6493
MechWarrior Online
  • Paladin
    #4773
    Naponta benézek ide párszor, semmi egy hete, most meg full page... gondolom más is így volt vele :))

    Én pugozgatok továbbra is. Néha jólesne egy kis group, de általában csak egy-két meccset nyomok úgyis, annyiért nem állok neki szocializálni ;)
    De a héten majd lehet h majd nekiállok jobban, akkor majd fölnézek én is ts-re, be van már állítva úgyis.
  • Cobra.
    #4772
    Ma jól felidegesített a játék. Nem tudom, hogy cheat, bug, vagy más, de egymás után 3 meccsen is 2 lövésből kiszedték a Dragonomat. És nem értem hogyan, amikor a legvékonyabb páncélzatom is 20-as és az is hátul van, de elölről lőttek.
  • Masakari
    #4771
    Nekem 1szer beadta,pislogtam 1et és elindítottam újra a klienst.ennyi.
  • xblades
    #4770
    Hát ez igaz nem is hiányzik innen az ami a Wot forumon megy ezírányú hozzászólásokként.
    Mondjuk az ünnepek alatt én nem is játszottam. Hiányzik a 7-8 fős group játszma. A mostani megoldás is csak akkor működik ha megvan a 8 fő és az ellenfélnél is. Ami gondolom még elég ritka.

    twinr

    Mármint a group társaid vagy a maradék csapattársaid miatt?
  • xblades
    #4769
    Így van ez a blog-on is fent van:)
    Ts szerver
  • xblades
    #4768
    Miért kell szívatni a népet még sima szövegként sem engedte beírni
  • xblades
    #4767
    Valaki találkozott már ilyen hiba üzenettel?
    Blogon kérdezik de én nem tudom mi okozza.

    Sajna a rendszer csak így engedi:
    a *** helyére kep van írva
    http://***feltoltes.hu/121230/n_vtelen23_www.***feltoltes.hu_.jpg
  • Tibitron79
    #4766
    MechWarrior Online nemzetközi hivatalos TS szerver:

    109.228.29.191

    \\Hungarian// szoba

    Ha erre felnézel nagy valószínűséggel lesz fent valaki. Én januártól vagyok ismét otthon onnantól kezdve bármikor lehetek rugalmas munkaidőm van:)
  • Manbeast
    #4765
    Hellobello,

    Én viszonylag aktívan, napi 2+ órát tolom és szívesen lennék tagja egy jó csapatnak, mert marhára unom már, hogy pickupban szarrá lőnek. Centurionokkal és Atlasokkal tolom. Centurionokból 3-ra az összes alap skill ki van maxolva. Az Atlasokkal éppen most fejlődök, egyet nemrég fejeztem be.
    Laichi néven keressetek.
  • Tibitron79
    #4764
    Igazából nem lehet sokat írni már. Játszani kell és kész:) Egy korrekt csapattal kezdek összejönni ts-en, csak sajnos sokan elég későn érnek rá, ilyen 23 óra után...néha összejön egy 8 fős hun csapat is. De általában 3-4 tag nyomja ts-e keresztül. Na úgy van sikerélmény elég gyakran. De addig...ha tényleg érdekelne a ranglista meg a stat fel se mennék amíg nincs meg min 4 fős osztag, mert halál...igaz most egy kevésbé fekvő mech-et húzok a veterán skill miatt, azzal se megy úgy.El kell fogadni ,hogy amcsik, meg japcsik meg más gazdag kocka népek az elejétől fogva összeszokott csapattal nyomják ezeket nem veri le egy szedett vetett random team. De egyre több a szorosabb meccs a csapattal, bár ott is elég kevés már az aktív...a hawken ennyit elcsábít?...
  • Masakari
    #4763
    1/8at és mostanában nem szoktam játszani:P meg én ha kiabálok valami miatt akkor az a Raven-3L vagy a Commando-2D miatt van:) azok 2en szeretik felbaszni az agyvizem és jön a shutdown :D
  • twinr
    #4762
    Én ma kiabáltam a ts-en... a noobok miatt.
    Most már ezt is beírta valaki.:)

    Tényleg leült sajnos ez a fórum... is.
  • Cobra.
    #4761
    Ugye semmi új hír vagy patch, azt meg senki nem irkálja be ,hogy épp mennyire idegesítette őt fel a sok kezdő/idióta, amikor 1/8 lett a meccs vége.
  • xblades
    #4760
    Na már ketten jártunk erre, nyugodtan fekszem le.
  • xblades
    #4759
    Lépten-nyomon ahol járok a netten állandóan a játék reklámjába botlom itt meg megállt az élet velem együtt:(
  • Masakari
    #4758


    hátha jó lesz :D
  • ximix #4757
    :)

