94802
  • tutituti
    #832
    [-1612] Access not authorised. Ezt doba ki hibaüzenetben.Ez attól van hogy holnap kezdődik?Vagy valami más?
  • gagax
    #831
    Hali! Remélem nekem is megjön ma még a meghívom... bár ha nem írtam a magyar NFS oldalnak akkor nem sok esélyem van?:S
    OFF
    Ma vettem észre hogy kaptam meghívót a Lego universe closed bétára:D
    ON
    Jó gurulást aki kapott betára meghívót vagy akinek volt már:D
  • MerlinW
    #830
    Ma kaptam meghívót a bétára pedig nem is kértem:)
    (Nekem jön EU-n is rendesen.)
  • #829
    NA jólvan megoldódott. EU-n nem akart semmit csinálni, megprobáltam az US-t azon már jön lefele rendesen...:)
  • Vlado
    #828
    Kb. sok magyar nfs oldalra kiírták hogyha [email protected] ra elküldöd az ea profilod akkor tuti hogy bekerülsz.dehát ezvan.én bekerültem :D
  • Szabi1991
    #827
    naja, úgy látom mégse feleltem meg.. pedig a tesztre is jó pontokat adtam.. de a letöltő oldalra viszont beenged >.<

    #826: elméletileg egy 700megás frissítést kéne leszedjen az a pár megás telepítő :)
  • #826
    Ha bejelentkezek nekem is ezeket irja ki. De most télleg 8 mega az egész???:S
  • RYO21
    #825
    Admin nincs. Ma kültem nekik levelet ezzel kapcsolatban és MEGINT SEMMMI!!
  • #824
    Na nekem is megjött a mail. Leszedtem kemény 8 megányi progit. Még mit kéne csinálnom .Eskü nem vágom ezeket a béta teszteket... Most ez fog még leszedni magának plusz tartalmat vagy mi? Gondolom a server még nem megy azért nem tudok loginolni sem. Vagy akkor nálam van a probléma? Am mikortól élnek a serverek?
  • USAMEN POWER
    #823
    Az nyalóka, nekem a download, és a bugok küldése opció van ott.
  • USAMEN POWER
    #822
    Ez fasza, és megint reggeltől lehet majd gamelni ??!! :D Habár én max késő délutántól, mert napközbe meló.
  • Szabi1991
    #821
    bár nem értem.. mert nfs oldalon bejelentkezve azt írja megint a zöld gombon hogy jelentkezés a bétára.. o.0
  • gduck
    #820
    Ez ebből a szempontból mellékes. A lényeg az hogy Ők mindenkit benyomnak De annak örülök hogy te is benne vagy

    De tök mind1, egy admin tötölheti az ezzel kapcsolatos hozzászólásaimat, nem akarom összeszemetelni a topikot...

    UI: már hátra is kötötttem a kezemet
  • Szabi1991
    #819
    én nem írogattam tcmre semmit.. ráadásul ezzel a mélcímmel csak ea oldalára reggeltem eddig.. :D
  • gduck
    #818
    "A második tesztelés során több mint kétszer annyi béta tesztert enged a szerverekre az EA, így sokkal több versenyzőre készülhetünk, mint az első hétvégén. Mint ismeretes, azok, akik az első tesztelésen részt vettek, automatikusan meghívást nyernek a másodikra is. Azok, akik az elmúlt 1-2 napban regisztráltak, nem 100%, hogy bekerülnek, de szerintem igen. A többiekkel minden rendben van, felkerültek a listára."

    Na esküszöm ez az utsó hozzászólás a témában De ez engem mélységesen felháborít, mivel az EA oldalon nem volt kiírva hogy TCM hungary only Ezzel kutyára kibasszintanak más magyar játékosokkal akik eleve már hetekkel ezelőtt regisztráltak az EA oldalán (és elsősorban nem magamra gondolok).
  • gduck
    #817
    Hát azért erről megvan a véleményem. Benne voltam már pár bétában (elég aktívan) de úgy látom már más szelek fújnak. Na sebaj, legalább Ti bennt vagytok
  • tutituti
    #816
    JNa én is megkaptam ma.Köszi a TCM-nek.Örök hála.
  • Csokis
    #815
    Bizony, hogy nagy köszönet! Én is írtam nekik és ígérték is, hogy benne leszek a második bétába. Benne is lettem!
  • Ash04
    #814
    Én kaptam :) Köszönönet a TCM-nek!
  • gduck
    #813
    Akkor szivacs, mert most se kaptam Na mind1, jó játékot hétvégére
  • HUN BECSEHELY
    #812
    Én sem kaptam még E-mailt.
  • Csokis
    #811
    Nem, akkor sajnos akkor nem kaptam email-t és nem voltam benne. Na de majd most!
  • gduck
    #810
    Az előzőben benne voltál? Csak azért érdekel, mert ugye az 1. bétások bent maradnak + megduplázák a létszámot

    Én meg még mindig várok, szal kíváncsi vagyok hogy kaptak-e már csak 2. körösök is e-mailt....
  • RYO21
    #809
    *Én úgy...

    (kéne vip)
  • RYO21
    #808
    Jahogy a körbenézés! És úgy értettem hogy az autó forgatás egyhelyben.
  • DJ RX7
    #807
    fakye.

    nem küldtek semmit.
  • Szabi1991
    #806
    minden értelmes autósjátékba körbelehet nézni..
  • RYO21
    #805
    Nekem nem hiányzik. Ez nem egy szar kínai rajsziti ami tele van minden hülyeséggel.
  • Csokis
    #804
    Na végre, ma jött az e-mail, hogy bekerültem a holnap kezdődő bétába. Épp a klienst frissíti, de elég lassú számomra.
  • Szabi1991
    #803
    nekem az autókörbeforgatás hiányzik.. :/

    de hátha megcsinálták mostani bétába már azt is :)
  • Gibor
    #802
    Nemtudom már... azt tudom hogy végig nyomtam az összes billt :D
  • Szabi1991
    #801
    mégis qva jóó lett :)

    te mivel fényképeztél amúgy ? o.0

    remélem mentések megmaradtak, csak nem kell mindig 0ról kezdeni :D
  • Gibor
    #800
    De aza durva hogy ezek szószerint csak átírták a carbont, mivel ha fényképezel játékon belül akkor rootba nfscarbon000.jpg nevü fájl kerül :)
  • RYO21
    #799
    Nekem updatelt valamit.
  • IIIsixIII
    #798
    Je, holnap indul. Ma hajnalban jött a mail :)
  • HUN BECSEHELY
    #797
    We are extremely excited to announce the second, of many, closed beta for Need for Speed World. The second beta will begin on Friday, March 19th @ 4pm (GMT) and will end Monday, March 22nd @ 7am (GMT). The second closed beta will feature almost twice the number of racers as the first had so there will be plenty of competition this time around!

  • Szabi1991
    #796
    akkor küldenek ha indul a béta.. :)
  • HUN BECSEHELY
    #795
    Hali.
    Jó egy hete beregeltem a hivatalos oldalra,hogy kitudjam próbálni,és azt irta itt valaki,hogy majd küldenek egy E-mail-t hogyha lehet töltenem.Azóta is jön.Vagy túl sok a játékos,vagy ráültek.
  • SötétBarom
    #794
    Micsoda gagyi szar, OMG. -fav
  • pxxl
    #793
    lol power ups :D OMG xD