6493
MechWarrior Online
  • Nagydög
    #4853
    Nincs is semmi baj a lezerekkel, mindenki lelkesen hasznalja oket. Meg jell tanulnod celon tartani oket, meg jo lenne, ha mar lennenek europai szerverek, mert a magas ping se segit.

    Most, hogy nincs fentartasi koltseg, a mediumok sajnalatosan hatterbe szorultak szerintem(pedig ezeknek kene az osztagok gerincet adnia), nem eleg gyorsak a lightok ellen, es nem eleg kemenyek a heavy es assault gepekkel szemben.
  • Masakari
    #4852
    Sajnos vannak OP buildek azért,remélem ezek minél hamarabb eltűnnek,mert 1 aprósággal meg lehet őket buktatni(szó szerint). Csak ez jelenleg nem lehetséges....
  • HyperMonkey
    #4851
    mech*
  • HyperMonkey
    #4850
    Hát az infók alapján (FAQ, fórumok, videók) nekem a medium mehc és energia alapú fegyverek tetszenek így elsőre. Ugye a FAQ-ban benne van hogy csak a lőszervásárlás elkerülése miatt nem érdemes lézereket használni, de én nem emiatt választanám, hanem mert egyszerűen teszenek a lézerfegyverek. Az EVE-ben is amarr voltam akkor is, amikor a matar hajók voltak a nyerők :)

    Szóval nem is érdekel az aktuális OP build (bár ahogy mondjátok nincs ilyen), egyszerűen olyannal játszanék ami tetszik.
  • Nagydög
    #4849
    Ballagj fel a hivatalos TS-re, megtalalsz minket a Hungary csatornan. Elolvastad a FAQ-t, annal tobb nem kell, a tobbi ugyis tapasztalat, es hiaba ajanl neked barki mindent legyozo szuper buildeket(nem mintha leteznenek ilyenek), ha neked az nem fekszik, fujhatod. Alapvetoen tank problema: vedelem, sebesseg, tuzero, kiegeszitve azzal, hogy meg igyekezned kell hidegen is tartanod a felszerelest.
  • Torzonborz
    #4848
    fitteléssel kapcsolatban itt kérdezz nyugodtan , senki sem fogja leharapni a fejed. ;)

    csata közben meg eleinte csak figyelj és ne rohanj előre vakon .
  • HyperMonkey
    #4847
    Oké köszönöm a válaszokat. Akkor belevágok, majd próbálok minél kevesebb öngólt lőni :)
  • Nagydög
    #4846
    Nem. Nincs mit megvasarolni, mert ez free to play jatek, es igen jatszhato. Ennel hivatalosabb indulas mar nem lesz, bar remelem a jatek jatszhatobb meg igen. Annyi valtozasra szamits, hogy egyik patch majd eltunteti a "beta" feliratot.
  • HyperMonkey
    #4845
    Kissé ijesztő olvasni itt az olyan postokat, hogy a "kezdő/idióta" játékosokat leoltják. Emiatt kicsit tartok az indulástól Próbálok összeszipkázni infókat hogy lehet eredményes csapattag lenni, de nyilván egy full kezdő sok hibát követ el gondolom mind fittelés, mind játékmenet terén.
  • HyperMonkey
    #4844
    Tehát a játék retail verziós és nem open béta? Akkor megvásárolható / játszható?
  • Nagydög
    #4843
    1. Ez mar az.
    2. Nincs. Nem tudjuk, hogy lesz-e valami, nem emlitettek ilyet. A training groundon csak videokat es jotanacsokat talalsz.
  • Nagydög
    #4842
    Tud valaki valamilyen friss cheatrol? Tegnap kaptam nehany fura talalatot. Az Awesomeommal kilestem, kaptam egy dupla PPC-s fejest, pancel 0, szerkezet sarga. Tovabbhaladva kaptam meg egy ugyanilyet, bal torzo: pancelzat 0, szerkezet sarga. Mikozben keresztul mentem a krateren, ket szikla kozott ramlatott a delikvens, kaptam egyet valahova a hatamba, es vege volt. Az egesz kor alatt ezt a harom lovest kaptam.
  • HyperMonkey
    #4841
    Sziasztok!

    Elolvastam a FAQ-t, de van 1-2 dolog amire nem találtam választ. Vagy csak átsiklottam felette.

