6493
MechWarrior Online
  • Nagydög
    #3533
    Az fellokest remelem kicsit csiszolva visszateszik! Sot a szaguldo konnyumechet egy nagyobb talalat is felborithatna.
  • blackshark
    #3532
    Hát reméljük Cifu, hogy még Reset előtt sikerül jönnöd egy pár körre Commando terrorizálásra.
    Ami az AMS-t illeti, hiába van rajta 2 db, azok sem tudnak fordulni (lőni) 8 oldalra. Egy dupla AMS-es Atlast másodpercek alatt szétszedtünk. :D

    Annyi biztos, hogy így nagyon-nagyon mulatságos lett a játék és garantált a jókedv. xD
  • vaakuum
    #3531
    Azért az eléggé vicces, hogy egy alagút sarokban beáll a lábam alá egy jenner, és nem tudok tőle lépni sehova. Mögöttem fal, a jennert meg már nem lehet fellökni. Ezt szerintem igencsak elbaszták. A program meg nem bírja eldönteni, hogy akkkor most a jenner előtt, vagy mögött, vagy benne vagyok, mert összemosódnak robotok...ráadásul nem is lehet rábólintani sem.
  • vaakuum
    #3530
    Azért ezekkel az upgradelt cuccokkal eléggé súlyos ára van egy-egy javításnak...gyakorlatilag folyamatosan 0 szaldón vagyok, nem sikerült millákat összeszedni, mit korábban.
  • Nagydög
    #3529
    Valtoztak a felszereles arak a mechbayben szereplokhoz kepest az biztos.
  • zozobp
    #3528
    Mármint ezt a súly/motor kombinációra értettem hogy elég pech lenne megvenni egy mechet majd rájönni, hogy nem is megy rá a várt motor.
  • zozobp
    #3527
    Mondjuk ott a progi az mutatja csak nem vagyok benne biztos hogy mindenhol 100-as. Az estek 90%-ban jól számol de sztem nem 100%-os és hát kidobni x milla cb-t az ablakon mert azt hittem hogy jó lesz a kombó a progi alapján :)
  • [NST]Cifu
    #3526
    Valóban igaz.

    Awesome 9M esetén 360 a maximum = 4,5x szorzó
    Awesome 8T esetén 290 a maximum = 3,6x szorzó
    Hunchback 4G esetében 260 = 5,2x
    Yen-Lo-Wang-ra viszont 280-as = 5,6x

    Ok, akkor úgy tűnik nem egységes a reaktorméret limit, mech-ről mechre eltérő. Tehát a lenti Raven vs. Jenner összevetésem is hibás.

    @Nagydög: Nem, most néztem meg, nem is lehet kiválasztani ennél nagyobbat.
  • Nagydög
    #3525
    Ott nem a sulykorlatba utkozol?
  • xblades
    #3524
    Én a lényegét írtam le, az hogy nem működik lehet valami bug, vagy te nem érzed olyan jónak,ők meg ennyire tervezték.
    Reméljük majd finomítják, én sem érzem valami erősnek őket vagy Pulse de az meg nagyon melegít.
  • zozobp
    #3523
    Ez a szabály nem igaz a Hunchback-re meg a centuriora. 50x8.5= 425 de csak 260-asat enged rátenni.

    Akkor most hogy van? Van ahol engedi van ahol nem? Vagy kategóriánként más a szabály?

    Megpróbáltam megkeresni a FAQ-t amit említettél de sem a játék hivatalos FAQ-ba nincs benne sem a magyar HQ-n nem találtam.
  • [NST]Cifu
    #3522
    Közelharcos raven-t nehezen csinálsz, talán SSRM-2-vel és MedPulse-okkal.

    Jennerből inkább tudsz csinálni.
  • zozobp
    #3521
    Na szerintetek akkor a jenner vagy a raven profilja alkalmasabb közelharcra nagy sebességnél?
  • Nagydög
    #3520
    Tenyleg? De jo, hogy mondod! Szerinted ugy 20 meterrol hanyszor nem sikerult a kicsit bamba ellenfel legserultebb bal torzojan tartanom azokat a szajbavert nehezlezereket? Ha osszevissza kaszalnek vele nem furcsalnam, hogy hatastalan.
  • zozobp
    #3519
    Csak el kéne döntenem még a reset előtt, hogy jenner vagy raven.
  • zozobp
    #3518
    A kombóm már meg van. Mindkettőből tudok választani. Ez már a végfinomhangolása a halálos kombinációnak :)
  • [NST]Cifu
    #3517
    Mindkét mech kb. ugyan akkora, a különbségek a hardpointokban vannak, ez alapján válasz.
  • zozobp
    #3516
    Zsíros. Akkor mindkét mech nagyon jó.

    Már csak az a kérdés hogy a két mech közül melyiket nehezebb eltalálni közelharcban. Szerintem a Raven nehezebb ellenfél 136 km/h sebességnél mint a jenner. A jenner-nek tömzsi teste van míg a Raven nyurga könnyen átszalad rajta a lézer stb..

    Vélemény?
  • [NST]Cifu
    #3515
    Mind a két Mech 35 tonnás, és ahogy a FAQ-ban is olvasható, Mech tömege x 8,5 a maximális engine.

