63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • fiat126
    #19351
    Köszi.Tudom még van vele egy kis munka de szépen haladok.
  • TheSosy
    #19350
    Gyönyörű
  • fiat126
    #19349
    Sziasztok!
    Egy kis ízelítő a félkész Barkas-ról.Kicsit szaggat a film mert kicsi a gépem és csak ennyire futtya.De azért meglehet nézni.Vannak még hibái de dolgozom rajta.A véleményeket előre is köszönöm.
  • GMI
    #19348
    Ennek az objectnek mi a neve és hol található?
  • ccv520
    #19347
    Ez az optimalizált 260-asból lett átalakítva, szóval a 260-as már megvan.
  • cSuwwi
    #19346
    Ha elérhető a modell vkinek, esetleg faraghatna belőle egy 260-ast is.
    Nem kell sok dolgot módosítani, szerencsére elég hasonlók
  • TheSosy
    #19345
    Úgy bizony:D
  • dgufoplast
    #19344
    Igen azt tudom de ő azért kéri el hogy rakjon bele dolgokat mint a pl:260 Ikarus ba :D a másikba képeket is rakót fel róla talán :D
  • atty707
    #19343
    ez az, hogy nincs modell, csak egy script
  • dgufoplast
    #19342
    Maga a 3ds modellre ami be van konvertálva az omsiba szerintem :D
  • atty707
    #19341
    Melyik modellre gondolsz? Nincs "fizikailag" légkondi a buszon, csak egy script.
  • TheSosy
    #19340
    Köszönjük szépen!
    Lehet elkérem az x vagy 3ds modellt,és egy optikai tuningolást vetek be rajta:)
  • atty707
    #19339
    Ikarus 263 légkondi:
  • atty707
    #19338
    Valamelyik spline objektumot nem találja a pálya, emiatt sérült az útvonal, így nem tudja betölteni. Ez után a hibaüzenet után nem jött még pár kisablak, hogy mit nem talál?
  • nemeza
    #19337
    Még az először megjelent buszhoz az eredeti Ezüstnyíl festést és az általam készített Gyros festést betettem OMSIba. Láthatóan a külső annyira nem lett áttextelve, hogy ne mutatna jól rajta. Az első lökhárító, 2. ajtószárny ami furcsa így.
  • Brad33
    #19336
    A menetrend szerinti buszok egy adott útvonalon közlekednek. Ez az útvonal kis "track"-ekből áll, amiből ha akár csak egy is rossz sorrendben van, akkor bukta az egész. Ha egy nagyon picit is konyítasz az Editorhoz, akkor pár perces meló.
  • matesz19
    #19335
    Erre én is kíváncsi lennék, mert ez nekem elő jött már régebben frissen felrakott pályánál is... De vagy az adott járatnak nem lesz menetrendje vagy az összesnek, nálam ilyen hiba jelentkezett.
  • Erlau Trans #19334
    Igen, a véglegessel próbáltam. Az első béta vagy lopott vagy milyen verzió kb. fél kanyar erejéig olt fent amikor kijött, aztán akkor töröltem is a gépről.
  • adam993
    #19333
    Ilyenkor mi a probléma?
  • atty707
    #19332
    A "Végleges" Lion-nal próbáltad? Eddig még senki nem jelezte ezeket a problémákat. Ezek közül a manuális váltót, a légkondit, meg a GPS-t én készítettem, és nálam tökéletesen működött együtt is, valamint külön-külön is.
  • Erlau Trans #19331
    Leszállásjelző mod, hangokat, légkondi és műszerfal módosítás (mindezt tőled töltöttem le). Itt jegyezném meg, hogy próbáltam hozzá ezek mellett a GPS alapú utastájékoztatót, attól meg eltűnt a busz és a sofőr repkedett a levegőbe... (törlés, busz újbóli bemásolása javította meg).
  • rarma
    #19330
    Köszi a választ,de tuti hogy nem tudnám megcsinálni,akkor így maradunk a hagyományosnál.
  • rarma
    #19329
    Aha.. köszi .És gondolom, ez az Ikarusz ami a képen látható privát lehet,
    mert 280-ast nem nagyon látni omsiba ami letölthető lenne.
  • dgufoplast
    #19328
    Azért nem jó mert át van textúrázva az egész busz szóval értelmetlen de ha meg bírod csinálni a másik festéshez eszt akkor jó
  • matesz19
    #19327
    Tudtommal a IK 280-asra készült.
  • rarma
    #19326
    Lenne egy kérdésem,melyik ikarusz tipusba való ez a skin? mert a 260-as hold ajtósba probáltam,de nem jelenik meg.
    Hiába teszem bele a Texture azon belül a Werbung mappába de semmi.



  • Brad33
    #19325
    Köszi!
  • matesz19
    #19324
    Ne haragudj, de mit is kellene észre venni a videón?? :D Mert nem jöttem rá... :D
  • Elektron814
    #19323
    Itt egy újabb vidi a játékról ( utolsó)

  • TheSosy
    #19322
    Erre kutass.
    itt
  • Brad33
    #19321
    Valamelyik nap az jutott eszembe, hogy kicsit unalmas már ez a kalauz ruhás buszsofőr. A sofőr kinézetét nem lehet szerkeszteni?
  • Brad33
    #19320
    Nem olyan régen telepítettem újra, és azt hiszem, nem is változtattam rajta túl sok mindent, szóval kb. az eredetin van.
  • TheSosy
    #19319
    Pedig így működni szokott :@@
    Videjóó
  • bocskor3
    #19318
    Inkább videó linket adj. :D :-D
  • TheSosy
    #19317
  • TheSosy
    #19316
    Egyre jobb lesz ez a busz.:D
  • IkarusV134
    #19315
    ha adsz egy mail címet vagy bármit ahol el tudlak érni akkor csatolok pár képet. A többit meg majd megbeszéljük.
  • fiat126
    #19314
    Itt a kép
    [IMG][/IMG]
  • Zoliikp
    #19313
    Értem. Amennyiben emlékeim nem csalnak, a karra van a fix ablaktörlőlapát pattintva. Ezzel neked könnyebb dolgod van, mert így egy animációt kell készítened, mert a lapátot, és a kart egy o3d-be foghatod.
    Így csak a kar forgáspontjánál kell animálni...
  • rarma
    #19312
    Sziasztok!
    Készítettem egy videót a Rothenstadt map 25 busz járatáról,
    sajnos ketté kellett szedni a videót, mert a Youtube ha egybe tettem fel letiltotta,azzal hogy túl hosszú.