4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • pxxl
    #1602
    sikíííííítok v1.0
  • High end PC #1601
    Kitűnő észrevétel!
    Ez tényleg a mult NFS részeit idézi hangulatban! Imádni fogom. :)
  • Bullitt
    #1600
    Akartam már reggel is linkelni, de megelőztél. Egyébként nézzétek csak 18. másodpercbe mit látunk! Egy autó belső tere-->Lesz ismét Showcase mód a High Stakes óta először!
  • Csokis
    #1595
    Remélem, hogy az 576 odaadja a futárnak már jövőhét csütörtökön, hogy kihozzák pénteken?! Rendelt már valaki így elővételben az 576-ból? Megjelenés napján szállították?
  • BoneDragon
    #1587
    Végre kapunk egy normális nfs-t? El se hiszem
  • aricsi
    #1584
    Motion blur...
  • Prince23
    #1583
    a Gamekeydistricten már megjelent a game, meg lehet venni
  • DaniellT
    #1582
    háát a lentebbi képeken tényleg szép szemcsés az út és repedések vannak benne pécén, viszont konzolokon az út egy elmosódott paca, ráadásul ott nem lehet mit tenni a recék ellen, nem lehet rányomni még több élsimítást...
  • Stockbauer33 #1581
    Ha volt már akkor sry
  • Totti5
    #1579
    Konzolon sem volt, ráadásul az 60fps, viszont az tény hogy ennek okán nem is olyan látványos mint ez az NFS.
  • pxxl
    #1578
    pc-n jól mutat fúhádéban minden maxon :) nem emlékszem recékre
  • SötétBarom
    #1577
    Lehet én emlékszem rosszul, de a burnout paradise-al nem volt semmi baj..
  • SötétBarom
    #1576
    Így van.
  • RYO21
    #1575
    Szerintem csak simán balfasz a criterion és nemtud játékot csinálni PCre!
  • High end PC #1574
    Az ilyen képeknek nem sok értelme van, ha csak nem flémelni jók.

    Itt a PC-és verzót ugyanúgy 720p-ben futtatták, mint a konzolos verziókat, pedig több mint 4-szer nagyobb felbontáson is tolható, mint a 720p: 2560x1600-on. Ez olyan, mintha konzolon nem 720p-én tolnád, hanem csak kb 640x360-ban!!!
    Ráadásul AA-t tehettek volna rá dögivel, mert ez így barom recés, én rányomok majd driverből 16xAA-t 32x Super Sample-val, azt csókolom.

    Mondjuk még így agyonra butítva is egyértelműen a legszebb a PC-és verzió, habár nem tudni, hogy a környezeti és autó effektek full high-on voltak e, de még így is szebb a kocsi tükröződés effektje, a nap effekt, és az út effektjei, a kocsi lámpát stb.

    De mondom, ezt teljes pompájában kell látni, mert ilyen képek alapján nem nagyon jönnek ki a különbségek...
  • DarkSector
    #1573
    f1-et csak pc-n néztem.
  • Totti5
    #1572
    Forza 2xAA + 60 fps!
    F1 2010 4xAA, na ott tényleg nincs semmi rece...
  • DarkSector
    #1571
    "Azt meg ne akarja velem elhitetni senki, hogy a shift óta rondább lett a játék"

    pedig rondább értsd már meg.

    jah hype-nál arról hiresek hogy low grafikát mutogatnak hátha kevesebb fogy belőle.

    konzolon a mérce alatt van pc-n meg silány.

    megvettem a forza 3-at ég és föld a 2 játék. csak gondolom itt arra nyomulnak hogy úgyis 300-al mész majd elmossa a blur.
  • SötétBarom
    #1569
    Én voltam annyira szemfüles (mivel beszélek németül), hogy egyből megtaláltam, de valahogy az a méret sem igazán a monitorom natív 1920x1080-a.. Nincs bekapcsolva az AA. Meg úgy általában, úgy néz ki, mintha low beállításokon lenne.

