63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • vikimaki1
    #19511
    Akkor nem jó helyen írod át és nem potosan minden mappát.
  • Routeres
    #19510
    Kérek minden kedves fórumozót, hogy a Renault Agorát NE linkelje a fórumra. Ennyi tisztelet legyen bennetek a készítő felé.
  • matec1996
    #19509
    igen de akkor nekem hibát jelez
  • GMI
    #19508
    Esti ugratás a 415-tel:
  • vikimaki1
    #19507
    Szia! Úgy, hogy átírod minden pálya global.cfg-jébén a és ott átírod a jegy, pénz elérési útvonalát .
  • matec1996
    #19506
    Sziasztok akkor valaki nem tudja hogy lehet megoldani a bkv jegy modot meg a magyar pénz modot hogy az összes pályán müködjön???
  • Ikarusfan
    #19505
    Én például nem is értem, miért kell tovább küldeni félkész cuccokat, pláne ilyen személyeknek.

    OFF: Péládul én egy vasútszimulátorhoz készítek cuccokat, elég híresek azok is, még sem szivárgott még ki egy pixel sem belőlük, mert senkinek nincsenek meg, csak nekem. Nem tudom, megbízhatatlan személyeknek miért adja ki bárki is a nagy nehezen megcsinált kiegészítőjét. Aki meg ezután feladja, szemét, mert egyrészt részben az ő sara, másrészt pedig ez egy ilyen dolog, ilyen világ, ez is benne van a pakliban.
  • BPO193
    #19504
    Na jah. Sztem omsihoz a legnagyobb disznóság fizetős kiegészítőt kiadni
    1. senki nem veszi meg, úgyis egyszer valaki felrakja
    2. az eredeti játékért például én fizettem, nem hiszem, hogy még kéne költenem a játékra.
    3. annyira nem érdekel a busz, mert még csak nem is magyar vonatkozású.
  • Apocalipto
    #19503
    Mondjuk azt megnézném hogy oldaná meg hogy ne kerüljön ki netre a cucc.. :)
  • Apocalipto
    #19502
    XD Ha nem adná ki feleslegesen fektetett volna bele több 100 órát és (mostmár tudjuk) pénzt se kapna érte..szerintem ki fogja adni.
  • BPO193
    #19501
    Bár most így már annyira nem sajnálom a készítőt, hogy fizetősnek akarta volna kiadni...
  • BPO193
    #19500
    OFF:

    Figyu! Akkor se a készítőre mondd, hogy szánalmas, mert nem ő tehet róla, inkább a bétateszter a szánalmas, meg az, aki ezért a készítőt szídja. Téma lezárva
  • Apocalipto
    #19499
    OFF:

    Nem, ha én látnám hogy ekkora az érdeklődés a busz iránt akkor kiadnék belőle egy bétát ahogy sokan mások. Egyébként ha itt tartunk ez a készítő saját felelőssége, feltételezem ő küldte tovább a nem megbízható személynek aki kirakta netre. És nem, nem az a lényeg, nekem is van olyan modell amiről sok képet lehetett már látni, és mindenki meg van érte halva mert egy igen jól elkészített 260-as. De nem, nem küldöm tovább senkinek, mert megtisztelem ennyire a készítőt, és mert megbízik bennem, ezért lehet nálam. Amíg nem nem ismersz ne merj véleményt formálni rólam. Téma lezárva.
  • kem001
    #19498
    Ha van eszük, nem adják ki őket..
  • BPO193
    #19497
    Igen, mert az a készítő túltette magát rajta, remélem ezt fogja tenni az irisbus készítője is
  • TheSosy
    #19496
    Abban biztos vagyok,hogy max 3-4 nap mulva lesznek youtube-on videók új linkel.
  • TheSosy
    #19495
    A man lion's cityvel is ugyan ez volt a helyzet.Nem adom ki mer ellopták,és rá már 1,5(vagy nemtudommennyi)hónappal kijött a teljes busz.
  • BPO193
    #19494
    Addig jó, amíg nincs meg senkinek, mert addig esetleg megfordulhat a készítő fejében a folytatás :)
  • TheSosy
    #19493
    Senkinek sem sikerült elcsípnie?
  • Robi546
    #19492
    Na jó lett,a probléma oka hosszú de a fő hogy jó lett. :D
  • BPO193
    #19491
    Gondolom neked rohadt sok kedved lenne befejezni egy buszt, ha kiadják félkészen...Ebből csak az szűrődött le, hogy érzék nélküli kocka vagy, akinek csak az számít, hogy mehessen azzal a busszal, és szarik rá, hogy azt illegálisan kiadták, vagy ilyenek. Szerintem így te vagy szánalmas
  • Robi546
    #19490
    Próbáltam,nem jó ugyan azt írja. :S És neked amikor nem sikerült megcsinálni akkor a mapot kezdhetted előröl ? Mert én nagyon nem szeretném illetve nem is fogom ha elveszik,bár van régebbi mentésem,megnézem azt.
  • Apocalipto
    #19489
    "emiatt lehetséges, hogy a készítő nem fejezi be a buszt. "

