4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • High end PC #1764
    Mindegy, visszatérve a HP-hoz, lehetne roszabb is. Olyan játékot a Criterion-nál se tudnak csinálni, ami mindenkinek megfelelne.

    Egyébként, a demón kívül a manuális váltó hiánya mennyire megerősített a full verzióban?
  • KillTheKonzol
    #1763
    csak akkor nem működtek a cheat-ek LAN-ban!

  • KillTheKonzol
    #1762
    NFS II-vel mi is toltuk LAN partiban suliban, baszottnagy volt
  • High end PC #1761
    Egyébként a legnagyobb NFS LAN partiban még NFS II SE-vel voltunk még annó középiskolai osztálytársakkal, több, mint 10-en voltunk, de akkor tényleg nappalit kellett bontani, meg hosszabbító és elosztó problémák voltak egy ideig :D
  • High end PC #1760
    Szövegértelmezésre hanyast kaptál? Leírtam, hogy utoljára az NFS III-nál jött be nálunk a split screen stílus, High Stakes-nél se nagyon toltuk már split screen-ben, inkább LAN: tudod, gép és kijelző megfog, kocsiba be, ismerősökhöz el, és olyan élményt ad, amit split screen-ben te sosem kapsz meg. Látszik, hogy sosem toltad még LAN-ban a cimborákkal sört kortyolgatva. Csak szánni tudlak

    Igen, vittem már magammal úgy is a cumót, hogy csak egy valakihez mentem át, és csak ketten voltunk, és egy asztalon is bőven elfért két kijelző, nem kellett átalakítani semmiféle helyiséget sem hozzá
  • SötétBarom
    #1759
    Látszik, hogy életedben nem játszottál egy jóízűt valami haveroddal egy TV előtt ülve, sört kortyolgatva. Csak szánni tudlak.
  • Muttley
    #1758
    Jogos, amit mondasz, csak ahhoz át kell építeni a helységet, hogy mindenki elférjen.
    Ezzel magyarázható a WII és most a Kinect életre hívása is, nemde?
    Mindamellett, hogy igen, népszerű az online játék, sokan vannak, akik jobban szeretik a családdal, személyes ismerősökkel, barátokkal a játékot otthon anélkül, h atombunkert csinálnának a lakóhelyiségből.
  • High end PC #1757
    Ráadásul biztos élvezet lehet, amikor megnyújtja a képarányt a split screen miatt a játék, legyen szó akármekkora kijelzőről...
  • High end PC #1756
    "barátaim"

    Hohó, többes szám? Akkor még inkább a LAN, mint a split screen.
  • Muttley
    #1755
    nekem vannak ÉLŐ barátaim (is), akikkel SZEMÉLYESEN tartom a kapcsolatot ;)
    a splitscreen csak kis átmérőjű TV-n/ monitoron kényelmetlen
  • High end PC #1754
    Igen, HP2-ben biztosan nagyon nagy jelentőségű volt a split screen (consol only), amikor akkor már fénykorát élte a public server game mód, majdnem mindenki abban tolta már, ha élő ellenféllel akart menni, ami olyannyira sikeres, hogyha a HP2-ben a játék menüben rákeresel szereverekre, még több mint 8 év után is találni fogsz pár szervert (utoljára 2 hete teszteltem), ahol élő ellenfelek ellen tolhatod...

    Egyébként is, split screen sosem volt túl jó megoldás, kényelmetlen és nehezebben áttekinthető, mintha két gépet LAN-ba kötnek, utoljára split screen-t én special az NFS III HP-ban használtam cimborákkal, már a High Stakes-ban se nagyon.
  • gduck
    #1753
    "Az a baj, hogy hatalmas elvárások vannak manapság"

