94802
  • USAMEN POWER
    #792
    Ez de qrwa jó trailer !! Amúgy jók az új hírek, viszont egy valamit hiányolok amit meg is írtam az EA -nak a beta teszt után, hogy a csoportos rendőrségi üldözések hiányoznak, amit pl. az első trailerben látni. Az hogy egyszerre 8 -an (most mondtam egy számot) menekülnék a zsernyákok elől, milyen király lenne már !! :)
  • Szabi1991
    #791
    meg az egész túlvan bonyolítva..
  • Gibor
    #790
    Igen, már nagyon arcade lett, pedig az elején egész jó szimulátor mmo volt, és engem anno az fogott nagyon.
  • Szabi1991
    #789
    PT is nagyon jó volt az elején.. aztán kezdet elgagyisodni.. :/
  • Gibor
    #788
    Project-Torque ből egyedül ezt hiányolom, a free ride-ot. Am sztem az eddig a legjobb Autós MMO, majd meglátjuk mit hoz későbbiekben a World, ígéretes nagyon. Half-Life sorozatom kívül nemigen tudtam egy játékkal sem egy huzamba 8órát játszani, ez a bétánál megtörtént :D
  • Szabi1991
    #787
    nyilván :D

    de akkor is az eddigi legjobb autós mmo ;-)

    15en legalább lehet együtt kocsikázni.. azért ez nem rossz szám ;)
  • LeWyTy
    #786
    "10 millió játékos egyszerre?"
    Gondolom külön US-és EU-s és Ázsia...+sok sok kölön chanel
  • Szabi1991
    #785
    jahogy:
    "Over the coming months, there will be multiple closed beta sessions with most of the sessions occurring every second week. Players who are selected to participate in the beta will be the first in the world to get an insider’s look at this hotly anticipated racing MMO, and their constructive feedback will go straight back to the development team to help add polish, finesse and tuning to the final product."

    ez se rossz :D
  • Szabi1991
    #784
    most akkor újra van béta ? :)
  • RYO21
    #783
    Szerintem a powerupokra gondoltak.
    Am 10 millió játékos egyszerre? A régebbi NFSekből pályák???
  • RYO21
    #782
  • Szabi1991
    #781
    semmi újdonság, képek meg bétából..
    "szintet lépnek, hogy erősebb fegyvereket és járműveket vehessenek. " grat gémzszar-.-'
  • RYO21
    #780
    Képek, infók stb.
  • modelcar
    #779
    jaja

    de az utcait
  • Szabi1991
    #778
    Mc12-t is akkor már :-)
  • modelcar
    #777
    Remélem a CCX-et beleteszik a játékba.
  • modelcar
    #776
    persze.
  • RoyalPredator
    #775
    6 szemed mellé 3 gázpedál is jut biztosan :P
  • modelcar
    #774
    Vagy mellém
  • RoyalPredator
    #773
    Dehogy, téged lehúz az a lista, amit az aláírásodban látok:D
    Énmeg szuperkönnyű karbon kittel suhanok a 670-4es SV lambommal :P
  • USAMEN POWER
    #772
    Első mondat csak addig érvényes, míg véletlenül mellém nem állsz a pirosban.
  • RoyalPredator
    #771
    Online is alázhatok már autóversenyben?:P
    Király:D
  • modelcar
    #770
    április-június?
  • atila4
    #769
    év végén vagy jövöre... nincs semmi hivatalos eddig úgy tudom :)
  • mk452001
    #768
    Sziasztok!
    Azt lehet tudni, hogy hivatalosan mikor indul a rendszer?
    Előre köszi
  • darkstrike
    #767
    UDv minekenkinek!Kerhetek 1 sziveseget?Valaki nem tudna kolcson adni egy NFS Most Wanted Online CD kulcsot ????Valaki magasabb fokon uzi a jatekot es nem hasznaji elkuldene PM be cserebe tudok adni 2 db Bit-Tos Meghivot .Es hea viszakeri akkor viszadom .Elore is koszom!
  • rototti
    #766
    Ha nem is lenne benne tükrözés, akkor sem szólhatnának semmit sem, mert ez egy béta, szal ezt a játékot így nem igazán lehet értékelni, ráadásul a minden vinyl mellett ott van a "mirroring: on/off" opció...
    Hogy írhatnak emberek cikket arról amivel nem is játszottak??!!

    15 players in World
  • szabii98
    #765
    A cikk egy BF...
  • USAMEN POWER
    #764
    Azért lennének kifogásaim:

    "a színkeverő, illetve a sokféle fényezés, mégis kicsit ügyetlennek tűnik, mert nincs lehetőség a tükrözésre – azaz ha az autó egyik oldalával készen vagyunk, a másikon ugyanúgy kézzel kell beállítanunk mindent." ---> Ez nem igaz, én a chargeren megtudtam oldani a tükröződést.

    "Az irányítást is megreszelte a Black Box: míg a Most Wantedban az autónk irányítása leginkább egy túlsúlyos, nedves, döglött ponty cukrozott takonnyal borított jégpályán való terelgetéséhez hasonlított leginkább, itt végre az autóknak van tapadása, a fék is valószerűbben teszi a dolgát." ---> Ez sem 100 %, igaz a Mostwantedet ki se toltam, és qrwa kevesett játszottam vele, de a Carbonnal viszont qrwa sokat játszottam. Az irányítás 100 % hogy ugyanolyan mint a Carbonban.

    "Addig meg elő lehet keresni a Most Wanted-ot és bejárni a várost, mert a helyismeretre szükség lesz." ---> Mint itt is, sok helyen a Most Wantedel példálózik, pedig rengeteg dolog a Carbonból is szerepet kapott a játékban, és a fél város nfs Carbon.
  • Csokis
    #763
    A játékról született egy cikk!
  • gagax
    #762
    áhhhh ez kell de minél hamarabb :d én is be akarok már szálni egy jó kis kocsikázásba:D vagy egy újjab betát amivel már remélhetőleg én is tudok majd játszani :D
  • rototti
    #761
    Az egyik képen (amit nem raktam fel, mert nem túl jó) 15 autó látszódik velem együtt!!!
  • gduck
    #760
    12+Te, ha jól számoltam... Akkor ezek szerint több mint 12 játékos egyszerre.
  • rototti
    #759
    Pfff... Mi van az sgvel?? Máshova simán felment... LOL

    The biggest cruise1
    The biggest cruise2
    The biggest cruise3

    Na talán így. (többet nem írok, ha sikerül, ha nem.)
  • rototti
    #758
    Majdnem sikerült egy hozzászólást összehoznom.... Na még egyszer...

    The biggest cruise:



  • rototti
    #757
    The biggest crusie:



  • HUN BECSEHELY
    #756
    Köszi.
  • drogosgeci
    #755
    majd kapsz emailt ha töltheted
  • HUN BECSEHELY
    #754
    Hali.Egy kis Help!!!
    Beregeltem,és amikor leakarom tölteni azt irja ki hogy PENDING Függő.

    Mostanába nem lehet majd letölteni,vagy várjak vele?
  • Szabi1991
    #753
    remélem nem is áll le már többet, viszont jöhetne 1-2 új verda meg 1-2 +szint :D