63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • omsifan
    #19595
    A kamerabeállítás miatt olyan.
  • Brad33
    #19594
    Nem kellene az Ikarus 263-ba egy kicsit nagyobb kormány? Laikus vagyok, csupán nekem egy kicsit kisebbnek tűnik a valósnál. Vagy a kamerabeállítás torzít rajta?
  • atty707
    #19593
    Ha már ennyire jótékonykodni akarsz egy lopott busszal, akkor azt a "nem létező" Ikarus 405-öt tedd fel, amit annak idején nem sikerült kiadni...
  • alexander1993
    #19592
    Attól, hogy veled megtörtént nem ok rá, hogy másokkal is így viselkedj, kivéve ha azt akarod "visszalopni" aki veled eljátszotta ugyanezt korábban.
  • kuhnzsolt
    #19591
    mivel a msts-nél már jártam így, annyit mondanék mint akkor: ilyen az élet!

  • alexander1993
    #19590
    Először is nem vagyok Orbán. Én is szeretném kipróbálni, de te mit szólnál ha az általad készített buszt vagy pályát valaki "ellopná" aztán egy harmadik felrakná mert törölték az "eredeti" letöltési linket?
  • olimano2222
    #19589
    én szívesen ki probálnám :)
  • kuhnzsolt
    #19588
    Felnőtt embernek legyen már szabad döntése! Ki vagy te Orbán?
  • alexander1993
    #19587
    Lehet nem olyan népszerű, de akkor se rakd fel szerintem.
  • kuhnzsolt
    #19586
    Bocs, de szerintem anélkül is élvezhető vele a játék, a valóságban se mindig működnek a kijelzők.
  • kuhnzsolt
    #19585
    nem annyira népszerű az én oldalam, mint az omsi.hu
  • LMG123
    #19584
    A kijelző nem nagyon működik... :D
  • alexander1993
    #19583
    Szerintem ne tedd fel az oldaladra nehogy úgy döntsön a készítő, hogy nem adja ki.
  • Robi546
    #19582
    Okés.
  • olimano2222
    #19581
    Szia Irtam skypen
  • Robi546
    #19580
    ezt jobban olimano2222 -nek írom hogy amit át szerkesztettél a BAZ Etalon -on még azt nem tudod megcsinálni valahogy hogyha belemegyek a profilba akkor mentse le hogy mennyi kilométert mentem le ? Mert alap buszokon van ilyen a profilnál.
  • TheSosy
    #19579
    Egyetértek veled!
    Csodálatos busz,mintha befejezett lenne.Mondjug már nagyon rég óta készül,de profi munka.
  • kuhnzsolt
    #19578
    OFF: * ésn=én
  • kuhnzsolt
    #19577
    OFF: Leszedtem a Renault Karosa-t! Egyszerűen nem értem miért nem akarta kiadni, szinte egy tökéletesen kész busz! Ha törlik a linket, ésn felteszem az oldalamra!
  • tenkenorman
    #19576
    *va idegesítő... itt a link azt csá...

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=efvlz27co5g0111fzno5.jpg
  • gylacus
    #19575
    OFF: nem akar menni
  • tenkenorman
    #19571
    Egy kis off: A Tatabányai "régi" buszvég.... Na de mikor is???
  • ekepista
    #19570
    kérdés igen köszi agyors választ
  • TheSosy
    #19569
    Ha kérdés volt,akkor igen.
  • ekepista
    #19568
    sziasztok engem aplagyglobe oldarla nem mindig enged be az mért van regiznem kell oda
  • vikimaki1
    #19567
    Áhhh ezt nem is tudtam.... Fúúj... Hányok ezektől. De így magukkal és másokkal is kicsesznek. Rohadékok!!!!
  • atty707
    #19566
    Az inkább "gáz", hogy a playglobe-on a készítő kérte/követelte, hogy töröljék a letöltési linket, mert ellopták tőle a buszt, és ha nem törlik, akkor nem fejezi be, erre az ő hozzászólását törölték az oldalról, a linket meg ott hagyták...
  • Robi546
    #19565
    Na máma megint fejlesztgetem a felvidék mapot/Szlovákia mert nyáron,június-júliusban már én is szeretnék rajta döngetni (eddig is lehet csak utasok nélkül meg nincs teljesen kész) szóval én is várom már de reméljük hogy hamar kész lesz,június végére. :)
  • vikimaki1
    #19564
    De az Playglobe-on van de azt az oldalt be kéne tiltani. Főleg az a szemét Gabriel kavarja a sz@rt! És nem fogj afel ha várna egy hónapot 2-3-szor jobb lenne és az megérné.
  • vikimaki1
    #19563
    Amúgy van egy link amit nem töröltek én próbáltam és működött VOLNA, HA leakartam VOLNA tölteni, de ez egy béta busz és tényleg, ahogy Routeres mondta:"Ennyi tisztelet legyen bennetek a készítő felé."
  • TruckerDave
    #19562
    Köszönöm, már pattantak is befele :D
  • ozimak
    #19561
    Itt nézz szét ;) Megtalálod őket és még sok mást is!
  • gylacus
    #19560
    próbáld az Alt-->92-es ikon alatt (ott tudod IBIS nélkül beállítani ;))
  • TruckerDave
    #19559
    Hát nem értem, de még mindig nem szálnak fel a kis pest pályán. :/ Alap pályán beírok mindent ibis-be és fent a kártyán kiválasztom a menetet akkor kiírja hogy a sofőrt felváltottam és fel is szállnak, itt viszont beírom, hogy 19400 meg 02-es route, kártyánál kiválasztom, azt a menetet ahonnan indulok és ahol a végállomás van, de semmi. :/
  • gylacus
    #19558
    Ozimak!
    fel tudnád nekem valahova tenni az AI Daciát, az Audi Quattro-t és a trabit?
    előre is köszönöm!
    (ha belinkelitek, természetesen az is jó)
  • Robi546
    #19557
    Jó Reggelt!

    A Slovakia mapomhoz keresek modellezőket (pl. Tesco,Üzletek,táblák,stb...),aki tud modellezni és Convertálni X illetve O3D fájlba az írjon itt privátot.
  • TheSosy
    #19556
    Ha lámpára gondolsz,akkor meg kell keresned az o3d-t,egy pozíciót találni,hogy honnan jöjjön a fény,és megadni az erősségét,szinét,stb..
    Végül beleírod a cfg-be.Kicsit bonyolult,de rövid időn belül rá lehet jönni.
  • ozimak
    #19555
    Én is gondolkoztam ezen,mert már szerettem volna látni egy saját pályát KÉSZEN. Én is azon tűnődtem csinálok egy fiktívet kikapcsolódásképpen csak meglévő,gyári spline-okból :D
  • Alias Pingvin
    #19554
    Jó reggelt! Azt szeretném kérdezni,hogy melyik programmal lehet az "égőket" berakni a buszba? Válaszokat előre is köszönöm.
  • krizu
    #19553
    Külön kérés volt mindenki felé hogy még véletlenül se linkelje be a Renault busz mert lopott!!!!