    Azt meg ne akarja velem elhitetni senki, hogy a shift óta rondább lett a játék. Szal igen, bullshit képek. Modern PC-hez képest a két konzol még viccnek is rossz.
  • DarkSector
    #1568
    és vegyük számításba hogy fotokon a recékből sok eltünik, mivel jpg és elmossa kicsit. valóságban 1.5x ennyi rece van mind3 platformon.
  • Totti5
    #1567
    Én megmondtam hogy ocsmány recés... demobol nyilvánvaló volt.
  • Desiderata #1559
    hát az elég gáz hogy nem lesz benne belső nézet, én úgy szeretek vezetni
    meg a 8 játékos multi elég szegényes
  • RYO21
    #1557
    Ukrán? :D
  • Muttley
    #1556
    végül is ahogy érzed
    egy diszkrét autópreferencia jelzés valahun belefér?
    diszkrét 500X500-ban. :D
    na, jó. kicsiben, de felismerhetően :)

    #1551: nem, én táváris ucsityelnyicá nyikto nye ácuszfujet vóóótam
    de mán nem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1553
    Köszönöm, elolvasom mit tud.
  • RYO21
    #1552
    az Admuncher nevű progival meglehet, oldani, hogy ne legyen desing az oldalon
  • IMYke2.0.0.0
    #1551
    Te is németes vótá, mint tirexi?
  • Maxtreme
    #1541
    lehet nagyítani is. Én sem találtam meg először :)
    Katt a "Bild in Originalgröße" nevű"gombra"
  • DarkSector
    #1539
    de érted a POÉN hogy egy fasz lélek sem állitotta hogy a pc-n egy multiplatform nem mindig a szebb hiszen erősebb a pc.
    csak arra céloz, hogy ez a max a konzolokon, hát neméppen.
  • DarkSector
    #1538
    télleg? a box meg a ps szeretne a közelébe érni a NFS álltal prezentállt lowszar grafnak?
    te viccels vagy csak vitát indítasz ezzel?
  • Muttley
    #1537
    Kicsit manipulatívnak (értsd: átb.szósnak :) érzem az összehasonlítást.
    Nyilván a PC-n lesz a legszebb, de
    tessék a másik két platformon is a kontrasztot olyanra beállítani, mint a PC-s verziónál oszt' már sem akkora a meglepi :)

    Pixxel bácsi, mindenkinek nem lehet megfelelni, tudom, de 1) nekem jobban tetszett az első háttér 2) a jelenleginek színei depisek és öngyisek. :) 3) ha csinálsz majd egy flash animációs bannert léccccccccci tegyéééé bele egy szép, ezüst R35-öst is ;)
  • SötétBarom
    #1536
    Micsoda bullshit képek, te jó ég. :DD Kíváncsi vagyok meddig kellett konfigolni a dolgokat, hogy a PC-s ne alázza porba a konzolos képeket :DDDDDDD

    Most viccen kívül, original méretben mi a faszom az a bélyeg méret? Legalja PC is 1024x1280ban fossa ki magából a játékot, szerencsétlen box meg a ps csak szeretne ennek a közelébe, hogy érezzék a szagot..
  • DarkSector
    #1532
    te ne vegyétek magatokra, meg HEP-haver se, de valaki itt a topikban aki én vagyok ezt ELŐRE megmondta.
  • Newfronter
    #1530
    De nincs rajta AA? :S Nagyon kakán néznek ki a távoli kocsik.
  • RYO21
    #1529
    Aztadekúrvaronda a pc-s verzió! :(
    Nincs AA, és még a fényefektek is szarabbak.
    High end PC fel fogja akasztani magát, ha meglátja!
  • Doomista
    #1528
    tegnap hazaértem, vagy 100+ új üzenet volt a topikban :D nem volt erőm végig olvasni, megnyitottam a topigot legörgettem mérhetetlen gyorsasággal a topik aljáig szaftos képeket keresve, majd bezártam! ez elfogadható kifogás, megbocsájtasz?:D
  • pxxl
    #1527
    ezt magyaráztuk tegnap este is :D
  • Maxtreme
    #1526
    Kb annyi a különbség hogy a PC-sből kivették a bloomot.. Remek :)
  • Csokis
    #1525
    Egyébként az a megjelenésig még hátravan visszaszámláló miért az amerikai megjelenési napig számol vissza, és miért nem az európai napig? Csak kérdezem.
  • bgabor
    #1524
    De játszottam, marha jó volt a Porsche is, de nem volt annyira egyben, olyan kimagaslóan jó minőségű, mint a Hot Pursuit.

    Egyértelműen a Most Wanted, Carbon és Undercover volt a széria mélypontja.