94802
  • KMKM
    #993
    Béta 3
    Szerda Április 7.
    End Április 14
  • KMKM
    #992
    én már 3 hete várom hogy jöjjön levél hogy bekerültem a béta tesztbe még semmi sem történt... azt mondta itt valaki nem 5perc de szerintem 3hét se..
  • Vlado
    #991
    ja megvan.ahol a vidi is van.Eléggé április 1. tréfa szaga van.De remélem hogy nem.
  • Vlado
    #990
    és ezt te hol olvastad?XD
  • Szabi1991
    #989
    Na új hír az oldalon, egy valódi nap alatt 4 napszakváltás a szerveren.

    És végre lesz foto mód is :-))
  • #988
    Ja am én megkaptam a levelet a hétvégi Béta tesztről:)
  • #987
    Muszáj ide az a Need for speed wolrd felirat? Meg az a sok autó? és mi ez az EMO-s háttér. meg akkor már miért nem feketék a hszek is? Pfeejjj

    (Just Joke)
  • USAMEN POWER
    #986
    Birom az olyan embereket, akik bejönnek egy játék topikjába csak azért, hogy fikázzák azt. Függetlenül attól, hogy mi a gyártó, és a játék címe. Ha nem tetszik, nem kell vele játszani, nem kell A JÁTÉKOSOKNAK készült topikba írkálni, lehet játszani mással is, van kismillió választék... Részemről is volt már pár olyan játék, amitől többet vártam, mégse mentem felháborodottan a topikjába elbaszni esetleg azoknak a hangulatát, akiknek tetszett. Persze nem azt mondom hogy nem lehet véleményt kifejteni, de konkrétan is meg lehet fogalmazni hogy mi nem tetszett. Az hogy szar, egy elég tág fogalom, utal valamire, de ha nem tudsz érvelni akkor inkább ne írj semmit.

    A másik eset, mikor valaki naponta vagy 3-4x benéz a topikba, csak azért hogy közölje hogy szar... Többnyire a Shift topikjába láttam ilyet, de kezd herótom lenni.
  • LeWyTy
    #985
    Szabad kifejezni magad bővebben.
    Szerintem ez egy nagyon faja kis banner.
    Bár még elég egyszerű.
    Ne aggódj mire megjelenik és beindul a játék... ez is olyan cicomás vacak lesz.
  • USAMEN POWER
    #984
    :DD Ezen a hsz -en beszarok. Akkor tul képpen miért is írsz ide ? :D
  • FSpofon
    #983
    ea logo muszáj? nem szívesen köpném le a monitort naponta túlsokszor
  • USAMEN POWER
    #982
    Ez a full fekete lehetne inkább szűrkés, a bannernek kéne vmi keretet adni, vagy olvadjon bele a háttérbe. Nekem ennyi az ötletem egyelöre. Kérj pl. ötletet a pixxeltől, ő vágja a témát, tdu 2 topikot is faszán megcsinálta.
  • Vlado
    #981
    egyszer majd azt is lehet :D
  • Szabi1991
    #980
    bazzegmá'.. szinte mindent meglehet változtatni.. de ezt a kék keretet a beírórésznél sehogyse.. :/
  • LeWyTy
    #979
  • Szabi1991
    #978
    na és honnét a fenéből szedjem ki nektek a játékadatokat ha még se játék.. se béta.. ? :D
  • LeWyTy
    #977
    Vagy valami olyasmit mint az XBOX360 vagy a Battlefield BC2-es topikokban.
    XBOX360
    Battlefield BC2
  • Szabi1991
    #976
    ezt még akár :D
  • LeWyTy
    #975
    Akk má az egészet ilyenre nem?-.-
  • RYO21
    #974
    Ezígy nagyonfasza!

    Am a fejléceket valahogy így képzeltem el: LINK
  • Szabi1991
    #973
    oks azt még nem tudom hogyan kéne.. de vmit kitalálok rá délután :D
  • RYO21
    #972
    pl mindenkinek legyen fekete a fejléce, vagy wmi sötét szín,
    ezek pedig legyenek világoskékek mint a World launcherjében a szövegek:
    ezek: ma 09:30 | privát | galéria | válasz erre | #971

    (ott a launcherben ahol írja hogy Update completed, clickt to Play stb.
  • Szabi1991
    #971
    5leteket várom.. de ezzel amit írtál sokra nem megyek..
  • KMKM
    #970
    most már kezd idegesíteni a beta f*szság más játékokba elég volt szerezni egy béta kulcsot azt már mehettem is bétázni itt meg hetente van ezt meddig akarják húzni? mert tuti nyár vége felé adják ki nem nyár elején
  • MerlinW
    #969
    Húsvét miatt elmarad. Azt mondják talán a következő hétvégén, függően attól, hogy haladnak a fejlesztők.
  • USAMEN POWER
    #968
    Hallod csinálj már vmit a fórum designal, mert elég ratyi. :/
  • KMKM
    #967
    nanemáár
  • RYO21
    #966
    Nemlesz itt semmien beta se. Most elmarad.
  • Szabi1991
    #965
    max péntek reggel.. :D
  • The Protector
    #964
    Nem kéne már mennie a betanak újra?
    Mintha úgy jegyeztem fel volna az agyamba h ma már mennie kell.
  • Szabi1991
    #963
    hátha most már változik is vmi :D
  • modelcar
    #962
    Még 1 hét
  • KMKM
    #961
    nyár eleje??
    én már most rosszul vagyok hogy nemjátszhatok még a bétával se :SSS ennyire nem vártam még semmilyen játékot se:S
  • SL
    #960
    nyár eleje
  • Fehercsoki
    #959
    Mikor jön ki a játék?
  • LeWyTy
    #958
    Aszta egy tetszetős banner :P
  • Vlado
    #957
    megjelenéskor 50-100 kocsi lesz benne elvileg.de 250 et akarnak berakni majd.amúgy ha ilyen tempóban haladnak nem lesz meg az 50 kocsi szeptemberre.1 évvel ezelött 5 kocsi volt benne mos meg van 16.szal 5 év alatt lesz benne 50 kocsiXD
  • modelcar
    #956
    Állítólag 100-150 kocsi lesz benne???
  • USAMEN POWER
    #955
    Szabi ez a full fekete fejléc, és oldal panelek, szerintem elég trén néznek ki... Meg a bannere is ráférne egy kis méretezés...
  • RYO21
    #954
    faszaaaa!