94802
  • modelcar
    #872
    Most se jó
  • v150r
    #871
    én csak azt nem értem, hogy miért kell újra- és újra beírni a usert és a pass-t és miért nem lehetett egyszerűen, egy felületről megoldani ezt az egész login procedúrát. találkoztam már sok összetákolt bétával, de ez eddig a legidiótább. meg miért nem az engine közli, hogy gond van, miért kell még alt+taboznom is, hogy újra átverekedhessem magam a felhasználói szabályzaton, meg a legalább két különböző, teljesen felesleges ablakon.
  • Solid Snake
    #870
    Nem mégse, frissít aztán kidob
  • Gibor
    #869
    Olyan jó bugot javítottak hogy csináltak is :D XD fórumon pont azt írják hogy az ehez hasonló bugokat javítják.
  • tutituti
    #868
    Én most engedélyezem tűzfalon,hátha az is baj.
  • Solid Snake
    #867
    Műxik
  • modelcar
    #866
    Nem jó
  • Csokis
    #865
    Eddig "remekül" indul.
  • Vlado
    #864
    mégse élnek.
  • tutituti
    #863
    Valami olyasmi van a fórumon hogy fél óra szerver leállás volt és újraindítják vagy micsoda.
  • Vlado
    #862
    ÉLNEK A SZERVEREK!!!!
  • Csokis
    #861
    Nekem még mindig ezt vágja a pofikámba.

  • tutituti
    #860
    Na nekem azt dobja most ki indításkor:
    "Login failed,Game will be shutdown"
  • tutituti
    #859
    ÉS lassan kezdődik is a béta.Ha minden klappolni fog.
  • gduck
    #858
    Hivatalos oldalon írták az EA-sok, hogy az 1. körben 5K teszter volt. Ez az én olvasatomban 5000 A 2. körben meg ugye 2x ennyi lesz...

    És amúgy te mondtad: "mivel több mint a fele a bétateszterek közül magyar"
  • Vlado
    #857
    nem.kimondta hogy 5000 magyar van? bétateszterek száma 1000 nél is kevesebb.
  • Kisponyi
    #856
    hát a legutóbbi CB-n a chaten szinte csak magyarul ment a szövegelés :D
  • gduck
    #855
    Több mint 5000 magyar? Ugye csak viccelsz...
  • Rage47
    #854
    sztem túl nagy :|
  • fearking
    #853
    Oksa, köszi srácok. Sajnos a béta első fázisában nem bírtam részt venni, mert pont azon a hétvégén külföldön voltam. :( De most ez a hétvége szabad! :)
  • Vlado
    #852
    ha elindulnak a szerverek akkor nem fogja ezt a hibát írni.csekkold folyamatosan 17 kor a http://www.needforspeed.com/web/world.vagy fórumon értesítelek ha elindult a szerver.
  • Kisponyi
    #851
    lesd a hivatalos fórumot, drew azonnal jelezni fogja ha online a szerver :)
  • Kisponyi
    #850
    Servers are currently down
    The second beta will begin on Friday, March 19th @ 4pm (GMT)
  • fearking
    #849
    Ja, és az oldalon is ezt írják:

    "We are also very happy to announce that if you were selected to participate in the first closed beta ("CB1"), you will be invited to participate in the second closed beta ("CB2"). Be sure to watch your email for the beta invitation. After CB1, we received a lot of great feedback from all the CB1 participants and have made some changes for CB2…"
  • fearking
    #848
    Nektek is ezt a hiba üzenetet írja ki, ha most megpróbáltok belépni :

    [-1612] Acces not authorized.

    ? Tuti, hogy benne vagyok a bétában, az elsőre is kaptam levelet, és most is kaptam az EA-től, hogy frissítsem a klienset, és készüljek a tesztre.
  • Vlado
    #847
    mivel több mint a fele a bétateszterek közül magyar ezér biztos hogy fogsz találkozni magyarral.
  • Kisponyi
    #846
    Lassan kezdődhet a móka emberek :) Remélem megint sok honfitársunkkal tudunk közösen gurulni. :)
  • modelcar
    #845
    Na bekerültem a másodikba
  • #844
    Építő jellegű ötlet, ha véletlenül megválasztanának: Mondjon le!

    (Am nekem tökmind1)
  • Szabi1991
    #843
    én is csak próbálkozok, de nem rajtam múlik :D

    moderátor topikba írtam képcseréről.. az még talán meglesz ma :)

    aztán ha hg lennék véletlen.. egyszer majd.. várom mindenkinek az építő jellegű ötletét.. ;)
  • RYO21
    #842
    Én már vayg milliószor megpróbáltam jelentkezni HG-nak, de semmi.
    De legyél te!
  • gduck
    #841
    Nem rossz ;)
  • Szabi1991
    #840
    ellenvetés ? :)
  • Szabi1991
    #839
    lassan ellehet kezdeni szépítgetni fejlécet is.. kezdésnek itt a kép nfs oldaláról.. ebbe szépen belehetne linkelni a dolgokat :D


    sztem bepróbálkozok én is hgnak.. legalább fejlécet rendberaknám :)
  • Szabi1991
    #838
    mostmeg kaptam egy iet "Grab your keys - there are less than 24 hours left until the next beta phase for Need for Speed™ World begins!" -.-'
  • Szabi1991
    #837
    addig hazaérek tuningsóról, pont jó :DD
  • balcooo
    #836
    ja nekem is server not authorized... Elvileg az emailben Friday 16:00 GMT-t irnak kezdésnek (Grinidzs midl tájm), szoval evileg akkor 17:00 nalunk
  • mk452001
    #835
    És magyar idő szerint holnap 17:00-kor kezdődik (16:00 GMT (londoni idő szerint) + 1 óra)
  • mk452001
    #834
    Sziasztok!
    Nekem még hibaüzit sem ír ki, csak elkezdi a Launchert updatelni, aztán amikor (kb. 10 mp) végigfut a betöltőcsík, kilép.
  • #833
    Ez engem is érdekelne, de valószinüleg azért mert még nem megy a server:)
    Viszont azt magyar idő szerint valaki meg tudja mondani hogy mikor is kezdőik pontosan? mert a multkor is volt róla vita.