6493
MechWarrior Online
  • Bucser
    #5013
    Hogy is mondjak?

    Izlesek es pofonok kulonbozoek. Anno az MW4-el mindenfele community warfare nelkul tdm meg king of the hill modokban eveken keresztul jatszott a community mire megjelentek az elso komplexebb ligak.

    Ha itt is sikerul a matchmakinget megberhelni, es bejon egy ertelmes lobbyrendszer az sokat segit majd az egeszen. ugyanis jelenleg egy Groupon kivul csak randomban tudsz beszelgetni emberekkel akikkel bedob egy merkozesbe ami messze van az idealistol. Vagy a forumban vagy eppen Privat TS-en mivel a C3 szoba meg van dogolve peldaul.

    Mindenki azt varja, hogy a community warfare segitsen de az sem lesz csoda. Command chair szekcioba irta Eikmann azthiszem vagy Garth, hogy az atlagos jatekosszam novekszik, ami minden egyes content patch utan magasabb Csucs jatekosszamot hoz. Az adatot azert nem publikaljak, mert a forumon altalaban mindenbol tul sok hibas kovetkeztetest vonnak le es ez valamilyen szinten uzleti adatnak is minosul.

    En nem latom olyan veszesnek a helyzetet. A semmibol jo messzire eljutottunk 1.5 ev alatt ugy hogy elotte semmi info nem volt a jatekrol. Es szvsz ez azert fejlodes. Csak neha hatra kell dolni egy picit es onnan szemlelni a dolgokat.
  • xblades
    #5012
    Ez egy olyan vélemény amivel nem lehet vitatkozni sajnos:(

    'Csak remélni lehet hogy kapnak egy olyan pofont amiből még felkelnek és nem kiüti őket.'

    Egy új mech nem fog meg (nemhogy egy semmit érő kis csicsa) ha nincs miért játszani.
  • [NST]Cifu
    #5011
    Úgy egy hete kíváncsiságból felnéztem, ketten voltak fent TS3-on, nyomtam egy órát kb.

    A fő problémáim sajnos még mindig megvannak, netkód, balance, és sajnos a lassan befulladó játékmenet. Szomorú, de azt kell mondjam, hogy bekövetkezett az, amit anno megjósoltunk. Ha az Open Beta indulása után 3 hónappal nem kezdik el a Faction Warfare-t beindítani, a játékosok megunják majd az MWO-t. Szvsz ez következett be.

    A Faction Warfare még a netkód és az optimalizálatlan engine ellenére is meg tudná fogni a játékosokat. Csakhogy nem ezen dolgoznak, hanem a pénzkereseten (folyamatosan érkező Cockpit Goodies-ok és a terepszínek - MC-ért), és az optimalizáláson. Ezen túl persze némi content is érkezik, de mech-ek és fegyverek / eszközök képében.

    A szomorú az, hogy én teljesen jól ellennék a 3025-ös 3db Laser, 4db AC, 3db SRM, 4db LRM, PPC és MG fegyverfelosztással (szóval se Pulse, se ER cuccok, se LB-X, se Ultra AC, nincs ECM/BAP, nincs Artemis, nincs TAG/NARC, stb.), sőt, akár az induló 4 Mech-el is megbarátkoznék. Csak legyen már Faction Warfare... :(
  • xblades
    #5010
    Hello
    Nekünk sajnos, neked meg te tudod:)

    Reméljük lesz olyan szinten egyszer a játék hogy megint érdemes legyen vele és lehessen csapatban játszani.
  • Masakari
    #5009
    naja,detto ugyanez jutott eszembe.
    jövő hónapig szerintem csak az aktivált premium miatt fogok játszani,remélem tényleg jön a javított netkód ahogy írták mert ha nem az már k*rva gáz lesz.....
  • Paladin
    #5008
    Double credit jobban motiválna :)
  • Torzonborz
    #5007
    Join Us This Weekend For Double XP!!
    US: This weekend we’re offering DOUBLE XP for all matches! Join the mayhem and maximise your XP from Jan 18th 10am PST until Jan 21st 10am PST.
  • [NST]Cifu
    #5006
    Jelentem élek, csak egyszerűen a szabadidő mennyiségem (amire amúgy sem lehet ráfogni, hogy túltengéssel küzdene) december óta drasztikusat eset különféle okokból kifolyólag...
  • xblades
    #5005
    OFF
    Hát igen Cifu is eltűnt :( már az Sg-n se aktív 1 hónapja remélem azért megvan.
  • xblades
    #5004
    Átírtam köszi.
  • Masakari
    #5003
    Mire gondolsz pontosan?
  • Bucser
    #5002
    Mi lesz a gond, nem fogsz tovabbra sem fizetni?:-/
  • ximix #5001
    Faragtam hozzá egy külalakot :)

