63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • MANos Viktor
    #19431
    Hello! Bocsi a hülye kérdésemért, de ma játszottam először ezzel a játékkal... Még mindig nem tudom hogy alap mapokon hogy lehet utasokat vinni, választok egy járatot stb.. ki is írom a buszra a számot azonban a végállomás nevét nem találom meg a "listán" meg nem is tudom honnan kell indulni, szóval tuti én vagyok a hülye de akkor is ez már kezd idegesítő lenni.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Routeres
    #19430
    Nyertetek. :)

    OFF: De mentségemre szóljon, hogy ha fáradt az ember, akkor követ el apróbb hibákat. :)
  • Plett
    #19429
    Nekem is ez jött le hirtelen... :D A pattogjak szó félreérthetőre sikerült... :)
  • wollnerd #19428
    Ehhhh.... Visszaszívom.... csak írtak róla híreket...
  • wollnerd #19427
    Csak nem ellopták a pályád?!
  • dgufoplast
    #19426
    Szerintem lesz majd a javításba
  • rarma
    #19425
    járatkijelzó
  • rarma
    #19424
    Sziasztok!
    Nem tudjátok,hogy erre a LAZ 699-re
    nem fog készülni,a közeljövöben,játatkijelző?


  • ekepista
    #19423
    sziasztok az op mafián karban tartás van mert nekemse nyissa meg
  • matesz19
    #19422
    Legalább ott is híresek vagytok. :D :D De az oldal Karbantartás miatt nem elérhető... xD
  • dgufoplast
    #19421
    Hof bent van a buszoknál ? rute csak akkor lesz jó ha van járat szám meg ziel és utána van rute az nélkül hibát fog írni mindig
    A másik probléma meg vedd lejeb a grafikát úgy lehet jó lesz a játék
  • TruckerDave
    #19420
    Jah és bocsánat azt elfelejtettem, hogy a beállításommal lehet gond, hogy egész jó fél éves gépnél, úgy laggol a játék mint a fene. Valamikor fél percet is kell várnom, úgy megakad...
  • TruckerDave
    #19419
    Sziasztok

    Még kezdő vagyok a játékban, tegnap még az elindulás is megizzasztott, de aztán kezdtem bele jönni. Letöltöttem a kis pest 1.4-es térképet, és akár milyen routot írok be azt írja ki a kis kütyü hogy hibás :/ Mi lehet a gond ?
  • Routeres
    #19418
    Hehehe...
    Engedjétek meg, hogy picit pattogjak G.Gabe nevében is. Nem vertük nagy dobra a dolgot, de a még rohadtul félkész Börzsöny-Fiktív pályánk kikerült az ofpmafia.eu-ra. (Ez egy cseh gaming site.)
    Az oldal adminja keresett meg e-mailben, hogy tetszik nekik a pálya.
  • matesz19
    #19417
    Miért nem mented le ennek az omsihu.wordpress-nek a honlapját a böngésződbe? És akkor nem kéne mindig kérdezned... :)
  • kuhnzsolt
    #19416
  • ekepista
    #19415
    és dobnátok egy linket hogy honét szedjem le előre is köszi
  • ekepista
    #19414
    oké köszi
  • TheSosy
    #19413
    Kispest
  • ekepista
    #19412
    sziasztok tudnátok nekem az omsihoz olyan pályát mondani amibe megy vonat
  • Brad33
    #19411
    Köszönöm!:)
  • Routeres
    #19410
    Képek és kommentek. Jó szórakozást. :)
  • Brad33
    #19409
    Nem akarlak a kérdéseimmel nyaggatni, szóval tudsz esetleg egy linket adni, ahol olvashatok róla? Keresgéltem, de nem találtam.
  • gabor145
    #19408
    Valaki tudna segíteni hogyan lehet megcsinálni az Ikarus 260-as busznak aa sofőrülés nézetnél hogy alacsonyabban "üljön"? Régebben ha jól emlékszem volt egy mód rá, de nem találom pedig kitartóan kerestem.
  • Routeres
    #19407
    Nem. Az alap Spandau-t bővítik ki az 5-ös vonallal.
  • Brad33
    #19406
    A Modern Spandaut készítik ők?
  • Routeres
    #19405
    Felejtsd már el a készítőket...
    Ők el vannak foglalva a csuklóssal és a Berlin bővítéssel. Nekik az most a dolguk.
    De, mint ahogy az előző hsz-ben írtam, rengeteg különböző úttípus, kereszteződés elérhető már. És gyártani sem nagy ördöngősség.
  • fuszhi
    #19404
    Valaki írhatna nekik. Emlékeznek arra, hogy mikor a suliban dolgozatot írtak jó stratégia, - hogy az ember minél jobb jegyet szerezzen- , ha továbblép és megoldja azt amit megtud. Ha majd az összes ilyen feladatot megoldotta, később még lesz rá idő hogy a csuklósat is megoldja. ;)

    Most pedig akkor jöhet egy minden útkereszteződés minden útkereszteződéssel kompatibilis csomag, és milliónyi különböző nem csuklós busz. :))
  • Routeres
    #19403
    Rengeteg különböző úttípus létezik már az OMSI-hoz, úgy kombinálja őket a user, ahogy akarja. (Sarkítva persze, de egy csöpp gógyival minden megoldható.)
    A készítők nem fognak objektumokat gyártani a berlini pályán kívül, mert ők csak Berlinben építkeznek, nekik az a lényeg, hogy Berlin megfelelő legyen. Nem gyárthatnak minden user kénye-kedve szerint objekteket, egyébként is, több tucat lelkes modder van, akik objektumokkal látják el az OMSI-s közösséget.
  • fuszhi
    #19402
    Vajon miért nem készítenek maguk a programozók hozzá kiegészítőket?
    Egy út csomagot a hozzám hasonló értelemmel megáldott emberek kedvéért.
    Buszokat. Hagynák a csuklósat úgy ahogyan van. :)
  • Routeres
    #19401
    Nem értek egyet. Azt építesz meg az Editorban, amit csak akarsz. Csak az ember fantáziája szabhat határt. Rengeteg dolog megvalósítható benne.
  • Plett
    #19400
    OFF: Szerintem akkor mondom vissza a megrendelést, másra szánom a pénzt... talán fél év múlva megjelenik, addigra meg lesz pénz. :)
  • fuszhi
    #19399
    Vajon pálya építésnél miért nem tud kibontakozni az ember úgy igazán?
  • Gubi1014
    #19398
    De minimum kéne a normális betöltődéshez 15 fps. Nekem még a nyagyobb buszoknál is 20-25, pedig nem egy erős gép.
  • kem001
    #19397
    OFF: Gondolom holnapra sem les OMSI, mivel még mindig nem látok 576 oldalán borítóképet róla.. Június eleje szerintetek biztosnak mondható?
  • matesz19
    #19396
    6.5-nél kezd el pattogni a busz, ez még elég jó a 9.5-ös. :D De ahogy töröltem a buszt és újat kértem, helyreált minden. :D
  • olimano2222
    #19395
    9.5 fps? ne csodálkozz :D
  • matesz19
    #19394
    Nektek volt már ilyen frissen feltett játéknál? :D Csodálkozva néztem hogy a buszom amivel menni akartam hirtelen átlátszó lett és a busz oldala hiányzik. :D
  • rarma
    #19393
    Üdv mindenkinek!
    Nem tudja valaki,hogy az Ikarus260-hoz van 1 alacsonyabb ülés mód,
    honnan tudnám letölteni.
  • halaszfi
    #19392
    Szcezin,Mestescho,de ahoz van már tram-train addon.