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=c-yT3wcVUiM#t=322s
  • Paladin
    #4756
    Szerintem igen.
  • Wolwerine
    #4755
    Apropó, tudja valaki hogy a TAG kiüti-e már az ECM-et?
  • Wolwerine
    #4754
    Bug, az én K2-esemen két module slot van, plusz a modulok sem veszhetnének el, simán át lehet rakni őket egyik mechről a másikra.
  • keneseig
    #4753
    A 2 catapracht-omon is 2 module slot van Master nélkül...Egyedül a K2-n van csak 1.Ez is valami bug?
  • Paladin
    #4752
    Játszanék, ha lenne béta kulcsom :) A hunchbacket a weblapon néztem meg :)
  • twinr
    #4751
    Játszunk valamikor?
  • keneseig
    #4750
    Egyiken sincs Masterre fejlesztve.
  • keneseig
    #4749
    Hogyan van az,hogy a C4-es Cata-n 2 module slot van,míg a K2-esemen csak 1?És ha felraktam a modult majd le kell vennem más miatt az nem kerül a raktárra hanem elveszik?
  • Paladin
    #4748
    Az hogy kinek tetszik, az szubjektív. Az, hogy eltérnek kicsit a BT alap grafikáitól, az érthető (sőt, ahogy a sarnás illusztrációkat elnézem, olykor hál'istennek a változtatásokért).
    De hogy egy rengetegszer feldolgozott, közismert mechet rajzoljanak át ilyen brutálisan, az elbaszott ötlet.

    De lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, én már az MW4 tömzsire átrajzolt zömök Vulture-jét is nagyon utáltam.
  • Nagydög
    #4747
    En a Quaket is kedvelem, de a Hawkennek olyan fura rangatozo mozgasa van, hogy faj.
  • Bucser
    #4746
    Igazából nem tudom mitől lenne jobban mechwarrior?
  • Torzonborz
    #4745
    naja csak meg kell nézni a hawkent aztán egyből iszkolsz ide vissza :D
  • Masakari
    #4744
    A hawken a random shooter:) nekem már most is MW feelingje van.
  • Merces
    #4743
    ...mikor lesz ebböl Mechwarrior játék? Nekem még mindig some random shooter hangulata van
  • Annihilator100
    #4742
    Jó az a Hunchback :) Csak másfajta tipusú.
  • Masakari
    #4741
    Zsír!! csak mire bekerül lesz nyár/ősz.....
  • Masakari
    #4740
    Ééééés nyaljanak sós sünt,nekem még mindig semmi :D
  • Paladin
    #4739
    Huh, hát az a Hunchback tényleg eléggé elcseszett kinézetű :)
  • twinr
    #4738
    Ééééééés megjött a kulcs!:) (aki nem akar visszaolvasni, a mechwarrior tactics-hoz)
    Hm, eléggé béta, pedig majdnem olyan régóta fejlesztik mint az online-t. Időnként a szerver is játszhatatlanul lassú, és ezidáig csak AI-val tudtam játszani. A hunchback érdekesen néz ki, és ha minden körben minden fegyverrel lövök akkor sem melegszik túl egyik mechem sem.
    Érdekes project...
  • [NST]Cifu
    #4737
    Mech 19: Orion
  • Masakari
    #4736
    http://www.youtube.com/watch?v=0pyCsu0QRO0

    xDDDDDDDDDDDD
  • wallen
    #4735
    5xMPL ne használj. Csak kicsi lőtávolságod van és egyszerre úgysem tudod járatni őket. Vagy 1xPPC, 4xML (ugyanaz az alfa, kicsit nagyobb dps ugyanakkor a hő ha mind megy, +1 tonna és +2crit, de van nagy és közepes lőtávolságra használható fegyver). Vagy 2xLL, 3xML (+3 tonna, kissebb hő, jobb lőtávolságok, dps ugyanaz).
  • wallen
    #4734
    4x, 2x, 1x változatokat próbáltam. 4x papíron jól néz ki a 4 ballistic, de nem lehet igazán jól kifittelni, lassú és egysíkú a fegyverzete. 1x Gauss, 2xLL (kézen), 3xML (egyik kézen TAG időnként) fegyverzettel elég jól szerepelt. A 2x-et tartottam meg 1xGauss, 2xLL (torzón), 1xML vagy TAG, 2xSSRM2.

    A kézben vs törzsben az LL-ek ez egyik fő különbség az 1x és a 2x között. A kézzel kifordított oldallal is tudsz lőni - nem kell mindig felkínálni a törzs esetleg sérült oldalát annak akire lősz. Ha törzsben van, akkor magasabről lő - azaz elég sok helyen úgy tudsz lőni, hogy nem kell kiállni teljes magasságban. Nekem ez az utóbbi szimpatikusabb volt (1x-nél is).

    Nem sokkal rosszabb a sebzése, mint amit az Atlas RS-ből ki lehet hozni. Kissebb páncélzat, nagyobb mozgékonyság. Nekem bejött.