6493
MechWarrior Online
  • xblades
    #4933
    Felírtalak téged is a listára.
    Ha valaki lemaradt nyugodtan írjon, mert elkerülhette a figyelmem.
  • xblades
    #4932
    Javítva és kösz.
  • Wolwerine
    #4931
    Nm, de Nagydögnek igaza van:)
  • xblades
    #4930
    Kösz néhány dolgot beírtam a blogra:)
  • xblades
    #4929
    Fent vagy:)
  • Nagydög
    #4928
    "- Egy erőforrás pontot 1,7 s helyett 2 s alatt ad."

    Forditva.

    "Javítottak az fps-en, szerintük eddig is jó volt, de remélik pár embernek még javult"

    Egesz pontosan:

    Az osszes konfigon tobbnyire gyorsulast lattak, de lehet egy maroknyi ember, akik telesitmeny romlast tapasztalhatnak.

    A fulkevilagitas pedig mar nem fog vibralni a legalacsonyabb beallitasokon 20 fps alatt.

  • Masakari
    #4927
    http://mwomercs.com/forums/topic/89736-incorrect-faction-icon-appears/

    itt lehet szavazni hogy jól jeleníti-e meg a logót a játék.

    Bár elég vicces hogy ezt se voltak normálisan képesek megcsinálni,és ez nem 1 nagy dolog....
  • Masakari
    #4926
    a frakció logó az olyan,hogy be van állítva nekem a mercs crop,mit látok játékon belül? liao logo... mondom átrakom Davionra megnézni akkor mi van. ingame?-> marik logo eheheh,még nincs az se normálisan megcsinálva :D
  • Wolwerine
    #4925
    Az angoltudásom nekem is alapfokú, az összefoglalásod egész jó a weblapon, tehát konyhanyelven:

    "Hurrá, visszatértünk:

    - Xp és C-bills jár azért ha az általad Tag-elt vagy Narc-olt ellenséges mechet baráti tűz éri.


    Conquest játékmodnál:

    - Egy erőforrás pontot 1,7 s helyett 2 s alatt ad.
    - Megnövelt jutalmat ad összegyűjtött forrásokként 25 per erőforrás helyett 50 per erőforráspont.

    Javítottak az fps-en, szerintük eddig is jó volt, de remélik pár embernek még javult.Mint mindig, árgus szemmel figyelnek és optimalizálnak. Számos játék bugot kijavítottak, pl a lőszer már nem megy át dolgokon és nem sebez duplán (ez jópofa lehetett D), 20 fps alatt már nincs bekapcsolva a fülkevilágítás, illetve visszakapcsolták a rakétaslotok fényeit (nyitott ajtónál). A frakciód logója immár megjelenik a mechbay-ben is. Javították a villogást az ugró mecheknél (ugrás közben néha vibráltak) illetve általánosságban a mozgás megjelenítését.
  • trilit2
    #4924
    Hi! Én a játékban és a ts-en is Trilit néven vagok fent.
  • Cobra.
    #4923
    Command Console és jelenleg semmit nem csinál. Illetve elvileg a B-vel előhozható térkép csak azzal jönne elő.
  • webinport
    #4922
    Üdv. A fej részbe rakható command center 1 misiért mire való?
  • Masakari
    #4921
    Azt hittem a világban lévő magyar vonatkozásokról került fel 1 írás

    pü ment
  • Bucser
    #4920
    Bucser

    Valszeg ha megyek TS-re ott is ezen a néven leszek bár eddig nem voltam fent soha.
  • Bucser
    #4919
    Csakhogy gyorsabb mint egy cicada és jobban repül mint egx Jenner. Felraksz egy narcot rá meg egy taget és te leszel az ultimate scout. Mivel a patch óta már az is oszt pontot. Plus a spottingert rengeteg lovét lehet kapni. Képzeld el ha kitalálják, hogy legyen rajta ECM is:) a Balance jegyében:)
  • xblades
    #4918
    Közben a Magyarok a játékban leírás felkerült a felső sorba.

    És bekerült a Nick nevekhez tartózó játékbeli nevek felsorolás.
    Ha valaki szeretne felkerülni lehet írni itt nekem privátban vagy ott megjegyzésben. Itt ne írd le mert nem biztos hogy észreveszem ha éppen hozzászólás dömping van.
  • Cobra.
    #4917
    www.sarna.net, korán van még...
  • Cobra.
    #4916
    Sama.net-en is azt írják, hogy elsősorban gyalogság és járművek ellen lett kitalálva. A 2db medium laser-rel meg nem biztos, hogy a 15 perces kör alatt leölsz egy Atlast a játékban.
  • Masakari
    #4915
    Nem is tudod milyen lesz,szóval én nem szaroznám a helyedben.
  • xblades
    #4914
    Mivel sz.r vagyok angolból kérek szépen egy magyar leírást
    Vagy a blog-on írtra véleményt kiegészítést.
    Köszönöm
  • Cobra.
    #4913
    És jövő héten kapunk egy gagyi Spider mechet :(
  • Wolwerine
    #4912
    Open Beta Update #7

    Upcoming Patch - Tuesday Jan. 08th @ 10AM – 1PM PDT

    Change Log

    ________________________________________

    Update

    Greetings MechWarriors!

