4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • DarkSector
    #1723
    figy mindannyian tudjuk hogy ez nemakarás kérdése.
    vanak játékok, amivel lehet bizoonyítani hogy a szép graf meg a váltás is megy konzolon egyszerűen kibaszott árkád lett, hogy ez kinek tetszik kinek nem?

    én ha szimulációt akarnék nem egy nfs után nyúlok az tuti.

    a Shift mondjuk más téma, meg talán még a Pro Street.
  • Muttley
    #1722
    Na, utánanéztem
    nemekközi fórumokon általános elégedetlenséget kelt a demo tapasztalat, hogy
    nincs kézi sebességváltás - a demoban állítólag tényleg nincs
    többen remélik, hogy a full-verzióban lesz, ill. többen ígérik, hogyha abban sem lesz, akkor a játék felejtős
    én is kezdek besokallni
    nem elég, hogy sem split-screen, sem replay
    mosmááááááá kézi sebváltás sem?

    mennyibe tart leprogramozni egy ilyet?
    Én elhiszem, hogy fővonalas célközönség egyszerűbb, mint a rajzszög, de nem elférne egy választási lehetőség?
    Szép grafika ide vagy oda, ha tényleg nem lesz KS a full-verzióban, nálam is nagyon rezegni fog a léc.
    irgum-burgum-vaslapát-finghámozás
  • [HUN]FaTaL
    #1721
    X,Y,A,B,LB,RB,LT,RT + a két analógon is van 2 gomb + select, start meg a 8 irányú D-pad, nehogymár ne legyen elég :D
  • DarkSector
    #1720
    nem 11 gomb.hanem:

    a, b, y, x, Select, Back, LB, LT, RB, RT, fel, le, jobbra, ballra (ez a 4 a dpad)

    valamint a 2 kar, fejenként 5 funkcióval

    vagyis 24 alap gomb.

    Ez csak érdekességképpen ha már számolgattok.


    pc-n van 110gomb saccra egérrel együtt.
    csak éppen kurva kényelmetlen. :)

    van előny meg hátrány mindkét oldalon.
  • [HUN]FaTaL
    #1719
    Nem adblocker volt, valamiért nem töltötte be az egész oldalt a szar egyetemi wifin, így szétcsúszott az egész.
  • High end PC #1718
    Jah egyébként meg pacsi Lambós kollega
  • High end PC #1717
    Nem, a Cayman S az a Limited Edition megvásárlásával is elérhetővé válik induláskor.

    Egyébként meg hót mindegy, a lényeg, hogy benne legyen a játékban alapból is. A Limited Edition hoz magával két olyan verdát is, ami nincs benne alapból.
  • Csokis
    #1716
    Benne vannak, de így induláskor már nem 4, hanem 6 autó lesz használható a LE változatban.
  • High end PC #1715
    Jah most nézem, az alap listában is benne vannak, akkor kit érdekel
    A Limited Edition-ban többet is lehet induláskor használni.
  • High end PC #1714
    Ezek alapból is benne vannak a játékban, és csak nduláskor kapják kézhez, vagy vadí új exkluzív kocsik?
  • Csokis
    #1713
    Most olvasom 576 honlapján, hogy PS3/Xbox 360 előrendelők kapnak ájándékba +2 autót, méghozzá Porsche Cayman és Dodge Viper-t!

  • pxxl
    #1712
    "a konzolokban rengetedg a tartalék grafika szempontjából" valóban sok tartalék van egy x1950xt-ben
  • samsung123
    #1711
    Ezeket a kamu dumákat..amit nyagyon sokan bevesznek!

    mondok hasonlóakat:
    -pcre nem lehet optimalizálni..... (hogyne lehetne csak több energia mint konzolra és ezzel magyarázzák az a súlyos optimalizálatlanságokat)
    -a konzolokban rengetedg a tartalék grafika szempontjából.... csakhogy ne érezd hogy elavultat veszel 3 éve(nem is tudom hogy a cod..meg szinte minden játék folytatása max minimális fejlődik ha fejlődik egyáltalán..multiplatformos cimeknél hatványozott. de komplex fizika távolról se lesz..mivel garfikára gyurna mindig...szép minden, de odaszögezett beton minden.
    -rengeteg ilyet mondhatnék amit még sokan be is vesznek...mikor már nyílvánvaló hazugság!
  • Seth
    #1710
    Ez mekkor bullshit.
    Pl a box-on van összesen 11 gomb (Y,X,A,B,LB,RB,D-pad alatti,karok alatti,start,select),2 ravasz, 2 analóg kar,8 irányú D-pad.
    Nehogy ne legyen elég, min 5 gomb szabad
  • pxxl
    #1709
    jó ezek eddig is voltak, és jó is volt (bullettime főleg) nem értem most miért nem fért el :/
  • DarkSector
    #1708
    nemtudom nekem igyis maradt szabad gomb a joy-on.
    de lehet igazad van.
  • Muttley
    #1707
    aki ezt írta, üzenem neki, hogy nézesse meg magát az orvossal és járja újra az ált. isk. 1. osztályát
    ott sok gyerek megtanul összeadni-kivonni
  • DarkSector
    #1706
    nem tudom pontossan, én tippelek, mert ha logikussan gondolkodsz, jött a Criterion!

