6493
MechWarrior Online
  • xblades
    #3693
    Értem, most már látom miként kell "nézni", kösz.
    Slot az van még, a ferro-f. páncél is felfér ha a kezet is beleszámítja van 26 üres slotom.

    Neked milyen felszerelésű van?
    Ja és úgy mennyi a max sebesség most?
  • Jockey
    #3692
    nekem standard 300as van fent, de ha birod hellyel akkor elvileg 315
  • xblades
    #3691
    Catapultra mekkora a legnagyobb reaktor Xl amit most fel lehet rakni?
  • xblades
    #3690
    Na megvolt sajna az első team kill-em, kaptam is érte büntetést. Na most már ezt is tudom mennyit ér.
  • Wolwerine
    #3689
    109.228.29.191
    International
    Hungarian
  • TVelvet
    #3688
    Milyean TeamSpeak/C3 csatornán vagyunk? Cifu?
  • Masakari
    #3687
    Na megvettem a cicadát.mit mondjak,tarolok:D nem bírnak lelőni..am nem csak DHS van rajta hanem FF armor is,van 1 érzésem,hogy erősen bugos a kicsike:)
  • Masakari
    #3686
    jah,vágom,megesik az ilyen
  • ximix #3685
    Bocs, akartam arra írni valamit aztán meggondoltam magam más téma jutott az eszembe és elfelejtettem frissíteni az oldalt és elküldtem.
  • Masakari
    #3684
    Nem tudom/nem értem ezt mért ahhoz a kommenthez nyomtad válasznak
  • ximix #3683
    9M-es Awesom-ok még jó fejek amikor elkezdenek sprintelni :)
    385moci 78Kph
  • Masakari
    #3682
    Jaja olyasmire gondoltam,itteni nick.ingame nick,kedvenc mech,szerep stb
  • xblades
    #3681
    Na ha itteni nick, akkor ide lenne jó kitenni egy linket egy ilyen gyűjtő oldalhoz. Hasonló kialakítással mit pl a Wot-nél is van.
  • xblades
    #3680
    Mivel még igazán felállított klán nincs ezért nincs is kint.

    De ez inkább segítség akar lenni mit hogyan kell csinálni, amiért az oldal is van.
  • TVelvet
    #3679
    hivatalosan is, undorítóan melegszik a AC-20 pult, pedig DHS van rajta
  • Torzonborz
    #3678
    ez most mi akar lenni ? klán gyűjtőhely ? mert egyet se látok , van vmi klánról szó de nincs kint a neve. vagy csak én nem látom ?
  • Masakari
    #3677
    Kéne 1 simán olyan fül is,vagy ide a forumba gombként ami az itteni nicket,játék nicket és azzal kapcsolatos infokat tartalmaz az emberekről.sztem.
  • ximix #3676
    Ez csak egy elképzelés,nem próbáltam mennyire melegedhet.
    Támogatónak jó Atlas,Awesom mellé tippem szerint .
    A lábakon kívül teljes páncél, Endo váz, 205-ós sima moci, 51KpH, 6t AC/20 ammo, +AMS

    Catapult CPLT-K2 AC20+AMS

    Volt nekem is, de a patch előtt.
  • TVelvet
    #3675
    2Ac20??? Atzhogy ? :)
  • [NST]Cifu
    #3674
    Ami neked bejön. Ha LRM-boatot akarsz, akkor Cata A1, C1 vagy C4, esetleg Awesome 8R / 8T.
  • djlear
    #3673
    Egyelőre trialos Awesome-mal futok, és Lm10-es szeretetcsomagokat eregetek javarészt. Pont pár perce sikerült vele 3 kill és két assist. Erőltessem inkább a rakétás Katát?
  • [NST]Cifu
    #3672
    A K2-es Cata az, sniper változat, előnye hogy 2x (ER) PPC-s és 2x Gauss-os ill. 2x AC/20-as változatot is lehet belőle csinálni.
  • djlear
    #3671
    A napokban akarok MC-t vásárolni, hogy saját gépem legyen. Eddig rakétás Catapult-ban gondolkodtam, de most megakadt a szemem egy a két PPC-vel szerelt változaton. Van valakinek tapasztalata vele? Melyik milyen játékstílusra alkalmas?
  • xblades
    #3670
    A résztvevőktől kérnék kiegészítést, észrevételt vagy javítást.
    Faq: Magyar klánok
  • Masakari
    #3669
    Jaj ez de régi de nagy duma!!!:DDDD
    "ez nem bug,ez feature":DDDD

    am jogos :D,lehet meg is veszem holnap,ha azt nézzük megspórolja az ember a DHS-re való átállítás árát:)
  • [NST]Cifu
    #3668
    Ahogy viccesen lehet mondani, az nem bug, hanem feature. Az ígéretek alapján a jövő heti patch után már az engine-DHS bugot is javítják.

