63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • atty707
    #20602
    Nem unjátok még ezeket a "mikor lesz???" rinyálásokat?
  • LMG123
    #20601
    De felesleges azzal tölteni az időt, hogy ezeket beállítgasd billentyűkre, amikor elég csak a door.osc fájlt felülírni. :D
  • omsidriver
    #20600
    Egyáltalán nem felesleges, én is ezzel használom.
  • Frenklin737
    #20599
    A következő Busz mikorra várható?
  • LMG123
    #20598
    OFF: Szivesen.
  • LMG123
    #20597
    Ez felesleges...a módosítást kell letölteni, amit nemrég linkeltem.
  • Erlau Trans #20596
    Mondom én, hogy vaksi vagyok, köszi...
  • omsidriver
    #20595
    Az ajtók billentyűzetről való irányításához egy kis segítség:
    bus_doorfront5_open 3. ajtó nyit
    bus_doorfront5_close 3. ajtó zár
    bus_doorfront1_open 2. ajtó nyit
    bus_doorfront1_close 2. ajtó zár
    bus_doorfront0_open 1. ajtó nyit
    bus_doorfront0_close 1. ajtó zár
    bus_doorfront7_open 2., 3. ajtó nyit
    bus_doorfront7_close 2., 3. ajtó zár
    bus_doorfront8_open össz ajtó nyit
    bus_doorfront8_close össz ajtó zár
  • Brad33
    #20594
    Ha nem lenne nagy fáradság, esetleg felraknád valahova majd a teljes buszt? Attól tartok, nem ez volt a hiba, mert továbbra sem jeleníti meg a buszt, és egyesével felrakosgatni minden modot és rájönni, hogy mi a hiba, kicsit időigényes. Előre is köszönöm, ha meg tudod oldani!
  • Zoliikp
    #20593
    A változás annyi, hogy a sorrendet opl-fájlban átírtam:
    [dll]
    blinker.dll

    [varlist]
    3
    lights_blinker_l
    lights_blinker_r
    haltewunschlampe

    Így azt értem el, hogy a NumLock a balra, a Scroll Lock a jobbra irányjelzés, valamint a Caps Lock a leszállásjelzőként üzemel.

    Az eredeti sorrendben viszont jobbra a Caps Lock van állítva, és nincs leszállás jelzés, ha közben az jobb irányjelző is megy.
  • LMG123
    #20592
    Erről már volt szó régebben is, viszont azt hiszem tegnap linkeltem ide be az ajtó módosításának fájlját, hogy lehessen billentyűzetről is működtetni... :) Keresd meg! :D
  • Erlau Trans #20591
    263, kipróbáltam a legújabbat. Szép meg minden, belső tükör nézet jobb mint eddig, meg úgy a néezetel, pár text is jobb. Az már rejtély marad számomra miért nem lehet az ajtókat vezérelni billről, így ezáltal kormányról sem... nah mindegy. Bizonyos szempontból jobb, másból viszont visszalépés... jelentek meg itt modok az előzőhöz, azokat miért nem építette bele (persze a készítől engedélyével)... Illetve kérdés, legalább a csengőt, meg a bill. vezérelt ajtót nem tudná valaki belerakni, aki ért is hozzá, mert nekem nem ment többszöri próbálkozás után sem.

    Szépek jók ezek a festések, nagyon fasza ez az kerék is hozzá ami tegnap itt megjelent (köszönöm!!!), de így jelenleg macerás vezetni bill.ajtókezelés nélkül, gondolom nem csak nézegetni akarja mindenki (ha van ilyesmi hozzá és én vagyok vak, akkor elnézést...).
  • Brad33
    #20590
    A te verziódban milyen modok vannak telepítve?
  • Routeres
    #20589
    Olyasmi.
    10-én volt Berlinben ilyen nosztalgia buszos-fotózós-OMSI-s különjárat Spandauban. Olyasmi volt, mint a gyermeknapi UV-zás Pesten.
  • TTÁDÉ
    #20588
    Köszönöm
  • halaszfi
    #20587
    OFF: Hol találjátok ezeket a jó képeket?
  • olimano2222
    #20586
    OFF: Felesleges nyugodj meg....... :D
  • halaszfi
    #20585
    Blender,3DSMax+DE,Zmodeller+DE.DE=Deep Exploration.De ez és a 3DSMax fizetős.Ezután valahogy a .x fájlból .sli-t kell csinálni,és a la carte.
  • bocskor3
    #20584
    Amúgy meg kérdezd snyperD-t ő készíti, de majd nyár végére várható egy fiktív távolsági busz GMI és az én
    Gyártósoromról.
  • TTÁDÉ
    #20583
    Sziasztok?
    Milyen progival lehet utat készíteni???

