63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Robi546
    #19471
    Szerintem valami textúra hiba esetleg ha nem akar jó lenni akkor próbáld meg játékot újból telepíteni hátha segít.
  • TruckerDave
    #19470
    Megpróbálok másik kört menni, ott hátha értelmesebb emberek vannak. :D
  • ekepista
    #19469
    sziasztok tegnap tetem fel akispest pályát és néhol fehér az út ha tudjátok mondjátok meg mért
  • Robi546
    #19468
    Végre jó lett,2 darabból össze raktam 7,5 métereset. :)
  • TheSosy
    #19467
    Kiabálj nekik,hogy száljanak fel.
    Nekem az be szokott válni.
  • MANos Viktor
    #19466
    Ez volt a ludas, nem lett wolsfstalra állítva és azért nem tudtam sose menni.
    Elnézést a sok ügyetlenkedésemért!
  • TruckerDave
    #19465
    Most nekem is ez a hiba. Be van téve a hof, az van kezdő helynek beállítva, így el is fogadja a route-t de most se akarnak felszállni.
  • Robi546
    #19464
    Na azt hiszem jó lesz egyébként a .sli fájlban kell átírni pár dolgot,most abban kéne segítség hogy nem-e tud valaki 7,5m -es utat csak olyat amin nincs záró vonal,előre is köszi.
  • Robi546
    #19463
    Értem egyébként meg ezt nem Modellező programban kell csinálni (legalábbis én nem abban csinálom) bár még lehet úgyis hogy a .sli fájlban át írni a méretet de nem hiszem,valaki nem tud más megoldást ? Előre is kösz.
  • TheSosy
    #19462
    A textúra az csak az út színe.
    Módosítani a méretét,szerintem modellező programon belül lehet.
    De én spline-ok berakásához nem értek.
  • Robi546
    #19461
    Szép Napot Mindenkinek! :)

    Figyuzzatok,raktam én be a játékba saját Spline -t és ha azt meg akarnám szélesíteni akkor hogy csináljam ? Próbáltam úgy hogy a textúrát meg nagyobbítottam de nem jó :S Akkor hogy csináljam ? Előre is köszi.
  • TheSosy
    #19460
    És amikor a buszt választod ki,a honállomás wolfstalon van?
  • MANos Viktor
    #19459
    Ez oké de nekem az villog rajta hogy Flasche Route
  • TheSosy
    #19458
    Elnézést ez az :
  • matesz19
    #19457
    Használd a Route 01-et, ha nem szálnak fel akkor a 02-öt. És fel kell szállniuk ha a járatszám is jól van beütve az IBIS-be
  • bence099
    #19456
    Ennyit bírt a 263-as
  • TheSosy
    #19455
    Nézd végig ezt a videót,és meglátod hogyan kell kezelni az IBIS készüléket:
  • MANos Viktor
    #19454
    Benne van a mappába de így sincs semmi ugyan azok a helyek vannak mint a képen amit feltettem.
  • rarma
    #19453
    Köszi szépen a segítséget !
  • TheSosy
    #19452
    Töltsd le ezt és a doorfront3 jó lesz.
  • rarma
    #19451
    SZIA!!
    Köszi kiprobálom
  • rarma
    #19450
    Valaki nem tudja hogyan kell beállítani a IK263-on a harmadik ajtó nyitás/zárás módját? KY_doorfront3 van beállítva nekem és az nem nyitja,az IK260 szépen működik,már probáltam az doorfront5 is de az semm nyitja s zárja.
    Tudom nemrég volt feltéve itt a topicon, de most nem találom a megoldást rá.
  • TheSosy
    #19449
    Mivel AI jármű.
    Ha arra gondoltál,hogy nem látod özlekedni,akkor be kell írni az ailists.cfg-be.
  • TheSosy
    #19448
    Rarma!
    Ha még mindig az Ik 260 assal tolod,akkor letöltheted a műszerfal gomb,és textúra módosításomat,amit most töltöttem fel.
    Ha valami gond van vele szólj!
    link
    kép:
  • Ikarusfan
    #19447
    Egyébként ehhez csak 3-4 számot kell átírni a 260-as .bus fájljában.
  • ekepista
    #19446
    má ki próbáltam askoda fábiát ki is csomagoltam minden és nincs benne
  • rarma
    #19445
    Elöször kicsomagolod, és a sárga mappát beteszed a vehicles mappába,
    ennyi az egész.
  • ekepista
    #19444
    sziasztok nem tudtok nekem abba segíteni hogy ha pl aljármüvet szeretnék betenni az omsimba akor mért nincs benne
  • rarma
    #19443
    Megtaláltam végre az IK260 sofőr alacsony ülés módját,feltöltöttem ide akinek kell innen letöltheti.
    IK260 alacsony ülés mód
  • TheSosy
    #19442
    Ha letöltötted a Wolfstal pályát,találsz egy olyat,hogy Wolfstal.hof
    Ezt annak a busznak a mappájába másold be,amelyikkel szeretnél menni a pályán.
  • MANos Viktor
    #19441
    A kép lemaradt. :)
  • MANos Viktor
    #19440
    Eddig mindig ugy csináltam hogy Alt és akkor kiválasztottam a járatszámot, de a végállomás így se szerepelt azon a lista félén ami pl.: Bahnhof Wolfstal, Freudstr, stb... mindig csak ezek vannak:
  • Erlau Trans #19439
    Ok, köszi. De emellett mi lehet még a probléma? Mert csak kitöröltem a spandau épuletét mert nagyon lresett itt az fps, meg próbakép beraktam pár jelzőtáblát....
  • sandor72
    #19438
    OFF:Sziasztok! Infó a játék 576 kbyte shop-os megjelenéséről. Sajnos csúszik ismét a megjelenés a mai napra volt kiírva de ma sem jelenik meg. Hétfőn és csütörtökön vannak szállítások a központba és másnap az üzletekbe vidék + 1-2 nap. Tehát keddi és pénteki napokat kell nézni a megjelenésre (Bp). Jövőhéten csak csütörtökön jön árú mivel hétfőn ünnep van így leghamarabb csak pénteken várható a megjelenése (Bp) ami 06.01 a megjelenés dátuma is erre lesz átírva ha jól értettem. Hétvégén nincs szállítás az üzletekbe.

