6493
MechWarrior Online
  • vaakuum
    #3613
    Gondoltam megint rámegyek a katapultokra, de az Atlasok igen látványosak, és az awesome trial is egész tűrhető, ha sikerül nem belemenni vele a tömegbe.
    Szóval lehet inkább Atlasokat próbálom most ki.
  • Masakari
    #3612
    Én Tiberium Allianceben szoktam az alliance officer channelben dumálni :D amég kiderül hogy lesz-e bug v nem :D
  • vaakuum
    #3611
    Egy üveg sörrel egész ellemesen el lehet lenni a játék közben :)
  • Masakari
    #3610
    MatchMaking over kill: 8v0 !!!:D

    SovereignXY:passzolom
  • SovereignXY
    #3609
    Üdv all!

    Tölteném le a játékot és így a patch 1/14nél megfagy. Tudja vki mi lehet a gond? Már másodjára próbálom :S
  • Masakari
    #3608
    Nem csak nekem van ez a fekete képernyő meg 4fps dolog,szóval tuti nem nálam lesz a gond.főleg úgy hogy 1iket se csinálta még ezelőtt(csak a cicadás peccs óta).
  • vaakuum
    #3607
    Mennyi memóri avan a gépedben? Nekem 2 hónappal ezelőtt volt sűrűn ilyen gondom 4 gigával 32 bites windózxp alatt.
  • MaRee
    #3606
    Nálad lesz a gond.
  • Masakari
    #3605
    Az is zsír hogy nekem trial mecheknél 90%-ban fekete képernyőt ad...
  • djlear
    #3604
    Igen, automata beállítással.
  • vaakuum
    #3603
    Van engedélyezve a windóz lapozófájl, virtuális memória?
  • djlear
    #3602
    Engem 3-5 percenként kivág az asztalra, Memory allocation failed xybytes... hibaüzenettel. Valaki tud erről valamit? Más játékkal még soha nem volt gondom.
  • ximix #3601
    Köszönöm.
    Olvastam anno és most is és a jelenlegi helyzetre ez a megoldás, attól még a vágyaim netovábbja lehet a random csatába ne legyenek grup-ok.
  • vaakuum
    #3600

    Hú, ennyi gépelési melléütést már igen régen sikerült egyszerre elkövetnem.
  • vaakuum
    #3599
    Ahoyg modták, szerintem sem érdemes az elejémn elköltened a lóvédat. Ismerkedj a játékkal, mert tényleg nem mindegy, melyik mechhel játszol.

    Egyébként meg úgyis kell vennend egy adott típuson belül többet is előbb utóbb, mert ha csak egyet veszel, az alapszintű képességeket tudod csak kinyitni. Hogy a magasabbakhoz is hozzá férj, adott osztályon belül más típusokkal is ki kell nyitnod az alap képzettségeket. Ez pedig azt jelenti, hogy kötelezően 6-8 óra játék egyéb típusokkal is.
  • Masakari
    #3598
    Tököm kivan... Mai nap az 1 tragédia
    1. 4fps
    2. fekete képernyő
    3. Idióta csapat
    "Repeat"
    néha megszakítva(1-2%-ban),olyan meccsel amikor értelmes a csapat meg a meccs is izgalmas,jeee.
    Legjobban az 1. és 2. pont ami zavar.nem javítják ki köv patchel tökön rúgom az összes fejlesztőt.
  • MaRee
    #3597
    Kb ötször lett már beirva a TS cím ahol premade-del megyünk egész nap, most kb 4től folyamatosan 2 meccset vesztettünk összesen.
  • ximix #3596
    ÓÓ egyszer érném meg , hogy valamelyik játékban a grup,platon,....stb csak egymás ellen harcolhatnak és békén hagyják a random játékosokat.
  • Masakari
    #3595
    k*rva idegesítő hogy majdnem zsinórban kapom a fekete képernyőt és a 4fps-t....

