4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • High end PC #1844
    Evvel arra próbáltam célozni, hogy még egy messze igénytelenebb játékhoz is képesek berakni -még ha full igénytelenül is- ilyen márkákat és modelljeiket nagyobb számban, akkor az ultimate világ játékához, amihez állítólag semmi nem ér fel, miért van ilyen fostalicska autólista, ha több mint ezer kocsit modelleztek le, kit érdekel a jóval több mint félezer hazai gyártmány, egyetlen ország autókínálata dominál a listában, meg kit érdekel a százával hemzsegő Swift meg Lupo kategóriás kisautó, amikor legtöbbünknek még a való életben is jobb van.
  • DarkSector
    #1843
    nem tudom nekem nem tünt fel hogy lassú lenne, nem egy nfs sebesség, de városban mész 50-el, azis milyen totyogásnak tünik.
    egyenesbe meg alig tünik fel a 130-as tempo.

    legalábbis nekem.
  • DarkSector
    #1842
    jah igazad van semmi extra auto nincs benne, a nfs-ben lesz 30-40 csillivilli auto, majd és 3 ora alatt megunod.
    grat.
  • DarkSector
    #1841
    és?
  • atila4
    #1840
    szép kép :D
  • Muttley
    #1839
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OFF: azért, mert annyira nem annyira van benne sebesség élmény annyira :)
    L-kanyarban látvány alapján (belső nézet) asziszed 50-nel mész, ami valójában 90 és... :-/
    én nem gondolkodom szélsőségekben ;) nem mondtam, h arcade - ON


  • High end PC #1838
    Rakat szar az a lista!!!!!
    Több mint 1000 autó, hahh.,,
    A korábbiakkal ellentétben Caparo se Radical, de még egy Porsche vagy Koenigsegg sem!!
    1 db Bugatti és 1 db Maserati van a listában, még ebben az NFS-ben is több van belőlük!!
    Lambóból is van mindössze 7 db...amikor ebben a szutyok NFS-ben is több van és izgalmasabb modellek...

    Bezzeg japán kocsiból van szarásig, pl minek több mint 100 féle Mazda, meg több mint 100 féle Honda, vagy 150 féle Nissan, meg több mint 100 Toyota stb, stb, ha egyikkel se megyek majd...
    Ez a játék főként a hazai japán kocsik fényezéséről szól, az otthoni szükségletet elégítik ki, úgyhogy a kocsik túlnyomó többsége még csak nem is érdekel!!!
  • Szabi1991
    #1837
  • RYO21
    #1836
    Láttam a listát. Csak 40 skyline van. Pedig 250-re tippeltem. Amúgy kb ugyanennnyi van s2000-ből rx7-től és imprezából is!
  • Szabi1991
    #1835
    szép a corvette o.0
  • DarkSector
    #1834
    ne haragudj, de a forza 3 miért is nem szimulátor???
    mikor a gumi a keréken is deformálódik ha csűszkálsz.

    nem egy rfaktor, de nem is árkád.
  • Muttley
    #1833
    ejnye fiam, nem kemény vóótáááá, hanem arrogáns és feszült :)
    könnyíts magadon, verd ki otthon... a balhét
    ne csak nézz, láss
    Ha Te ugyanazt a karakterisztikát látod ebben, mint a 2002 HP-ban, jó neked ;)

    #1827
    A Forza nem szimulátor, csak szeretne lenni. Majd talán a 4-es. Talán. Konzolon eléggé necces.
    A szimekben minden testreszabható. Amikor azt mondom minden, úgy értem, minden. ;)
    Egy RBR, vagy egy GT Legends. Na, azok.
  • gduck
    #1832
    Én még vagy 10 évvel ennél is régebbi játékra gondoltam, mikor írtátok hogy outrun Ennek már a zenéjét is jól elbaxták

    UI: de ezt nem lehet NFS-he hasonlítani
  • DarkSector
    #1831
    ma néztem csak érdekességképpen a GT5-be 1031 verdát raktak a játékba...huh, kb a világ összes nfs-jében nincs összesen ennyi. :)))))))
  • High end PC #1830
    Ezt most úgy mondod, mit aki még egy gameplay videót sem látott a HP-ból.
    Köze sincs hozzá.
    Az Outrun egy ízig-vérig játéktermi stílus, ott az az alap, hogy majd 90 fokkal 4 kerékkel csúsztatod a kocsit és a sebesség végig ugyanannyi kanyarban mint egyenesben, szinte nem csökken semmit, és szektort teljesítened kell mielőtt lejár az idő, ez az igazi arcade stílus.
    Pont.
    Többet nem vitatkozom erről, aki párhuzamot von a kettő közt, a saját tudatlanságát ecseteli.
  • RYO21
    #1829
    Az irányítás a HP-ben sztem kb ilyen lesz. A kanyarokat csak driftelve lehet bevenni, mint a Burnoutban.
  • KillTheKonzol
    #1828
    Mondjuk ott talán replay az van.
  • KillTheKonzol
    #1827
    "Brutál grafika, nagyszerű sebességélmény, gyönyörűszép licenszelt autók, semmilyen testreszabhatóság, nincs replay, nincs osztottképernyő"