    Ez annyira szánalmas, hogyha ilyen érzékeny a lelki világa a készítőnek akkor ne kezdjen bele. Mindenből szivárogtatnak ki verziót, legyen az program, oprendszrer, játék. Nem lehet vele mit csinálni, szokja meg.
  • BPO193
    #19488
    Üdv, rossz hírekkel szolgálhatok. Valami f@szfej bétateszter kiadta a félkész Karosa Irisbus 12M-et omsihoz, szerencsére törölték a linket. De emiatt lehetséges, hogy a készítő nem fejezi be a buszt. Aki nem tudná, erről van szó:
  • kuhnzsolt
    #19487
    Ilyen volt már nálam is! Volt, hogy sikerült megcsinálni, de volt, hogy nem! Az én megoldásom: amikor elindítod a szerkesztőt, a nem-re kattints és utána a map mappában található pálya neve mappában található global.cfg nyitsd meg.
  • Routeres
    #19486
    OFF: Látod mennyire nyílt a program? :)
  • TheSosy
    #19485
    OFF:Az omsi még az anyám kínját is betölti? xd
  • Robi546
    #19484
    Most betöltöm a mapomat a Slovakia map -ot majd egy hiba üzenetet dob,itt a kép is:



    Valaki nem tudja hogy mi lehet a hiba ? Mivel nincs lementve és ha sehogy nem tudom vissza csinálni akkor oda van a 4 hónapos map fejlesztés. :S Előre is köszi aki tudja mi lehet a hiba.
  • Erlau Trans #19483
    Ezek a cfg fájlok merre vannak?
  • Plett
    #19482
    Szerintem valami más gond lehet, csak ezzel takaróznak. :)
  • Robi546
    #19481
    Ma elkezdtem készíteni egy fiktív pályát,valójában még én se tudom hogy mi lesz a neve,majd még kitalálom. :D Egyébként rakok be képeket,jöhetnek a vélemények,nyugodtan. :)





  • Routeres
    #19480
    A menü is okés:


    Dobok nekik egy email-t estefelé, biztos, ami biztos. Max elküldenek melegebb éghajlatra.
  • TTÁDÉ
    #19479
    Sziaztok! Elkezdtem Debrecent építeni. Első körben a 30-as vonal lesz kész.

    Bővebb infót nem tudok,mert"biztonsági okok"(de amúgy megértem). 30 nap múlva már képekkel is szolgálok.Akit érdekel a vonal az a dkv.hu-n kikeresheti.
  • Routeres
    #19478
    Tényleg nem szeretnék kötekedni, de nem tudom mi lehet a baj az ékezetekkel...

    Csak demo képpen, belenyúltam a nyelvi fájlokba:


    Nekem működnek az ékezetek. Nem hiszem, hogy az ékezetesdi ekkora problémát okozna.
    OFF: Lehet írni kéne nekik, hogy kell-e segítség az OMSI ügyben...
  • Tirdi
    #19477
    Ja!, és még annyi, hogy 2 .hof van a csomagban, az egyik az egysoros kijelzőkhöz van, mint pl. a Solaris, vagy a Scania.
  • Zoliikp
    #19476
    A probléma az lehet, hogy Spandau-hoz sok hang is rendelve van...
    Harangszó, vasút, metró...
    Nem tudom, nem ellenőriztem, de ezekhez tartozik cfg-fájl is, ami viszont az épülethez van kötve...
  • Tirdi
    #19475
    Sziasztok!
    Fejlesztettem a .hof-omat. Már nem 20, hanem 60 hely szerepel benne, és magyar IBIS betűkészlethez van.(tehát kell hozzá, mert csak szóközt ír a ékezetes betűk helyére)
    A .hof-ot itt letölthetitek.
    Panaszokat, észrevételeket, tanácsokat írjatok, és ha valakinek kéne még valami, szóljon és beleteszem.
  • ekepista
    #19474
    csak az első verziót elküldebéd ajavítást is hozzzá
  • matesz19
    #19473
    Fel tetted a javítást is hozzá vagy csak az első verziót?
  • matesz19
    #19472
    Mert vannak olyan emberek a pályán/pályákon akik csak a menetrenddel rendelkező buszra hajlandóak felszállni... Ha be állítasz egy menetrendet akkor már fel kell hogy szálljanak. :)