63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Ikarusfan
    #20320
    OFF: Lenne rá helyem és pénzem, csinálnék én neked élethűbbet (egy kis Ikarus kormány, szebb váltó...stb) :D
  • ozimak
    #20319
    OFF:Tudom,hogy nagyon drága a G27 de higgyétek el nekem,megéri Én is sokat gyűjtöttem rá amíg meg tudtam venni,de ég és föld. Pedig előtte egy MOMO-m volt,az sem volt rossz. Aki gondolkozik rajta annak csak ajánlani tudom! A 900 fokos fordulás,hatsebességes váltó,acél pedálok,a kormány pedig kézzel varrott bőr. Ennél élethűbb már nem nagyon lehet,főleg ehhez a játékhoz. Szerintem megéri többet gyűjtögetni rá inkább és azt megvenni!
  • cSuwwi
    #20318
    egy apró észrevétel: az irányjelző sárga nyilaknál az új járatok száma is legyen bent mindenhol.
    mentem a 19-essel egy kört U Alt...-tól, és 2 helyen nem volt egyértelmű, egy helyen meg lövésem nem volt merre kéne menni. ez a hely a seeburger volt talán. egy kereszteződés 3 felé lehet menni, a 8-as ki van írva hogy balra, utána 9x jobbra, a többi előre. de 19 sehol, gondoltam akkor előre, de az első megállóban sincs 19. akkor merre? :D
  • matesz19
    #20317
    OFF: Nekem egy ilyen van az OMSI-hoz, egy Logitech momo és teljesen megfelelő hozzá, igaz szekvenciális váltó van hozzá de ha automata busszal játszol akkor tök mind1. Itt tudsz is venni egyet magadnak ha még nem vitték el.
  • Ikarusfan
    #20316
    Ugye ezt alapból versenyautós játékokhoz találták ki. Ott valahogy tényleg jobban kézre áll így, mint fordítva.
  • bence099
    #20315
    menyiért vetted ?
  • Brad33
    #20314
    Szép jó estét! Bár holnap reggel érettségizek, a sok tanulás mellett kicsit bűvölgettem az Editort is. Ennek eredménye egy kics környezeti átalakulás, illetve két új, nagyon hangulatos járat - az egyik szerintem legalábbis kifejezetten.
    Az előzőekben sokak panaszkodtak (kb. az V1.5-ös verziót követően), hogy nem indult nekik a pálya. Sajnos nem tudok rájönni, mi lehet a gond. Másoknak - köztük nyilván nekem is - továbbra is normálisan működik a szóban forgó map. Tanácsolni esetleg azt tudom, hogy töröljétek le a fent lévő berlini pályákat, de így sem garantált a siker - csupán egy ötlet.
    Íme: Berlin Spandau 2012 (V1.9)
  • olimano2222
    #20313
    nekem kicsit furcsa volt a le fel váltásod :) mert lefele lefele kellene váltani nem ? :) de amúgy jó a videó grat
  • Routeres
    #20312
    OFF: Ne is mondd, 5 percig autóztunk felfelé a garázsban, 0,25 emeleteket megy fel... Az egész parkolóház tök üres volt.

    Mentségemre szóljon, hogy eredetileg kamerát mentem nézni, miután az Europarkban nem volt megfelelő. A DFGT a véletlen műve volt.

    De mint minden kocka, én is rühellem a plázákat.


    Milyen jó a hangulat.
  • Ikarusfan
    #20311
    OFF: Te jó ég, milyen helyeket látogatsz te? :D
    Én 34-ért vettem a neten, de egy rakás helyen szint úgy ennyiért árulják. Persze láttam már 50-ért is... XD
  • Routeres
    #20310
    OFF: Annyi volt a szerencsém, hogy 33-ért meg tudtam venni a KöKi-ben az Euronics-ban, egyébként 45-55 között mozog. De ha a 900° felé kacsintgatsz, akkor egy használt alternatíva még mindig szóba jöhet.
  • kem001
    #20309
    OFF: Köszi az infót mindkettőtöknek, de előbb jöjjön meg végre az eredeti OMSI.. Remélem július előtt megjön, különben nem fogom tudni átvenni, mivel nem leszek nyáron fővárosban :S
  • Ikarusfan
    #20308
    OFF: Azért azt is vedd figyelembe, hogy a Logitech elég tartós is, de ami fontosabb, hogy 900°-os fordulással bír - én nem is ismerek más gyártót, aki ilyennel büszkélkedhet, legalább is ilyen olcsó modellben. És ugye nem mindegy, hogy irányonként felet, vagy másfelet fordul a kormány.
  • kem001
    #20307
    OFF: Pedig őszintén megvallva, az lenne számomra a legideálisabb, főleg úgy, hogy van PC mellett játékkonzolom..
  • Routeres
    #20306
    OFF: Nem is azért írtam, félre ne érts. Csak információ gyanánt leírtam, hogy újonnan nem lehet más típust beszerezni a felsoroltakon kívül.
  • kem001
    #20305
    OFF: Épp vaterán nézegetem őket, elég olcsón lehet már venni őket.. Amit meg írtál, az meg sajnos nem a legolcsóbb kategória, főleg a G27.
  • Ikarusfan
    #20304
    OFF: PM ment a témában.