    A csúszás oka: az egyik, hogy a feliratozásnál nem tudják megoldani a magyar ékezetes betűket a többit nem mondták de állítólag több ok is van, hogy csúszik a megjelenése. Így nincs mit tenni mint tovább várni türelmesen. Sziasztok.
  • Zoliikp
    #19437
    Ha nem haragszol meg érte, egy tanács:
    -ne a path-okat töröld a szerkesztővel, hanem a hozzátartozó járművet az ailists.txt-ből.
    Természetesen a bent maradók sorszámát utána kell igazítani, hogy pl. a vasút rendesen működjön.



  • fuszhi
    #19436
    készítek egy új pályát most így néz ki :
  • TruckerDave
    #19435
    A térkép hofját elfelejtettem, köszönöm, délután már ki is fogom próbálni :)
  • Erlau Trans #19434
    Belenyúltam a Berlin 1.5 pályába kizárólag saját használatra. Kitöröltem a légi folyosókat és pár nagyobb épületet ami szerintem lehúzta az fps számot.
    Erre eltünt az összes járat, vagyis amikor menetrendet akarok választani a számok megvannak, de az útvonalak, a megállók nincsennek. Ai buszok sem járnak... Próbáltam ezt egy pár hete is, akkor is ugyanez volt.... Most még pluszba hibát is jelez az omsi, sárga felkiátójeles piktogrammal, valami entry nr. 0 nem tetszik neki.....
    Mit csesztem el? :(
  • Routeres
    #19433
    Ezt lehet, hogy könnyebben megérted. Itt nem kell fordítgatni.
  • matesz19
    #19432
    Amikor új buszt választasz ki akkor ki írja hogy hová tegye le a buszodat, meg egy kis idő után fel fog tűnni hogy hol a végállomás. ;) Nyomsz egy ALT-ot és ott lesz egy sárga nyil, ha azt be nyomod akkor mutatni fogja hogy merre kell fordulnod és hogy hol van a megálló annak a járatszámú busznak amivel mész. Az alap groundorf-on a Járatszám(lines):07600 Út(Route):01 (krakenhouse felé) vagy 02(Bauverhof felé), bocsi hogy nem pontos a neve, de fáradt vagyok már egy kicsit. De lehet úgy is hogy ALT, megnyomod a 92-es rublikát, be írod a járatszámot és az alatta lévő kis rubrikában ki választod a végállomást. (krakenhouse,Bauverhof) :) De ha van chrome-d akkot itt letudod fordítani valamennyire ezt a kis segítséget. Remélem érthető és nem kavartalak meg. Sok sikert hozzá. :)