63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bpyfan
    #20200
    Hát igen jólenne. Kár hogy nem értek hozzá.
  • bence099
    #20199
    ez majd egyszer letölthető lesz ?
  • Zoliikp
    #20198
    Szia!
    Szívesen segítünk mindenben, de tessék megjegyezni, vagy a böngésződdel megjegyeztetni:
    http://omsihu.wordpress.com/category/palyak/
    Ez egyszerűbb...
  • Zoliikp
    #20197
    Ez csak a festést mutatja, és ha nincs jól elkészítve, akkor ilyen látványos...

    Ahhoz, hogy hozzáépítsen valaki falut, utat, sok szerencsét kívánok. Jól meg kell nézni, hogy melyik Tile-t lehet bővíteni, mert nem biztos, hogy hézag nélkül, pont olyan magasságba tudja emelni, mint a mellette levő van...
  • ekepista
    #20196
    sziasztok eltudnátok nekem az omnisk pályának aletöltési linkjét küldeni előre is köszi
  • Brad33
    #20195
    Nálam egy másik festésnél volt ugyanez a hiba, ezért még nem is próbáltam ki, de Zoliikp hozzászólása után majd megnézem! :)
  • Zoliikp
    #20194
    Semmi gond nem lesz vele, ha elindítod.
    a cti-fájlban van a hiba, nem befolyásolja a játékbeli megjelenítést...
  • Brad33
    #20193
    Szerintem pár kisebb falut egy igazán hozzáértő és igényes pályaépítőnek nem okozhat különösebben nagy gondot.
  • bpyfan
    #20192
    Szerntem nem rossz. Persze lenne mit javítani rajta PL: menetrend és lehetne kicsit hosszabb több megállóval.És ez lenne a tökéletes helyközi járat
  • TTÁDÉ
    #20191
    Sziasztok!!!!

    Miért van ez???
  • Elektron814
    #20190
    Ikarus 260 Test : Ja és tudom, hogy száguldoztam egyet, direkt így lett tesztelve. :

  • Brad33
    #20189
    Bár nem vagyok jogász, de miután valaki publikál valamit (adott esetben ezt a pályát), akkor elvileg bármilyen módosítást követően ismét publikálhatjuk, ha feltüntetjük a nevét. Más kérdés, hogy nyilván etikusabb és tisztességesebb, ha előleg áldását adja rá.
  • matesz19
    #20188
    Csak gondolom engedély is kellene ahhoz hogy bele lehessen piszkálni, mert én se örülnék ha kiadnék egy pályát és feljavítanák a tudtom nélkül.
    De olyan mint ha lopták volna ezt a pályát és nem lenne még befejezve... Vagy csak nekem tűnik úgy?
  • Brad33
    #20187
    Ha mondjuk valaki kiegészítgeti objektekkel, esetleg úthálózattal (ebben annyira nem vagyok jó), azt nagyon szívesen megcsinálom, hogy hozzáadok pár járatot... talán még a pályaépítésbe is tudnék segíteni egy kicsit.
  • Routeres
    #20186
    Gépbarát pálya, pár "egyedi" objekttel. Más pozitívuma nincs. Tényleg ki kéne pofozni kicsit. :)
  • Brad33
    #20185
    Maga a pálya amúgy jó? Mert a menetidőt módosítani elég egyszerű, és ha megéri, szívesen megcsinálom.
  • matesz19
    #20184
    Annyira gyors járat hogy van benne kb. 6 megálló végállomássokkal együtt. De ha még valaki bele tenne úgy 10 megállót akkor még lenne értelme is, de így...
  • bpyfan
    #20183
    Akkor ez valami gyorsjárat?
  • Zoliikp
    #20182
    Szerintem ez az a pálya, ahol a forgalmat lejjebb veszed, és lehet "száguldozni".
    Utasokkal...
  • bpyfan
    #20181
    óó Kárérte pedig jól néz ki. Azért köszi!
  • olimano2222
    #20180
    nincs mit :)
  • kem001
    #20179
    Az lesz az, köszi
  • olimano2222
    #20178
    OFF:
    Nem erre gondolsz ?
  • Zoliikp
    #20177
    Nem állítottam semmit, a buszkonvertálás miatt egyfajtát használok.
    Elindítottam, ennyit mutatott.
  • kem001
    #20176
    OFF: Hogyan növelted meg az fps-t, hogy magasabb legyen mint 30? Nézegettem beállításokat, de nem találtam rá, vagy nem néztem meg alaposan..
  • matesz19
    #20175
    Feltudnád dobni azt az 1 fájlt a data.hu-ra? Mert én nem vagyok jártas az ilyenben, és nem szeretném elrontani se. Előre is köszi :)
  • Zoliikp
    #20174
    Picinyke segítség:


    Az ailists-ben ellenőrizni a buszok nevét, elérési útját;
    a járatszám: 015;
    és akkor működik a Route-nak a 01-02-es megszokott száma...
  • matesz19
    #20173
    Ja akkor lehet azért, most bele gondolva busszal sem találkoztam. :D És akkor a menetrend is változik? már mint több busz lesz?
  • Zoliikp
    #20172
    Mindjárt javítok rajta, ugyan is az ailists-ben a kétfajta aibusz elérési útvonala nem egyezik...
    Ha nincs ai, akkor utas se...
  • matesz19
    #20171
    Igen, be másoltam minden mappát. A hof fájlt is mind a 2 MAN-be, de a Route nekem sem jön be. Próbáltam a 92-es ablakkal is úgy sikerült félig-meddig, de utas nincs a megállóban, hiába aktív a menetrendem...
  • Zoliikp
    #20170
    Az összes mappát felmásoltad megfelelően?
    A megjelenítés rendben, viszont a Route megadásával problémám van...
  • matesz19
    #20169
    Sajnos igen. :(
  • kem001
    #20168
    Ha újraindítod a pályát, akkor is ugyan így jeleníti meg?
  • Frenklin737
    #20167
    Nagyon KöszönömBKV Festés Van Hozzá
  • matesz19
    #20166
    Akkor nem értem miért csinálja ezt, mert semmi hibát nem jelzett hogy kellene neki, bár nagyon nem zavar csak furcsa volt hogy ilyen.
  • matesz19
    #20165
    Tessék. :)
  • kem001
    #20164
    Nálam rendesen megjeleníti őket...
  • Frenklin737
    #20163
    Valaki Be Tudna Linkelni Egy Sima Ikarus 260-ast
  • matesz19
    #20162
    Itt megtalálod, bár elég unalmas mert utasokat se lehet vele szállítani és a menetrendet se tudod tartani hiába nyomod tövig a gáz pedált... olyan mint ha be se lenne fejezve a pálya...
  • dgufoplast
    #20161
    Omsi.hu-n ott van egyből a legelső