4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • DarkSector
    #1683
    nem igaz, NFS forever.
  • Muttley
    #1682
    és kapaszkodj meg:
    tavaly ősszel láttam traileren egy S7-est!
    aszittem lefialok, mert
    pont gyalog voltam

    Carrera GT is van. Kostevc Petyáé. Ő a brokernet egyik alapítója.
  • RYO21
    #1681
    Amúgy megnéztem a CODBO platformösszehasonlító képeit a pcgames.de-n és annál is hiányoznak a fények a PC-s verzióból. Szal lehet, hogy náluk van valami elqrva.
  • Szabi1991
    #1680
    ha báderre gonolsz, úgy tudom hogy már neki sincs, talán még a Spyker meg a Rolls, de egyik sincs a játékba :D
    (nade még így is lenne bőven magyar tulajú autó amit mostanában láttam, és van nfshpba.. Aston DBS, rengeteg R8, mégtöbb Bentley Conti., 5új camaro minimum, z06ból is teljes színskála van, új vipera is van pár, LP560 - LP640 se nagy ritkaság, SLR - SLS 4-4, GTR 10minimum, porschéból 911 mindenféle kiadás, Panamera "népautó" , Carrerea GT-t is lehet látni pesten, bár az nemtudom hogy magyar tulajdonú-e :S)
  • Muttley
    #1679
    jogos
    a dunaújvárosi csávóval is felvehették volna a kapcsolatot
    neki aztán van HPSC gépjármű parkja :)
  • [HUN]FaTaL
    #1678
    Mi? Nincs manuális váltó? Ez valami vicc?:D
  • Szabi1991
    #1677
    jah, de még mindig jobban illik a játékhoz ;-)

  • SötétBarom
    #1676
    Nem tudom kinek hiányzik, szerintem addig, amíg nincs az ember keze alatt egy H váltós kormány kuplunggal, addig teljesen felesleges egy játékba manuális váltó. Csak zavar.

    Ez lehet azzal függ össze, hogy IRL sokat vezetek.. Játékban olyan, mintha figyelni kéne egy plusz minigame-et, hogy mindig pont jókor nyomjam meg a gombot :| Kutyának sem hiányzik.

    Kis képnek meg kérném szépen ezt.
  • Muttley
    #1675
    ha egyről beszélünk, az szekus Saleen és nem rendőr ;)
  • Szabi1991
    #1674
    GS videó a tegnapi gémshowról (az elején egy pár percet, utána a 17.perctől)
    örülök hogy nem sikerült kimenni rá, ma meg se próbálom :DD

    Mustang GT350 meg WarmUp verseny ferka kiállítva omg... tényleg qvasok köze van mind2nek a játékhoz, legalább kihívták volna a magyar rendőr saleent.. :D
  • Muttley
    #1673
    Neeeee, óóó, hogy a ...
    Se szplitszkrííín, se menyüöl trenszmissön..
    Biztos ez? Honnan az info?

    #1668:
    Csak halkan mondom, hogy a 2002-es PS2-s HP-ban vóóóót osztott képernyő is meg kézi váltó. sőt félautomata is. Ez a mainstream eligénytelenedése miatt van. Bár, ha neked jobban esik a konzolokat szidni...
  • IMYke2.0.0.0
    #1672
    Egy "Porsche" logot - nem autót - szabad kérni képként?