    KÖSZI előre a választ!!!
  • halaszfi
    #20582
    OMSI találkozó?
  • Zoliikp
    #20581
    Azt lefelejtettem, hogy ha az alap Blinker modot teszed fel, elképzelhető, hogy furcsán fog viselkedni...
    Működik, de valószínűleg angol nyelvű billentyűre írták...
    Ha kell az általam javított, jelezd...
  • Zoliikp
    #20580
    Amennyiben továbbra is fenn áll ez probléma, akkor újra kell tenned az alap buszt. Fokozatosan kell a modokat feltenni, mert nem ugyan az a személy készítette őket, ezért pl. ha felteszed az LCD-modot, abban benne van a pénztár-mod is, viszont feltételezi, hogy a hozzávaló textura fájlok, o3d-k meg vannak hozzá. Azt mondtad, hogy az nincs, ezért textura hiány miatt fogad ez a kép...
  • TheSosy
    #20579
    Nézd meg ezt,és meg tudod állapítani hogy hány %-ban van kész.Ha nem,akkor sajnálom.
  • Erlau Trans #20578
    OFF: A GKI-t megtaláltam teherre is, buszra is, de a sima kresz könyvet nem.
  • BPO193
    #20577

    Sziasztok! Újabb budapesti pálya készül Mark0244 által. Ezúttal a XVIII. kerületben a Szarvas csárda tértől Szemeretelep vasútállomásig építkezett. Ez a 183-as busz.
  • matec1996
    #20576
    Hello valaki nem tudja az emke pénztárgép mikor jelenik meg valamit a credo és a credohoz hasonlitó busz vagy vmilyen távolsági jellegű busz?? köszi a választ előre is
  • tesoh
    #20575
    Tessék feltöltöttem neked!:)
    Link
  • Brad33
    #20574
    Pénztármodot nem raktam fel.
  • matesz19
    #20573
    OFF: Miért nem nézed meg egy torrent oldalon? :D Ott mindent meg találsz még akasztott ... gyereket is. :D
  • kem001
    #20572
    Szerintem érdemes lenne várni a busz új kiadására..
  • Erlau Trans #20571
    OFF:Nincs valakinek digitális formában meg a Teherautók és autóbuszvezetők tankönyve? vagy más C vagy D kategóriás kresz-műszaki, vagy GKI képzésről tankönyv, természetesen digitális formában (pdf, doc, ilyesmi)???
  • Erlau Trans #20570
    Nekem eddig minden modot elviselt, csak az automata hangbemondásét nem. Itt-ott olvasottak alapján, van akinek meg a pénztár mod tette ezt....
  • Brad33
    #20569
    A MAN Lion's City-hez kiadtak Ultimate verziót? Mert néhány mod felrakása után ez történt:
  • bocskor3
    #20568
    ennek se jó a linkje.....
  • Routeres
    #20567
    Ó, téves... Hoppsz...

    Kint van a mostani fórumon is, már 2.0 verziónál tart.
    Blinker mod
  • bocskor3
    #20566
    Tudom de ha valakinek meg van a pc-hez működő akkor az fel tudná rakni vagy el tudná nekem küldeni? Mert a laptopos nem működik pc-n.
  • Routeres
    #20565
    A régi fórumon még fent van, de csak a laptopokhoz működő mod linkje él már.
    Blinker mod
  • TheSosy
    #20564
    Nagyon okos emberek lehetnek.
    2 ember munkájával egy ilyen szimulátort összehozni nem semmi.
    Buszokkal,pályákkal együtt..
    Minden tiszteletem az övüké
  • bocskor3
    #20563
    Valaki esetleg tudna segíteni?