6493
MechWarrior Online
  • Torzonborz
    #3373
    akkor jó volt a sejtés.

    DHS-t egyből kipróbáltam , elég korrekt mondjuk jó drága a kifejlesztést.
  • Jockey
    #3372
    nem ob.. sehol nem irtak ob, csak hogy kozelitunk.. emalt olvassatok abbol kiderul, azert nem resetelte a penzeteket sem..
  • xblades
    #3371
    És van külön mech fa és pilóta fa (igaz ez utóbbi még igen hiányos)

    A mech fát pedig átvariálták, tessék figyelni és újra elosztani a pontokat.
  • Torzonborz
    #3370
    én is azt nézem hogy akkor most ez ob vagy sem ? mail alapján ez még nem az.
  • Wolwerine
    #3369
    A Cicada 3C-nek 280-as engine-je van, most nem vágom a súlyát de kb 18 tonnát megeszik...
  • xblades
    #3368
    Ezt nem értem a verzió szám:

    Build Version 1.0.134 (That's right.. Version 1.0!!!)

    De ezt írják:

    UPDATE

    Another push towards Open Beta and we’ve been very busy.

    Ez nálam annyit jelent, hogy haladnak az Open beta felé. (Bár nagyon rossz vagyok angolból.)
  • xblades
    #3367
    Nem az csak a 4-ben jött be hogy három fajta páncél van a 3-ban még nem volt.
    Itt is csak két fajta van.

    Még nekem is át kell látni mi-mi és mit variál, honan veszi el a 14 slots-t ha átvariálod, de utána le kell írni szépen sorba és betenni a Faq-ba.

    De pl a páncél 14 slots árán 12%-al több védelmet nyújt per tonna. És mindegyikhez oda van írva mit ad mi árán.
  • XenHai
    #3366
    Egyébként nem úgy volt hogy lesz még 1 alapító mech amit mindenki megkap csomagtól függetlenül?
  • ximix #3365
    Nem mostanában volt amikor PC-s MW játékokkal játszottam, de mintha a lett volna különbség három páncél között nem csak súlyra hanem egyik ballisztikus a másik a lézerfegyvereknek állt jobban ellent, de lehet tévedek régen volt.
  • xblades
    #3364
    Tessék elolvasni az kapott e-mail-t abban minden le van írva :)

    Ez viszont tetszik :
    - Ferro Fibrous armor, Endo-Steel Internal Structure and Double Heat Sinks are now in the game!
  • vaakuum
    #3363
    Kár, hogy a machine gun olyan mérhetetlenül kicsit sebez... egyébként én szívesen használnám a kicsiken, de hiába állsz be a hátába és kelepelsz egy fél napig a backpanelon, egy medlassal többet lehet zúzni...
  • Masakari
    #3362
    40 tonnás mech,mit vársz? mini atlast?
  • Masakari
    #3361
    Semmit mert nem vettem,csak megnéztem a shopban milyen variánsok vannak.
  • MaRee
    #3360
    Mit raktál a cicadara? Én vettem egy 3-C-t mert láttam hogy 4 ballistic slot meg ilyesmik, viszont hiába szedtem le mindent róla, 31 tonnás a mechem, és egyetlen egy fegyver fér el csak rajta(vagy sok machine gun, lol), még a lőszernek sincs hely utána.
  • Masakari
    #3359
    Meg ahogy nézem a többi mechekhez is kerültek be új variánsok.
  • Masakari
    #3358
    Álmodj:)


    Cicada valami iszonyat papírból van,kiv leszek hányan fogják használni,trialba tuti kipróbálom majd de elnézve...nem az én mechem lesz.
    Yen-Lo-Wangot se értem,elvielg nem lehet variálni a hero mechet,jól emlékszem? mert ebben az esetben nemtudom mi értelme van az AMS slotnak rajta...

    illetve az armor,szerkezet meg heatsink upgrade dolgot se értem még,kell 1 sör/feles hogy fel tudjam fogni most wtf van ezeknek,hogy is van...:D
  • Wolwerine
    #3357
    Nálam eltűnt az összes mech (founders-em sose volt), a gxp maradt plusz kaptam kb 22 millió C bill-t.. Valsz kompenzáció.
  • xblades
    #3356
    Ez igaz nálam is.
    Meg kell várni amig a hivatalos honlap is elindul.
  • Masakari
    #3355
    Nagy igyekezetben megfeletkeztek róla szerintem
  • Torzonborz
    #3354
    ööö biztos hogy volt teljes reset ? mechek ugyan eltüntek és csak a founders maradt meg viszont cbill és gxp amit eddig gyűjtöttem most is ott van.

    sőt a mechekkel gyűjtött xp is ott figyel pilot labban.
  • [NST]Cifu
    #3353
    Hát én most ennyit szenvedtem vele. Eljutottam a játék elindulásáig, utána pedig folyamatosan megfagy a videokártya drivere.

