63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ikarus 280 BPI
    #19391
    Üdv! Tud valaki olyan pályát ami nem eszi nagyona gépet,de lehet rá villamost tenni ?:D
  • matesz19
    #19390
    OFF: Ha haza felé nem is, de a játékban viszont a buszok megfőnek... xD részemről téma off.
  • Routeres
    #19389
    OFF: Beszállok én is :)
    Engem egészen addig nem zavar, amíg nincs miatta áramszünet, és akkor nem tudok kockulni. (Nyertem?) Egyébként itt Kispesten egész nyugis volt. Csak a szél fújt, meg pár villám és a hozzá tartozó hangeffekt zavarta meg a gondtalan játékomat. Viszont hétvégéig ilyen időt mondanak, így ha szerencsénk van, nem fogunk megfőni suliból/munkából hazafelé menet. Azért lassan lezárhatjuk az időjárás tárgyalását, van elég időjós a kereskedelmi csatornákon.
  • Tirdi
    #19388
    OFF: Engem éjszaka nem érdekel, akkor alszom
  • matesz19
    #19387
    OFF: Igen, itt tartott vagy fél órát és már ment is tovább, én éjszaka is eltűröm, csak ne a mély álmomból keltsen fel :D
  • Geri556
    #19386
    OFF: Nem lesz hosszú, nálunk is kb. 1 óráig dörgött néha-néha. Nappal én is imádom, de éjszaka irtózok tőle
  • fuszhi
    #19385
    http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=522
  • fuszhi
    #19384
    mercédesz benz o 305 az mikor készül már el? :)
  • matesz19
    #19383
    Köszi ezt az infót, így legalább mi is tudjuk hogy milyen buszok várhatóak a közel jövőben. :D
  • matesz19
    #19382
    OFF: itt a 9.ker a határ úthoz közel, már k*rva nagy vihar van :D dörög, villámlik és úgy esik az eső az ablakra mint az autómosóban. Én spec élvezem, mert imádom a vihart :P (+allergiás vok)
  • Tirdi
    #19381
    OFF: Na ideért a vihar Budapestre...Rózsakert felé keletről rohadt nagy vihar közeledik
  • Routeres
    #19380
    Üdv újra!

    Elkészült egy lista, amin rajta van, hogy milyen buszok készülnek az OMSI-ba. Kissé hiányos, de mindenről a friccek se tudhatnak.

    Szóval, aki hajlamos kéthetente megkérdezni, hogy mi készül, az gyorsan mentse el <<EZT>> az oldalt a könyvjelzői közé.

    OFF: Köszönet pixeL fórumtársnak a másik fórumról az infóért.
  • Brad33
    #19379
    Így fejből nem tudom megmondani, de ha belépsz az Editorba, ott meg tudod nézni.
  • atis0418
    #19378
    Ahh, köszönöm! :)
  • Geri556
    #19377
    Az alap berlinin :)
  • gabor514
    #19376
    Melyik pályán mész vele?
  • Robi546
    #19375
    Oké,nagyon jó lesz,grat,csak így tovább! :)
  • Routeres
    #19374
    Sup guys!

    Próbálom faragni a börzsönyi pálya gépigényét, és ezzel kapcsolatban mutatnék pár képet.

    Az alapkoncepció ez:

    Értsd: 2-3 sor fa az út mellet, majd egy backdrop objekttel eltakarom a fák mögötti részt, így nem lesz zavaró, ha a nagy büdös semmi van ott.

    A gyakorlatban így néz ki:






    Ezzel a megoldással nagy mértékben redukálható az egy tile-ra eső objektumok száma és így több FPS-t nyerhetünk.
  • Geri556
    #19373
    Én is most tervezem meghajtani :~)
  • atty707
    #19372
  • TheSosy
    #19371
    Nem,az még készül.
  • atis0418
    #19370
    Üdv srácok! Az IK263 újítás letölthető valahonnan, vagy csak még egy bemutató videó ami itt néhány hsz-el előbb van? (összzáró gomb, gombtextúrák, csengő...stb.)
  • gabor514
    #19369
  • LMG123
    #19368
    Mi ebben az érdekes? A 260-ast még nem is láttad...
  • fiat126
    #19367
    Még nincsen teljes hangja mert még dolgozni kell rajta
  • Robi546
    #19366
    lol. Nagyon jó lesz a hangja nagyon de nagyon brutál! :D (Y) Amúgy amikor meg gázolod és kimegy a hangja az bug vagy a videó szaggatása miatt ?
  • ekepista
    #19365
    szia gylacus honét szedted lea buszt mert én is leszeretném tölteni
  • ozimak
    #19364
    Keresgéltem az omsi.wordpress-en de nem jutottam dűlőre :) Tud valaki így fejből mondani vérbeli városi pályát a great grundorf-on kivűl,ami nem zabálja fel a gépet annyira mint Berlin?
  • Robi546
    #19363
    Manual ez a busz ?
  • fiat126
    #19362
    Köszi.
  • kem001
    #19361
    Hát ez nagyon jó, de komolyan!
  • dgufoplast
    #19360
    Ott van lent a jobb sarokba az üres mező oda írjál be valamilyen számot
  • gylacus
    #19359
    OFF:Elnézést mindenkitől, a regisztráció kimaradt :D
    sorry
  • gylacus
    #19358
    Üdv! Nem rég töltöttem le egy jó kis buszt, csak éppenséggel ha meg akarom nyitni, ez a hibaüzenet fogad:
    "Hiba: Állítsd be a járműved típusát!"


    Miért van ez?
  • cSuwwi
    #19357
    hmm, érdekes
    nekem jobbnak tűnik minden szempontból a 263-as mint az ezek szerint alap 260-as
  • ccv520
    #19356
    Amiből én, és még sokan mások építik a 260, 256-ost. Ez abból a modellből van átalakítva...
  • fiat126
    #19355
    Írtam.
  • cSuwwi
    #19354
    na és hol? :)
    én csak az a lengyel 260-ast ismerem, de az hagy némi kívánnivalót maga után
  • TheSosy
    #19353
    Hát írtam PM-et.Jólenne ha válaszolnál:)
  • fiat126
    #19352
    Te hogy haladsz a buszoddal?