4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • IMYke2.0.0.0
    #1964
    Bízom benne, hogy a hardcoded státusz ellenére lesznek MOD-ok hozzá, mert ez így tényleg vérszegény kissé.
  • nyirog
    #1963
    Adom én is ^^, szopás mert most már még jobban kéne :D. Azért remélem majd vmi patch lesz h free drive módban legalább legyen pár öcsívment vagy a Burnoutos kerítésekhez hasnoló dolgok amiket át kell törni vagy meg kell találni :)
  • Desiderata #1962
    forgalom tényleg nagyon gyér a videón, szeretek veszélyes előzésekbe kezdeni szóval sokkal több autó kéne
    mert ez a "tövig a gáz" dolog hamar unalomba fulladhat
    környezet meg nem tűnik olyan húde izgisnek
    meg lehetnének spéci járművek a forgalomban, iskolabusz, traktor meg ilyenek
  • Csokis
    #1961
    Ha jól emlékszem, akkor 4 fajta nézet van benne.
  • IMYke2.0.0.0
    #1960
    Nincs benne más, csak ez a "nézd a seggem" nézet?
    Ha már műszarfalas belső nézet nincs, akkor legalább lökhárító, vagy motorháztető nézet legyen, könyörgöm!
    [Reménykedik.]
  • Waczkor
    #1959
    Igen azt én is remélem.
  • [HUN]FaTaL
    #1958
    Nekem tetszik :) Remélem azért ennél sűrűbb forgalmat is lehet beállítani.
  • Waczkor
    #1957
    A srác csatornáját érdemes végigböngészni,folyamatosan rakja fel az újabb videókat.A muscle car-os verseny a sivatagi pályán az epic:)
  • Waczkor
    #1956
    Need for Speed: Hot Pursuit - 10 MinutesFreeDrive Gameplay, Lamborghini LP550-2


  • Muttley
    #1955
    ááááár júúúúú suör? ;)
  • gduck
    #1954
    Sztem ő ezt az #1945-re írta válaszul
  • IMYke2.0.0.0
    #1953
    Hát éppen ez az: nem lényegtelen.
    Egy traktorosnak sem mondhatod, hogy induljon a gépével egy hegyi rally-n...

    Kötekedőknek: a "gépe" alatt pl. ilyet kell érteni:

  • Desiderata #1952
    lényegtelen
  • Muttley
    #1951
    csak ne youtube-ra, mert kb 2 óra, míg észre nem veszik és...
  • IMYke2.0.0.0
    #1950
    Meglepne, ha x-Box-360-nal real 1980*1020-ban játszana bárki ezen a bolygón.
  • Muttley
    #1949
    Butus vagy, ha hagyod, hogy leb.sszanak
    Te vagy a vevő... ;)
  • Desiderata #1948
    full HD-s videó végigjátszás is jöhet
  • Muttley
    #1947
    spoilerbe jöhetnek az első vélemények ;)
  • atila4
    #1946
    Xboxra már van xD
  • pxxl
    #1945
    max a warez jön holnap :D
  • Szabi1991
    #1944
    mindig cirkusz van nfs megjelenésnél :D

    de most a magyar ea mondta hogy holnap jelenik meg.. a boltok meg nemtudnak róla.. szóval gigafail..
  • [HUN]FaTaL
    #1943
    Ne picsogjatok már, majd megjelenik, amikor megjelenik, hihetetlen ez a církusz.
  • Csokis
    #1942
    Már ott is átírták 17.-re!
  • nyirog
    #1941
    Am CDGalaxist kajra fel kéne hívni h akkor most mi ez a november 15.-e -i megjelnés???
  • nyirog
    #1940
    Vagy már előtted zaklatták pár százan az NFS-vel :DDD
  • TBTPumpa
    #1939
    Múlt héten megrendeltem az új NFS-t és egy másik játékot az 576-tól!
    Ma hívnak, hogy mikor küldhetik a másik játékot.
    Én mondom: Úgy akartam, hogy a másik játékot az új Need for Speed játékkal küldjék.
    Erre a csávó a telefonba: Az nehéz lesz, mert az új NFS csak november 19.-én fog megjelenni, szóval ha a héten akarom a másik játékot (még akciós áron persze) akkor erősítsem meg a megrendelésemet és azonnal küldik! A srác szerint péntek előtt nem valószínű, hogy lesz új NFS, másrészt meg szinte le is cseszett, hogy minek érdeklődöm az új NFS játék iránt, amikor az oldalukon világosan le van írva, hogy november 19.-én fog megjelenni. Szerintem semmi rosszat nem mondtam, én csak egy vásárló vagyok, és nem hinném, hogy le kellene azért cseszni, mert érdeklődöm az egyik termékről... De lehet az illetőnek biztos csak rossz napja volt, elvégre hétfő van!
  • Csokis
    #1938
    Az az amerikai megjelenés.
  • nyirog
    #1937
    Jah, az alul lévő trailerben is 16 van írva
  • Csokis
    #1936
    Nem csak a magyar boltok nem tartják be, hanem az angolok sem. Szombat óta raktáron van a play.com-on.
  • gduck
    #1935
    Ennyi értetlen embert Van egy visszaszámláló, ami a hivatalos megjelenést mutatja és nem jó nekik!

    Úgy látom legközelebb boltonként 1db visszaszámláló kell!

    UI: amúgy hivatalos megjelenés #1891-be le van írva. Ha a magyar boltok nem tartják be az már más dolog.
  • pxxl
    #1934
    nekem mind1, le is vehetem a visszaszámlálót :D egy pillantás az egész :P
  • Szabi1991
    #1933
    "Need for Speed HU
    Holnaptól megvásárolható a Need for Speed Hot Pursuit!
    2 órája "
  • Csokis
    #1932
    Jó kérdés, de 576 a hivatalos forgalmazó és náluk is 19. van írva minden platformra! Franc tudja már.
  • pxxl
    #1931
    mert honlnap jelenik meg a zusába? :D
  • BoneDragon
    #1930
    Fészbúkon mindenhova az van írva, hogy holnaptól lehet megvenni a boltokba. Most már én se tudom mi az igazság.
  • Szabi1991
    #1929
    akkor fészbukon miért mondják az EA-sek hogy holnap ? :D
  • Csokis
    #1928
    Nálunk 19.-én jelenik meg hivatalosan (elvileg)!
  • pxxl
    #1927
    18án jelenik meg eu-ban akkor nem értem miért lehetne kapni ma mo-on
  • nyirog
    #1926
    Ne basszatok fel h ma még nem lehet megkapni CDGalaxisban, tombolni fogok, már nem bííííírom :DDD
  • pxxl
    #1925
    és még ronda is :/