6493
MechWarrior Online
  • Nagydög
    #3453
    Legutolso korom egy Ravenben(rakaptam). A csapatunk egy killel zart, az is az enyem volt. Korabban Centurionnal is elofordult, hogy en lottem a csapatunk mindket killjet.
  • xblades
    #3452
    Amugy már valahogy igazán jelezhetné a játék hogy van-e valakik csapatban.
    Elég bosszantó ha már az elején eggyel kevesebben vagyunk és van egy Afk plusz az ellenfélnél van egy csapat.
    Ami nem is tudom hogy már korlátoztak-e 4 főre random meccs alatt.
  • Nagydög
    #3451
    Zsenialis. A forest colony szinte jatszhatatlan lett nekem. Ha valakibe belelonek a latoteremben, utana joideig csak tapogatozok a sotetben.
  • xblades
    #3450
    Én értem ezt, de a gond inkább abban van hogy sok egyéb dolog van ami helyet foglal a lábban ami miatt ott nem fér el. Csak annyi kellene hogy az is elférjen ott, mivel oda lőszeren kívül amúgy sem lehet tenni semmit.
  • Torzonborz
    #3449
    ööö ja akkor lehet azért borul annyit a cata-m mert lolvadt az armor 128-ra ...vagy az fals adat ? bug ?
  • [NST]Cifu
    #3448
    Nem ok nélkül mondom, hogy a 3025-ös (2nd Edition Battletech) világa az, ahol még konzekvens és logikus, no meg kibalance-olt volt a technológia. :)

    A játék világát tekintve a Csillagligás technológia volt a csúcs, a klánok ugye ezeket (sőt, jobbat) bírják, de valahogy érzékeltetni kellett a Belső Szféra elmaradottabb technológiáját. Ezért aztán a Belső Szféra ugyan megkapja a legtöbb technológiát (XL Engine, ER energiafegyverek, egy-egy Ultra illetve LB-X AC, Endo-Steel, stb.), de mindenben gyengébb. A klános / csillagligás DHS két helyet foglal. Az IS DHS-e hármat. A klános XL engine a két oldalsó torzóból 2-2 criticalt foglal le, a belső szférás 3-3 slotot. A klános ER PPC 15-öt sebez, a belső szféra csak 10-et, minden másban megegyezik, stb.

    Ennek, ha nem lennének a klánok, nem lenne komoly kihatása. A lényeg pont az, hogy ne hagyja elszaladni a technológiát, legyen minden technológiának hátulütője, különben a kutya nem használna normál vázat, normál hűtést, normál PPC-t, stb.

    Ebből a szempontból ez még teljesen ügyes és korrekt eljárás. Sokat kell trükköznöd, amíg egy jó loadout-ot belősz - akár a TableTop játékban.

    A probléma akkor fog jönni, amikor megérkeznek az klános Tech-ek. Nagyon-nagyon kíváncsi leszek én arra, hogy fogják a balance-ot megoldani. Ott pl. nincs sima Lézer, csak ER (ami nagyobb lőtávval rendelkezik, és ugyanannyit sebez ill. fűz, mint a sima IS Lézer) és Pulse, nincs sima PPC, csak ER PPC. A klános Mech-ek alapból beépített CASE-el bírnak. Stb-stb.

    Utána a belső szférás DHS-t, XL Engine-t, ER fegyvereket, stb. még jobban anyázni fogod...
  • Masakari
    #3447
    amúgy igen,alapból én is a lábba raknám de nem...ezt valóban kicsit elbaszták,meg sztem az is kibaszás hogy csak vagy sima vagy dupla lehet,vegyesen nem...


    Illetve ami "fura" mostmár az asztali gépen jobban megy mint a laptopomon.....eddig fordítva volt,és rohadt zavaró hogy a laptop az ami már gyk majdnem játszhatatlan....
  • xblades
    #3446
    Ez a dupla hűtő egy jó nagy kiba..ás, mert a karokon és az oldalsó törzsön kívül nem lehet sehova tenni(meg persze a reaktor). És azok ugye elégé leeső dolgok harc közben így vele buktad a hűtést is.

    Azért azt megoldhatnák hogy a lába is bele lehessen rakni egyet.
  • Jockey
    #3445
    yen lo wang nekem egyszeruen szar, nem fekszik, tulhevul es nem erzem..
  • Jockey
    #3444
    320
  • Torzonborz
    #3443
    vki meg tudná mondani hogy mekkora a founders cata páncélzata ?
  • blackshark
    #3442
    Tiszteletem!

    Mindenkit szerettel várunk alakuló klánunkba.

    Már gyűlnek az emberek, jelenleg 17-en vagyunk.
    Nap, mint nap átlag 6-8-an vagyunk egy groupban.
    Estére az egész társaság össze szokott jönni főleg szünetben és hétvégén.
    Általában minden meccset megnyerünk gyakran 8-0-ra. (azért van még hova fejlődni csapat téren...)