    A kérdés, hogy mikorra várható a headstart? A második, hogy van-e más lehetőség ingame mint a 8v8, később meg a 12v12? Úgy értem, van-e lehetőség AI botok ellen gyakorolni? Van valami training ground, de nem tudom ez mit takar. Vagy ez a game csak olyan WoT mech világra átírva?
  • twinr
    #4840
    plusz ha lelövik valamelyik oldalsó torzód, akkor annyi, standard meg megy tovább.
  • webinport
    #4839
    Az igen...
  • Paladin
    #4838
    Akkor mégis érted :)
  • xblades
    #4837
    Így van:)
  • webinport
    #4836
    Azt nem értem, hogy akkor ahogy olvastam, ahhoz hogy a pilot lab-ban az elit skilleket kifejleszthessem, 3 féle atlasz robotot meg kell vennem és a basicot mindegyiknél ki kell fejlesztenem...?
  • Bucser
    #4835
    A teljesitmeny ugyanaz, könnyeb viszont elfoglal 3-3- slotot a bal es jobb torsoban. De ez is benne van a FAQ-ban.
  • webinport
    #4834
    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy mi a jelentősége a XL engine-nek azonkívül, hogy könyebb a std-hez képest? Pl ugyanaz a teljesítmánye egy STD 300-asnak és egy XL 300-asnak?
  • Paladin
    #4833
    Értettem én eddig is :) Csak azt mondom, h ct-n nem spórolnék.
  • Bucser
    #4832
    Akkor ujrafogalmazom. Minden max armor kiveve lab es ct:)
  • Lui76
    #4831
    Lehet nem ideális de kényszert érzek ,hogy kipróbáljam.
    Ha már MaxSteel akkor legyen benne acél :)
  • Paladin
    #4830
    Hátán én is mindig tartok tisztességeset, kell az. De a ct-t én nem hanyagolnám, cataphracton se tűnt fel, h nehezebb lenne eltalálni, és még mindig ide célszerű célozni ha a leghamarabb akarod kiiktatni az ellent (hacsak nem látod a configjából, hogy ennek tuti xl engine-je van).

    Stalker nekem is bejön, sose felejtem el, amikor 4 medlassal és 5 artemis-es srm6-tal felszerelt 5S-em simán alfázta a köcsög ecm-es ravent ;)
    Azóta inkább a 4 large laser, 5 streak (+tag) konfiggal hajtom, de tetszik a dög :)
  • Bucser
    #4829
    A max armor determinalt. A centerre soha nem teszek max armort, mert nagyon kevesen tudjak eltalálni a cataprachton. Általában a side torso pukkad ki hamarabb. Egy időben Standard engine-t tettem bele, de azzal lassu volt és lassan fordult a torso is. (tip: az engine méret befolyásolja a torso twist sebességét)

    Háton mindig probalok olyan 20-22 körüli armort tartani. Igazából nem fekszek gyorsabban ebben a cataprachtban mint a standard engines catapultban. De már átszoktam a stalkerre pénzt grindelni:) Gyorsabb:) Már csak egy hero variant kéne abból is. Ezért nem akarom megvenni még a harmadik Stalkert hátha lesz belőle egy normális Hero mech.
  • Paladin
    #4828
    Attól, hogy te kevesebb armort raksz a centerre, még nem lesz nagyobb az oldaltorzód maximuma, szóval továbbra is ugyanolyan könnyű lebontani :)
  • Bucser
    #4827
    Mondjuk a 3 largelaseres 2 UAC5-os cataprachtomon a side torson több armor van mint a centeren pont ezért:)
  • Paladin
    #4826
    Ahogy mondod.
    Arról nem is beszélve, hogy ha jól emlékszem, ilyen konfigot csak xl engine-nel lehet összehozni, szóval elég az oldaltorzó vékonyabb páncélját átrágni, és már fekszik.
  • Masakari
    #4825
    Az only ballisztikus fegyverrel felszerelt mechek szerintem elég kétélű dolgok,főleg cataphratchnál. Kevés lőszered is lesz,védekezni se fogsz tudni az arcodba mászott mechek ellen(mivel nincs más fegyvered,ha kifogysz a lőszerből szopó),és ráadásul papír páncélod van,főleg hátul!!! Én spec imádom levadászni az ilyen cataphractokat
    nasi omnomnomnomnomnom.
  • Paladin
    #4824
    Használd az exceles mech buildert, azzal lehet h beveszi a főnök, hogy dolgozol épp ;)
  • Lui76
    #4823
    Köszönöm a segítséget mindenkinek!
  • Lui76
    #4822
    Munkahelyen vagyok...
    sajátgép : 2400+sempron 960Mb ram + egy ingázó főnök :)
  • Bucser
    #4821
    Szvsz ahelyett hogy forumon kérdezgeted a buildet tedd össze a mechbayben....
  • Lui76
    #4820
    Ezt a legnagyobb Xl-es motorral mondod ?
  • Bucser
    #4819
    UAC messzebb visz, dupla sebzes es beragadhat. + tonna es plusz 1 crit.
  • Wolwerine
    #4818
    Az UAC két lőszert lő el egyszerre ha duplán tüzelsz, így dupla akkor a sebzése, cserébe elég gyakran beakad. Azzal a konfiggal amit írtam kb 90 AC és 110 körüli UAC lőszert bír el a mech, ami simán elmegy egy közepes csatában is.
  • Lui76
    #4817
    Az uac nehezebb , messzebb visz de gyorsabb is esetleg?
    ha csak AC5 lenne akkor egyféle kőszer elég lenne...
    Tapasztalás , esetleg hogy hány tonnát lehet elpirítani egy meccsen ?
  • Bucser
    #4816
    Érdekes Ezt nem is néztem:)

    De a mechbay progi ezt is kezeli:)
  • Paladin
    #4815
    Ezt akartam írni, de beelőztél :)
  • Lui76
    #4814
    De nem piros , hanem nincs nagyobb a listán.
    - majd este megnézem.