63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • dgufoplast
    #19271
    Mi van vele le robbant ?
  • TheSosy
    #19270
    Mi kell ahhoz,hogy egy busz el tudjon indulni?Mármint hogy a készülő járgányomat el tudjam indítani.
  • bocskor3
    #19269
    http://omsihu.wordpress.com/2012/05/19/berlin-spandau-2012-v1-7/ Ebben a csomagban már működik, csak olvasd el a leírást.
  • matesz19
    #19268
    Nem akarom cikizni a készítőt, de olyan mint egy katonai harc kocsi kicsit ki cicomázva... xD
  • Brad33
    #19267
    És nincs rá semmiféle megoldás?
  • TheSosy
    #19266
    Hát sajnos ez valamilyen bug.Great Grundorf krankenhaus megállónál is ez van sajnos.
  • Brad33
    #19265
    Nem, nem. A Berlin Spandau 2012-n a 21-es körjárat első megállójánál, és nem tudok rájönni, mi a gond.
  • TheSosy
    #19264
    Csak nem a Great Grundorf pályán?
  • Brad33
    #19263
    Valaki nem tudja, hogy az mitől lehet, hogy az egyik buszmegállóban az utasok nem "tudnak" felszállni a buszra? Elindulnak a busz felé, aztán vissza, mintha ott se lenne, és ez ismétlődik.
  • ozimak
    #19262
    :D "KY_Bell" És köszi! ;)
  • PDes
    #19261
    Üdv!Én megtaláltam az összes ajtó nyitását,de a csengőét nem :D
    KY_bus_doofront8
    Megtudhatnám, hogy a csengőé melyik? :)
  • ozimak
    #19260
    Üdv! Letöltöttem az Ikarus 263 "Ultimate"-et,és már legalább fél órája keresgélem a gombok neveit :) A csengőt megtaláltam 8-9 oldallal ezelőtt,de az összes ajtó nyitás,és összes ajtó zárást nem találom. Próbálgattam már vagy 10-et 15-öt,de annyi "doorfront" meg "door_front" van már a settingsbe hogy belefáradtam a keresgélésbe :) Valaki lenne olyan szíves és leírná nekem ennek a két gombnak a nevét? Köszönöm!
  • TheSosy
    #19259
    Körülnéztem playglobe-on,és ilyent találtam:

    Letöltés
  • atty707
    #19258
    eddig ez sosem fordult elő nálam, pedig rengeteget mentem vele. milyen más kiegészítőt raktál fel a lion-hoz?
  • Erlau Trans #19257
    Foglalkoztat engem is a H váltó (már egy Microsoft joystickra rá is kötöttem, de azt nem akarom szétszedni, mert nem egy olcsó valami volt.....
    Kipróbáltam tegnap a omsi.wordpressen fent lévő Man Lion City manuális változatát. A váltó része redben is van, de menetközben állandóan el megy a gyujtás és csak a villáskulccsal tudom helyreállítani. Teljesen hektikus, van amikor menetközben, van amikor lámpánál állva, van amikor pedig nyitott ajtókkal megállóban. Jó lenne pedig, de így használhatatlan.... :(
  • bocskor3
    #19256
    Optionsba bemész és ott rákattintasz h add vehicle key event és ott keresel olyat hogy engine cooling és utána adsz hozzá parancsot.
  • vikimaki1
    #19255
    Kedves Ikarus V134! Régebben Tuningmark nem kezdett a modelledből el egy MAN SL 223-as buszt?
  • SnyperD
    #19254
    Méreteim nincsenek így igazából csak találomra csinálom :) Van egy jellegrajz a szerint fasza :D
  • alexander1993
    #19253
    Sajnos nem adtak ki még MAN SL 223 buszt. Ha csinálni fogsz egy pályát akkor már előre is sok sikert kívánok.
  • seresa
    #19252
    Kedves fórumozók !

    Szeretném megkérdezni,hogy a játékhoz adtak-e már ki MAN SL 223 típusú autóbuszt.

    Rendszeresen játszom az OMSI-val... Nagy tisztelet a fejlesztőknek, a városépítőknek és modellezőknek. Kedvet kaptam a városfejlesztéshez, lehet majd a nyáron belefogok, egy valós pályába.