    Mint mindenkinek vannak rossznapjaink is. Néha találkozunk olyan csapatokkal, akik szétkapnak minket pillanatok alatt a jó taktikájuk végett. (erősen közbeszól az LRM: általában este 8 után kezdődik hevesen)

    Játék közben mikrofonon kommunikálunk, ezért, aki jön szüksége van egy mikrofonra és egy TeamSpeak 3 kliensre.

    Miután ez megvan fel is csatlakozhattok a MechWarrior Online nemzetközi hivatalos TS szerverére:

    109.228.29.191

    \\Hungarian// szobában megtaláltok bennünket, majd ott mindent megbeszélünk és felvesszük egymást barátként játékon belül.

    Ezután már nincs is több dolgotok, hogy élvezzétek a játékot eme remek, alakuló társasággal együtt.

    Ami még fontos, hogy csapatunkban fontos a mech hatékonysága és a csapatjáték. (semmi féle rambo style)

    Köszönöm, hogy közzétehettem. Mindenkit várunk szeretettel bármilyen korosztályból.

    Üdvözlettel: varganorbert2
  • Torzonborz
    #3441
    és most is ezkééész :D
  • Masakari
    #3440
    Hát na :D a popszakma....:D
  • Torzonborz
    #3439
    jabammeg nem rambó csak az utolsó x csatában kizárólag critical találattal nyírtak ki jajjdejóóóó...
  • Torzonborz
    #3438
    ezt nálam is van az uccsó peccs óta . elég zavaró tud lenni.
  • Nagydög
    #3437
    En valami grafikai buggal talalkoztam, bar ez lehet, hogy feature. Forest colony, felhomaly. Valaki belelo az elottem kb. 50 meterrel teblabolo mechbe, amitol az ego csipkebokornak alcazza magat, es ugy elvakit, hogy semmit nem latok rajta kivul, mig ki nem kerul a latoterembol.
  • Masakari
    #3436
    még szép,nem rambo mód ez :D am a cicada nagyon kötsög,iszonyat gyors.
  • Torzonborz
    #3435
    nálam szerencsére nem jelentkezett de cseten írták már hogy valakinél van ilyen.
    engem most ez a sok critial kerget az őrületbe, pikpak megdöglik a mech így :(
  • Masakari
    #3434
    kereszt kérdés,másnak is van az a bug újonnan hogy 4fps konstans azt cső? eddig ezt nem csinálta most meg így néha kifogok ilyen bugot és játszhatatlan az adott meccs.
  • xblades
    #3433
    Nos elvileg nem lesznek trial mech-ek, hanem lesz valamennyi (valószínűleg 4) mech ami közül választhatsz egyet ami a kezdő mech-ed lesz, amig nem gyűjtesz annyi C-bill-t, hogy vegyél egyet magadnak.
  • Masakari
    #3432
    Frozen citynél amúgy a kanyon bejáratok sokkal szűkebbek lettek,illetve a map is tisztább,sokkal jobb szerintem.
  • Masakari
    #3431
    Mivel open beta lesz és reset,igen
  • ximix #3430
    Elvileg Hétfőn (X.29.) megy minden a kukába és előröl kezdődik minden a TrialMech-el ?
  • Torzonborz
    #3429
    http://mwohhq.blogspot.hu/2012/08/mwo-statlab-mech-tervezo-program.html

    mondjuk nem tudom mennyire friss.

    szerk : megnéztem , elvileg up to date . akinek már fent van szedje le újra mert nem frissíti magát .
  • Jockey
    #3428
    igazabol egy mech builder lenne jo, ahol lehetne kikiserletezni mi es hogy fer fel, mert igy kemeny penz mire kiderul nem is jo mechet vettem:p
  • keneseig
    #3427
    megtaláltam ha valakit érdekel itt van
  • keneseig
    #3426
    ...és melyik részen mi van?
  • keneseig
    #3425
    Meg tudom valahol nézni neten vásárlás előtt,hogy a mechnek melyik részén vannak a weapon hardpointok?
  • Caliph
    #3424
    na vettem egy Centuriont is gondolom kipróbálom. Hát nem nagyon jött be sajna,szokni kell hogy a törzsben lévő fegyók nem kitéríthetők. A jobb karban és a benne lévő 2 laser meg mindenkinek elsődleges célpont és elég hamar le is szedik sajnos.
    Eddig maradt a Jenner a kedvenc 4 sl és egy srm felszereléssel.xl enginnel megy mint az állat.
  • [NST]Cifu
    #3423
    Jelenleg a motorba beépített Hőcserélők akkor is sima HS-nek számítanak, ha upgradelted a Mech-et DHS-re. Tegnap megvettem a Yen-Lo-Wang-ot, és gondoltam megveszem rá a DHS-t, elvégre is úgy kellene működnie, hogy a 220XL engine-ben lévő 8 HS duplának számít, ami elég lenne az AC/20-nak és a két MedLas-nak. Nos, nem, nem lett elég, mert hiába vettem meg a DHS-t, de beépített DHS nélkül egy fikarcnyit sem hült jobban a Mech.