    Új modulok:

    -Új pilóta modul: Célpont vesztés. Meghosszabbítja a látótérből kikerült célpont elvesztésének idejét. Alapból 2 másodperc.
    - 1. szint: Meghosszabbítja a célpont elvesztésének idejét 2,75 másodpercre. Ára 5000 XP.
    - 2. szint: Meghosszabbítja a célpont elvesztésének idejét 3,50 másodpercre. Ára 7500 XP.
    -Új szint a Szenzor hatótáv pilóta modulnál.
    - 2. szint: Megnöveli a szenzor hatótávját 15%-ról 25%-ra. Ára 7500 XP.
  • Masakari
    #5000
    Laggshield egyre durvább,már a mediumoknál is egyre gyakrabban tapasztalom,nem csak a centurionnál....jövő hónapban nagyon ajánlom nekik hogy tényleg legyen netkód javítás vagy gondok lesznek.(ütközés is remek lenne,köcsög lightokból is kezd nagyon elegem lenni)
  • Masakari
    #4999
    oh:D
  • Paladin
    #4998
    Az lenne, ha decoy lenne. De decay :)
  • twinr
    #4997
    Olyanról szüt sem ejtek hogy az LRm hatótávja pont annyi mint a med laser-é, stb.
  • twinr
    #4996
    Az indul az túlzás, már két hónapja "játszom" vele... Hát, cseppet kiábrándító. Az egy dolog hogy a mechek többsége nem is hasonlít. De hogy miféle rendszert próbálnak kialakítani a kártyákkal, meg pilóta boostokkal, azt nem vágom. Jah, ezidáig csak AI-val lehetett mérkőzni, kiváncsi vok megcsinálták e már rendesen az MM-t.
  • Masakari
    #4995
    Target decoy az nem célpont vesztést jelent hanem célpont megtévesztést,szerintem(akkor nem a decoy szót használták volna)
  • xblades
    #4994
    Kösz mindjárt át is rakom.
  • Nagydög
    #4993
    Ja.

    Uj pilota modul: Celpont vesztes. Noveli azt az idot, ami alatt elveszted a celpontot, miutan kiert a latoteredbol. Ez az ido alapbol 2 masodperc. (Szintek ertelem szerint)

    Uj szint a Szenzor hatotav novelo modulhoz. A 2. szint + 25% tavolsagot ad. (Az 1. 15-ot)

  • xblades
    #4992
    Hello

    Lefordítaná valaki ezt a blogra a patch notehoz:

    New Modules:

    - New Pilot Module: Target Decay. Target Decay increases the time it takes to lose a target once line of sight is lost. Default time is 2 seconds.
    - Rank 1: Increases target decay time to 2.75 seconds. Costs 5000 XP.
    - Rank 2: Increases target decay time to 3.5 seconds. Costs 7500 XP.
    - Adding a new rank to the Sensor Range Pilot Module
    - Rank 2: Increases the boost to sensor range from 15% to 25%. Costs 7500 XP.

    Köszönöm
  • Masakari
    #4991
    Na vettem 1 Spider-5V drágaságot,funnak néz ki:) felpimpelve maxra a jumpjeteket 125 métert tud ugrani:d

    (jövő hónapra írták a javított netkódot)
  • Bucser
    #4990
    2 largelaser meg jj es szalad:)
  • Paladin
    #4989
    Indult, ha fizetsz. Vagy tudsz valamit amit én nem? (lásd déli posztom) :)
  • ximix #4988
    Csak tippelek

    SDR-5D
    2E RA, 1E CT, 1AMS LT

    SDR-5K
    2B RA, 2B LA, 1E CT, 1AMS LT

    SDR-5V
    2E CT, 1AMS LT

    Standart engine 240 (100tól-255ig) sebesség(54kph-137,7kph)

  • Wolwerine
    #4987
    Nem tűnik túl használhatónak, ha a kép pontos, 4 laser hardpointja lesz:(
  • Cobra.
    #4986
    Lehet patchelni, 425Mb és új az indítóképernyő is.
  • Masakari
    #4985
    Van patch note:
    http://mwomercs.com/game/patch-notes

