4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • DarkSector
    #1884
    szabadon kormányozhatsz jobbra ballra a 2 patka közt. :D
  • ricsa008
    #1883
    zsír
    köszi
  • RYO21
    #1882
    Yep.

    #1881. Lesz
  • ricsa008
    #1881
    amatőr kérdés ebben lesz free-ride?
  • High end PC #1880
    IFA = Ideiglenes Forgalmi Akadály ?
  • DarkSector
    #1879
    JB=James Bond? :D
  • Szabi1991
    #1878
    RYO21=RYO21X?
  • RYO21
    #1877
    Szabi1991=Szabi13?
  • Szabi1991
    #1876
    az első és az utolsó a Shift.. max a shift 2
  • RYO21
    #1875
    Hát a mósztvanted nem?
  • High end PC #1874
    Hmm, nagy?
    Gyorsan letesztelünk, melyik a sorozat harmadik része?
  • High end PC #1873
    Nem, megvette a mozit, csak hogy 1 nappal korábban játsszhasson
  • kozako
    #1872
    Helló.NAGY NFS RAJONGÓ VAGYOK ÉNIS.gondolom itt mindenki az :D és előrendelek a játékra énis.CD Galaxisban van akció hogy a FIFA 10-et adják hozzá.Állat :D a rendszerigényét nemtudja valaki az NFS-ének?
  • IMYke2.0.0.0
    #1871
    Megvetted a mozit, csakhogy óriási megjelenítővel játszhass?
  • Szabi1991
    #1870
    Corvin mozi
  • [HUN]FaTaL
    #1869
    Láthatóan vagy nem tudsz olvasni vagy a szöveg értelmezésével vannak problémáid.
  • DaniellT
    #1868
    láthatóan nemigen tudtad értelmezni azt az egy mondatot sem
  • Csokis
    #1867
    Sehonnan, mivel már nem lehet a demóval játszani.
  • bgabor
    #1866
    Láthatóan nemigen tudod, melyik kocsi amerikai és melyik nem. Egy átlag NFS-ben a kocsik jó ha 30%-a szokott amerikai lenni.

    Mellesleg az amerikai autók, de különösen az izomautók ezerszer stílusosabb és vagányabb gépek, mint az átlageurópai szürke tömegszar márkák(pl:Opel,Skoda,WW) termékei.
  • bgabor
    #1865
    Az utóbbi három-négy NFS-ben mind volt, TDU-ban is volt TDU2-ben is lesz.

    Amúgy trágyább autómárkát nem tudtál volna hiányolni?
  • Banano007
    #1864
    Az xbox 360 demo-t nem tudjátok honnan lehet leszedni?:S
  • Seth
    #1863
    Itt is ugyanúgy átvált a zene ha mondjuk üldöznek vagy üldözöl.
  • modelcar
    #1862
    Nekem végülis mindegy, mert media player-ből fognak szólni a jobbnál-jobb zenék.
  • Desiderata #1861
    ezek a zenék magukban jók ha a rádióban szólnak, de miért nem lehet egy játékhoz külön írni?
    vannak zeneszerzők akik direkt játékokhoz készítenek feelinget adó music-ot
    meg különben is az instrumentális zenék jobban illenének a játékhoz
    nem tudom emlékeztek-e, de HP-ban a vezetés stílusához idomult a zene, más szólt ha lassan nyugiban vezetsz, mást ha ezerrel száguldasz. és mást ha mondjuk egy nagy üldözésben vagy
    most ha ezeket a számokat fogják csak simán bevágni, az édeskevés
  • Csokis
    #1860
    Másik topikban leírtam a véleményem a "zenéről".
  • RYO21
    #1859
    Carbonban és ebben a játékban is van alfa.
  • DaniellT
    #1858
    a Forzában meg a PGR4-ben is van Alfa...
  • Desiderata #1857
    warez topikban van link
  • [HUN]FaTaL
    #1856
    TDU? World Racing 2? Ebben is lesz. (Alfa)

    Mondjuk world racing 2ben a moddereknek hála minden van :D
  • DaniellT
    #1855
    Alfa nincs más játékban?

    Az első három játék, amire gondoltam, mindben volt, még ebben is van, FAIL. :DD
  • SötétBarom
    #1854
    Csak példaként, Alfából, ami szinte semmilyen játékban nincs, szerepel 15 féle kb. Van 25 féle Audi, 20 BMW, de még citroenből is van több mint 10.

  • High end PC #1853
    Honnan szedted le?
  • High end PC #1852
    Te beszélsz faszságot, mert nem sikerült értelmezni, amit írtam. A nagyobb számban kifejezés érthető? Fasza, hogy van abból a márkából 1 autó, a másik "hétköznapibból" meg 150, szar az arány, vágod?
  • SötétBarom
    #1851
    Faszságot beszélsz,keményen. Olyan márkák is vannak benne, amik más játékban csak említés szinten se kerülnek elő.
  • Desiderata #1850
    zene elvileg már elérhető, kinek mi a véleménye? én még nem hallottam, de HP 1-nek imádtam az összes zenéjét
  • DarkSector
    #1849
    milyen amcsi kocsik?
    pont ezt irta hogy sok a skyline, meg a hasonlók. azok nem amcsi verdák. :)
  • DaniellT
    #1848
    hát jahh érdekes lenne ha ehhez az NFS-hez is csak amcsi kocsi lennének nagy részben, akkor engem tuti nem érdekelne :DDD
  • DarkSector
    #1847
    oks ez jogos, a fozaban ilyen gondom nincs, sok exotic kocsesz van. :)
    lesznek ferrarik, meg más autok tudtommal, de dlc-kben adják később.

    nah vissza aa NFS-hő. :D
  • High end PC #1846
    OFF:
    nem erre gondoltam, hanem pl ha nem 100 Mazdát tennének be hanem csak 50-et akkor a helyére tehettek volna 50 Porsche-t a nulla helyett, vagy a 150 Nissan helyett csak 50-et, a maradék 50-50 meg Ferrari meg Maserati lehetett volna, és így tovább, szuper verdákat is lehetett volna belerakni, mennyivel jobb lett volna, istenkirály lett volna.
    Megvenni megveszem, egyedi kategória így is, de azért mégsem tudom megérteni a gondlkodásmódjukat, miért csak maréknyi Európai szupersportkocsit tesznek be és sok százával a japán márkákat, ez olyan, mintha ebbe az NFS HP-be az amerikai EA mondjuk 70 százalékban amerikai izomautókat meg amerikai cirkálókat pakolna.
  • DarkSector
    #1845
    jo de te is tudod, hogy ez nem arról szól, hogy kitaláljanak extra verdákat, tudtommal ígyis nagyon sok concept car van ami eddigis volt a gt-kben.
    meg ott van az x1 -es, amit eleve csak ebbe a játékba készitettek el. szóval a sok hétköznapi autón kívül vannak itt is extra kocsik.

    csak a sokból több a "hétköznapi" de ez nem feltétlenül baj.

    szerintem a legtöbb luxus kocsi igénytelenül néz ki, hiába futurisztikus a kinézete.

    többre értékelek egy régi mitsubishi evo IX-est pl.

    de neked velem ellentétben van ps3-ad és ennek ellenére biztos vagyok benne hogy megveszed majd. :)

    nekem a nfs-ekben se tetszik hogy évről évre ugyanaz a 30 kocsi van max részenként 3-4et kicserélnek.