    OS: Win7 x64bit SP1
    VGA: Radeon 7950
    VGA Driver: 12.11 beta 4
  • MaRee
    #3352
    Teljesen más már a mech építés is, tök jó, bár kicsit bonyolult.
  • Masakari
    #3351
    ezért húzták 2 napig!:D
  • Torzonborz
    #3350
    nah milyen szép patchert rittyentettek. :)
  • Masakari
    #3349
    Tehát akkor mostantól élesben megy az mc költés,meg amit veszel megmarad. Emlékeim szerint nem lesz már több reset.
  • xblades
    #3348
    És a Yen-Lo-Wang prémium mech.
  • CsulokBandi
    #3347
    nekem hamar lejott, de se dx11 se 3d vision:) es meccset se tudt krealni egyenlore :)
  • xblades
    #3346
    Ej ej csak néhány perccel előztél meg:)

    Én ezt is vártam hogy ezzel indul az Open, nagyon húzták halasztották minden kis hibáért.

    Nem tudom de nekem a patch is mintha megállt volna.
  • En0k
    #3345
    csak nálam jön le ilyen lassan a patch ? :O
  • MaRee
    #3344
    És mindent reseteltek :D De viszont vannak új mechek meg minden, hurrá. :)
  • [NST]Cifu
    #3343
    Kijött a patch. A jelek szerint az Open béta is elindult. 3200 MC-ért meg akárt Yen-Lo-Wang-ot is lehet venni. :)

    (Mondjuk q...jó, hogy a "patch notes" link nem működő oldalra vezet... ejj, ejj...)
    Szerk.: Ill. az egész oldaluk nem megy... :\
  • ximix #3342
    A térképek ha még valakinek nem volnának meg.
    (ellehet mutogatni ki, mit, hol, mennyiért... "Bal kéz felé volt a hegy induláskor, megkerültük, és a túlsó oldalán a 90 fokos kanyar után van egy hosszú sík sáv végig a hegy lábánál. Na annak a kellős közepén."










  • [NST]Cifu
    #3341
    Mivel az Stalker és az összes, még ki nem jött Mech esetében csak tippelni lehet, hogy milyen hardpointokkal rendelkezik, azok inkább csak placeholderek jelenleg...
  • vaakuum
    #3340
    Nézem a statlabot ezerrel, és felmerült egy kérdésem:

    A Stalker STK-3F én STK-5N típusok között szerelhetőségben semmi különbség nincs? Tehát mindkettő dettó ugyan azokkal a hardpointokkal és slotokkal rendelkezik, csak az alapfegyverzetük (amivel vásárláskor megkapjuk) tér el egymástól?
  • vaakuum
    #3339
    Ezért írtam, hogy a jeges pályán, de sík terep.
    Bal kéz felé volt a hegy induláskor, megkerültük, és a túlsó oldalán a 90 fokos kanyar után van egy hosszú sík sáv végig a hegy lábánál. Na annak a kellős közepén.
  • ximix #3338
    Megállt a szeró lehet izgulni :)
  • Caliph
    #3337
    commandoval ssrm boat -ot toltam elég erős,de a lőszer rá egy vagyon:D
  • ximix #3336
    © Caliph
    Vettem egy kis Commandóst :) valaki hozzá ér akkorát zakózik, de zsírkaraj pofára.
    Elején mérgelődtem rajta most már meg nevetek dől, mit a fa arccal bing.
    Kapot egy LRM 10-t két pakli lőszert hozzá egy medpulz lézert és ezzel borzolom a kedélyeket szaladok az enemi felé közben ömlik belőlem a raketta amikor közel érek csikizem a lézerrel, bár nem ez a rendeltetésszerű használat, de meglepő a Cat-ák általában lükibe vágják magukat a szemét domb tetejéről.


    © vaakuum
    A Gauss kb ugyan azt csinálja mint a PPC.
    Awesom-mal gurigáztam két ER PPC-vel és az is eljátssza ugyanezt egyes ház sarkaknál amikor ki akarsz lőni a sarokról úgy érzed kint vagy és magad előtt lösz egyet keresztbe ha kijjebb lépsz akkor jól működik.
    Ugyanezt csinálja a domboknál pl a jeges pályán mész fel egy dombra kikukkantasz ott az enemi feljebb lépsz és tűz nem lösz bele a dombba hanem ellősz felette de a célpont előtt keresztezi egymást a lövedék és elmennek a pitlibe.

    Vagy egyszerű textura bug , nincsenek még jól körül határolva tárgyak (kilógnak belőlük nem látható élek)
    Vagy a mech nem a fejmagasságából méri az ellenség távolságát a célzáshoz hanem lejjebbről és azt valami közelebbi tereptárgy takarja és azt méri be ezért lősz keresztbe.
  • Caliph
    #3335
    hű nagy királyság jennerrel megkerülni a csatateret és lefegyverezni a gauss pultokat,hátulról 2 kör a pulse laserekkel és már szórja is a modult :D
  • keneseig
    #3334
    ok köszi így utólag arra már rájöttem h nem tudom a lövedékkel megölni magam de akkor ez volt