    Egyébként a Yen-Lo-Wang az első fecske a Mech-ek még jobban való különbözősége terén, a Yen-Lo-Wang karjai ugyanis oldalra nem kitéríthetőek, csak fel-le (mint a Catáé). Ezen kívül ugye iszonyú szűk a Hardpoint mozgástér (2 Energy a CT-n, és 2 Ballistic a RA-n). Cserébe viszont a többi Centurionhoz képest plusz egy modul helyet kapott, illetve a törzse és kezei gyorsabban kitéríthetőek, plusz a törzse jobban el tud fordulni.

    Az elkövetkező hetekben minden Mechtípusnál ilyen apró változások lesznek. Az egyik Jenner mondjuk gyorsabb lesz hátrafelé, mint a többi, de nem tud annyira elfordulni, és így tovább.
  • twinr
    #3422
    Játsz velünk, akkor te is pre made-ben nyomhatod.
  • twinr
    #3421
    Szkeptikus voltam, de kipróbáltam, és üt a DHS. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy az Atlasom kedvenc buildjében két medi lasert letudtam cserélni Large-ra.
    Plusz felfért az AMS is.
  • Jockey
    #3420
    ez így ok is, de a matchmaking systemmel csinaltak valamit? mert ha tovabbra is fullpremade vs randompick leosztasok lesznek, akkor izgi lesz a penzgyujtes szintezes..
  • xblades
    #3419
    Na akkor megvolt a teszt és rá követöen inditják az Open-t. A verzió szám pedig ezért volt már 1.0 ...
  • Torzonborz
    #3418
    "Greetings everyone!

    We wanted to give you an update on how everything is going, and to thank you for being here with us!

    Firstly: Open Beta is on schedule and will be beginning quite soon (12 noon PDT, Monday!) This means we’re very close to getting the final phases of the main beta features coming in. On that as well, Open Beta is our final reset. Once it happens, we will not be resetting everything again. We will be resetting C-Bills, MC, XP, GXP, Mechs, and inventory. The only thing you’ll keep is your friends list. However, if you have a Founders pack, everything will be added from that pack. Also anything you’ve purchased (with MC) will be added back.

    Also, we’ve added the Cicada, which is currently my favourite Mech. It’s a lot of fun, and if you have the chance, I seriously suggest you try it out. We also added new variants to the Jenner (JR7-K); Raven (RVN-3L); Awesome (AWS-9M). And for your Mechs equipment, we added Ferro-Fibrous armour, Endosteel structure, and Double Heat Sinks. I’m feeling more and more a kid in a candy store in the Mechlab. On top of that, we added our first hero Mech, the ever-iconic Centurion, Yen-Lo-Wang! Sporting an AC/20, two medium lasers, 30% C-Bill boost, and a very cool paintjob, the Yen-Lo-Wang certainly stands out on the battlefield! (Check it out in the Mechlab for more info.)

    Ah, and one more thing – we’re adding the Premium Account Button for Founders purchasers. What does it do? Shortly after Open Beta hits, Founders purchasers’ premium time will be reset once more and a button will be added. If they press this button, their time will begin. This will be a one-time deal, so use it wisely!"
  • MaRee
    #3417
    Végre, de akkor most lesz reset megint? 5 millió dolcsi azért nem rossz egy "free" játéktól :)
  • Torzonborz
    #3416
    3 nap :
    "

    Infinite Game Publishing (IGP) and Piranha Games announced today that MechWarrior Online is set for Open Beta next week on October 29. MechWarrior Online, one of 2012’s most anticipated titles, has been lauded by fans and the games media as the return of true mech combat. Recently the companies jointly announced that the MechWarrior Online Founder’s Program achieved more than $5 million dollars in sales since July.

    Set in the year 3049 during the early stages of a massive interstellar war, MechWarrior Online puts you in command of the most powerful war machine to ever walk the field of battle, the mighty BattleMech™. Command your Mech and customize it to suit your battlefield role; upgrade systems, replace weapons, and tweak armor with endless options."
  • gorugrany
    #3415
    *Az User.cfg-ben nem lehet immár 60 foknál kissebb látószöget beállítani (ezt eddig egyfajta beépített Zoomnak lehetett használni - Cifu)


    Ezt hogyan lehet változtatni egyébként (tehát mit hová kell írni, teljesen láma vagyok ezekhez a dolgokhoz)és mi a jelentősége?
  • vaakuum
    #3414
    Megérteni megértettem, de nem működik, és kézzel sem engedi leszedni. Odahúzom fölé, és visszadobja a listába elengedés után. NEm tudom, mi van, de az SSRM-ek sem fogják be a célt, nem tudom használni őket. CSak a piros keret virít az ellenségen.
    Hogy lehet kézzel újra rányomni a patchet?