    mik is ezek a fura lények?
    a Bornout fejesei, egybeolvasszák tudásukat a NFS fejeseivel, és az onlyautomatát, átviszik a Burnout-ból a NFS-be, ahogy a kilökdösődicskét, a bullettime forgó kameranézettel, a nitró(bár ez nfs-ben is volt.)

    én ezt tudom felhozni lehetőségnek.
  • RYO21
    #1705
    Azt olvastam valahol, hogy azért nincs manuális váltó, mert nincs elég gomb a konzolok játékvezérlőjén. És akkor már a PC-sbe minek tegyenek, ha a konzolosban sincs?
  • Muttley
    #1704
    Pixxel bácsi, a Tied meg stílszerű :))))
    pislákoló fény a sötétségben :DDDD
  • pxxl
    #1703
    vagy lehet nehezítette volna a játékmenetet, ha figyelni kell a váltásra, a powerup-okra, stb...vagy valami ilyesmi miatt.
  • DarkSector
    #1702
    konzolon játszottam sok játékkal ott van váltás, csak a NFS-ben nincs. ezekszerint. én azért gondolok arra hogy a full árkád játékmenet miatt van.

    de érdekes, mert ha jól emlékszem az ezelőttiekben volt manualis váltás nem?
  • DarkSector
    #1701
    nem valójában emberi agyvelő. XD
  • IMYke2.0.0.0
    #1700
    "Egygombos" játékká silányították volna a játékot/koncepciót?
    Nem véletlenül szidtam a konzolosítást.
  • Muttley
    #1699
    Az a lényeg, h Te felismerd :))
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    először aszittem, h Tony Stark mesterséges szíve, körülötte meg a török szultán palotája talpig vasban
  • Bullitt
    #1698
    Na, kicsit lemaradtam most a hírekkel mert ez a hét... túl sűrű, mondjuk úgy. Van 90 darab új kép és néhány videó, errefelé megtalálni minden fontos linket blablabla.

    Mellesleg voltam tegnap GameShow-n is, megmondom őszintén, rosszabbra számítottam látogatottság terén, de elég sokan voltak. A HP standnál sor volt mindig, bár azért a Kinecthez álltak be a legtöbben. Majd később lesz beszámolónk, képekkel.
  • DarkSector
    #1697
    jaja olvastam visszább, csak a játék tempója összefért volna a váltóval?
    mert a demóban csak a gázt kellett nyomni, nem volt olyan éles kanyar amihez lassitanom kellett volna.
  • IMYke2.0.0.0
    #1696
    Nincs kézi váltás...
  • DarkSector
    #1695
    amúgy nézem nincs automata váltás, ez jópofa dolog lenne egy játékban ahol nyíl egyenessen kell menni 350-el és 200-al a kanyarokban?
  • DarkSector
    #1694
    looooool. :)
    kis bug.
  • pxxl
    #1693
    LOL mondom megnézem a darksector.com-om hátha van valami finom kép...kéri a szül időt, nyomom neki, hogy 83.07.12 erre kidob hogy too young
  • pxxl
    #1692
    csak az aláírás van behúzva a logó alá. többi nálam jó. kapcsold már ki az az adblockert vazze :D
  • [HUN]FaTaL
    #1691
    lol, helyreállt
  • DarkSector
    #1690
    jah a logom, egységes
    darksector? rémlik a játékból valami? :)
  • [HUN]FaTaL
    #1689
    Csak nálam csúszott el a topic? A kép alá rakja a szöveget, nem mellette kezdi.
  • IMYke2.0.0.0
    #1688
    Rózsának nézem.
  • Muttley
    #1687
    akartammááá kérdezni
    az ott mi az ott neked az ott az?
  • pxxl
    #1686
    nm :)

    "auto thx" ON :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1685
    Köszönöm szépen a Porsche-logót! :)
  • DarkSector
    #1684
    köszönet pixxel-nek a képemért.