6493
MechWarrior Online
  • Wolwerine
    #4813
    Megvan hogy az adott mechre max mekkora motort rakhatsz, a Cataphract 4X-be 255-ös megy. 2 db AC 5 és 2 db UAC5 felmegy rá, elég hatékony is lesz csak kevés lőszert bír el.
  • Bucser
    #4812
    Mellesleg a MWO-s mechbay helyett kevésbé időpazarló és kicsit informatívabb a Mechbay nevű progival kísérletezgetni a buildekkel.

    (Tessék)
  • Bucser
    #4811
    Ha rámész a motorra írja, hogy mi az ami limitál. Elvileg minden motortipus vehető az összes mechbe ha van szabad tonnad slotod es penzed.
  • Lui76
    #4810
    Szted lehet normálisan 4 ballistic fegyvert ráhelyezni ? Ez az álmom :) De nincs sok játékidőm ,az egy ECM-es Elit commando-n kívűl van 18 millám , ebből kell gazdálkodnom , érdekes hogy újként az egyik cataphractban asszem 285xl engine-t ír , de amit megvettem és néztem , maximum 250-es xl motor vásárolható ?
  • Wolwerine
    #4809
    Egyáltalán nem, 14 slotot foglal és talán 1 tonna helyet nyersz vele.
  • Lui76
    #4808
    Egy cataphractot szeretnék ballisztikus cuccokkal használni , de nincs elég slotom , ha jól értem pl a ferro armor 14 slotot foglal a sima meg semmit , fontos a ferro ?
  • Masakari
    #4807
    Manapság olvasni luxus!:) ......
  • Torzonborz
    #4806
    Bogaram bannerben van szép nagy bötüvel : [FAQ / Blog] ráböksz , elolvasod , nagyon okos leszel. De tényleg ;)
  • webinport
    #4805
    Még egy kérdés, azt hogy állítom be, hogy az 1-es gombra milyen fegyverek lőjenek, a kettes gombra mik, 3-asra stb.
  • Cobra.
    #4804
    Amelyik mech-kel játszol, az kap XP-t és ezzel tudod a Pilot skillek alatt fejleszteni a mech képességeit. Trial mech-nél persze nem működik.
  • webinport
    #4803
    Sziasztok! Az XP a játékban mire való? Mert látom, hogy kapom, de minek?
  • Bucser
    #4802
    NA ma végre összeraktam a véső Stalker 3F buildemet.

    Mit is mondhatnek. Ez Brutalis... 2xALRM15, 1xALRM10, 1xALRM5,6med laser,15DHS 300-Std engine, Endo steel internals 4 tonna ammo+ams+bap+artemis +415 armor.

    atlag 500 feletti sebzes minden egyes dropban. ha szarra szedik a pugot akkor is legalabb 250 bemegy szerteszet.

    Szinte instant kill button:) Mar csak az efficiencyket kell elitere huzni, a 2x-es szorzora:) de ahhoz kell egy hasznalhatatlan valtozatu stalker. (már van egy 5s-em kozelharcra)
  • Masakari
    #4801
    Kapott lövéseket,mert egyszer elfutottam mellette korábban és akkor rákacsintottam,de nem foglalkoztam vele. A végén meg csak 1 pillanatra tudtam ránézni,színesnek színes volt az armorja,de többet nem volt időm megállapítani mert miután kilőtte a lábam meg is haltam. Sebességét úgy szint nem volt alkalmam szemügyre venni.

    Na majd ha ott járok a könyveknél...:D
  • webinport
    #4800
    0 db van mindenből...
  • Paladin
    #4799
    Jut eszembe, gondoltam rád pár napja, olvastam a Patriots and Tyrants-et, és egy része Mogyorodon játszódik ;)
  • Paladin
    #4798
    Külön sehol (gondolom még mindig így van), amikor fitteled a meched, akkor látod, hogy (sajnos mindig csak az adott testrészre rakható cuccokból) melyik vásárolható cuccból van már x darab.
  • Paladin
    #4797
    Hát igen, gusztustalan egy darab.
    De már 250xl-es motor mellett is farigcsálni kell a páncélon is, hogy legalább egy tonna lőszerrel felmenjen az ac20 (endo vázzal ofc).
    Szóval ha nem akar hamar kifogyni, plussz még lézert is rak, akkor biztos lassú, és/vagy papírbőrű egy madár.
    Legjobb armorja szerintem, hogy nem tűnik nagy fenyegetésnek :)
  • webinport
    #4796
    invertorimat hol találom?
  • Torzonborz
    #4795
    ez egy ismert hiba de mintha javították volna ( bár akkor ezek szerint mégsem ).
    kliens restart után meglesz minden cuccod max az inventoryban ha a gépen nem is.
  • webinport
    #4794
    Bocs, bal oldalon az adatoknál...
  • webinport
    #4793
    Csáó! Had kérdezzem meg, hogy szerintetek mi történt:

