63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gabesz012
    #20400
    Lol, tényleg, látszik régen mentem már gyári busszal, az SD-k közül is mindig a "modern" verzióval megyek. De azok is csak félig automaták, mert csak a hátsó ajtó működik úgy.
  • gylacus
    #20399
    Meg tudná mondani valaki a Berlin Spandau 2012 pálya IBIS kódjait?
    köszi!
  • generalGGabe
    #20398
    Készül Börzsöny is. Ipolypásztó: Pillantás a hídról



  • gabor514
    #20397
    Itt vannak a képek:
    GTU-882 Szentes
    GTU-880 Hódmezővásárhely
    GTU-880 hátulja
    és köszi!
  • fiat126
    #20396
    Sziasztok!
    Gratula a járgányodhoz csak így tovább
  • Robi546
    #20395
    Nincs mit! :)
  • BkvFan
    #20394
    Köszönöm! :)
  • gumikacsa
    #20393
    Ez annál kicsit komolyabb "játék"
  • atty707
    #20392
    Az összes gyári buszban benne van az automata nyitás/zárás
  • bence099
    #20391
    ha meg mutatod a képet akkor igen :D
  • Robi546
    #20390
    Ha "Tile" -ra gondolsz akkor a Create New Tile gombbal hozhatsz létre egy újat ha üres helyre kattintasz.
  • BkvFan
    #20389
    HELP!!!
    Sziasztok egy pályát építek és nem tudom hogy lehet meg hosszabbítani,valaki tudja?
  • dgufoplast
    #20388
    Itt meg találod
  • Bustom
    #20387
    Srácok! Valaki feltudna tenni nekem, mondjuk datára egy normálisan működő Ikarus 415, meg Ikarus 260-ast? Legújabb változat, meg hangok legyenek benne légyszi! Előre is köszi aki segít!
  • gabesz012
    #20386
    Ez a MAN tesztbusz, több buszon nincs ilyen rendszer, csak a villamosokon láthattál ilyet. Apropó, jó lenne egy ilyen visszazárós script az Omsi-ba is. :) A Lion's city-n van automata nyitás, abból nem lehetne megírni a zárást is?
  • Erlau Trans #20385
    Köszi, kipróbálom :)
  • Erlau Trans #20384
    OFF: egy ideje kint vannak már pedig, én már tavaly is láttam
  • dgufoplast
    #20383
    OFF:Ez valami új fejlesztés lenne szerintem vagy lehet eddig is volt ez csak nem írták ki :D
  • gabor514
    #20382
    OFF:Ilyen kiírást sem láttam még
  • 5665
    #20381
    CSak egy próbára kell :) Köszi a többi ikarus omsiba már megvan :)
  • 5665
    #20380
    KÖszi :)
  • gabor514
    #20379
    Nagyon jól néz ki.
  • gabor514
    #20378
    Valaki meg tudná csinálni az Ikarus 263-hoz ezt a festést?
  • gabor514
    #20377
    Innen letöltheted.
  • tenkenorman
    #20376
    nincs még nagyon félkész, bugos állapotban van. nem érdemes letölteni. viszont nem csuklós ikarus van már! omsi.hu
  • 5665
    #20375
    Üdv! Láttam fent csuklós IKARUS 280-ast ! Azt nemlehet valahonnan let9lteni? vagy még nincs kész?
  • tenkenorman
    #20374
    #20371 - GRAT!

    amúgy nem tudjátok miért nem működik a Teltow nevű pálya? addonok is fenntvannak, kézzel, és a managerrel is telepítettem de semmi... nem látja...
  • gabor514
    #20373
    Próbáld ki ezzel a beállítással. Ez a teltow-hoz volt csak csökkentenem ellett az ai forgalmon mert nállam is fehéredett minden. Meg a text memóriát növelni kell a Lion's City-nek nem elég az 500MB. Nálam annyi a hiba ezen a pályán, hogy a Zoologischer Garten-nél lemegy 10 alá az fps és ugrál a busz, addig nem tudok tovább menni mííg az le nem áll, de ugyanezt csinálja 1 helyen a Kispest pályán is, arra tud valaki megoldást, hogy ne ugráljon a busz?
  • atila4
    #20372
    Csak így tovább. Eddig jó!
  • TheSosy
    #20371
  • hungaryws
    #20370
    Szia!