    MaRee sztem a többi is jó,csak nem a caustic valleyn....

    mörr: Atlassal én is így voltam,bár én ezt a lépest megoldottam azzal hogy a founderssel Atlast választottam,nem rossz.De nem teljesen a legjobb,régen se volt a szuper kedvencem az Atlas és most se az,én tudom mit akarok de még nincs bent.Most találtam 1 új úgy tűnik kedvencet(cicada),meg lehet még meglesz a standard Awesome-8Q is.(Chatapract ki lesz próbálva mert érdekel,és majd meglásszk,Highlander meg ha bekerül lesz pezsgő bontás valamikor jövőre)
  • Torzonborz
    #3594
    szerintem erre megint nem lehet konkrét választ adni mivel nem mindenki szereti ugyan azokat a fegyver típusokat , mixeket. ki kell tapasztalni mi az ami fekszik neked és a szerint megvenni azt a típust amire fel tudod tenni.
    most gaus , ac a nyerő de nem biztos hogy ez sokáig így lesz. ja meg persze lrm eső :D
  • Nagydög
    #3593
    En a Ravent is kedvelem, sajatnak meg egy Centuriont vettem, de a trial Centurion tenyleg nem sokra jo.
  • MaRee
    #3592
    A trialok közül ha elfogadsz egy tanácsot, Awesomeot használd, a többi kuka.
  • mörrr
    #3591
    Előre is köszi a tippeket. A munkahelyemen már két napja bújom a Hungarian HQ-t, meg az official forumokat. Néhány trial matchet már próbáltam. Artyzni nem szeretek, scoutolni sem annyira, de azt később biztos megpróbálom. Valahogy eddig az volt az érzésem hogy atlast akarok, és általában ezek a megérzések be szoktak jönni. Még nem veszem meg. Ha vennétek melyik atlast vennétek és utána mi lenne a felszerelés amiért farmolnátok a lóvét? A TS-re biztos felnézek hamarosan. Ismét előre is köszi...
  • [NST]Cifu
    #3590
    Először is fent van egy FAQ. Javaslom nézd át. ;)

    Másodszor, a Trial MEch-eket próbáld ki, melyik játékstílus jön be. A gyors futkározás (light mechek), a gyors harc (medium mechek), a komolyabb harc (heavy mech-ek), vagy a lassú, nagy tűzerő (assault mech).

    Én elsőre a Medium vagy Heavy Mech-eket javaslom. 6500MC-ből először mindenképpen prémiumot ajánlok, e mellé, ha a Trial Mech-ekkel kiszórakoztad magad, végy egy neked tetsző Mech-et MC-ből (a Trialokkal a komolyabb Mech-eket elég hosszú idő kifarmolni).

    Hogy melyik Mech-et? Az a gond, hogy játékstílusfüggő. Ha az Arty tetszett a WoT-ban, akkor LRM boat (Catapult A1, C1, C4 illetve Awesome 8R vagy 8T). Ha közelharcolni szeretsz, akkor medium mech-ek (Hunchback, Centurion) vagy assault mech (Awesome 8Q, valamelyik Atlas). Ha a gyors scoutolás, ellenfél hátába kerülés a neked szimpatikus, akkor Commando, Jenner vagy Raven, illetve most nagyon szeretik a Cicadat.

    Felszerelést nem tudsz MC-ből venni, ezért jó a trialozás az elején, keresel egy kis CB-t, és abból már tudsz a fegyverekkel, felszerelésekkel játszadozni.
  • MaRee
    #3589
    Lentebb van egy TS3 szerver cím, oda is jöhetsz majd kérdezgetni, segítünk.
  • Torzonborz
    #3588
    ja és első körben : ott van a szép nagy piros FAQ link a bannerben bökj rá és olvasd el , tényleg érdemes.
  • Torzonborz
    #3587
    semmire, próbálgasd a trial mecheket hogy ráérezz a játékra , ha megvan hogy kb melyik típus ( light , med , heavy , assault ) az amelyikkel jobb vagy akkor vegyél egy olyat. de csak is utána , vaktába ne költs semmire mert nincs értelme.
  • Masakari
    #3586
    Ja,üdv a WoT-ot megunók táborában.
  • Masakari
    #3585
    Az elején semmire. Van trial mech,ki tudod próbálni melyik milyen(azt hiszem patchenként változtatják a trial mecheket).
    Így 1 idő után majd látni fogod melyik súlyosztály fog feküdni az ízlésednek és azon belül is melyik mech(annyi hogy variálni nem tudod ugye a trial mecheket így nem tudod kipróbálni melyik fegyver/fegyverzet jön be neked a legjobban). Addigra úgyis lesz pénzed tehát szerintem mechre költened az MC-t felesleges,inkább vegyél belőle premiumot valamikor. + pénz sose jön rosszul.
  • mörrr
    #3584
    Sziasztok! Most kezdem az alapoktól a játékot, egyik haverom mutatta, de ő is kezdő. World of tanksozok, kicsit beleuntam. Van egy kis elbaszható pénzem a játékra (lehet flamelni kicsit, de ne nagyon), de mivel gyakorlatilag 0 a tudásom, kidobnám a kukába az egészet, ha tanács nélkül költeném el. Ötleteket kérek, mire basznátok el 6500 MC-t (Mech- weapons- equip), ha lehet minnél részletesebben... Előre is köszi...
  • Masakari
    #3583
    Én mindig az indulás után dc-zek mert csak akkor látom mi van.
    De ha jól rémlik valamikor november közepén jön talán a köv javítás az MM-hez.