    Hero Commando....csak ne legyen ECM rajta....
    Spider-5D ECM képes. (ha jól láttam akkor a Spider-5V a legjobb jumpjet-es mech jelenleg).
    Woodland camo,stbstbstb(pár pár kék meg zöld szín még jól jönne mert a jelenlegi felhozatal belőlük gyér)
  • MarkBlade
    #4984
    Indult a Mechwarrior Tactics tessék regisztrálni oda is aki még nem tette meg :D
  • Masakari
    #4983
    Ma pl facebook-ra is kiírták mikor kezdődik és hányig fog tartani(egyébként meg mindig halál ugyanakkor van a patchelés.....)
  • Karónvarjú
    #4982
    Honnan lehet ezeket a köztudott infókat megtudni? Meddig tart vajon a mai?
  • Karónvarjú
    #4981
    Én a fegyverek statjait csak azért nézem, hogy tudjam, milyen messze lehet velük effektíve durrogtatni, plusz a termelt hő is számít nálam, elég erősen. Nem szeretem a sokféle fegyverzetet, inkább összességében kis tűzerőt hozok össze, általában kétféle fegyverrel, de az a leghevesebb szituációkban se állítsa le a mechet. Néha az döntött a javamra 1vs1 szitukban, hogy a gaz ellen megfőzve magát magában füstölgött a nagyobb tűzerejével, míg én szépen lehámozgattam a bekecset róla közben. Már ha sikerült a nagyobb tűzerejét semlegesíteni valamilyen ügyeskedéssel...ha nem, akkor rápacsáltam .
    Szóval én is inkább érzésre és a könyvek alapján szerelkezek fel, de azért az adatoknak is van értelme számokra, még ha nem is olyan súllyal.
  • Masakari
    #4980
    kb 200k-val kevesebb a kasszában,nagy kaland
    (én direkt kiléptem 30-45 között)
  • Cobra.
    #4979
    League of Legendsben megvárják, illetve időben lekapcsolják a meccsindítást. Itt nehéz lenne 10 perccel leállás előtt lekapcsolni a Launch gombot?
    Egyébként csak azért vagyok ideges, mert az első 3 meccsre totál idiótákat kaptam 0/8 végeredménnyel és ennél volt esély a győzelemre.
  • Masakari
    #4978
    Köztudott,hogy mikor szokták lelőni a szervereket.
    És tudtommal egyik játéknál se várják meg peccs alkalmával azt,hogy minden aktív játék befejeződjön,hogy mindenki örüljön.Ez van...
  • Cobra.
    #4977
    Azért b*** meg, hogy meccs közben lelövik a szervereket. Nem igaz, hogy nem lehetne várni, amíg lemennek az aktív meccsek.
  • keneseig
    #4976
    Igazából én méregettem őket,és egyik AC-sem olyan újratöltéssel rendelkezik ami a táblázatokba van írva(UAC-t nem tudtam mérni elakadás miatt)Mondjuk erről már a hivatalos fórumon is volt valami társalgás,csak nem egészen értettem a gyenge angolom miatt.Viszont akkor ha nem növelték a dmg-t akkor sztem nem annyi a dpsük.Kérdés,hogy a többi fegyvernek jó-e az újratöltési ideje?Mást nem néztem,mert annyira akkor még nem érdekelt,de majd lehet meglesek még párat.
  • Paladin
    #4975

    Offolok picit:
    Aki Tactics béta kulcsra vár, most egy darabig szerintem biztos hiába. Ott is kiadtak founder csomagokat, amivel be lehet vásárolni magad a bétába (többek közt).
    Persze akinek van rá pénze, annak ez jó hír :)
  • vaakuum
    #4974
    Ezért lenne célszerű, hogy a fejlesztők megadják a hivatalos adatokat a saját felületeiken, és ne GipszJakab és a többi fanatikus (egyébként maximális tiszteletre méltó) próbálkozására kelljen alapozni.

    Az én felfogásomban a normális háttérinformáció szolgáltatás mintája a D2. Ott korrektül leírták a fejlesztők mindenről amit tudni kell, hogy kellemesen lehessen játszogatni a setupolással, új konfigokat tervezgetni, próbálgatni, stb. Aztán az meg úgyis tény, hogy a puding próbája az evés, ez nem is lehet kérdés senkinek.