63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Routeres
    #20360
    Csak kicsit kellett volna visszagörgetni, mondjuk idáig.
  • Plett
    #20359
    hogy a fenébe lehet így szekvenciálisan beállítani az OMSI-t? :) nekem is DFGT-m van
  • tenkenorman
    #20358
    Tehát lehetséges külső dolgokat programozni hozzá... akkor már csak én és egy ügyes programozó kéne egy komplett szimulátorhoz
  • Routeres
    #20357
    Ejj, de sok szabadideje van valakinek.
    Ez már egyfajta megszállottság.
  • Frenklin737
    #20356
    Nagyon Komoly :)
  • gabor514
    #20355
    OFF:
  • gabor514
    #20354
    Az miért van, hogy betettem új AI kocsikat a pályára, a prioritást átállítottam 4-re de mégsem jelennek meg? Csak azt látom amit a parklist-be tettem.
  • fuszhi
    #20353
    OFF:Az egy nagyon jó kis kormány. Még javaslom, majd ha kijön ez ETS 2 őt próbáld ki.
  • Brad33
    #20352
    Ha esetleg valaki letöltötte a fájlt, és még nem írta át a szóban forgó fájlt, akkor csak kell EZT bemásolnia az OMSI főkönyvtárába.
  • Brad33
    #20351
    Okés, köszi, azért én is átnézem, csak este már siettem, hogy még akkor fel tudjam tölteni, és ezt nem vettem észre.
  • Brad33
    #20350
    Uhh, hát persze...a Humans mappát nem tömörítettem a pályához, és a sofőrt meg ugye átírtam új skinre. A következőben orvoslom ezt is, remélem, mindenkinek működni fog. Köszi az észrevételt!
  • Frenklin737
    #20349
    Az Miért Van Hogy Ha Kicseréltem A Menet jegyeket nem jelenek meg és 1 hiba üzenettel kilép a játékból? Tudna Valaki Segíteni
  • cSuwwi
    #20348
    az lesz
    megyek vele egy karikát és felírom hol lehet "eltévedni", majd megírom
  • Routeres
    #20347
    OFF: A TML-Studios készítette a játékot, az Astragon (illetve az Excalibur Publishing az angol verziónál) csak a kiadó.