    BTW nem értem a problémádat. Attól, hogy a motorban lévő HS-ek szimplák, még komoly kár nem ér, legfeljebb addig olyan fittel rohangálsz, ami kevésbé fűt.
  • Masakari
    #3667
    A Cicada-3M-ben alapból DHS van?? mert Open Beta előtt mikor megvettem az volt benne,és semmi értelmét nem látom.Főleg úgy hogy elvileg a motorban nem is működik a DHS és akkor most se venném meg mert nem éri meg így.

    Van 7millám és cicadát akarok:D csak hát a motor miatt a 3M a jó,de a DHS miatt meg szopó:S
  • Masakari
    #3666
    Pontosan!:)
  • Fox44
    #3665
    Jó etét mindenkinek!;)

    Elsőre tényleg furcsa az irányítás, de én viszonylag hamar megszoktam.:) A gépigény az érdekes számomra, mert 30 fps nálam folyamatos képet produkál, míg más játékoknál 60 fps alá esik, akkor akadozik a kép. Lehet a játék engine miatt? Nemtudom, még nem néztem utána a dolgoknak.

    Masakari: Szerencsére a rambozás itt (is) felejthető.:) Első csatasorba állásomkor rájöttem, hogy a csapatmunka ami döntő lehet.
  • MaRee
    #3664
    És ez miez, mire jó? Gondolom a tábláshoz valami szabálykönyv szerűség lehet.
  • Masakari
    #3663
    Szerintem nem,láttam már Kai Allard Liao-t is
    meg 1 rakat Steinert,Daviont,Kuritat stbstbstb:)
  • xblades
    #3662
    Na ja itt nem tilos néhány kényes név nekik mint a konkurenciánál?
  • ximix #3661
    Találtam egy ilyet.
    http://www.scribd.com/doc/68254301/Battle-Tech-10976-Field-Manual-Updates-2005#page=17
  • ximix #3660
    Igen, elfelejtettem megnézni mikor megvettem , hogy az eredeti felszerelésével mennyiért lehetne eladni kíváncsiságból.
    A váz gondolom ennyi motor, hűtés, fegyó ami hozzáadódik a vételárhoz ha eladod féláron, hogy a következőnél visszavehesd max a motort még eladnám vele.
    Úgy már barátibb váz+motor 663.739 C.bill.
    Akkor lehetne egy opció mech vásárlásnál, hogy én csak a vázat szeretném megvenni majd összefarigcsálom valahogy :)
  • Masakari
    #3659
    Ma láttam 1 "Vivienne Amaris" nevű egyént. Beírtam all chatbe mivel ellenfélben volt, hogy "Traitor Amaris". A reakciója annyi volt hogy:
    "Te vagy az első aki reagál a névre"
    "Kapsz 1 arany jelvényt"
    mondom kösszi :D

    :dddd
  • [NST]Cifu
    #3658
    A 203 lepedő fegyverek nélkül értendő, ha jól sejtem. Úgy meg már valahogy érthető... :)
  • ximix #3657
    Múltkor úgy léptem felfelé hogy az előző mech-et mindig eladtam és úgy vettem meg a következőt.
    Comisz-1B-vel gurigázok már összetarháltam 1,5 misit mondom megnézem mennyiért számítsák be a méhtelepen gondoltam hogy kevés, de a 203 ezer C.bill kicsit karcsú.
    Azért pár kiló rezet még ki lehetne bugázni belőle annak jó ára van :))
  • Maxtreme
    #3656
    aha, értem köszi :)
  • Torzonborz
    #3655
    Ahogy Cifu mondja : mivel nincs ssrm 4 bár gondolom srm 4-re gondoltál :) de azt annyira nem csipázom.
  • [NST]Cifu
    #3654
    Mivel 3049-ben a Belső Szférában nem volt SSRM-4 és SSRM-6? :)