63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Robi546
    #19675
    Ilyen nekem is szok lenni bár nem tudom hogy ugyan arra gondolunk-e. :D De amilyenre le festi a Tile/Földet akkor azt a színt válaszd ki majd Rubber on the layer és egyszerre az egészet ki kell hogy "Radírozza"
  • TTÁDÉ
    #19674
    Sziasztok!

    Miért van az,hogy az Editorban a Terrainál készítek 2 fajta földet és a 3.-nál már az alap is olyanná színeződik?

    Előre is KÖSZ!!!!
  • Robi546
    #19673
    Jó lett valahogy! :OO Már nem írja azt a sz*r Pointfehler-t vagy mit fuck yeah. :D
  • Robi546
    #19672
    Csak azt mondom hogy lehet nem jól írtam/programoztam be a .sli fájlt és azért kellene hogy valaki elkészíti -e. :S
  • Zoliikp
    #19671
    Pedig mással nem lehet...
    Próbáld meg, hogy elindítod, majd a rendszer beállításánál csökkented/növeled a képernyő felbontását.
    Ha így eléred, húzd középre...
  • Robi546
    #19670
    Aki tudna nekem csinálni egyetlen egy Spline -t (.sli fájl,textúra meg van nekem) az írjon privátba itt mert az enyém már sehogy sem akar jó lenni. :( Előre is nagyon szépen köszi és fontos lenne mivel amit ki fogok adni pályát az érdekében kellene szóval előre is köszi.
  • halaszfi
    #19669
    Sziasztok!Szeretném megérdeklődni,hogy hogyan lehet .sli-t visszakonvertálni .x-be?És még valami:tudom,hogy erre szolgál a Streetcreator, de azt nem tudom megnyitni,mert a képernyő szélére húzódik autómatikusan.Válasz(oka)t előre is köszönöm.
  • ekepista
    #19668
    sziasztok a setra nevü buszt lelehet valahonét tölteni ha le lehet küldjetek linket előre is köszi
  • Robi546
    #19667
    lol,erről nem is tudunk ? XD
  • Geri556
    #19666
    2050 33.72
  • matec1996
    #19665
    Sziasztok érdeklődnék hogy a credok és a credohoz hasónlitó busz hogy áll mikor várhatjuk a megjelenését ?
  • Robi546
    #19664
    Már nem ez a probléma,rá jöttem hanem hogy nem találja a Spline -t és olyat ír Editorban a map betöltésekor: Pointersfehler,most komolyan nem tudom már mit csináljak. Valaki segítsen. ;( Előre is köszi.
  • ekepista
    #19663
    sziasztok egy dolgot szeretnék meg kérdezni tőletek hogy aképen látható kék fehér szinü busz letölthető valahonét e válaszotokat előre is vköszi
  • Robi546
    #19662
    (Sry a 2x posztért!)

    Valaki nem tudná nekem feltölteni ezeket a textúra fájlokat ?

    30er_reihensiedlung01.bmp
    SD_Rad_v.bmp
    reifen.bmp
    path_car_1.bmp

    Előre is köszi! :)
  • Robi546
    #19661
    Ja és itt van a Logfile,innen szerintem meg lehet tudni a hiba okát hogy miért nem tölti be a mapot, ki tudja hogy mi a hiba ? Illetve én is tudom hogy mi a hiba csak nem tudom megoldani. :S
    Logfile:

    ====================
    Start logging
    ====================

    Date: 2012.05.27.
    Time: 9:36:29

    0 9:36:30 - - Warning: Did not find texture file "30er_reihensiedlung01.bmp"!
    1 9:36:30 - - Warning: Did not find texture file "SD_Rad_v.bmp"!
    2 9:36:30 - - Warning: Did not find texture file "reifen.bmp"!
    3 9:36:30 - - Warning: Did not find texture file "path_car_1.bmp"!
    4 9:36:34 - - Warning: Did not find texture file "texture.tga"!
    5 9:36:34 - - Warning: Did not find texture file "Snow_1.bmp.001"!
    6 9:36:35 - - Warning: Did not find texture file ""!
    7 9:36:35 - - Warning: Did not find texture file ""!
    8 9:36:35 - - Warning: Did not find texture file ""!
    9 9:36:35 - - Warning: Did not find texture file ""!
    10 9:36:37 - - Warning: File Sceneryobjects\ADDON_gcW\bszaun.sco: texture filename bauzaun.tga not found in mesh file Sceneryobjects\ADDON_gcW\model\bszaun_2fuss.o3d!
    11 9:36:37 - - Warning: Did not find texture file ""!
  • TTÁDÉ
    #19660
    Szívesen!!!
  • Robi546
    #19659
    Jó reggelt és jó buszozást mindenkinek aki most úton van! :D :)

