6493
MechWarrior Online
  • Bucser
    #3653
    miert nem toltok fel 2 ssrm4-et a es egy picit kevesebb armort?
  • Torzonborz
    #3652
    nem nagyon lehet mást tenni a helyére :D
    3 tonna biztos kell annyit lazán ellövök , max még 1 hs mehet 1 tonna helyére bár még így se nagyon melegedtem túl. armort meg nem tudom jobban feltolni.
    ja kimaradt : van még fent AMS is , na így hogy mind a 3 mechen volt már azt kell mondjam elég hasznos , sokszor darálta le lrm esőt .
  • Nagydög
    #3651
    Nem foloslegesen sok az a 4 tonna loszer? Az majd 6 perc folyamatos tuzelest jelent.
  • Torzonborz
    #3650
    ja egyébként tegnap este átvariáltam founders cata-t ( 2 cimborával toltuk hármasban másik srácnak is ilyen van ):
    xle 260
    4xMPL
    2xSSRM-2 4 t ammo
    armor 420ra felhúzva
    elég gyilkos összeállítás főleg párosban :D
  • Masakari
    #3649
    Túlmelegedés sokat számít...Tegnap volt pár meccsem amikor az amúgy se a jó hűtéséről ismert Atlasommal zúztam a népet,és 1szer se hevültem túl az adok kapokban addig az ellenfelek rendszeresen lekapcsoltak előttem,mondanom se kell mi volt az eredménye a dolognak.
  • MaRee
    #3648
    Próbálj egyenként lőni velük, ne egyszerre, úgy nem melegszik annyira. Nekem eddig csak egyszer sikerült túlhevíteni a com 2D-t pedig csak 10 HS van benne meg 3SSRM.
  • Masakari
    #3647
    "(illetve a vasigénnyel se, ultrába 70 fps körül döcögött)" örülök ha 20fps van stabilan

    Amúgy az irányítás nekem elsőre rohadt furcsa volt az MW4:Mercs után,ott a 2kezes numpados irányításhoz voltam szokva,folyamatosan gépészkedve mind2 kézzel.Itt 1 rövid idő után megszoktam hogy kéz elég szinte mindenhez(a másikkal csak lősz).

    Illetve amég nem tanulja meg az ember hogy nem szabad rambozni meg is fog halni fél perc alatt:DDD Tegnap volt 1-2 ilyen köröm mikor azt hittem jön velem/utánam a csapat,és nem :DD borultam is mint a zsák szemét :D De volt amikor én maradtam a végére,és hősiesen harcoltam,volt amikor egymás után dőltek el az ellenfelek és lehoztam.király volt:)))

    Atlasomat sikerült átszerelni(laza 2 millióból),meg azóta van 3,2 millám,cicadan gondolkozok vegyem-e az olcsóbbat vagy a drágát,commandot később veszek,az a kis szaros is tetsztik :D(csak abba kötelező az XL mert lassú:( )
  • SovereignXY
    #3646
    Kösz!

    Kösztök!
  • Nagydög
    #3645
    Arra figyelj, hogy az SRM-ek azert eleg jol futenek am. Tegnap a Commandomat sikerult Causticon tulmelegitenem 3 Streakkel.
  • [NST]Cifu
    #3644
    Egy játékmód van, Assault, ahol az ellenfél Mech-jeinek kiirtása a cél, vagy pedig az ellenfél bázisának elfoglalása. Mivel a Free-2-Play módból következően központi szerver van, így nincs szerver browser, ez nem MW:Living Legends. :)
  • Maxtreme
    #3643
    az este folyamán rálestem én is erre a csodára, mert a régieket nagyon szerettem :)
    Lehet hogy az emlékeim fakultak meg, de arra nem emlékszek hogy azoknak is ilyen kaotikus és körülményes volt az irányíthatóságuk? Mert ez így számomra káosz :D
    Igazából a látványvilággal és a játékmenettel sok baj nincs (illetve a vasigénnyel se, ultrába 70 fps körül döcögött)
    Maga a játékmenet sem tűnik gázosnak, bár percek után mindig úgy ledaráltak mint a büdös szart. :) Volt aki gépfegyverként funkcionáló rakétavetővel nyomta

    Amire viszont nem sikerült rájönnöm a játékban töltött cirka fél óra alatt, hogy itt csak ilyen cod6 szerű bedoblak 1 szerverre móka van, vagy van szerver browser is? (vagy ezt a tulajdonságot csak a béta hordozza magában?)
  • vaakuum
    #3642
    Szerintem is A1, azt is vettem :)
    Atlas talán majd később :)
  • [NST]Cifu
    #3641
    Szigorúan Szvsz, de SSRM-boatot akkor már az A1-ből érdemes építeni, 6x SSRM-2-vel.
  • vaakuum
    #3640
    Ok, azért számolok, mert akárhogy nézem, a legnagyobb súlynyereséget az Xl és az endo-steel adja a 65 tonnás kategóriában. Ha lézeres konfigról beszélünk, az más történet, oda durva hűtés kell, az lehet borítja ezt a fontossági sorrendet.