    Ez a leírásod akár egy szimulátorra is ráillik (pl Forza), akkor az is leginkább ehhez a játéktermi játékhoz hasonlítanak? Lófütyit...
  • Prince23
    #1826
    Gamekeydistricten már 3 napja megvásárolgható a HP

    cd keyt árulnak asszem, jött egy emil, hogy megvehetem
  • DaniellT
    #1825
    úgy értettem hogy az outrunos videóban szereplő játéknak nincs túl sok köze a Hp-hoz, kicsit félteérthető volt
  • [HUN]FaTaL
    #1824
    Nem, de több köze van hozzá mint az Outrunhoz az biztos.
  • Csokis
    #1823
    Az angol Play.com oldalon már raktáron van a játék!
  • DaniellT
    #1822
    hát ennek a játéknak tényleg nem sok köze van a Hp-hoz
  • High end PC #1821
    Ezek szerint fingod nincs az OutRun sítlusáról.
    Szeretem, amikor legtöbben úgy használják az arcade szót, hogy lövésük sincs mit jelent. Az arcade játéktermi gépet jelent: az arcade autóka annó a kasztnit majd 90 foggal kanyarban 4 kerékkel csúsztatva idő elleni versenyek szóhasználatából kopott át, és mosódott össze a most használt értelmével.

    A 2 játékkal kapcsolatos párhuzamaid is olyan gyengék, hogy ilyen alapon bármelyik autós játékot párhuzamba állíthatnál egy másikkal, tök mindegy, hogy totál más stílus, de hagyjuk.



    aki szerint a HP ehhez hasonlít leginkább stílusra, az nagyon beteg, bocs ha keméány volt a véleményem
  • Muttley
    #1820
    ja és nuku Ferka
  • Muttley
    #1819
    Pedig de.
    Nézd meg a belinkelt 3 videot.
    Brutál grafika, nagyszerű sebességélmény, gyönyörűszép licenszelt autók, semmilyen testreszabhatóság, nincs replay, nincs osztottképernyő, csak gáz-fék full arcade, csak automata váltó, nincsenek városok, nincs történet.
    Mibe láttunk ilyet utoljára?
    Annyi, hogy itt nincsenek szívecskék a képernyő tetején, a kamionok nem 200-zal közlekednek és vannak rendőrautók
    Need 4 Speed? - á-áá
    Outrun, de nekem nem fáj
  • High end PC #1818
    Ezt az OutRun dolgot nem mondhatod komolyan.
    Vágod egyáltalán az OutRun szériát?
    Az egy igazi kő kemény játéktermi (arcade gép) adaptáció, tudod, az a négy kerékkel keresztben csúsztatós time attack stílus.

    Semmi köze hozzá.
  • Muttley
    #1817
    mondtammáá, h felturbózott Outrun Ferrarik nélkül :) (és ez nem vicc)
    a gameplay videokat elnézve a továbbiakban nekem a szavatossága kapcsán merül fel egy kis "hmm..izééé...", de ne legyen igazam

    #1810: fogja támogatni a kormányt, de testreszabási lehetőséged nem lesz (arcade)
  • wollnerd #1816
    Igen, a játék webes ára: 9999 Ft
    A normál kiadás ára: 8999 Ft
    Érdekes, azt hittem hogy 10000-nél drágább lesz mint a Mafia 2!
  • giornalista
    #1815
    hozzáad két autót (8C Competizione, Shelby GT500), illetve négyet hamarabb felold. drágábban adják?
  • gduck
    #1814
    Náluk alapból ez a dátum volt már régóta

    UI: Nekem sajnos EAStore csak szerda éjfélkor "szállít"
  • Stockbauer33 #1813
    A warez már pikpak itt van :D a galaxisnál is hétfőt irnak
  • High end PC #1812
    Hát ez de fasza

    Rosszabb napon nem is jelenhetne meg, mint a hétfő. Hétfőn megyek fel Budapestre, ott csak egy Linuxos laptopot használok munkára, és egészen péntekig most nem is fogok hazajönni, addigra meg már mindenki rég gyűrni fogja!
  • gduck
    #1811
    #1713
  • wollnerd #1810
    Mi a különbség a "rendes" hot pursuit és Limited Edition között? Az 576 weboldalán olvastam.
    A játék a támogatni fogja a Logitech G25-öt?
  • Stockbauer33 #1809
    Pécsen az Árkádba eztmondták.Hétfőn nyitáskor(9kor) ottleszek
  • Csokis
    #1808
    Wow, nem mondod? Akkor hétfőn adják oda a futárnak és kedden hozzák ki? Hűűű, az nagyon jó lenne! Köszi az infót!
  • Stockbauer33 #1807
    Voltam ma bent az 576Kbyte-ba és aztmondták hétfő reggelre már itt a játék.Max kedd reggel legalább is itt délen.
  • Blum
    #1806
    Hát,ez már tényleg nem Hot "porsuit"...
  • Szabi1991
    #1805
    azóta kiderült hogy én vagyok a núb és csak túlbonyolítottam a kérdést :D