    Köszönöm, végre működik!
  • generalGGabe
    #20369
    Fasza!
    Mikor jön ki omsihoz?
  • Brad33
    #20368
    Letöltötted az utólag linkelt fájlt?
  • kitt2000
    #20367
    betöltés közben hibát észlel a játék.
  • Erlau Trans #20366
    De hogy csak ezzel a busszal szórakozik ezen a pályán... A 260assal gond nélkül ment.
  • gumikacsa
    #20365
    És ez:
    :P


  • Routeres
    #20364
    Ilyeneket teljesen véletlenszerűen produkál az OMSI. Valószínűleg csak egy bug, ami nálad pont akkor és ott fordult elő. Nekem csinálta már Berlinben meg Grundorfon is.

    Az említett modok nálam is fent vannak, de a busz él s virul.

    Úgy érzem, hogy a a pálya a ludas. (Mellesleg nekem az 1.0-ás Teltow-ot leszámítva egyetlen egy verziót sem sikerült telepítenem...)
  • Erlau Trans #20363
    És még annyit, hogy karambol, ütközés nélkül teljesített menet után is produkálja. De biztos ami biztos alapon kikapcsoltam a beállításokban az ütközést.

    A buszhoz még annyit, hogy a omsi.wordpressen megjelent kiegészítők közül a műszerfal módosítás, a leszállásjelző visszajelzés módosítás és a légkondi van fent.
  • Erlau Trans #20362
    Teltow-n kanyargok, vagyis kanyarognék a MAN Lion's Cityel. A busz fél kanyar után egész egyszerűen elromlik, vagy nem tudom mi lesz vele.

    Egy idő után sebességben ha felemelem a fék pedált akkor minimálisan gurulnia kéne, de ez nem gurul (pl. lámpánál). Ezzel egy időben menet közben leveszem a gázról a lábam, a busz határozottan lassul (nem annyira mint a retarderrel és még retarder hang sincs), olyan mintha enyhén nyomnám a féket. Pár km múlva pedig egész egyszerűen nyomnom kell a busznak, hogy legalább a 40km/h sebességet elérje. Ez idő után újabb hiba jelentkezik, hiába nyomok satu féket, szép kényelmesen lassít a kocsi, satu féknél simán túlcsúszok mindenen. Ezzel egy időben pedig azt is produkálja, hogy menet közben ha léptetek az IBIS-en, fogja és kinyitja a hátsó ajtókat (ha van jelezve). Ezután ezzel szórakozik rendszeresen, ezek után nyílik összevissza, menetközben is tudok akár ajtót nyitni. Ezután a busz már használhatatlan, nyomom neki mint állat, mégis vmax: 20km/h..... itt meguntam, és töröltem a buszt, majd beraktam újra (akkor meg azt produkálja az OMSI, hogy nem tölt be minden textet rendesen a buszon/buszban, csak fehérség).

    Áramtalanítottam, kattintottam a villáskulcsra, újraindítottam a buszt, ezt többször megtettem és nem változott semmi. Először azt hittem a kormányom bolondult meg (fékezés érzés, fékezés kihagyás, alig megy...), de nem, mert az OMSI is azt jeli Shift+Z tájékoztató szöveggl, hogy a féket tövig nyomom, vagy épen a gázt, de én nem ezt érzem. Megnéztem a beállításokban, újrakalibráltam (még a drivert is újra tettem), kihúztam, visszadugtam, de semmi....

    Nem először jött elő a probléma, valamelyik nap a végállomáson lekapcsolva minden, D-ben a busz, westing is behúzva és mégis fogta magát és elindult.... belső hőmérséklet egyszer csak valami 2 ezer fok lett, a motorhőfok meg valami 5 ezer... és folyamatosan emelkedett a számláló, mintha kötelező lenne.

    Másik pályán keveset mentem ezzel a busszal, tehát a pálya hibáját nem tudom kizárni, de nem hiszem, hogy a busz fizikájához sok köze lenne (de a fene tudja...). 260-assal mentem még hasonló km mennyiséget mint a MAN-nal, ott nem volt hiba.

    Ezt más is tapasztalja ennél a busznál (esetleg ezen a pályán)?
  • Plett
    #20361
    hú ne haragudj, csak az utóbbi napokban nem követtem a hsz-eket :(

    köszi szépen! ;)