63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • matesz19
    #19231
    OFF: jah persze... és én vagyok a parlament eredeti tulajdonosa... xD
  • cSuwwi
    #19230
    a szegedi pályán elvezetsz hozzá és segítesz :D
  • matesz19
    #19229
    És mi lenne az amiben kellene segíteni? Kicsit bővebben... :D
  • sirenato
    #19228
    valaki tudna nekem segíteni! mert még csak kezdő játékos vagyok, és nemtom olyan jól kezelni a játékot mint ti!(szeged körényén lakom). Előre is köszi!
  • matesz19
    #19227
    Ott tedd fel a kérdésedet és ne itt.
  • rarma
    #19226
    Hali írtam neked privát üzit !
  • zsoly2x
    #19225
    De ne engedi mert megaupload-os link és az megaupload megvan szüntetve
  • TheSosy
    #19224
    Oda ménjél!!
  • zsoly2x
    #19223
    Szevasztok.
    Valaki belinkelne egy jo omsi-t mert az enyemben nincs maps mappa.
    Elore is koszonom.
    Szevasztok
  • Plett
    #19222
    Dolgoznak a háttérben, csak a sok kérdés miatt nem adnak róla infót. Kb 1 hónapja frissítették a főoldalukat, írják hogy készül.
  • wollnerd #19221
    Na meg a #19131... :)
  • Brad33
    #19220
    A Berlin Spandau 2012 pályán utólag észleltem, hogy az AI-nak volt némi gondja a közlekedéssel a falvak kereszteződéseiben. Ma reggel javítottam, és a következő frissítésben már benne lesz!:)
  • atikarus
    #19219
    ja és hanganyagot is találni hozzá a youtubeon
  • atikarus
    #19218
    Úgy érzem a csuklós projekt nagyon áll elég régóta csinálják hozzá. Van valakinek újabb információja? mas Mivel az első gyári busz hátsó motoros lesz, így egy Ikarus 284est könnyebb elkészíteni, úgyis egy félig létező busz. Még kettő van Hajdú-Biharban, de már nem járnak. Sajnos én a modellezéshez nem értek. Ezért csak javasolni tudok
  • cSuwwi
    #19217
    2 észrevétel (javítási ötlet)
    - ennél a gps modnál megint más lett a könyvtár neve (Ikarus 263.GMP). Látom hogy könyvtárnéven is fent van, de a legutolsó ultimate ami fent van az oldaladon megint más könyvtárnévvel fut (Ikarus 263 GMP). Szóval aki simán bemásolja annak nem fog menni.
    - látom valaki már csinált rendes leírást a busznak, a kiválasztásnál. itt szerintem lehetne annyit módosítani, hogy az ikarusok egy manufacturer néven fussanak, nem kelljen állandóan azt is állítani. A 260-as sima Ikarus, a 263-as már IkarusBUS (ha jól emlékszem). Nincs gyenge gépem, de a buszválasztásnál mindig várni kell pár másodpercet, mire át tud ugrani.
  • Elektron814
    #19216
    Egy kis gameplay :

  • kem001
    #19215
    Nagyon szépen köszönöm!
  • SnyperD
    #19214
    Ráadás :
  • SnyperD
    #19213
    Emlékeztek még a Credom ra ? :D Nincs sok időm nyárig de a padlót elkészítettem tegnap meg ma is finomítottam suli előtt :D :

  • rarma
    #19212
    Köszi kiprobálom
  • atty707
    #19211
    Közkívánatra elkészítettem az Ikarus 263-hoz is a "GPS alapú" utastájékoztató modot:
  • bence099
    #19210
    szép lesz Zahi vagy nem Zahi ?:D
  • BPO193
    #19209

    Íme a megígért videó :)
  • bence099
    #19208
    ez tetszik az ajtó gombok :D
  • BPO193
    #19207
    Üdv! Még ma este újabb videó várható a 166A/266-os vonallal kapcsolatban :) Sok minden változott tegnap óta :)
  • TheSosy
    #19206
    köszönöm!
  • VL67
    #19205
    A béta verzió fejlődik...
  • Tirdi
    #19204
    A linket elfelejtettem :
    http://data.hu/get/5135682/bp.hof
  • Tirdi
    #19203
    Készítettem egy .hof fájl, ami budapesti végállomásokat tartalmaz.

  • Zoliikp
    #19202
    Megpróbálom elmagyarázni:

    bal odal, ahova ki akarom tömöríteni...
    jobb oldal a két darab letöltött fájl...
    dupla kattintás a 001-es fájlra, és feldobja a panelt:
    az összes ilyen nevű fájl összeillesztése...
    Baloldalon látszik a már összevont 7z fájl, amit a felette lévő mappába kicsomagoltam...
  • TheSosy
    #19201
    Szép,jó estét!
    Érdeklődnék,hogy ez új változat-e,vagy csak néhány fejlesztés van rárakva a BÉTÁra?
  • tenkenorman
    #19200
    Sziasztok. Nekem is ez a bajom, egy mappába raktam, (a moges egyébként) total commander se kicsomagolni, sem pedig egyesíteni nem akarja, próbáltam egyenként is és külön is.
  • dgufoplast
    #19199
    AVS Video Editor ezt szedd le és nem fogja annyira a gépet mondjuk nekem ugyan úgy megy mint a fraps felvételközbe :D
  • kem001
    #19198
    Most néztem meg, nagyon jó lett ez a mod, köszönet érte!
  • vikimaki1
    #19197
    Szia! Úgy add össze, hogy kijelölöd minkét fájl-t és úgy mész a 7z kicsomagolásra.
  • atty707
    #19196
    Érdekes, nekem gond nélkül kicsomagolta. Próbáld meg még egyszer letölteni, mert inkább az lehet, hogy hibásan jött le valamelyik állomány.
  • Zoliikp
    #19195
    Tömörített, szétválasztott 7z fájl.
    Ezért össze kell adni a két fájlt. Ennél egyszerűbben nem tudom elmondani...
  • tuningmark
    #19194
    Akkor valószínűleg elég amatőr kérdést tettem fel, de mit értesz pontosan az összeadáson?
  • Zoliikp
    #19193
    Külön nem is fogja engedni, ezért össze kell adni, és az úgy keletkező 3. fájlban lesz amit keresel...
  • tuningmark
    #19192
    Azzal addig nincs is gond, de a 001 és a 002 a kiterjesztés után van, és úgy nem engedi megnyitni a 7zip. :) 7z előtt kell lennie.