ximix #3308
    A frissítésről van valami információ?
  • [NST]Cifu
    #3307
    Klánosdi: a hivatalos TS3 magyar szobájában gyülekezünk általában, adatok:

    szerver: eu1.mech-connect.net
    jelszó: hG5!4Dg

    Konkrétumok még nincsenek, szvsz rövid távon nem is lesznek, lévén még abszolute semmit sem tudunk a Frakciós csatákról.

    Szvsz nem baj, ha minél többen jövünk össze, mert legfeljebb később tudunk csoportosulni. Tegnap már összejött a 8 fős group, durva volt, no. :)
  • Wolwerine
    #3306
    Nagyon durva srácot láttam, hálistennek egy teambe osztott vele a gép D. 724 damage egy Jenner7D-vel, 4 small laser, 1 srm6, XL engine (max 140 km/h) volt a felszerelése...
  • Torzonborz
    #3305
    és melyik frakcióhoz csatlakoztok majd ? :D
  • TVelvet
    #3304
    Hozzáteszem, a GaussPult valami iszonyat brutális. Van kör amikor 1500-1600 Xpt szedek össze :D
  • TVelvet
    #3303
    Engem is, engem is! :)
  • Wolwerine
    #3302
    Szintén:)
  • keneseig
    #3301
    Szintén érdekelne a dolog.
  • MaRee
    #3300
    Engem érdekelne a dolog, hol lehet utánatok nézni?:D
  • twinr
    #3299
    Apropó, elég szépen alakulunk, de még örömmel várunk lelkes, és nem kevésbé tehetséges játékosokat a leendő klánunkba.
  • twinr
    #3298
    átlag 700, de olykor veri az 1000-t is. A rekord 1200 felett volt, de ezek többnyire csapatban.
  • MaRee
    #3297
    Én azt unom már kicsit, hogy 10 meccsből kb 5* újra kell indítani a játékot, mert fogja magát és kilép az egészből.
  • ximix #3296
    Csipázom te nem tudod csak feladatkezelővel bezárni a játékot, de a Java Update engedélyezése ablak egy fél másodperc alatt bezárta .
    Egyik pillanatban még a Catát lövöm a másikban meg engedélyezem e a frissítést :)
  • ximix #3295
    Azt én is várom meglátjuk mi sül ki belőle.
    Igen a random társaktól nagymértékben függ a sebzés tudnak valamelyest támogatni vagy nem a közelharci felszerelésem miatt, előbb sikerült a jeges pályán egy 916 kipréselni, de van ennek a fordítottja amikor 100 se csak dőlök elfele mint a fa :)
    Múltkor gondolkodtam az XL motoron, de nekem nem is jó mivel a vállamban vannak a fegyvereim és nem fér el a moci :(
    Azoknak jó az XL akiknek a kezében van a fegyó vagy lézerrel nyomulnak.
  • Masakari
    #3294
    4-500 körül a mostani fegyverekkel (ha jó napom van),egy két agyament meccsen lehet 600+ is,ahogy emlékszem.Utóbbi időben nem sokat játszottam,de a holnapi peccs miatt tuti megint rácuppanok.