6493
MechWarrior Online
  • Torzonborz
    #3573
    ez nem igaz ! a havas pályán nincs....folyékony állapotban !

    egyébként mi ez a nagy csend ? beindult a játék és mindenki tolja ezerrel ? :D

  • Masakari
    #3572
    Mind1ik pályán van víz.
  • vaakuum
    #3571
    A vizes pályán ismét beesik a 16-17 fps-ről 4-5 környékére a házak között. De az a meglepő, hogy nem minden esetben...nem tudom reprodukálni a hibát, mert nem mindig fordul elő.
  • MaRee
    #3570
    Nem, csak belépsz simán, és letekered a Hungarian szobába.
  • xblades
    #3569
    "109.228.29.191"
    Ide külön reg-elni kell?
  • xblades
    #3568
    Pedig mi igyekszünk :)
    Csak nem mindig írjuk ki ide, hanem egyből megy a Faq-ba.
  • Masakari
    #3567
    JA igen,"genius" team. Masíroznak forest colonyn a barlangban,én direkt nem mentem mondom kell vki hátra(Atlassal mert mi mással...),látom ellenfél jön a vízben,mondom "they are in the water,def base" mivel ők sokkal közelebb voltak,logikusabb lett volna ha ők jönnek vissza mert nem fognak hamarabb oda érni az ellenség válaszára. válasz "stfu" az ellenfél úgy nyert hogy 0 azaz 0 kiosztott dmg-e volt mindenkinek...idióta bagázs...
  • Masakari
    #3566
    aha,eddig ezt nem írták sehol.legalábbis hozzám nem jutott el.
  • xblades
    #3565
    Faq :)
  • Masakari
    #3564
    Nem úgy volt hogy a prémiumot aktiválni kell??mert nekem alapból aktiválva van....na mind1....

    (régi design jobban bejött)
  • xblades
    #3563
    Na új dizájnt kapott a hivatalos oldal is a megnyitóra :)
  • MaRee
    #3562
    109.228.29.191

    Ide jöjjön mindenki, hivatalos MWO TS3 szerver, HUNGARIAN szobába, minden este vagyunk fent 7-8-an magyarok, gyertek minél többen.
  • vaakuum
    #3561
    Két kör után egy deka lóvét nem kaptam...pedig nem én voltam az első hulla egyikben sem.
  • Csatti
    #3560
    Csatti néven játszom.
  • Csatti
    #3559
    Jöhetnek az invite-k social-on. :)
  • Torzonborz
    #3558
    nálam ott van minden ami kell : founders cata , prem. acc. , mc.
    és végre van armor cata-n :D
  • Caliph
    #3557
    ahogy lennie kell
  • Wolwerine
    #3556
    Vége a maintenancenek, se mech, se cb, se GXP:( Csak a trial mechek.
  • ximix #3555
    A Jitter a pingek közti eltérés mértéke.
    Pl: 5x megpingeli a szervert 17ms,16ms,20ms,18ms,15ms
    és itt 5ms lesz a jitter. ha jól tudom:)
  • Csatti
    #3554
    Próbáld meg amerikai szervert kiválasztva is.
  • vaakuum
    #3553
    Packetloss 0%
    Ping 16 ms
    Jitter 7 ms (nem tom, mi ez)

    Line quality-ra A értéket adott.
    De beraktam az oldalt a kedvencekbe, szerintem sűrűn fogom nézegetni mostanában, köszönöm.
  • ximix #3552
    A tegnap kreált CICI nem túl hatékony, de azért használható.
    A MachBay progi Variants mappájába kell bemásolni majd a MachBay-t elindítva a LoadMech-nél kiválasztani.

    Cicada CDA-3C CICADA-3C Double AC2+AMS+TAG
  • Torzonborz
    #3551
    Thanatos : #3487
    már ha itt ez alapján működik.