    And… we’re back! We hope everyone had a safe and fun holiday season full of BattleMech Combat. The content of this patch was work that was started shortly before the holiday break and there was a focus on getting some quality fixes and improvements. We wanted to start the New Year on the right - giant metallic stomping - foot so to speak!

    Included in the patch are movement fixes, animation fixes, and some rewards for using equipment Like NARC, because everybody loves NARC right? There are more fixes in there as well so read on.

    Most importantly we want you guys to know how excited we are. We have been plotting out this year’s content and feature schedule and it’s going to be a big year. Stick with us and you will be able to say “I remember when…”. So strap in, initiate your start up sequence, and get ready to drop.

    3050 is the year of MechWarrior Online.

    - Matt Newman


    Conquest:

    - Changed it so you now get a resource every 1.7 seconds instead of 2 seconds.
    - Increased the reward for collected resources from 25 per resource to 50 per resource.

    Performance:

    - More FPS improvements
    We have seen an increase in performance for the majority for all specs, however there maybe a handful of users that may notice a performance drop. As always we are continuing to investigate and improve on the performance for all specs.

    Gameplay:

    - XP and C-Bills Rewards for using TAG and NARC
    This reward is given to pilots that are TAG/NARC'ing a hostile and that hostile takes damage from other friendlies. Given once per hostile mech per match.

    Movement:

    - Reduced/improved snapping when jump jetting
    - Reduced/improved movement snapping in general
    - You should no longer need to fire ahead of where a mech powers down or shuts down in order to hit them

    Faction Icon

    - Changing your faction icon in on the MWO forums will update your faction icon in the game interface.

    Numerous Front End bug fixes.

    Various In Game bug fixes.

    - Bullets will no longer pass through things and explode twice
    - Cockpit light will no longer flicker at the lowest setting at low fps (<20)
    - Weapon Bay Door lights are back.

    We thank you for your patience and we look forward to seeing you on the battlefield!

    The MechWarriorŸ Online™ Team
  • Bucser
    #4911
    En amit csinalni szoktam es neha Bejon hogy ellovom a raketat jo magasra majd befogom a celt. Taggel sokszor bejon
  • Wolwerine
    #4910
    Bőven vannak érdekes dolgok a TAG/LRM párossal. Többször előfordult hogy hogy TAG-elt célpontot befogás nélkül is eltaláltam a LRM-ekkel, ami komoly előny.. De nem mindig működik úgyhogy inkább biztosra megyek és megvárom a befogást, ne szórja csak úgy a vakvilágba D. A 180 méteres távolság se mindig 180 méter, ahogy néztem ha 180 méteren túl vagy a rakétaindításkor, akkor hiába jön az ellenfél közelebb, sebezni fogod. Általában D.
  • Masakari
    #4909
    Tehát mint halottnak a csók:)
  • Cobra.
    #4908
    Működik, csak semmit nem ér amióta van ECM.
  • webinport
    #4907
    Sziasztok. A beagle akctiv probe (BAP) máködik már?
  • HyperMonkey
    #4906
    jah akkor lesz dx11 is gondolom. Olyan fura barnás a kép. De a game jó, tetszik :)
  • Torzonborz
    #4905
    mert csak dx9ben játszható még :D
  • HyperMonkey
    #4904
    na sikerült egy pályát játszanom, elég jó de csak dx9-be megy, inaktív a dx választó menü. Valaki tudja miért?
  • HyperMonkey
    #4903
    na regisztráltam a honlapjukon, írják hogy megerősítő emilt küldtek de sehol semmi. se a spam-ben sem máshol.
  • Nagydög
    #4902
    Persze, hogy nem okes, jo az a borulas, bar en azzal is megelegednek, ha a szembol nekem gyaloglo illeto egy kis lokdosodes utan nem kerulne egyenesen a hatam moge.
  • Masakari
    #4901
    Oldják meg,ez a dolguk:P Mert a Jelenlegi rendszer meg nagyon nem okés,hogy a light mechektől jobban félek mint 1 Atlastól .....
  • Nagydög
    #4900
    Tenyleg csak ideiglenes, ugyanakkor megjegyeznem, a szovjet csapatok is ideiglenesen tartozkodtak nalunk.

    A feltapaszkodas amugy is bugos volt. Gyakran latszott, amint a mech osszeszedi magat, majd hirtelen 10 meterrel odebb allt. De ez a nagyobb szintkulonbsegeknel is problema. Kepeszt a terdig ero akadaly elott, mintha nem tudna felmaszni, majd hopp, a tetejen van.
  • HyperMonkey
    #4899
    Akkor remélhetőleg csak átmeneti ez az egymáson átgyaloglás. Ha ilyennek csinálták volna direkt, meg se nézném.
  • Bucser
    #4898
    Kivették a collission detection egy részét, hogy optimalizálják a netkódot closed beta utan.
  • HyperMonkey
    #4897
    Átmennek egymások a mech-ek? Ez fura. vagy csak bug ez?
  • Paladin
    #4896
    (MWO szempontból értem, mert a többi különbség, hogy az angel az újabb kütyüket is zavarja, minket nem érint ugye)
  • Paladin
    #4895
    Azért a streak elég nagy difi köztük szvsz.
  • Masakari
    #4894
    ühüm fura, akkor ezek szerint mégse csaltak akkorát a srácok?:D akkor a következő a követelési pontom,vissza a borulást!!!:DDDD