    Szerelgetem a masinát, raktam katapultomra 4 db 15-ös rakétát, megvettem a heat skin 2(double)-t, majd elmentettem a gépet. Egyszer csak eltűnik az összes fegyverem a robotból, valamint nézem jobb oldalon az adatoknál a Heatskin: 0 . Mi történhetett?
  • Torzonborz
    #4792
    ha AC/20 van rajta akkor nem hiszem hogy olyan nagyon gyorsan tudna rohangálni szóval a lag shield nem tudom mennyire játszik be.
    Én csak 2 db AC/5-el próbáltam és 80al "száguldottam" úgy meg nem nehéz eltalálni.
  • Masakari
    #4791
    Na igen.....
  • Bucser
    #4790
    ugy hogy nem pancelt hord, hanem lagshieldet:)
  • Masakari
    #4789
    Mikor 1 lövésből szétszedte a Cicadám lábát váltottam rá Targetet de mikor megláttam hogy Ac/20....és mellette még volt 2 small laser,és lőszer is az Ac20-hoz....nem tudom hogy a rákba van ennyi helye lősznerek,mert én maradtam utolsónak...maradjunk az erősen érdekes és kérdéses kifejezésnél mint a viccesnél.
  • Paladin
    #4788
    Korábban volt róla (asszem itt, de lehet h a másik forumon láttam) egy video is; egy group, mind ilyen ravenekkel :) Vicces darab :)
  • xblades
    #4787
    Hu de hiányzik az a 8-as group

    Én a részemről vége a játéknak sokszor emiatt nem maradok bent, Wot-ban néha idegrohamot kaptam az ilyenek miatt elvesztet csatától.
    Mióta kilépek és nem nézem végig nyugodtabb az élet, csiripelnek a tehenek és rózsaszín az ég. Vagy lehet a kis tabletta az oka
  • Masakari
    #4786
    Na most kaptam agyfaszt, Raven Ac/20-al!!!!!!! ?????????
  • Masakari
    #4785
    gagyi
  • ximix #4784
    Sajna ez sem az MWO patch trailer csak egy film előzetes.

  • Masakari
    #4783
    Valakinek szeret a játék a legutóbbi mini patch óta random módon laggolni meg az asztalra crashelni a játék????
  • Masakari
    #4782
    Ami még este jutott eszembe hogy a kezdésnél nem ComGuard-ot kellett volna írniuk hanem azt hogy ROM. ha már a befejezést így írták hogy "ComStar Intelligence & Security Department" :)
  • twinr
    #4781
    Az egyik meccsen figura utolsónak marad (ravennel), full armorral persze, ellen egy atlas de piros torzóval, gyakorlatilag egy két lövés lett volna. Erre elkezdi kerülgetni, párszor hátba lövi, közben kap egy két kósza lézertalálatot amitöl már majdnem narancs az armorja itt ott, ettől úgy bepánikolt hogy elkezdett egyenesen menekülni. Komolyan! Mire ugy 200m-t haladt kényelmesen hátba is lövöldözte az atlas, és vesztettünk!:)
    És ez csak egy a sok közül. Lehet hogy videót fogok ilyenekből is csinálni.
  • twinr
    #4780
    Szia!

    Természetesen a maradék miatt. Néhányszor együtt sirunk, mikor előfordul hogy kihullunk elsőnek ketten hárman, mert a a 8-ból két három ökör úgy gobdolja h külön utakon jár, és nézzük őket mit művelnek.... siralomház!:) Olykor frankón könnyesre nevetjük magunkat.
  • ximix #4779
    És akkor az MWO világába megérkezett a mindent agyon b.szo kis balta :)
    Na ez nem igaz csak pont a RobotJox mellett volt a youtubon és nem rossz.



    A patch ha jól olvastam karácsonyi cumót levétele volt.
  • Masakari
    #4778
    valami olyan scriptet próbálgatott amivel nem jammel be az uac5. Én meg nyomtam rá 1 screent és ment a report. bár utána mikor mondtam ezt neki akkor magyarázott valamit a gyerek hogy ez nem csalás meg mittom én,de szartam le.
  • Torzonborz
    #4777
    jó arcok :D egyébként hogy csalt , mit csinált ?
  • Masakari
    #4776
    Írtam mailt a supportnak 1 gyerekkel kapcsolatban mert sztem csalt és a válasz mailt így kezdték hogy:

    "Hello Bálint Péter,

    Thank you for bringing this incident to the attention of the Com Guard."

    zárás

    " Thank you for helping us defend the Inner Sphere.

    ComStar Intelligence & Security Department "


    :DDD
  • Cobra.
    #4775
    Volt valami patch, a forumban szokás szerint semmi info...
  • Torzonborz
    #4774
    De itt nincs is arty mint a wotban :D oké van lrm de nem ugyan az ;)

    Szerintem majd jobban beindul az élet ha már éles lesz és nem "béta" azért most még vannak hiányosságai a játéknak.

    Én is hanyagolom most egy kicsit , várom hogy jobban feltöltsék tartalommal.