  • ximix #3550
    A neted jó ?
    Olyan mintha a feltöltésed akadozna , elvesznének adatok, de lehet tévedek.
    Itt megnézheted, felül katt a Begin Test és vár, a Packet Loss 0% akkor jó.

    http://www.pingtest.net/
  • En0k
    #3549
    hahó ! magyarázza már el nekem valaki legyenn szives, hogy a critical damage hogy is van és mitől függ. köszönet !
  • Caliph
    #3548
    kilenckor
  • Csatti
    #3547
    Ha minden igaz 1PM PT-ig húzódhat el (fórumon ezt írták), azaz este nyolc körül/előtt indul az open béta.
  • MaRee
    #3546
    Van már valami infó, hogy hánykor lesz a reset?
  • Torzonborz
    #3545
    pedig elbírja :
    XLE 320
    8 DHS ( 2 side torso 2-2 db , 2 arm 2-2 db )
    3xPPC , 3xSSRM-2
    3 tonna ssrm ammo
    HE 1.38

    de az ER PPC már tényleg sok rá.
  • [NST]Cifu
    #3544
    A 9M per pillanat bugos, lévén 3db PPC-t sem tudsz még DHS-el sem hűvösen tartani, úgy, hogy a reaktorban lévő hőcserélők szimplának számítanak, nemhogy 3db ER PPC-t. Így a 9M-en van most 2X ER PPC, a jobb karon TAG, a CT-n és a bal karon pedig összesen 3db SSRM-2, hozzájuk pedig 3 tonna lőszerrel, illetve AMS és egy tonna lőszer hozzá.

    Korántsem gyilkos fegyverösszeállítás (a 7x MedPulseLas 8Q és a 4x LRM-15-ös 8R már gyilkosabb akkor), de per pillanat ez volt hatékony a 9M-en.
  • Torzonborz
    #3543
    nekem is volt ilyen tegnap, kliens restart után ott volt minden az inventoryban ( nem a mechen ! ).
    amúgy érdekes hogy nálad mindig van valami , nagyon nem szeret Téged ez a játék. :D
  • vaakuum
    #3542
    nem, nincs ott...egy darab gausom sisncs, észrevenném, ha ideadta volna...
  • Torzonborz
    #3541
    háhááá nálam is ez a helyzet :D szóval most nem tudom hogy cata után mint fejlesszek elite-re, commandot vagy cicát :D
    nehéz ügy .
  • Masakari
    #3540
    Nemtudom ti hogy vagytok vele,engem is meglepett a dolog.De ez a Cicada rohadtul tetszik.
  • Torzonborz
    #3539
    a pénzt levonta mert a cuccok amiket vettél ott vannak az inventoryban...
  • vaakuum
    #3538
    Megveszem a cuccot az utolsó kreditjeimen, erre nem menti el rendesen a setupot. Mikor kilép az építő ablakból, üres az összes saját mech ablak...újraindítás után megvannak a robotok, de az eredeti konfiggal, viszont a pénzt mindet levonta, amit az átépítésre akartam költeni.

    Irgalmatlan blama így nekimenni egy open bétának szerintem.
  • Masakari
    #3537
    Nekem is volt már olyan,hogy addig gyepáltuk egymást 1-2 mechel hogy utána jött számomra a felismerés,hogy már 1edül vagyok,ezért nem jön senki se segíteni nekem....kiábrándító tud lenni.
  • Nagydög
    #3536
    Mennyi loszert szansz a 3 SSRM ala? Az utolso koreim egyikeben ellottem mind az 50 UAC loszeremet es az 1t SSRM javadalmazast is. Szerencsere egy nem tul ugyes Atlassal a segitsegere erkezo hasonszoru Cicadaval pofozkodtam az epuletek kozott. A konnyut sikerult elzavarni, aztan kiderult, hogy en maradtam utoljara, de az Atlast mar magammal vittem.
  • [NST]Cifu
    #3535
    Amit én ellenszernek neveztem, az nem egy dupla AMS-es mech, hanem 3-4, falkában mozgó Mech, AMS-el felszerelve. Nem egyszerre lövitek ki a rakétákat, tehát a DPS egy része elveszik. Utána jön a kérdés, hogy milyen fegyvereik vannak - én a 9M-re is azért raktam 3 SSRM-2-őt, hogy a könnyű Mech-ek ellen legyen fegyverem. :)
  • Torzonborz
    #3534
    ma lesz reset nem ? elvileg 12-1 PM között ha minden igaz.