63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • fiat126
    #19311
    A barkasznak szeretném megcsinálni csak megakadtam ebben a kérdésben.
  • Zoliikp
    #19310
    Mondjuk egy kép sokat dobna azon, hogy megsaccoljuk, mennyi animáció szükséges...
    Abból látni lehetne, hogy egybe van, két tag, esetleg - mint a MAN-oknál - 3 tag...
  • TheSosy
    #19309
    Attól fögg hányféle képpen mozog.Ha csak maga az ablaktörlő egybe mozog,azaz marad egyenesen,akkor nem kell külön,csak az ablaktörlőt.Ha úgy szeretnéd,ahogy a gyári man-okban van,akkor külön.
  • fiat126
    #19308
    Sziasztok!
    Tudnátok segíteni abban,hogy most csinálnám az ablaktörlőt.És annak minden darabját animálni kell,hogy működjön vagy ez hogyan megy?Előre is köszi a választ.
  • atila4
    #19307
    Maxon van a grafika? Nekem közel nem ilyen :D
  • Brad33
    #19306

    Na még egyszer!
  • Brad33
    #19305
    Népszerű lett a 21E körjárat Berlinben:
    http://noob.hu/2012/05/22/Omsi_2012_05_22_17_57_38_673.bmp
  • matesz19
    #19304
    Én is nagyon remélem, mert ez már kezd uncsi lenni hogy mindig ki tolják a kiadási dátumot...
  • Rayden02
    #19303
    oh így már tiszta!
    Am remélem tényleg nem tolják a végtelenségig!
  • matesz19
    #19302
    Megjelenés: 2012.05.25.
    Legalább is az 576 honlapján ez van megjelölve.
  • Rayden02
    #19301
    #19299
    OFF:lol

    #19300
    Milyen hónap is volt megjelölve pontosan?Június vagy Július?
    Már nem tudom!:S
  • matesz19
    #19300
    Kíváncsi leszek hogy pénteken megjelenik-r tényleg az OMSI, vagy megint tovább tolják a dátumot...
  • TheSosy
    #19299
    OFF: Szintén.
  • Rayden02
    #19298
    OFF:Marcalváros-ból tisztelettel!
  • GMI
    #19297
  • TheSosy
    #19296
    OFF:Épségben hazaértem,kicsit vizes fejjel.
    Csak nem környékbeli vagy?:D
  • Rayden02
    #19295
    OFF:Nah megáztál?
    Mert elég csúnyán esik már!
  • matesz19
    #19294
    OFF: itt 1x szakad az eső, 1x meg 7 ágra süt a nap... komolyan olyan mint az áprilisi időjárás, tiszta hülye. xD (Budapest)
  • TheSosy
    #19293
    OFF:Győrben még semmi,azthiszem azonnal megyek kutyát sétáltatni
  • adam993
    #19292
    OFF:Pécs környékén is még van, bár már csak esik. Úgyhogy mindjárt megyek ki traktort szerelni.:D
  • seresa
    #19291
    Sziasztok !

    Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget/választ !

    Őszintén szólva nagyon sajnálom,mert nagyon szeretem a MAN SL 223 és csuklós társát a MAN SG 263 típusú autóbuszokat. Modellező tudományom híján
    nem tudom összehozni egyik buszt sem :-) :-( Bízok benne,hogy majd valamikor kijön a busz...

    Még egyszer nagyon köszönöm !
    Viktor.
  • GMI
    #19290
    Oroszlányon is véget ért a vihar.
  • Geri556
    #19289
    OFF:Tatabánya. Amúgy volt amelyik itt közvetlenül csapott be, de már vonul elfelé :D
  • TheSosy
    #19288
    OFF:Hun?:D
    Nálam még nincs semmi.
  • Geri556
    #19287
    OFF:Nálatok is vihar van vagy csak itt van kisebb bomba méretű dörgés ??
  • matesz19
    #19286
    Sajnos még nincs de jó lenne már. Szívesen, máskor is.
  • gabor145
    #19285
    Rendben. Még most próbálgatom a manuális váltós változatát. Türelem az van, csak gondoltam csinálok magamnak egy festést, de ezek szerint még nincs erre lehetősg. Köszi a gyors választ.
  • matesz19
    #19284
    Tudtommal még nincs megcsinálva ez a lehetőség hogy festeni lehessen a buszt, mivel ez még csak egy Béta busz ami egész szépen alakul, a készítők már remélhetőleg bele teszik a kövi frissítésbe. Addig meg türelem.
  • TheSosy
    #19283
    Sry,már ez is jó.
  • TheSosy
    #19282
    Na már jó!
    Még egy: Az ajtót hogyan lehet kinyitni.A cfg-ben meg van adva,hogy melyik gombal,de megnyomom e billentyűzeten,és semmi.Pedig le van animálva.
  • rarma
    #19281
    Nem tudja valaki, honnan tudnám letölteni az Ikarus260-hoz,egy alacsony ülésbeállítást. Megvolt,de egy újratelepítés során töröltem a játékot,és az oldal link ahonnan letöltöttem nincs meg,nem tudom honnan töltöttem le.
    Pedig már egy jópár oldalt végignéztem.
    Ha valaki tudja hogy hol tölthető le, belinkeli nekem ide a topic-ba?.
    Előre is megkszönöm !
  • gabor145
    #19280
    Az ikarus 263-as hoz szeretnék egy festést készíteni, először is szeretnék érdeklődni hogy erre van-e lehetőség, másodszor hogy hol is találom és hogy miként is tudnám elkészíteni. Egy leírás is elég lenne hogy hol találom a dolgokat.
  • Brad33
    #19279
    Na egy alternatív megoldás született...bár nem tudom, hogy hogyan lehet ezt kiküszöbölni, egy kiskapun most megoldottam a dolgot. A következő frissítésben benne is lesz!:)
  • TheSosy
    #19278
    Hát ezt most nem vágom.:|
    Szóval van egy buszom.Abban benne van a script mappa,amit egy másik buszból másoltam.Van egy bus file,amit szintén másoltam valamelyik másik buszéból,csak átírtam a nevét.A többihez hozzá sem nyúltam.
  • Brad33
    #19277
    Én csináltam a pályát, és sajnos még ott sem működik :D
  • dgufoplast
    #19276
    Hát inkább írjál egy másik busz fájt és a scriptet másold be és addig használd azt :D
  • TheSosy
    #19275
    Mind a 3 file bent van a script mappában.Vagyis egy másik busz script mappájából másoltam át mindent.Ennyi elég,vagy még bele kell írni valamit valahova?
  • TheSosy
    #19274
    Szal akkor miket másoljak át honnan hova?
  • dgufoplast
    #19273
    Motor váltó :D engine,cokpit,antieb,meg van még ki törölted azt nem kellet volna :D addig míg építed használhat más motort is majd át lehet írni azt később :D
  • TheSosy
    #19272
    Nem,csak építem,és nemtudom,hogy hogyan lehet beindítani.Milyen file-ok kellenek hozzá?