    Köszönöm szépen előre is a segítséget !
    Viktor
  • ccv520
    #19251
    Ha megállsz, és leállítod a motort, pár percen belül visszahül. Én tettem bele egy külön hűtőventillátor kapcsolót, amivel bármikor meg lehet ezt csinálni...
  • bpyfan
    #19250
    Kéne egy kis segítség mert nem tom hol keressem az Engine Cooling paracsot.Meg nem tudom hogy kell megadni neki.
  • Brad33
    #19249
    Hm...megnéztem, és tényleg furcsa. Egyelőre ötletem se nagyon van, hogy mi lehet a gond (illetve talán egy, de valószínűleg nem az lesz a baja). Holnap kipróbálom!
  • bocskor3
    #19248
    Van két lehetőség:
    1. Ha autómata a hűtőventillátor akkor a motor constfile-jában beállítod hogy hamarabb kapcsoljon be a ventillátor.
    2. A beállításoknál hozzáadsz egy új billentyűt az Engine Cooling parancshoz és azzal tudod ki/be kapcsolni a ventillátort.

    Én már próbáltam a fűtés de nem segít! :) :) Sokat dombon lefelé be lehet rakni üresbe, piros lámpánál le lehet állítani, stb. :)
  • kopa1
    #19247
    Tekerd fel a fűtést maxra, a való életben szokott segíteni :D
  • kem001
    #19246
    Nálam ilyet anno a Mercedes csinált.. Hogy lehet orvosolni ezt a gondot amúgy? Mert ugye villáskulcs hatástalan.. Utasok meg panaszkodtak a rossz levegőre a buszon
  • omsifan
    #19245
    Miiicsinááááá?? :D Há' hogy forrajja' fee' maga aztat a buszt ollyan könnyen E'? :D
  • Robi546
    #19244
    Uhh,jó rendesen! :D
  • IkarusV134
    #19243
    Noha pontosan nem tudom van a dobogó abban biztos vagyok, hogy a kerékdob feletti menetiránynak háttal lévő ülés alatt véget ér a dobogó. A kerékdobra meg egy idétlen formát kell elképzelni. Magasabban egyedül az első pár üléssor van. Az azt követő 2 sor 4-es ülés már padlószinten van.
  • Brad33
    #19242
    Rendben, köszi, hogy szóltál. Majd megnézem, hogy mi lehet a gond.
  • ccv520
    #19241
    Nem bírta a meleget, és felforrt a víz... :)
  • IkarusV134
    #19240
    Ez melyik féle fajta BC11? Felismertem marhajó lesz de az eleje valahogy nem kerek.Sokkal nagyobb a kerékdob és nem megy hátra annyira a dobogó. Most fejből nem megy, de az agriásban az eleje sokkal másabb. Lövök már majd képet holnap.
  • bocskor3
    #19239
    Langbach
    Ringby
    Sachsen-Anhalt
    Sczcenin
    Usedom(új)
    Moges 1.0
  • adam993
    #19238
    Srácok! Milyen távolságis pályát ajánlanátok? Olyasmi, mint a bad kinzau, hogy nem kell 2 percenként megállnom.
  • Robi546
    #19237
    Bocsi még nem tudok rakni képeket a H-Shifterről mert még le kell festeni. ;) Amint tudok rakok be képek viszont még nem tudom mikor,a kuplung meg nem tudom hogy mikor lesz meg még.
  • wollnerd #19236
    A 21E vonal tökéletesen működik....
  • atty707
    #19235
    Köszi a visszajelzéseket. A könyvtárat javítottam, késő este volt már, nem láttam az elírást. Én csináltam az Ikarus leírását is, megfogadom a tanácsod, a következő "kiadásban" javítom a gyártó nevét.
  • matesz19
    #19234
    Ikarus 263-as megmozdítása billentyűzeten:
    E-elektronika
    N-üresbe rakása
    M-motor
    .-kézifék kiengedése
    D-sebessége rakása. (mert gondolom automata váltod van)
    És el kell kezdenie gurulnia a busznak, ha nem akkor nálad van a hiba, mert nálam ez tökéletesen müködik ilyen sorrendben.
    A pálya hibára meg lehet hogy bizonyos mappákat rossz helyre másolsz be és azért nem találja. Próbáld ki a "Newcastle West 1985", "Wolfstal" vagy a "76-77 City" pályákat, ezek nem tartalmaznak sok mindent, de össze vannak rakva amit neked már csak be kell másolnod. Ha ez se megy akkor... no comment. A pályákat meg találod az egyik OMSI honlapján a Letöltésekben/Download részben. Sok sikert hozzá.
  • Brad33
    #19233
    Érdekes, én ezzel a problémával nem találkoztam még. Biztos jól írtál be mindent az IBIS-be?
  • sirenato
    #19232
    mondjuk az új ikarus 263-as "megmozdítása" és pályák telpítése, mert mindig vmi hibát ír ki és csak az alap Grundorf pályán birok menni,ahol csak egy vonal a 76-os van