    Amit még hiányolok azon kívül amit már nem tudom ki írt,hogy nem mutatja ki van premade grouppal,hogy nem írja ki ki milyen mechel van.
  • Nagydög
    #3582
    A csapatok osszevarasa soran igazan megtehetne, hogy ha valaki disconnectel, akkor kihajitja a listabol, nem csak odabiggyeszti a neve melle. Olyan jo, mikor eliditja a 7 vs. 8 meccset ugy, hogy a hetbol egy statusza mar eleve disconnected.
  • Masakari
    #3581
    Ja,reconnect az hasznos lenne ilyen esetben. meg az első 2 dolgot is javíthatnák de k...gyorsan,mert open bétában ez gáz:S

    Forumon is nézelődnék milyen csapatok nyomnak recruitot de semmit nem találok most meg ott....
  • Torzonborz
    #3580
    első 2öt már írták fórumon. tegnap nekem is volt ctd ...az a baj hogy ilyenkor nem rak vissza csatába pedig jó lenne. :(
  • Masakari
    #3579
    4fps bug(betölt a játék és 4 fps-m van,gyk egyből léphetek ki)
    fekete képernyő bug kezdésnél.(ezt írta vaakuum is)
    (emiatt a 2 miatt most elég gyakran van disconnect valamelyik csapatban és egyből ennyit a 8v8ról)


    Nem lehet chatelni mert ha pont akkor halsz meg akkor gyk félbe szakítja amit írtál,törölni nem tudod.és 1 fél szöveget kell előbb enterrel elküldened,majd írhatod be újra az egészet.

    Az új official honlap 1 szar.bár ez egyenlőre nem érdekel,de a forum is most káosz szerintem,semmit nem lehet megtalálni(régi jobb volt maradjunk ennyiben). Ami viszont zavar/negatívum hogy eltűnt a statisztika fül ami eddig bent volt és faszán működött.

    hirtelen így első körben most ennyi.
  • Torzonborz
    #3578
    ja oké mondjuk ez nem bug :D
    akkor mit találtál ami zavaró ?
  • Masakari
    #3577
    Az első sort figyelmen kívül hagyom,mert egyáltalán nem ilyen dologra gondoltam.

    Megesik,trial mech hátránya hogy adott rajta a cucc és azt kell beosztani,majd szépen össze szedik a pénzt a saját járgányra és jobb lesz:p
  • Torzonborz
    #3576
    ja pl az LRM eső amit premade groupok produkálnak :D

    tegnap nyomtuk este Mi is , volt pár nyertes csatánk de akadt olyan is ahol esélyünk se volt főleg hogy csak - ha jól emléxem - 2en vittünk founderses mechet többiek triallal tudtak csak jönni.
  • Masakari
    #3575
    Jelenleg az official forum szar szerintem,nem tudok topicot nyitni pedig lenne 1-2 dolog amit beírnék mert eléggé zavaró....
  • Masakari
    #3574
    Nem akartam direkt írni a nem folyékony állapotot!

    Én csak este nyomtam,most még Tiberium Alliance megy:d után átülök asztali elég és összeszedek 1 kis pénzt hogy valami értelmes configot tudjak felrakni a kedvenc kis atlasomra,utána pedig elkezdem összeszedni a pénzt a kis cicadámra!:)