    Figyuzzatok azt akarom kérdezni hogy: nekem nem tölti be a spline -t és már kivettem a spline + a mapom mappájából is a spline -t,ez rendben van amikor indítom az editort ki írja hogy le -e cserélem a Spline rányomok hogy igen kiválasztok más út típust,le is cseréli viszont editorban a Splinesnál még mindig ott van az amit én használtam a road1 pedig minden honnan ki van törölve,és a már le cserélt utakat elmentem és ha újból töltöm a mapot akkor meg már végképp nem tölti be a mapot csak ha újra bemásolom a map fájlokat. Mi lehet a hiba ? :S Valaki tud segíteni ? Előre is nagyon szépen köszönöm aki segít! :)
  • TTÁDÉ
    #19658
    http://omsihungary.bplaced.net/forum/viewthread.php?thread_id=11
  • TheSosy
    #19657
    köszönöm!
  • TTÁDÉ
    #19656
    Szia!

    Google map printscreen-paint Crtl+v-Mentsd el-Editor-Tile-Load-Kiválasztod az elmentet képet és kipipálod a backgrounds image-ot és máris ott lesz
  • TheSosy
    #19655
    Jóreggelt!
    Editorba google térképet hogyan lehet berakni ?
  • TTÁDÉ
    #19654
    Sziasztok! Mint már írtam javában építem Debrecent. Egy segítőkész embere lenne szükségem,aki gyárt kreál néhány egyedi objektumot,kereszteződést.Én is próbálkoztam vele,de nagyon nem megy nekem az objektumok készítése.

    Jelentkezzetek itt utána írok egy e-mail címet!!!

    Előre is KÖSZÖNÖM!!!!!
  • Zoliikp
    #19653
    Persze, ha garázsban felsorolod ezeket a kocsiszámokat...

    Javaslom az alap Spandau ailists.txt-nek az elemezgetését, sok minden le van írva.
  • alexander1993
    #19652
    Bocsánat, ez kérdés akar lenni.
  • alexander1993
    #19651
    Be lehet állítani, hogy a Teltow pályán az SD202-esek közül csak 3928-3967 rendszámok közlekedjenek csak.
  • Robi546
    #19650
    Köszi! :)
  • olimano2222
    #19649
    :) sok sikert hozzá
  • Robi546
    #19648
    Bejelentés a 2 mapról az egyik fiktív másik pedig a Szlovákia na szóval:
    Szlovákia/Felvidék mapon már ketten dolgozunk,én készítem a mapot Sosy pedig az Objecteket készíti hozzá, még egyszer Köszönöm Sosy hogy segítesz! :)

    A Fiktív pályával kapcsolatban pedig (amit tegnap raktam be képet róla) Norbi779 készíti,át adtam neki a pályát és én készítem a Slovakia mapot ő pedig a Fiktív mapot hogy hamarabb készek legyünk! :)

    További jó estét :)
  • Renault Agora
    #19647
    OFF: Sosy: Tudom én :D
  • matesz19
    #19646
    Ki jött egy mód a MAN LC-hez ami fel tuningolja egy kicsit buszunkat és 90 km/h-val száguldozhatunk. :)
  • TheSosy
    #19645
    OFF:Ezesetben szép vagy!:D
  • Renault Agora
    #19644
    Köszönöm!
  • TheSosy
    #19643
    Szép
  • Renault Agora
    #19642
    A kép még egyszer:
  • Renault Agora
    #19641
    Jó estét! Hoztam egy képet az Agoráról. Kár hogy nincs hozzá kijelző betű (vagy mi?) :(
  • Renault Agora
    #19640
    Engem elküldeni e-mailben kicsit nehéz lenne :D De amúgy már megoldottam és köszönöm a válaszodat!
  • Zoliikp
    #19639
    Magadat? E-mail-ben?
    Egyébként 225 MB-os emil-re dobna egy hátast a szerver...
  • Renault Agora
    #19638
    Sziasztok! Valakitől lehetséges lenne megkapnom a Renault Agorát, emailben?
    Üdv.
  • Zoliikp
    #19637
    Ha valakinek van kedve bíbelődni vele, akkor a cfg-ben kell átírni a használandó betűtípusra...


    Én pl. a DIN-re írtam, de a méret nem stimmel...
  • Routeres
    #19636
    A funkció egyébként működik, csak nem ír ki semmit a kijelző.