63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bpyfan
    #20160
    Milyen orosz pálya?? Ezzel még nem találkoztam. Adj már egy linket léci.
  • matesz19
    #20159
    Ilyet már láttatok?
    Az új orosz pályán a teherautó átlátszó lett, de még sem teljesen.


    Ja és valaki tudja hogy milyen járat megy rajta? Mert én nem találtam hozzá semmi járat tájékoztatást vagy IBIS kódot. Előre is köszi.
  • halaszfi
    #20158
    Nem hiszem,hogy ki akarod próbálni.Nincs ajtó,nincs szinte semmi animálva,csak a kormány és a kerrekek.Sz.tem nézz róla videót,ha mégis kell szólj priviben.
  • Brad33
    #20157
    Válassz számot a busznak (jobb oldalt).
  • Robi546
    #20156
    Próbáld meg így: a busz mappájában másold bele a regs fájlt.
  • ekepista
    #20155
    sziasztok az ikarus 280 as buszt honé lehet leszednem előre is köszi
  • Tirdi
    #20154
    [IMG][/IMG]
    Ez mért van, hogy tudom megoldani?
  • Routeres
    #20153
    OFF: Priviben folytassuk, ok?
  • halaszfi
    #20152
    SAPPHIRE 11190-02-20G
    HD6450 1GB GDDR3 PCIE ?
  • sirenato
    #20151
    oké! köszi
  • kem001
    #20150
    Ha felteszed a legújabb verziót, a régit töröld előtte, ne felül írd
  • sirenato
    #20149
    Hali! letöltöttem az Ik.263-at és mikor a pályán választanám ki akkor nincs képe, és csak a sofőrt adja be ami ugrál.Ja meg a busz mappákába bevan rakva az aut.váltóhoz szükséges cucc, de a buszba benne van, de nem működik.Vajon miért?
  • Zoliikp
    #20148
    Lentebb már írtam, hogy ez a verzió (0.8.7) inkább csak jelzés, hogy a készítő megoldotta az ajtó vezérlést külön gombokkal, valamint a festhetőséget.

    Ezért van csak manuális váltóval, de majd csak kijön automatával is...
  • Routeres
    #20147
    Azért az OMSI-nál is számít a videokártya.
    Meg illő úgy építeni a vasat, hogy az alkatrészek összhangban legyenek, kocka szavakkal: kihajtsák egymást. Tehát a leendő proci és RAM mellett egy HD3850 kevéske...
    Na de inkább OFFolom magamat...
  • kem001
    #20146
    VGA és processzor számít, csak sajnos több magos processzorral semmit sem érünk..
  • halaszfi
    #20145
    Bocsi:megjelenik,3,3GHz.
  • halaszfi
    #20144
    Remek!Mire megjelenil,meglesz a 3magos 3GHz-s procim,8gb ram,tán 1 jobb vidikari.Az mennyit számít?(A VGA.)
  • dgufoplast
    #20143
    Nincs meg mert formáztam a gépet és el szált de nem sokból tart össze rakni de viszont meg várom a csuklós mant és akkor már csinálom az Ikarus 435-szériát majd de fel rakhatod de én privátba osztogattam csak valaki fel töltötte nem tudom ki volt de én csak privátba adtam oda másnak le is írtam akinek kell privátba keressen meg érte és úgy küldtem el a linket másnak (nem voltam itthon csak azért írtam ilyen későn pár óra el téréssel)
  • rarma
    #20142
    Na megprobáltam mindenféle variációt a manuális és az autómata Ik263-al,de sehogysem jó az Ik263 automatába,hogy legyen abba is repaints mappa,és tudjon az ember beletenni,új repaints-t.
    A manuális Ik meg annyira nem jön be nekem.
    Én inkább maradok az autómatánál.
    De azért köszi a segítséget Zoliikp és vikimaki1
  • Routeres
    #20141
    6 Eurót fog kérni érte a srác. Most olvastam a hivatalos fórumon, hogy a következő verzió ingyenes lesz azoknak, akik megvették az előzőt.

    A másik fórumon kellőképp kiveséztük, miért problémás egy pálya pénzért árulása...
  • Robi546
    #20140
    Szóval az Ústi nad Labem fizetős lesz ? :O Igaz hogy minőségi pálya,stb.. de szerintem ha fizetős lesz senki se ad pénzt egy pályáért,inkább készít maga,én legalábbis nem adnák érte pénzt. Na de hát ez van. :D
  • Routeres
    #20139
    Minőségi pálya lesz, ez tény, de 6 euróból nagybevásárolok Steam-en...
    OFF: És minden hátsó szándék nélkül, de ugyan ezt tudni fogja Börzsöny is, ingyen...
  • Renault Agora
    #20138
    Sziasztok! Automata váltót nem tud valaki az új ikarushoz? (263 Version 8.7) Üdv.
  • Robi546
    #20137
    Ústi nad Labem,várom már előbb néztem meg a vidit (2011 szeptemberi még) de nagyon jól néz ki most is. :)
  • Zoliikp
    #20136
    Ne sértődj meg, de majd a számítógép "lejegyzi", hogy mikor töltötte le...
    Természetesen várjuk(!?!)
  • halaszfi
    #20135
    2012.06.29:Az Usti nad Labem megjelenése.Feljegyezni naptárba!:-)
  • Zoliikp
    #20134
    Ezek szerint magán jellegű lesz a változtatás...
    Az baj, ha nincs, mert akkor nem ért véget a jelenség, hiszen a model cfg-jében létre kell hozni az utalást, hogy egyáltalán keresse a festést.

    Kukkold meg az újabb 0.8.7-es verziót, ahol az egyikben szerepel...
  • rarma
    #20133
    Nekem a ik263-ba nincs repaints mappa
  • vikimaki1
    #20132
    Ott van a texture mappában a Repaints mappa. Abba kell bele rakni.
  • rarma
    #20131
    Köszönöm a választ
  • Frenklin737
    #20130
    Valaki Tudna Ilyet Csinálni A z Ik260-ra http://iho.hu/hir/a-malev-uezemi-autobuszai
  • szikszaicsabi
    #20129
    Nagybörzsöny jó lesz?
  • Zoliikp
    #20128
    Nem néztél utána...
    Az általánosan elfogadott könyvtárnév a Repaints.
    Legalábbis a 263-as esetében...
  • rarma
    #20127
    Készítettem egy mappát festésnek az Ik263-ba a Texure mappán belül Werbung néven és ebbe tettem bele a két fájlt, a jpg-t és a cti fájlt,de mikor kiválasztom a buszt,nem jeleníti meg a festési választást mi lehet a baj?.
  • rarma
    #20126
    Egy kérdésem lenne,az Ik263 busz,
    agria volán ffestében a
    .cti fájlt hova kell betenni?
  • Robi546
    #20125
    Oké. :)
  • seresa
    #20124
    Nagyon örülök,hogy tetszik az ötlet :). Ha belejövök az építkezésbe akkor egy ilyet szeretnék majd én is megvalósítani...
  • TTÁDÉ
    #20123
    Ez az ARC mikorra lesz kész egész jó?
  • Renault Agora
    #20122
    Ha nincs fent persze
  • Renault Agora
    #20121
    Szia DG! A saját buszod nincs meg? :D Nekem megvan a busz felrakhatom-e DATA.hu-ra?