    Hihetetlen, hogy másfél év alatt nem tűnt fel ez a két funkció... :D
  • Routeres
    #20303
    OFF: Ha kormány, akkor szigorúan Logitech. Használtan lehet olcsón szerezni, de sajnos a termékpalettán újonnan csak a DFGT és a G27 szerepel. A Logitech-et biztos megeszi az OMSI, de nincs kizárva, hogy más márkával is haverok lesznek.
  • kem001
    #20302
    OFF: Azt nem tudod, hogy bármiféle kormány jó e a játékhoz? Jó ideje gondolkodok kormány vásárlásán, persze minél olcsóbban..
  • Routeres
    #20301
    Ezer örömmel, de szerintem egy kép többet mond minden szónál:
  • Ikarusfan
    #20300
    Szabad megtudnom, hogy hogyan oldottad meg a szekvenciális váltóval a váltást? Tudtommal az OMSI-ban billentyűhöz (vagy kontroller gombhoz) csak fokozatot lehet rendelni... Egyébként nekem is ilyen kormányom van :)
  • kem001
    #20299
    Ez a busz még fog pár kellemes meglepetést okozni addig, amíg kiadják szerintem..
  • Routeres
    #20298
    A p*csába, megölték pókembert! Ti szemetek!

    Viccen kívül, marha jól néz ki, jó ötlet.
  • matesz19
    #20297
    De k***va jóóó :D Ezt meg kéne csinálni a többi buszokra is. :D
  • olimano2222
    #20296
    mi a szar ? : D ez nagyon király ...
  • kem001
    #20295
  • bpyfan
    #20294
    Igaza van. Igazi buszon olyan túlfogyasztásod lenne mint ház.
  • Routeres
    #20293
    Mondod ezt annak, aki Need for Speed-en nőtt fel, és akinek a busz nem más (sarkítok!!!), mint egy nagy kerekes doboz, ami mindig akkor van tele nyugdíjassal, amikor én utazok.
  • adam993
    #20292
    Hova forgatod azt a buszt?:D 1000-1500 között van a hasznos fordulattartomány.:D
  • TheSosy
    #20291
    Látom neked is le van tiltva a vonal/élsimítás.
    Nekem is dobott a játékon kb. 10 FPS-t.
    OFF:Csini a monitorod
  • Elektron814
    #20290
    Újabb teszt ( Ha nagyon zavar nem dobálom fel ám a videókat!! :) ):

  • Routeres
    #20289
    Csak jöjjön el a hétvége, én kidöglésig OMSI-zni fogok ezzel a szépséggel.



    Megjegyzés: A kormány a videó készültekor kb. 30 perce képezte a tulajdonomat, szóval elég szokatlan volt, bénáztam is rendesen, de az élmény... az élmény... azt csak azok tudják, akik kipróbálták már így!
  • Zoliikp
    #20288
    Manuális váltó, csicsásított fülke,(ami arra jó, hogy ne láss ki), már benne van a billentyűzet kiosztás, de még egyszerre mozog a nyitó/záró gomb, festhetőség nincs...
  • omsifan
    #20287
    Az alap man motorja gyengébb még a Rába szívómotornál is.
  • tenkenorman
    #20286
    tuning... meg sem merem nézni.
    egyébként nem tartjátok túl fürgének az ikarust, kb olyannak kéne lennie mint a man-eknek vagy gyengébbnek nem?
  • gabor514
    #20285
    Ezta módot valaki kipróbálta már?
  • Brad33
    #20284
    Berlin Spandau 2012.
  • alexander1993
    #20283
    Melyik pálya ez?
  • ozimak
    #20282
    De jók,már bent is vannak,csak éppen nem akartam volna azt,hogy egymás hegyén hátán vannak a "lakótelepek" :) Tehát egy fajtából 5-6 itt a másikból 5-6 ott :) Utána megint egy... :)
  • Robi546
    #20281
    Oké,nincs mit.