    Üldözős verseny! Vágod? Igenis számít hogy gyorsulsz, visszakapcsolsz egyéb! Ha egy játék erről szól, akkor a manuális váltó a minimum lenne!
  • High end PC #1752
    2009-ig :)
  • Muttley
    #1751
    Figyelj máááááá, Te eeeeeee vagy tévedve. xD
    Hol élsz ;)
    Total respect, hogy pozitív akarsz lenni, meg örülsz annak, amit aktuálisan kapsz és nem akarsz többet, csak izééééé...
    Mit szólnál hozzá, hogy ha az asszony otthon benyögné neked hogy noha ezentúl csak egyedül csinálja magával (no splitscreen), ha mégis évente egyszer összejön közösen akkor csak ő lehet felül és ő irányít (only automatic transmission) és nincs lihegés, nyögés és hangorkán (no replay), viszont cserébe durván szuper-modell-botox-szökevény királynőt (grafika 2010) varázsol magából. :-))
    Azt kéne észrevenni, h elvettek 3 olyan lényeges dolgot, amit én ill. mi speciel használtam, -tunk a 2002-es HP-ban.
    A fejlesztőket meg ne sajnáld. Alkalmazottak, péééézéééé dóóógoznak. Azt csinálják, amit a felettesük mond nekik, különben lapát; a felettes meg azt csinálja, amit a piac diktál nekik (a talajbuta, tufa mainstream), különben a tulajdonosok, részvényesek őt lapát. Ennyi. Piaci érdek. Ne misztifikáld túl. Az amit trailerekben hallasz, az a marketing-maszlag. :)

    No offense, nothing personal, csak akaaaaaaaaaatam, hogy vék áp. ;)
  • Stockbauer33 #1749
    Egy kis szöszenet a demoval kapcsolatban Csúcsokat fog döntögetni ez a játék.Ha lesz manualválto,hanem.
  • Bullitt
    #1748
    Miért? Mert verseny közben nem tudsz letérni a verseny útvonaláról? Volt ilyen valaha is? Vagy mert kivételesen menüből kell indítani egy versenyt és nem odaautókázni? Ott a freedrive mód, ahol az egész mapot be lehet járni. Ezt én nyitott világnak hívnám. Van kerítés, de nem sok autós játékban láttunk még teljesen nyitott pályákat a Fuel-en kívül.
  • DarkSector
    #1747
    avatarok.
  • Prince23
    #1746
    Mik ezek a jelek a profilnál?
  • High end PC #1745
    Hát eddig is lehetett tudni, hogy nem lesz szimes, nem lesz tuning, meg nem open world játék, hiszen a HP részekre hajaz, akkor most nem értem mi a probléma...

    Az meg, hogy nincs split sreen...amióta elterjedt a public szerveres netes játékmód, ki is pusztult a stílus.
  • IMYke2.0.0.0
    #1744
    #1739-ben ott van: nem nyitott világ.
  • Mathiasse
    #1743
  • Bullitt
    #1742
    Lehet itt hőbörögni, attól nem lesz jobb. Az a baj, hogy hatalmas elvárások vannak manapság, aminek egyszerűen képtelenség megfelelni. Most itt ez a kéziváltós vita. Fogadni mernék rá, hogy az NFS játékosok kb. 97%-a a büdös életben nem kapcsolta be a manuális váltást a Drag versenyeken meg a Shiften kívül. Én totál megértem, hogy kiszedték. Nem örülök neki, de megértem. Most van ez, mint egyetlen negatívum, hűű nagy dolog.
    Nincs split-screen. Melyik autós játékban volt utoljára? Mondjatok egyet az utóbbi 2 évből, ha meg csak PC-t nézzük, akkor már 5 is lehet (konzolon ugye ProStreetben is volt SS).

    Senkinek eszébe sem jut, hogy azt nézze, amit kap, mindig van valami, amibe bele kell kötni, mert annyira fennhordja már az emberiség az orrát. Egyszerűen képtelenség szerencsétlen fejlesztők munkáját egyszer az életben dicsérni? Nem ők szabják meg, mennyi idő alatt kell elkészülniük. Szerintem már így is nagy dolog, hogy van egy nyitott világ, KÉT KARRIER, időjárás, napszakváltás, egy rakat fasza autó, a civil autók is végre licenszeltek, elképesztően állat környezet, egy Autolog, ami tökéletes a multiplayerre és az igazi HP életérzés. Most lehet engem is leszólni, hogy minek védem, mert fan vagyok, de basszus, vegyük már észre magunkat. Mégis miért csalódnak az emberek évek óta a játékokban? Mert kurva sokat várnak el tőlük... nem csak azért, mert a fejlesztők lusták. Csak egyszer legyen lehetőségetek beszélni eggyel és Ti is látnátok, hogy nekik ez tényleg kurva fontos, mert az ő kreálmányuk, nyilván nem akarnak félkész munkát kiadni a kezük közül.
  • gduck
    #1741
    Persze, mert nálunk előbb jelenik meg mint az USA-ban? Nem hiszem...
  • IMYke2.0.0.0
    #1740
    Hátha nem csak nekem lesz új: Gametrailers Review
  • IMYke2.0.0.0
    #1739
    Eddig egyetlen egy ismertetőt sem olvastam el róla, csak ami itt-ott csurrant-cseppent - most elolvasta az IGN review-t:

    "This is no racing sim, but the cars do have their own distinct personalities."