    Itt van-e: Porsche logo
  • pxxl
    #1671
    670-ből nem volt? 640-es van...hmm nem mintha kellene manuális murci :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1670
    Hát, nem tudom mennyire kell programozó zseninek lenni az efféle javításokhoz, de bízom benne, hogy valóban lesznek MOD-ok hozzá.
    Mindenesetre - és sajnos - eldőlt, hogy nem fogom dobozos verzióban egyhamar magaménak tudni. Nem csak emiatt.
  • High end PC #1669
    Ne törődj vele, PC-én úgy is csak kis idő kérdése, és már készülni fognak a játékélményt javító mod-ok.
    Shift-et is milyen gyorsan szétmoddolták, és mennyire jó lett (grafika mod, szimesebb fizka mod, konzolos DLC-ék átkonvertálása mod, egy hallom új kocsi mod).
  • IMYke2.0.0.0
    #1668
    Rettentően gyűlölöm a konzolosítást! Rettentően gyűlölöm a konzolosítást! Rettentően gyűlölöm a konzolosítást! Rettentően gyűlölöm a...
  • High end PC #1667
    Csak automata?
    Hát akkor LP670-el megyek majd, az úgy is csak E-Gear-al volt kapható, abból sem volt manuális
  • gduck
    #1666
    Basszus. Ne vicceljenek már! Egy ilyen üldözős játékban????
  • IMYke2.0.0.0
    #1665
    Rohadjanak meg!
  • Csokis
    #1664
    Ez pontosan így van! Csak automata van.
  • gduck
    #1663
    pff, az szar ügy
  • pxxl
    #1662
    meglesz, csak este letérdelt a vinyóm, így nem tudtam foglalkozni már vele, meg még pár kéréssel... ;)
  • gduck
    #1661
    Pixxel: #1620 ?
  • IMYke2.0.0.0
    #1660
    Könyörgöm, mondja valaki, hogy ez időközben kiderült, hogy nem így van:

    "Nincs manuális váltó a játékban, csak és kizárólag automata."
  • LeWyTy
    #1659
    Linkelsz egy képet és megkéred pixxel-t hogy rakja be neked.
  • atila4
    #1658
    A kis képet hogy tudod változtatni a hozzáoszlásomban :D?
  • Rage47
    #1657
    ja tényleg:D
  • BoneDragon
    #1656
    Igen emlékszem, mekkora volt, te jó ég!
  • High end PC #1655
    NFS II-ben a cheat még a T-Rex-et meg az UFO-t is előhozta, de még azok is keréknyomot hagytak az aszfalton
  • BoneDragon
    #1654
    Remélem lesz benne megint guruló wc :))
  • [HUN]FaTaL
    #1653
    Persze vonattal, repülővel :D
  • High end PC #1652
    Pedig korszakalkotó lenne, ha pár kétkerekűt is betennének egy NFS-be.

    Jah és akkor már lehessen jetski-vel is menni, amit a vizirendőrök üldöznek

    nníííídforszpíííd underwater
  • Szabi1991
    #1651
    konzolokra dlc volt, de pc-n már alap ha jól emlékszem :D
  • atila4
    #1650
    Ott alapból volt. Sztem NFS-be felesleges motor..
  • High end PC #1649
    Már nem emlékszem, hogy a Burnout Paradise-ban alapból is volt már sportmotor, vagy az csak DLC-vel jött?
    Mert ha DLC-vel jött, ehhez is készíthetnének Criterion-ék egy sportmotoros DLC-ét.
  • atila4
    #1648
    Olvasgattam teszteket és eddig mindenki dicséri :P
  • BoneDragon
    #1647
    Nem hagytam ki az első részt, de nekem az annyira nem jött be :)
  • High end PC #1646
    Ezt én is meg tudom erősíteni. Van egy PC-és játék újságom 95-ből és egy 97-ből, az előbbiben egy TNFS teszt, az utóbbiban egy NFS II teszt van.

    Az elsőben soha nem látott autós száguldásról beszélnek grafika és valósághűség terén (Road&Track autós szakújságítók munkatársai segítségével csinálták a játékot), és maximális pontszámmal jutalmazták a játékot.

    Aztán az NFS II teszt már a csalódottságról szól, az irányítás romlásáról, a hangulat romlásáról (rendőrök hiánya, buta ellenfelek akik beléd rongyolnak és kilöknek, lehorzsolod a szalagkorlátot és drasztikusan lecsökken a sebesség). Mondjuk ettől függetlenül nekem nagyon teteszett az NFS II is annó, főleg a split screen miatt talán többet is nyomtam unokatesómmal, mint az első részt.

    A TNFS után csak 5-6 évvel tudta hozni a Porsche azt az élvezetet irányításra, ami amolyan "szimesebb" izű. Csak hát az meg már kissé megint más stílus volt, mint a TNFS, NFS III HP és NFS HS.
  • LeWyTy
    #1645
    Hoppá!
    MI történt itt?

    ja pixxel itt járt

    Szép munka.
  • pxxl
    #1644
    sztem a 2 SE jó volt, én rengeteget mentem vele :)