    Gyakorlatilag ki lehet hozni vele ha minden jól megy 4 db ssrm súlyát, a lőszerhez meg le kell dobi néhány hűtőbordát, az elivileg talán még elviselhető.

    Akárhogy számolok, a ferro armor nem hoz akkora nyereséget a catapulton, lehet, hogy az a nagyobb súlyú robotokon lesz optimális (mondjuk Atlasra nem számoltam), de a 65 tonnán 1.4 tonna nyereség 14 slot feláldozásával az szerintem gyenge.
  • Torzonborz
    #3639
    ha energy-re építi akkor még el lehet lenni prémium nélkül de amihez ammo kell ( főleg lrm ) az szerintem bukta így.
    bár mondjuk premade grouppal ahol van rendes spotter/tagger
    lehet hogy konszolidált profitot is lehet termelni.
  • [NST]Cifu
    #3638
    Ha innen nézzük, egy Awesome 8R is "csak" 2150 MC (ha jól emlékszem), ami megint nem annyira vészes, ha a kifarmoláshoz szükséges időmennyiséget mérlegeljük.

    Persze ez nézőpont kérdése, aki nem akar egyáltalán pénzt költeni, az nem költ, bár XL engine-s konfig és prémium nélkül nem tudom, mennyire rentábilis egy Heavy vagy Assault Mech.
  • Nagydög
    #3637
    Az FF-re: a masodik tipped. A maximalis pontban ertendo pancelzat nem no, csak FF-bol kevesebb tonna is eleg hozza.
  • [NST]Cifu
    #3636
    Missile Boat esetén ár/érték arányban szerintem Endo-Steel, XL Engine és FF a sorrend. Értelemszerűen egyszerre az Endo-Steel és az FF nem mehet, sőt, ha DHS-ben gondolkodsz, akkor inkább csak az XL engine marad.
  • Torzonborz
    #3635
    Mondjuk egy Commando 2D 750 MC , az azért nem sok . Szerintem én is inkább így veszem meg , mondjuk cb-ből sem sok de az inkább megy fittre. :)
  • vaakuum
    #3634
    Azt ugye jól értelmezem , hogy a most 384-es védelemmel rendelkező alap páncélnál, ami tonnánként 32 pont védelmet ad, a páncélzatom súlya 12 tonna (ami a 384/32 érték). Catapult A1-ről beszélek.

    Ha erre én ferro armort pakolok, akkor tonnánként 12% plusz védelmet kapok, vagy ugyan ezt a védelmet elérhetem 12%-al kevesebb páncéllal is, tehát nyerek (12*0,12) 1.44 tonna szabad súlyt.


    Ehhez képest, ha endo-steelt alkalmazok, akkor 5%-ot nyerek a teljes mech-súlyból, ami a 65 tonnás catapult esetében 3.25 tonna nyereség, ami mehet fegyvernek vagy lőszernek?


    Tehát missile boat esetében nekem úgy tűnik, hogy a négy alkalmazható extrából (xl-engine, ferro, endo és DS) nekem az XL és az endo-steel-t éri meg használni. A másik két upgrade feltehetően reménytelen, mert a slotok száma többet nem tesz lehetővé, ha fegyvert is akarok felpakolni.
  • [NST]Cifu
    #3633
    A Yen Lo Wang egy prémium Mech, csak MC-ért (valós pénzért vásárolt fizetőeszköz) vásárolható meg.

    Most simitgatom az a "beginners guide" magyar nyelvű verzióját, a lényeg tömören annyi, hogy amíg annyi CB-t nem szedsz össze, hogy saját Mech-et vegyél, addig maradnak a Trial (Próba) Mech-ek. Azokkal kell játsz, hogy elegendő CB-t szerez.

