4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • Csokis
    #1523
    PC/PS3/XBox360 összehasonlító képek!
  • Doomista
    #1522
    bazmeg és tényleg.....
    akkor nincs semmi probléma :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1521
    Pixxel tesó, könyörgöm, cseréld le a hátteret valami homogénebbre, mert ez így nagyon geil.
  • Szabi1991
    #1520
    a Fórum rész ott van fent.. :D

    " fórum / Játékosok fóruma >> / NFS:HP Házigazda: pixxel"
  • Doomista
    #1519
    pixxel elvtárs a dizájn mennyei, de nem tetszik ez nekem, hogy felül elvan tűnve a;

    fórum tartalom webkatalógus saját fórum RSS hírlevél médiaajánlat impresszum
    Főoldal IT/Tech Tudomány Játék Mobil Digicam Film Letöltés Tárhely Áruház .

    Legalább a "fórum" legyen meg, hogy hihetetlen száguldással visszaérjek a fórum főoldalára.
  • SötétBarom
    #1518
  • pxxl
    #1517
    kabbe én meg itt unatkozok melóhelyen
  • Szabi1991
    #1516
    6óra múlva már játszok a teljes játékkal.. remélem :DD
    (tegnap este a Lánchídnál volt egy szép kis Aston DBS, jó lenne ha lenne vmi kiállítva a show-n is :DDD)
  • gduck
    #1515
    Fókusz kérdése az egész Ha távolra fókuszálsz csak a hátteret látod, ha közelre meg csak a topicot.
  • Szabi1991
    #1514
  • IMYke2.0.0.0
    #1513
    Nekem túl csicsás az egész: a háttér bax™x™a el az érzést.
  • RYO21
    #1512
    Szép lett az új topik!
  • Bullitt
    #1511
    Az Official Playstation Magazine 10/10-et adott neki.
  • [HUN]FaTaL
    #1510
    Természetesen Ott nem Ótt (wtf? asszem itt az ideje aludni :D)
  • atila4
    #1509
    Menüpontok nekem is hiányoznak :D
  • Szabi1991
    #1508
    mehet a link fejlécalá
  • Stockbauer33 #1507
    Bullitt nagyon faszántosan leirta
  • gduck
    #1506
    Korrekt! Az pont megfelelő
  • [HUN]FaTaL
    #1505
    Ótt a fórum gomb a játékosok fóruma mellett (banner felett, bal felső sarok), arra rákattintasz és voilá:D
  • gduck
    #1504
    Szép a háttér, grat HG

    UI: viszont felülre varázsoljad vissza a menüpontokat, mert így nem lehet kikeveredni a fórumból TDU2 topic kezdetek feeling
  • gduck
    #1503
    Kivan ez találva. Sztem tuti nem, mivel akkor még nem jelenik meg a játék és kizárt dolognak tartom hogy az EA engedné premier előtt jópár nappal az eladást
  • Szabi1991
    #1502
    holnap jön valaki a GameShow-ra ? remélem sikerült kipróbálni ezt a remekművet, jó lenne ha lehetne nyerni játékot ha megfutod az óra legjobb idejét vagy valami, de egy plakátot minimum :D

    (belépőhöz állítólag COD-os plakátot adnak, hátha van nfs-es is..)
  • Desiderata #1501
    valaki készíthetne FAQ-ot,
    pl. hányan lehet egyszerre játszani? vagy olyan lesz mint a TDU?
    meg egyéb részleteket is össze lehetne gyűjteni amit már lehet tudni a játékról
    én sík tudatlan vagyok, csak azt látom top10-ben a topik
  • Stockbauer33 #1500
    Grat HG
  • pxxl
    #1499
  • Szabi1991
    #1498
    ha mentettem volna psd-t
  • High end PC #1497
    Nem érted a dolgot.
    Tökéletesen egyet értek veled.
    De itt arról volt szó, hogy valaki benyögte, hogy korszerű, ami már nem igaz.
    A korában etalon volt, nem vitás.
  • DarkSector
    #1496
    kössz a régi jobb volt.
  • Doomista
    #1495
    fasza
  • pxxl
    #1494
    HS2 nem érdekel, az kb ugyanez lenne, de a porsche második kiadásban vagy lehetne ferrari is akár, ott is szép elvolúció van
  • Desiderata #1493
    márpedig minden játékot a saját korában kell értékelni, hardveresen támogatott 3D azért durva változás volt elődökhöz képest
    később pedig mi robbant ekkorát?


    UI.: übergagyi lett a topik kinézete, olyan mint egy kiskamasz poszterekkel teli szobája :(
  • Devv
    #1492
    ennyi...
  • pxxl
    #1491
    mit akarsz vezérelni :D ott a fórum gomb bal fennt am :P
  • High end PC #1490
    Szerintem is az kéne következőnek a Criterion-tól. Vagyis először egy High Stakes 2, aztán egy Porsche Unleashed 2.
    A Black Box-al felváltva csinálhatnák, akik meg a két rész közt kiadnának egy Underground 3-at !
    Így folytatódna a régi és az újabb irányvonal is töretlenül
    A Slightly Mad Studios pedig folytatná a szimesebb részeket, kihozná a Shift 2 után a 3. részt is, nyíltabb játéktérrel.
    Nekem ez lenne az álombeli folytatás a következő pár évre előre tekintve !!!

    Szerintetek milyen volna? Szerintem odavágna !
  • DarkSector
    #1489
    nemjó fent eltüntetted a fenti vezérlő gombokat!!!! :P
  • Lacee86
    #1488
    Á, milyen fasza lett a topik skin. :) Most már csak a játéknak kéne megjelennie.
  • High end PC #1487
    Nem kell bemutatni, a mai napig leülök elé, de a megállapítás ugyanaz, mint #1484-ben.
  • High end PC #1486
    Nagyon kajak, épp most váltott át :D
  • pxxl
    #1485
    megfelel? egyelőre...


    bannerből kellene egy png háttér nélkül
  • High end PC #1484
    Itt nem arról volt szó, hogy milyen volt, mikor 1998-ban megjelent... Ezt a kutya sem vitatta! De hogy a legjobb lenne, erősen kétlem. High Stakes is rápakolt egy lapáttal annó, a Porsche Unleashed meg aztán egy kultusz rész, az EA Canada utolsó mestermunkája.