    "Hot Pursuit isn't a car collecting game. Although you unlock vehicles as you progress, there's no real garage to speak of. The focus is on driving these cars, not upgrading, tweaking or painting them."

    "Unfortunately, there's no way to access the Seacrest County overmap while in Freedrive mode, so you'll have to rely on your smallish mini-map to explore the landscape. It's a bit of a frustration in an otherwise nice addition. "

    "Unlike Criterion's last effort, Need For Speed: Hot Pursuit isn't an open-world game."

    "There's no split-screen multiplayer. "


    Nem említik a kéziváltó hiányát.

    [/u]Egyre inkább nem tetszik a játék.[/u] Az Autolog nagy arculcsapás lesz nektek is, szerintem.
  • DarkSector
    #1738
    -.-
  • Blum
    #1737
    Srácok,most tényleg igaz a hír,miszerint nem lesz kéziváltó? :S
  • whiskeyman
    #1736
    kösz a képet
  • High end PC #1735
    A borítóval nem vagyok teljesen kibékülve, az eddigi Hot Pursuit részekben a Lamborghini volt a menekülő "rosszfiú", és nem az üldöző:





  • Csokis
    #1734
    Hoppá!

    A játék várható magyarországi megjelenése: 2010. november 15.
  • pxxl
    #1733
    há ezaz, minek mászkálsz te egyetemre :D
  • DarkSector
    #1732
    nem.
    nem a játékról irtam most hanem kijavítottam a 11gombos dolgot.
    persze hogy pc-n több a gomb, csak valjuk be nem használjuk gyekran mindet, és néha kényelmetlen, a kormány meg egy joy arzenállal van kb felszerelve.

    és (nem konzolon) hanem joy-okon, mert ugye prifériákról beszélünk, számomra legalábbis tök kényelmes, egyszerre sok gombot lehet kezelni kényelmessen. de vannak korlátok, de nem a váltás lesz ami majd tuljár a joy eszén. :P

    azért irtam tapasztalatból hogy van előny meg hátrány is mindkét oldalon.

    vagy lehet csak nekem kényelmetlen néha.

    játszottam nemrég a Darksiders-el, biztos ismered. ott megbolondultam nyomjak Tab CL Shift CTRL Alt YXCVB gombokat, és mellé ott van az AWSD.
    néha káromkodtam, persze megoldjható minden.
    szokták mondtani "segíts magadon isten is megsegít", de fusztráló volt sok esetben. :)
  • DarkSector
    #1731
    jó most a szimulálást a váltásra értettem. :)
    a kézi az szimulálás az automata is az ha origi verda gyrilag automata, de az ugye árkád tulajdonság.
  • IMYke2.0.0.0
    #1730
    Megijesztettél.
    Azt hittem, annak ellenére, hogy mindkét platformon játszol, szívesebben pártolod az "egybites", "egygombos" játékokat.
  • DarkSector
    #1729
    nem nem értem mire irod.
    énnekem fullmindegy milyenek az autos játékok, eddig csak 2 autos játék tudott lekötni hosszabb időre, mindkettő szép, kéziváltós, és belső kormánynézetes.

    nem helyeseltem hogy nincs kézi váltás.
    nyugi nem ellened vagyok. :)
  • [HUN]FaTaL
    #1728
    Mii?? Civil autók sem lesznek, de üldöz a rendőr???? WTF?:D
  • Csokis
    #1727
    Nem, mert az a Cayman a rendőr változat a LE-ben, míg a bónuszban unlockolható pedig a racing-es!
  • Muttley
    #1726
    Nem szimuláció. Attól még, h KS van benne, nem szimuláció. Csak az autóvezetés parányi illúziója, nem cipősdoboz tologatás.
    De mind1 is. Ez a cikk és a következő szöveg eléggé sokat mondó:

    Have you not paid attention to Craig Sullivan's Hot Pursuit mantra? Say it with me: Exotic cars. Epic drives. And NO split-screen, cities, replays, custom races, manual transmission, civic cruisers, and Ferraris.

  • [HUN]FaTaL
    #1725
    Te, PCre is lehet ám kötni gamepadot, meg kormányt is.
  • IMYke2.0.0.0
    #1724
    Egygombos játékok jönnek be? Akkor játssz a WRC-vel!
    Need For Speed-ben ezer éve van kéziváltás.