    Vagy pedig veszel pénzért MC-t...
  • Nagydög
    #3632
    "Best things in live for free." Ez nem azt jelenti, hogy ha bemesz a boltban boldogsagert, akkor a kasszanal nem kell erte fizetned.
    Yen-lo-wangot csak MC-ert vehetsz, C-billert nem.
  • Paladin
    #3631
    Igaz, én arra gondoltam, h nem lesz olyan, hogy egy 8 fős csapat 8 random ember ellen.
    Remélem azt azért megoldják, h ne legyen 2 négyfős csapat egy oldalon.
  • SovereignXY
    #3630
    Lehet nagyon láma kérdés de hogy lehet venni egy mechet? Eljutottam oda hogy creat new mech. Kiválasztom ezt a yeg-longot vagy mit ami nem kerül pénzbe és kész a buy CB gomb nem aktív. Mást meg nem nagyon tudok tenni.
  • Masakari
    #3629
    Tegnap mikor 1 idő után megnéztem az aktuális trial mecheket melyikkel kéne menni(mert az Atlasomon javítási bug volt),akkor azonnal rájöttem hogy a látott mechek 95%-a trial mech játék közben,kicsit megvilágosodtam miért van annyi LRM-es Awesome,Raven és Centurion LargeLaserrel meg Dragon ugyanolyan fegyverrel...:d
  • vaakuum
    #3628
    Az előbb megkérdezték, hogy endosteel és ferro fiber cuccot használok-e az Awesome mechen, amivel éppen toltam, és 3 killt kapartam össze.

    Na most ez eléggé durva főleg úgy, hogy gyakorlatilag 4 és 8 között mozgott az fps-em. Ekkora mákom szerintem a következő évezredben nem lesz.
    Igen félve mondtam meg, hogy Trial mech és 5 fps az átlag éppen.
  • xblades
    #3627
    Az utolsó sort én hoztam fel, és még most is tartom. Már az elején jó tudni hogy egy 8 fős group ellen vagyok, és amikor a társaim elhullanak még milyen mech-ek állnak az ellenfélnél.
  • xblades
    #3626
    Már az is nagy változás lesz, mert ha a te csapatod 7 kezdőből áll akiből egy min Afk, de az ellennél csak egy 4 fős csapat van a többi "lehet" kezdő.
  • xblades
    #3625
    Nálam ott csak nagyon lelassult de aztán felpörög, ha hagyod szerintem nálad is így lesz.
  • [NST]Cifu
    #3624
    Őőőő... lesznek group-ok, csak max. 4 fősek. Továbbá legalábbis az ismertető alapján nincs kizárva, hogy két négy fős csapat legyen egy oldalon.

    Szóval a Match Maker továbbra is egy placeholder kategóriába eső dolog lesz... :\
  • [NST]Cifu
    #3623
    Igen.
  • Paladin
    #3622
    Nemsokára úgy lesz, csak ki kell bírni addig :)
  • Fox44
    #3621
    Helló!)

    A system.cfg-ben van egy olyan sor, hogy
    -- Set 16 by 9
    r_Width = 1280
    r_Height = 720

    A -- Set 16 by 9 az micsoda? Képarány?
  • vaakuum
    #3620
    Na most úgy jártam, ahogy korábban még nem nagyon: Nem csak fekete képernyőt kaptam, hanem csontra fagyott a gép játék közben. Se hang, se windóz, se ALT-TAB.
  • [NST]Cifu
    #3619
    Nem nehéz brutál killeket összehozni egy SSRM-boattal, amikor a legtöbb meccsben 3-6 light mech van. :)
  • vaakuum
    #3618
    Az sem lenne hátrány, ha lehetne saját magunk által előre definiálni chat-dumákat... egyéni játékosokból összerakott csoportok esetében igencsak hasznos lenne!
  • vaakuum
    #3617
    Én nem hasnálok alvást a trialokkal, majd a sajátnál esetleg, ha utolsó vagyok, és el tudok bújni:)
    Nekem rendszeresen elindul a normál 15-17 fps értékkel (amikor éppen nem fekete képernyőt ad), és menet közben valamitől leesik erre az értékre. Nem mindig, és nem mindig ugyanott...Van, hogy minden pályát simán végigjátszok gond nélkül.
  • ximix #3616
    Előbb matattam a billentyűzeten véletlen megnyomtam az alvás gombot a gép szépen lepihent majd ébresztettem és indítom a játékot 36fps csata közben meg 18fps amúgy normálisan 60-50fps V.sync-el.
    Újraindítottam a vadat és oké.
    Írtátok a 4fps-t, nem tudom használtok e alvást funkciót?
  • vaakuum
    #3615
    Ez a 4 fps tényleg igen sűrűn bejön ... :(
    Eléggé borzasztó.
  • MaRee
    #3614
    Iszonyat durva összeállítás most a full streakes CPT-A1, ma premadeben volt velünk pár óráig egy amcsi srác, meccsenként minimum 3 killt hozott, de volt mikor 5-6-ot is.