    35 x 8,5 = 297,5 ~ 295-ös a legnagyobb engine mindkettőbe
  • zozobp
    #3514
    Nem tudjátok mi a legnagyobb motor XL-ből amit tehetek a RAVEN-re vagy a Jenner-re? Azért kérdem mert a két mech között variálok.
  • [NST]Cifu
    #3513
    LoL. Az unlocked annyit jelent, hogy "kinyitva", vagyis elérhető minden robottal. Mechlabban kiválasztod az aktuális Mech-et, fent rákattyintasz a "Modules" gombra, és itt tudod a "Vision" modulok között megvenni 2 millió C-Billért.
  • [NST]Cifu
    #3512
    Ejj, pont az ilyen fun-játékokat sikerül kihagynom. :(((

    Egyébként van ellenszere ennek is, AMS-nek hívják, és együtt kell mozogni 3-4 Mech-nek. No és persze az AS-7-K két AMS-el még durvább.

    Csak az AMS-ről eléggé leszoktak az emberek. Mondjuk pár ilyen Commando-alázás után lehet visszaszoknak. :)
  • vaakuum
    #3511
    Ha a őilot labon megvettem GXP-ből a zoomot, akkor miért nem tudom használni minden robottal? Mindegyikre azt írja, hogy unlocked.
  • MaRee
    #3510
    Jaj de jó volt, rég szórakoztam ilyen jól :D

    Bár biztos fixelni fogják, hogy ne mehessen egy csapatba ennyi ugyan olyan mech
  • Wolwerine
    #3509
    No meg "lollipop kids" is..
  • gorugrany
    #3508
    Sőt volt már: "Ahhh those idiots again" is :D
  • blackshark
    #3507
    Gyerekek!
    6-7 Commando-val 3 Streak Srm 2 XL Engine 200-as.
    15/15 meccs Victory semmi esélyük... xD
    Killt nem szereztek sosem csak mi öltük meg egymást véletlenül. Annyit röhögtünk, mint az állat. Nagyon feldobta a játék hangulatát. A sok amcsi nagyon panaszkodott... :D
  • xblades
    #3506
    Ezt már írták, a lézernek "nyaláb" sebzése van pl.a large 9 pont veszteséget csak tiszta elejétől a végéig egy pontra (egységre) fokuszálva adja.
    Ezért jobb a Pulse mert ott rövidebb időtartalmú egy-egy "nyaláb".
  • vaakuum
    #3505
    Nem lehet normálisan konfigolni, nem menti el a beállításokat... van, hogy azt mondja elmenti, aztán fele fegyó nincs rajta a játékban...
  • Torzonborz
    #3504
    najó nekem kezd betelni a pohár. az hogy az awesome-t kikapják egyből egy kicsit túlzás.
  • Nagydög
    #3503
    Az SSRM olyankor szokott mellemenni, ha nem tud eleg elesen fordulni.
  • MaRee
    #3502
    SSRM-nél is rajta kell tartani, legalábbis én ha nem tartottam rajta mindig, akkor néha mellé ment.
  • [NST]Cifu
    #3501
    LRM-nél végig befogva kell tartani, ha elveszted a célt, a rakéták a legutolsó ismert tartózkodási helyen fognak becsapódni. Ha időközben újra befogod, akkor ismét célra állnak.

    SSRM-nél nem tudom pontosan, de amennyire én sejtem, hasonlóan működik.
  • Nagydög
    #3500
    Btw.: Az elozo keszlet trial mechnek kopedelem volt a hutese, de az ujak kozul a Raven es az Awesome is egesz baratsagos.
  • Nagydög
    #3499
    A mechbay szerint azert csak sebez 9-et egy large. Persze ha hadonasz vele az ember, akkor nem sokat er, de egy tiszta talalat kettovel csak kene, hogy szamitson. Konkretan a negyedik egy Atlasnak is a hatpanceljat kene hogy vagja. Belulrol.
  • Torzonborz
    #3498
    Szerintem most a laserek nem sokat érnek. Talán a pulse laser de azt meg nehéz normálisan besajtolni mechbe hogy elegendő sebzés mellet normális hűtésük is legyen.
  • Nagydög
    #3497
    Egszeruen nem ertem. Odajon hozzam egy Centurion, kb. egy kopet tartja ossze, karja mar egy sincs, a torzse is elegge meg van alazva, es egyszeruen nem tudom kivegezni a nehez lezereimmel. Component destroyt azt kaptam ra harmat is, aztan megjott a tobbi 4 kollegaja, es csunyan agyonvertek. Ja, es meg akkor is ezt a majmot uldoztem, hogy ugyis velem jossz te szemet, de nem...
  • ximix #3496
    Ja ok. Láttam már rongybabát a műszerfalon meg piros sávos Cat-at is gondolom az előfizetők opciója , mert nálam mondhatni üres a CamoSpec ablak.
  • Nagydög
    #3495
    Csak arra celoztam, hogy meg sertetlen voltam.
  • Nagydög
    #3494
    A sebzest keptelen vagyok megerteni. A bamban teblabolo Hunchbak jobb mellkasat 2 heavy+ 1 small lezerrel 5 lovesbol sem tudom lenyuzni. A szerencsetlen meg ugy lo, mintha laser showt akarna rendezni, de siman kihuzza kettonk ellen, mig megjon az erosites.