    De szerintem ejthetjük a témát, nagyon nem ide tartozik.
  • omsidriver
    #20346
    Én megoldtam a problémát (engem is a forgalom betöltése közben dobott ki hibaüzenettel): a drivers fájlban kellett átírni a humans\axyz\man03.hum-ot humans\axyz\man01.hum-ra.
  • ozimak
    #20345
    OFF:Azt a bus simulator 2012-t ki se próbáljátok! Egy lapon se lehet említeni az OMSI-val! A fizika gyakorlatilag nincs nem érzed a busz súlyát kicsit sem, irányítás szar,és tényleg nagyon eszi a gépet... pedig a grafika se valami nagy só. Tapasztalatból mondom! 5 percet volt fönn a gépemen. Astragon megint kitett magáért.
  • Brad33
    #20344
    Hmm... És ha csak alacsonyabbra veszel mindent?
    Esetleg valaki nem tud rá megoldást, hogy milyen fájlt kéne meg feltöltenem a hibátlan működéshez, ha a forgalomra panaszkodik másoknak?
  • Brad33
    #20343
    Azt hiszem tudom, melyik kereszteződésre gondolsz. Okés, fel is írom, és a következő update-ben már benne lesz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért itt röviden leírom. Tehát ha jó kereszteződésre gondolok, akkor jössz a Seeburger Straße (ahol az 5N végállomása van, illetve a Brixplatze van mögötte) felől. Ez egy viszonylag hosszú egyenes, itt jön többek között a 94-es, 92-es és a 8-as járat is, illetve itt jönnek egy darabon a 21 és 21E körjáratok is. Na már most, ahol a 8-as elkanyarodik balra, arra kell neked is menned. Az első megálló a Seeburger Str. lesz, a második pedig valami Kolonie Haselheide (ezt valószínűleg nem így kell írni, csak fejből nyomom. Remélem tudtam segíteni! Ha esetleg megírod a másik két pontatlanságot is, akkor azokat is javítom, csak este az egész IBIS-t újra kellett csinálnom, hogy ne legyen 68MB helyett 2500MB-os mérete.
  • Frenklin737
    #20342
    Én Is Ezt Mondtam A Gyereknek.
  • TheSosy
    #20341
    Hogyan lenne már jobb az omsinál..
    Gépigénye jó nagy,a busz irányítás egy nagy kalap s*ar,aki játszott vele az tudja a többit.Úgyérzem az OMSI-nál jobb busszimulátort még 1 darabig nem fognak gyártani.
  • kem001
    #20340
    OFF: Talán annyiból jobb, hogy nem csak busz van benne, na de ez nem ide tartozik..
  • Frenklin737
    #20339
    Azt Mondják Hogy Ez a Játék Sokkal Jobb Mint az OMSI szerintem nem
  • szikszaicsabi
    #20338
    OFF: Sztem topikot tévesztettél...
  • Frenklin737
    #20337
    Itt Van Még 1 Ez Jobb http://www.youtube.com/watch?v=2uz6N6ZNJyc
  • Frenklin737
    #20336
    Bus Simulator 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=8sSn3jwCVgg
  • kem001
    #20335
    OFF: Elvileg 2 hét múlva jön ki a másik busz szimulátor, Astragon féle, szóval szerintem addig nem lesz belőle semmi..
  • wollnerd #20334
    Grrr..! Most először nem sikerül egy videó beszúrása...
    LINK
  • wollnerd #20333
    Ez hihetetlen!
  • GMI
    #20332
    Hogyan lehet letiltani a vonal/élsimítás-t?
  • Plett
    #20331
    OFF: Akárhogy is, de a rendelést visszavontam...
  • sandor72
    #20330
    OFF: Sziasztok!
    Megint késik a játék megjelenése az 576 kbyte -nál. Ma jelent volna meg de ismét átrakták az új dátum: Megjelenés: 2012.06.18.
    Nem értem mi lehet a gond, miért húzódik ennyit mert szerintem, hogy a magyarítás nem megy nekik azt nem hiszem el. Nagyon kíváncsi leszek meddig húzzák, de szerintem nagyon úgy nézz ki vagyis nagyon gyanús nekem, hogy nem is jelenik meg náluk és inkább az engedélyekkel van gond nekik.
  • LMG123
    #20329
    AI prioritást a beállításoknál kell állítani, nem editorban. :D
  • matesz19
    #20328
    Köszi a segítséget, de nem tudom használni az Editort és inkább nem nyúlkálnék benne ismeretlenül. Ha nincs erre jobb megoldás akkor inkább kuka a pálya és játszom mással.
  • nrgasdasd
    #20327
    természetesen a piority-t 4 re :)
  • nrgasdasd
    #20326
    Hali!

    Én is már találkoztam vele, ha minden igaz, arra jöttem rá, hogy akkor dobja ki ezt a hibát, amikor betöltésnél "ütköznek az AI buszok, tehát 1 időben egy helyről kettő vagy több busz akar indulni, EDitorban tedd az AI pioritit(nem tudom hirtelen, hogy írják:D ) akkor talán jó lesz. :)
  • hungaryws
    #20325
    Szia!

    Lehet, hogy megvan a hiba, amikor kijelzi a német nyelvű hibát azt forgalom betöltésénél dobja ki, kipróbáltam azt, hogy az Option---> MI forgalom beállításnál, itt levettem mindent 0-ra.(Parkoló autók, látható emberek...), láss csodát elindult a játék, de így meg nem tudok utast szállítani, mert nincs utas a megállóba. :D
  • matesz19
    #20324
    Sziasztok, ti próbáltátok már az új Langbach pályát az OMSI.CZ oldalról?? Mert nekem betöltéskor ilyen hibával megáll és csak feladatkezelővel tudok ki lépni a játékból (minden fáljt bemásoltam ami az Langbach.ams-ben volt), de más pálya viszont megy rendesen hiba nélkül.
  • ozimak
    #20323
    OFF:Azt elhiszem :)) Csak azt viszont nem igazán lehet másra (pl. F1 vagy más autós játékok) használni :)
    cSuwwi: Én azért inkább a G27-re szavazok az acél csapágyak miatt!
  • matesz19
    #20322
    OFF: Kíváncsi leszek hogy ma mikorra tolják ki az OMSI kiadását... Mert elvileg ma jelenik meg, de szerintem nem fog.
  • cSuwwi
    #20321
    OFF: használt G25 is teljesen jó, nem mindegyik van szétverve, meg kell nézni átvételnél. és sokkal olcsóbb mellesleg. szerezni kell bontóból valamilyen kisebb kormányt, botváltót meg láttam már itt is parfisnyélből. kis kreativitás és lehet realisztikus